כך מונעים את הידבקות הרופאים ב'קורונה'מונעת הידבקות רופאים: הטכנולוגיה לטיפול בחולי קורונה
כ"ט באדר תשפ | 25.03.20
בימים אלו מותקנת טכנולוגיה מיוחדת המאפשרת לרופאים לאבחן ולנטר בכל רגע נתון את מצב החולים בקורונה - מרחוק ובכך להוריד את הסיכון להידבקות של הצוות הרפואי • צפו בפרק המלא (הייטק)
אפליקציית סינון האתרים 'מגן'אפליקצית סינון ניידים 'מגן' הוחלפה בזו של משרד הבריאות (קורונה)כיכר בשיתוף מגן6
משרד הבריאות השיק אפליקציה חדשה בשם 'מגן' למוגנות מהקורונה אלא שמשתמשים רבים הורידו דווקא את זו של התוכנה לסינון אתרים הנקראת באותו שם (דיגיטל, שיווקי)
חשבון הטוויטר של בנט נפרץ; צייצו דגל פלסטיןחשבון הטוויטר של בנט נפרץ; צייצו דגל פלסטיןאיציק אוחנה2
גורמים אנטי ישראלים פרצו במהלך השבת לחשבון הטוויטר של שר הביטחון ויו"ר 'ימינה' נפתלי בנט, ושתלו בו סיסמאות פרו פלסטיניות. הנושא הועבר לטיפול גורמי הסייבר המוסמכים (דיגיטל)
תרכך את האלגוריתם? פייסבוק בוחנת שינויים בפידתרכך את האלגוריתם? פייסבוק בוחנת שינויים בפידרפאל קאהאן, כלכליסט1
החברה מתכננת את השינוי המהותי ביותר בתצוגת הפיד מאז 2013; בין השאר, נבחנת האפשרות להוספת גישה מהירה לפוסטים האחרונים שנצפו (דיגיטל)
העלתם מידע לאינטרנט  ומחקתם? זה נשמרהעלתם מידע לאינטרנט ומחקתם? זה נשמרכיכר השבת2
שחר בר אור, מנכ"ל Western Digital ישראל, שפיתחה את הדיסק און-קי ומאחסנת חלק מהמידע של וואטסאפ ופייסבוק מתארח ב"כיכר הייטק" וחושף: אנחנו מעסיקים חרדים (הייטק)
ענקית הטכנולוגיה 'אינטל' - ב'כיכר הייטק'
חדשות הטכנולוגיהענקית הטכנולוגיה 'אינטל' - ב'כיכר הייטק'

13 אלף איש מועסקים ב'אינטל' ישראל. למה החברה רכשה 2 חברות ישראליות ב-17 מיליארד דולר ומה סוד ההצלחה בהעסקת חרדים? דובר החברה בראיון מיוחד • צפו (הייטק TV)

כך נראה הסמארטפון המתקפל החדש של סמסונג
חדשות הטכנולוגיהכך נראה הסמארטפון המתקפל החדש של סמסונג

מדליף מנוסה הצליח להציג סרטון ובו הסמארטפון המתקפל החדש של סמסונג, הגלקסי Z Flip. בסרטון הקצר ניתן להתרשם מעיצובו הייחודי ומגודלו הקומפקטי כשהוא מקופל לגמרי (דיגיטל)

מדריך התכל'ס המלא לרכישת סמארטפון חדש
מדריכיםמדריך התכל'ס המלא לרכישת סמארטפון חדש

באיזו מידה משפיעה הרזולוציה על איכות הצפייה? כמה עדשות צריכה מצלמת הסלולר כדי להפיק תמונות מעולות? מה טוב יותר - אייפון או אנדרואיד? כל מה שצריך לדעת כדי לבחור סלולרי מעולה (דיגיטל)

מדריך: כיצד תקדמו נכון את האתר שלכם?
מדריכיםמדריך: כיצד תקדמו נכון את האתר שלכם?

יש לכם אתר בשעה טובה כך תקדמו אותו נכון ברשת. מה הצעדים הנכונים לפעול כדי שהלקוחות שלכם יגיעו אליכם או אתם אליהם... טור שני בסדרה (מדריכים, דיגיטל)

חשבונות בישראל ואיראן פרצו לרשת טוויטר
אינטרנט ומחשביםחשבונות בישראל ואיראן פרצו לרשת טוויטר

חשבתם שאתם יכולים לכתוב ב"עילום שם" מלא בטוויטר? אז חשבתם: פריצה שהתגלתה מצאה, כי בכמה מדינות, כולל ישראל ואיראן, הרשת נפרצה - ומספרי הטלפון נחשפו (דיגיטל)

ניהול קהילה רשתות חברתיות קהילות
אינטרנט ומחשבים10,000 שקל בחודש מחברים בפייסבוק - מה בדיוק עושה מנהל קהילה

תפקיד מנהל הקהילה צמח בשנים האחרונות, יצא מגבולות הרשתות החברתיות והפך להיות מקצוע נדרש בשוק העבודה. יש היום בישראל 3,850 מנהלי קהילה, יותר מכפול ממספרם לפני שנתיים; מחצית מהם מועסקים כשכירים בארגונים (אינטרנט)

מנדלבליט: "הליכוד רשאי להשתמש באלקטור - אף שהאפליקציה לא עמדה בדרישות החוק"
סלולר ואפליקציותמנדלבליט: "הליכוד רשאי להשתמש באלקטור - אף שהאפליקציה לא עמדה בדרישות החוק"

היועמ"ש הגיש לוועדת הבחירות המרכזית את תשובתו לעתירה שדרשה לאסור על השימוש באפליקציות בחירות - בעקבות הדליפות מ"אלקטור"; לדבריו, "מדובר בדליפה - ולא בשימוש מכוון במידע לתכליות החורגות מהתמודדות בבחירות או מיצירת קשר עם הבוחרים" (דיגיטל)

ווטסאפ הפסיקה לתמוך בסמארטפונים בני שלוש ומעלה
סלולר ואפליקציותווטסאפ הפסיקה לתמוך בסמארטפונים בני שלוש ומעלה

כפי שהכריזה לפני שנה, אייפונים שמריצים גרסאות iOS ישנות מ-8 ומכשירי אנדרואיד 2.3.7 ומטה לא יקבלו עדכוני אבטחה, הצפנה וממשק משום שלווטסאפ לא משתלם להשקיע בכך; התמיכה הופסקה לחלוטין החל מפברואר 2020 (דיגיטל)

Share או Like: מה מגן עליכם מתביעה?
ברשתShare או Like: מה מגן עליכם מתביעה?

Share ("שיתוף") לפוסט בפייסבוק עלול לחשוף אתכם לתביעת לשון הרע, אבל אם הסתפקתם ב-Like (לייק) אתם חסינים, כך קבע בית המשפט העליון ויש גם הסבר (דיגיטל)

2020: הקפידו על הנכתב בהודעת השרשרת
ברשת2020: הקפידו על הנכתב בהודעת השרשרת

האינסטינקט הראשוני שלנו גורם לנו לדחות את הנכתב בהודעת השרשרת שרצה בקבוצות במהלך היום, אך ביררנו - והפעם כדאי לכם להקפיד על ההנחיה הכה חשובה (אקטואלי)

דיגיטל

חדשות טכנולוגיה בכיכר השבת - מדור דיגיטל מביא לכם את החדשות העדכניות ביותר מעולם הטכנולוגיה. גאדג´טים, מכשירים חדשים, אפליקציות, מדריכים מפורטים ועוד.

עדכונים
כיכר facebook
יוסף ויצמן, עו"ד
יוסף ויצמן, עו"ד
שלושה ימים בלי סמארטפון // עו"ד יוסף ויצמן
כ"ז בשבט תשעח25
אלי שפירא
אלי שפירא
והבדילנו מן הוואטסאפ
כ"א בשבט תשעו7