יעקב שוואקי  ישיבות  אופק  www..
אילוסטרציהאפליקציה חדשה להנחת תפילין: WRAPP
ח' בתמוז תשעח | 21.06.18
האפליקציה החדשה מאפשרת למי שרוצה להניח תפילין או לאפשר לאחרים להניח את התפילין שלו להירשם וליצור קשר בצורה פשוטה ונוחה כדי לקיים את המצווה (אפליקציות)
קבוצות פייסבוק, אילוסטרציהחדש בפייסבוק: דמי חברות עבור הקבוצותיוחנן בלייך
במסגרת פיילוט חדש שמקיימת האפליקציה הפופולרית, אם תרצו גישה לתכנים מסויימים בקבוצות בהן אתם חברים, תצטרכו לשלם למנהל • וכמה זה יעלה? (סלולר ואפליקציות)
אתר המרת מטבעות בדרום קוריאה: נגנבו לנו 30 מיליון דולר במטבעות וירטואלייםאתר המרת מטבעות בדרום קוריאה: נגנבו לנו 30 מיליון דולר במטבעות וירטואלייםשירות כלכליסט
האתר Bithumb הפופולרי במדינה הודיע שהוא משהה זמנית את שירותי המשיכה וההפקדה לאחר הגניבה. לדברי האתר, המטבעות הגנובים יכוסו על ידי העתודות של האתר עצמו ונכסי המשתמשים יעברו למקום בטוח (דיגיטל)
קניות ברשת קניות באינטרנט כרטיס אשראיתלונות צרכנים הובילו לקנסות בהיקף 2 מיליון שקל לאתר המסחר המקוון גט איטאורנה יפת, כלכליסט
הרשות להגנת הצרכן הודיעה לחברת פירלס רמקולים ואלקטרוניקה בע"מ, המחזיקה באתר, על כוונתה להטיל את העיצומים הכספיים בעקבות עבירות על חוק הגנת הצרכן בהן אי עמידה בזמני אספקת מוצרים, הטעייה לגבי המוצר שהוזמן ואי עמידה בתנאי ביטול עסקה (דיגיטל)
אפליקציית ווטסאפ WhatsAppבורחים מהפיד: צעירים מעדיפים לצרוך תוכני חדשות בווטסאפיואב סטולר, כלכליסט1
סקר של סוכנות רויטרס גילה שחלה צמיחה במספר המשתמשים שמעדיפים לקבל עדכוני אקטואליה בקבוצות צ'ט פרטיות, מאשר בפייסבוק. זאת, מטרה להתרחק מעימותים, טרולים למיניהם ומחשיפת דעות קיצוניות בצורה נרחבת (דיגיטל)
תקלה עולמית: הוואטסאפ קרס ל-20 דקות
חדשות הטכנולוגיהתקלה עולמית: הוואטסאפ קרס ל-20 דקות

גולשים מרחבי העולם והארץ דיווחו הבוקר על תקלה שמשביתה את שירות המסרים המידיים וואטסאפ, כך שלא ניתן לשלוח ולקבל הודעות. כעבור 20 דקות התקלה סודרה (דיגיטל)

אפליקציית פייסבוק
חדשות הטכנולוגיהפייסבוק: "נחסום עסקים שיתלוננו עליהם"

הרשת הפופולרית עושה חיים קשים לבעלי העסקים הרבים שמפרסמים בה. חברה שתקבל דירוג בעייתי מלקוחותיה, תיחסם משירותי פייסבוק (דיגיטל, חדשות הטכנולוגיה)

הסמארטפון בלי קליטה? אל תרימו ידיים
מדריכיםהסמארטפון בלי קליטה? אל תרימו ידיים

אתם חייבים לקבל שיחה דחופה, או לשלוח מייל שכבר אתמול היה צריך להישלח אבל המכשיר לא משתף פעולה כי אין קליטה? להרים ידיים וודאי לא יעזור • מה כן יעזור? (מדריכים)

הגיע הזמן למקרן נייד? אילוסטרציה
מדריכיםקונים מקרן נייד? כל מה שצריך לדעת לפני

רגע לפני שאתם קונים מקרן כיס נייד לסמארטפון, הבאנו לכם את כל המידע החשוב שצריך לדעת לפני: סוגים, גדלים, טכנולוגיות ומחירים. מדריך (דיגיטל, שיווקי)

מסך בשדה תעופה
אינטרנט ומחשביםכל אחד יכול להשתלט על מסכים בשדה התעופה?

נוסע ישראלי עורר סערה כאשר הצליח לסנכרן בקלות רבה בין מסך חכם בנמל התעופה בן גוריון לבין מסך הנייד שלו • יצרן המסכים: "עניין של הגדרות" (דיגיטל, אינטרנט ומחשבים)

באג בפייסבוק "שינה" את הגדרות הפרטיות של 14 מיליון משתמשים מפרטי לציבורי
אינטרנט ומחשביםבאג בפייסבוק "שינה" את הגדרות הפרטיות של 14 מיליון משתמשים מפרטי לציבורי

שערוריית פרטיות נוספת ברשת החברתית הגדולה בעולם - פוסטים שהועלו עם הגדרות פרטיות שחשפו אותם לעיני חברים או משפחה בלבד היו למעשה בהגדרה "ציבורי", מה שחושף אותם הלכה למעשה לכל מי שהפוסט עשוי להופיע לו בפיד (דיגיטל)

'אפל' תמחק אפליקציות שיפגעו בפרטיות
סלולר ואפליקציות'אפל' תמחק אפליקציות שיפגעו בפרטיות

חברת הטכנולוגיה האמריקאית, אפל, החליטה להילחם למען פרטיות המשתמשים שלה ולחסום אפליקציות שיאספו מידע מהמשתמשים בצורה לא חוקית לצרכי מכירתו (אפליקציות)

הפריצה ב-WAZE שיכולה לגרום לכם לטעות
סלולר ואפליקציותהפריצה ב-WAZE שיכולה לגרום לכם לטעות

מומחי אבטחה סינים טוענים כי מצאו פירצה בתוכנת הניווט הפופולרית ווייז. לדבריהם, ניתן לפרוץ לתוכנה בעודה בשימוש ולשנות למשתמש את כתובת היעד ופרטים נוספים (דיגיטל)

נתניהו ויונג הו
ברשתפייק צפון קוריאני: 'ציוני מסריח מכשיל הכל'

"נתניהו ציוני מצחין, פושע ושקרן" - הציוץ הבוטה הזה עלה בחשבון טוויטר שמתחזה לזה של שר החוץ הצפון קוריאני. דובר ישראלי רשמי נפל בפח ומיהר להגיב (דיגיטל, ברשת)

יוטיוב
ברשתמצרים תחסום את יוטיוב למשך כחודש

החסימה תימשך כחודש ועשויה לפגוע גם בגישה לגוגל ולשאר השירותים של החברה. לטענת משרד התקשורת המצרי הדבר עשוי להוביל להפסד כספי ולאבטלה (דיגיטל)

דיגיטל

חדשות טכנולוגיה בכיכר השבת - מדור דיגיטל מביא לכם את החדשות העדכניות ביותר מעולם הטכנולוגיה. גאדג´טים, מכשירים חדשים, אפליקציות, מדריכים מפורטים ועוד.

כיכר facebook
יוסף ויצמן, עו"ד
יוסף ויצמן, עו"ד
שלושה ימים בלי סמארטפון // עו"ד יוסף ויצמן
כ"ז בשבט תשעח25
אלי שפירא
אלי שפירא
והבדילנו מן הוואטסאפ
כ"א בשבט תשעו7