חסידיסטוק  בית מאיר  סאטמר  אומן
מיקרוסופט חשפה ניסיון רוסי להתחזות ברשתמיקרוסופט: חשפנו ניסיון רוסי להתחזות לסנאט האמריקאי
י' באלול תשעח | 21.08.18
ענקית התוכנה הבינלאומית הודיעה, כי חשפה ניסיון של רוסים להפיל בפח משתמשים תמימים בכניסה לאתרים שמזייפים את האתרים של מוסדות ממשל בארה"ב כדי לפרוץ אליהם (דיגיטל)
Nuro רכב אוטונומי מכוניתארה"ב: רכב אוטונומי יעשה משלוחי מצרכים מהסופר אל בית הלקוחעומר כביר, כלכליסט
חברת Nuro, שפיתחה משאית משלוחים אוטונומית קטנה המותאמת לנסיעה בערים צפופות, תחל בניסוי באריזונה ביחד עם רשת המרכולים Kroger. הכלים יסעו ללא נהג בטיחות, אך יפוקחו מרחוק (דיגיטל)
האנטנה הסודית שמקפלת טילים: כך עובדת לוחמה אלקטרוניתהאנטנה הסודית שמקפלת טילים: כך עובדת לוחמה אלקטרוניתניצן סדן, כלכליסט2
מה כל כך יקר, מסווג ויוצא דופן בלוחמה אלקטרונית ומדוע היא חיונית ללוחמה אווירית? כיצד זה עובד, למה זה מצריך מטוסים מיוחדים - ואיך הסתבכה ישראל עם ארה"ב וסין בגלל אחד מהם?
גוגל משיקה את ה'אנדרואיד פאי' החדשגוגל משיקה את ה'אנדרואיד פאי' החדשבני סולומון2
ענקית הטכנולוגיה משיקה את הגרסה החדשה של מערכת ההפעלה הפופולרית שלה "אנדרואיד". הגרסה החדשה על שלל שיפוריה תושק במלואה תוך כמה חודשים (אפליקציות)
"הראל התותח היה פה"ילד פרץ לדף הפייסבוק של עיריית תל אביב?יוחנן בלייך2
פוסטים ילדותיים ומשעשעים עלו בשעות האחרונות לדף הפייסבוק הרשמי של עיריית תל אביב יפו, ולא ברור כיצד ילד הצליח לפרוץ לדף • עיריית ת"א: "בודקים" (חדשות, דיגיטל)
כיסוי סלולרי מלא יוחל בכל יהודה ושומרון
חדשות הטכנולוגיהכיסוי סלולרי מלא יוחל בכל יהודה ושומרון

כך סוכם בפגישה שקיים יו"ר ועדת המשנה לענייני יו"ש, ח"כ מוטי יוגב, בפגישה עם בכירים במשרד התקשורת, ובתיאום עם משרדי האוצר והביטחון. "סוף סוף פתרון מערכתי" (טכנולוגיה)

פייסבוק ביקשה מבנקים לשתף אתה פרטי עו"ש ואשראי של לקוחותיהם
חדשות הטכנולוגיהפייסבוק ביקשה מבנקים לשתף אתה פרטי עו"ש ואשראי של לקוחותיהם

לפי דיווח בוול סטריט ג'ורנל, הרשת החברתית פנתה לבנקים גדולים בארה"ב, בין היתר לוולס פארגו, סיטיגרופ וג'יי.פי מורגן צ'ייס, בבקשה לקבל מידע פיננסי של לקוחותיהם (דיגיטל)

הסמארטפון בלי קליטה? אל תרימו ידיים
מדריכיםהסמארטפון בלי קליטה? אל תרימו ידיים

אתם חייבים לקבל שיחה דחופה, או לשלוח מייל שכבר אתמול היה צריך להישלח אבל המכשיר לא משתף פעולה כי אין קליטה? להרים ידיים וודאי לא יעזור • מה כן יעזור? (מדריכים)

הגיע הזמן למקרן נייד? אילוסטרציה
מדריכיםקונים מקרן נייד? כל מה שצריך לדעת לפני

רגע לפני שאתם קונים מקרן כיס נייד לסמארטפון, הבאנו לכם את כל המידע החשוב שצריך לדעת לפני: סוגים, גדלים, טכנולוגיות ומחירים. מדריך (דיגיטל, שיווקי)

מכשיר פקס
אינטרנט ומחשביםזהירות: האקרים במכשיר הפקס שלכם

מכשיר הפקס נראה לא מזיק, ובדיוק זו הסיבה לכך שהאקרים משתמשים בפקסים כדי לפרוץ לרשתות של ארגונים וחברות • מה ניתן לעשות כדי למנוע נזק לחומר רגיש? (דיגיטל, חדשות)

משרדי מיקרוסופט בגרמניה
אינטרנט ומחשבים"תמחקו קריאות לרצח יהודים, או שנסגור"

ענקית הטכנולוגיה מיקרוסופט הבהירה לרשת החברתית Gab הנהנית משירותיה, כי אם לא תסיר תגובות של משתמש שקרא להריגת יהודים בייסורים, היא תיאלץ להיסגר (טכנולוגיה)

נמצאו שלוש פרצות באפליקציית וואטסאפ
סלולר ואפליקציותנמצאו שלוש פרצות באפליקציית וואטסאפ

חוקרי אבטחה של 'צ'ק פוינט' מצאו שלוש פרצות אבטחה באפליקציית המסרים הפופולרית, כאלה שמאפשרות זיוף הודעות בקבוצה ושליחת הודעות תגובה ערוכות (אפליקציות)

בקרוב: פרסומות יגיעו לאפליקציית וואטסאפ
סלולר ואפליקציותבקרוב: פרסומות יגיעו לאפליקציית וואטסאפ

לאחר שנים בהן נמנעה האפליקציה להכניס פרסומות באופן עקרוני, הודיעה חברת פייסבוק שרכשה את וואטסאפ ב-19 מיליארד דולר כי ב-2019 יתחילו להיכנס הפרסומות (דיגיטל)

נתניהו ויונג הו
ברשתפייק צפון קוריאני: 'ציוני מסריח מכשיל הכל'

"נתניהו ציוני מצחין, פושע ושקרן" - הציוץ הבוטה הזה עלה בחשבון טוויטר שמתחזה לזה של שר החוץ הצפון קוריאני. דובר ישראלי רשמי נפל בפח ומיהר להגיב (דיגיטל, ברשת)

יוטיוב
ברשתמצרים תחסום את יוטיוב למשך כחודש

החסימה תימשך כחודש ועשויה לפגוע גם בגישה לגוגל ולשאר השירותים של החברה. לטענת משרד התקשורת המצרי הדבר עשוי להוביל להפסד כספי ולאבטלה (דיגיטל)

דיגיטל

חדשות טכנולוגיה בכיכר השבת - מדור דיגיטל מביא לכם את החדשות העדכניות ביותר מעולם הטכנולוגיה. גאדג´טים, מכשירים חדשים, אפליקציות, מדריכים מפורטים ועוד.

כיכר facebook
יוסף ויצמן, עו"ד
יוסף ויצמן, עו"ד
שלושה ימים בלי סמארטפון // עו"ד יוסף ויצמן
כ"ז בשבט תשעח25
אלי שפירא
אלי שפירא
והבדילנו מן הוואטסאפ
כ"א בשבט תשעו7