ac,  vbvd..  אבי אילסון..  אבי דרור
לאחר חצי שנה: אפל שוב החברה הגדולה ביותר בארה"בלאחר חצי שנה: אפל שוב החברה הגדולה ביותר בארה"ב
ט"ו בתשרי תשפ | 14.10.19
התחזקות מניית אפל הקפיצה את שווי החברה ל-1.074 טריליון דולר - מעט יותר מהשווי של מיקרוסופט שעומד על 1.066 טריליון דולר. אפל נדחקה מצמרת טבלת החברות בעלות השווי הגבוה ביותר בארה"ב בחודש אפריל האחרון
האייפוניסטים התלוננו, והחברה תתקן בחינםהאייפוניסטים התלוננו, והחברה תתקן בחינםבני סולומון4
חברת אפל הודיעה כי התלונות של הצרכנים שלהם בנוגע לתקלה במכישר - אכן היו מוצדקות. בשל כך היא תישא בתוצאות התיקון, אם תיקנתם לבד תקבלו החזר כספי (דיגיטל)
אחרי טלגרם: וואטסאפ עם 'הודעות נעלמות'אחרי טלגרם: וואטסאפ עם 'הודעות נעלמות'כיכר השבת4
אפליקציית ההודעות הפופולרית משלבת פיצ'ר נוסף שהיה עד כה מזוהה עם טלגרם: החל מהעדכונים הבאים, גם אתם יכולים לשלוח הודעות שיימחקו מעצמם לאחר שניות (דיגיטל)
האייפוןה'אייפוניסטים' מתרגשים: הלילה ההשקה • כל הפרטיםכיכר השבת2
במסגרת השקת 'אייפון 11' בישראל, רק שבוע לאחר ארצות הברית, המשווקת של אפל בישראל תערוך "לילה לבן", במסגרתו יחלקו אייפונים בחינם. בנוסף מחירי האייפון יוזלו (דיגיטל)
ווטסאפ: סטטוסים יוכלו להפוך לסטורי בפייסבוקווטסאפ: סטטוסים יוכלו להפוך לסטורי בפייסבוקרפאל קאהאן, כלכליסט
השיתוף בין שתי הפלטפורמות הינו אופציונלי, ונבחן בצורה מוגבלת - אם כי זמין עבור חלק מהמשתמשים בישראל; התכונה תאפשר לשתף תוכן בין שתי האפלקציות (דיגיטל)
בגלל המטבע הדיגיטלי: חברת הביטוח ליברה תובעת את פייסבוק
חדשות הטכנולוגיהבגלל המטבע הדיגיטלי: חברת הביטוח ליברה תובעת את פייסבוק

החברה טוענת להפרת סימן המסחר "ליברה" ותובעת 5 מיליון שקל. עוד דורשת התובעת מפייסבוק שלא לעשות בישראל כל שימוש בסימן המסחר מאחר והדבר מטעה את הציבור כביכול (דיגיטל)

אינטל חושפת את "הבניין הכי חכם בעולם" בפתח תקווה
חדשות הטכנולוגיהאינטל חושפת את "הבניין הכי חכם בעולם" בפתח תקווה

מרכז הפיתוח החדש של אינטל מצויד בין השאר במעליות חכמות שלומדות את הרגלי העובדים, במערכת תאורה אוטונומית וב-14 אלף חיישנים. עלות הקמתו עמדה על 650 מיליון שקל (דיגיטל)

מדריך: כיצד תקדמו נכון את האתר שלכם?
מדריכיםמדריך: כיצד תקדמו נכון את האתר שלכם?

יש לכם אתר בשעה טובה כך תקדמו אותו נכון ברשת. מה הצעדים הנכונים לפעול כדי שהלקוחות שלכם יגיעו אליכם או אתם אליהם... טור שני בסדרה (מדריכים, דיגיטל)

ככה תבנו נכון את האתר שלכם, ותביאו אליו גולשים
מדריכיםככה תבנו נכון את האתר שלכם, ותביאו אליו גולשים

הכירו את המרחב הווירטואלי: איך תבנו בצורה הכי נכונה את האתר שלכם, ותצליחו לעשות את המיטב על מנת להביא אליו את הגולשים? משה לוינגר עם טור ראשון בסדרה (טכנולוגיה)

האיחוד האירופי חוקר: האם גוגל העבירה מידע אישי למפרסמים בחשאי?
אינטרנט ומחשביםהאיחוד האירופי חוקר: האם גוגל העבירה מידע אישי למפרסמים בחשאי?

במסגרת חקירת הגנת פרטיות שמובלת מאירלנד, התגלה שהחברה מפעילה אתרים חשאיים מהם יכולים מפרסמים לשאוב מידע אישי של משתמשים תוך עקיפת הצורך באישור. החברה, מצידה, מכחישה; אם תימצא אשמה, תהיה חשופה לקנסות עצומים (דיגיטל)

חשבונו של מייסד טוויטר נפרץ: שימש להפצת ציוצים גזעניים
אינטרנט ומחשביםחשבונו של מייסד טוויטר נפרץ: שימש להפצת ציוצים גזעניים

האקרים השתלטו על חשבונו של ג'ק דורסי למשך 20 דקות שבמהלכן פרסמו איום על הטמנת פצצה במטה טוויטר, וכן ציוצים נגד אפרו-אמריקאים ותכנים ניאו-נאצים (דיגיטל)

אייפון.
סלולר ואפליקציותהקשר שבין סוג הטלפון לאישיות שלכם

על פי מחקר פסיכולוגי, הבחירה שלכם בסמארטפון כזה או אחר (אייפון או אנדרואיד, לצורך העניין) עשויה להשפיע על מה שאנשים אחרים חושבים עליכם - ולהגיד משהו גם על האופי שלכם (דיגיטל)

רגע לפני השקת iOS החדשה: 13 דברים שהאייפון למד לעשות
סלולר ואפליקציותרגע לפני השקת iOS החדשה: 13 דברים שהאייפון למד לעשות

מערכת ההפעלה המחודשת שתושק מחר תביא לאייפונים ישנים שורת יכולות חדשות. חלקן מקוריות וחדשניות, בעוד אחרות מבליטות את הפיגור של הענקית אחר המתחרים (דיגיטל)

ברק ולפיד, ב"אתגר"
ברשת'אתגר הבקבוק' הוויראלי - מגיע לבחירות 19'

יו"ר 'ישראל דמוקרטית' ברק, נתן את הגרסה שלו לאתגר bottletopchallenge - פתיחת בקבוק במכה - והזמין את נתניהו למופע נגדי, אך מי שנענה לו היה לפיד • צפו (ברשת)

שתי הרעיות, ריבלין ונתניהו
ברשתתגובה מקוממת למות נחמה: 'למה לא שרה'

הרשת סוערת: לכתה לעולמה של נחמה ריבלין, רעיית הנשיא, הוציאה מהיוצר והמוזיקאי המוערך אפרים שמיר, פוסט בוטה במיוחד, בו הוא מייחל למותה של אשת ראש הממשלה (ברשת)

דיגיטל

חדשות טכנולוגיה בכיכר השבת - מדור דיגיטל מביא לכם את החדשות העדכניות ביותר מעולם הטכנולוגיה. גאדג´טים, מכשירים חדשים, אפליקציות, מדריכים מפורטים ועוד.

עדכונים
כיכר facebook
יוסף ויצמן, עו"ד
יוסף ויצמן, עו"ד
שלושה ימים בלי סמארטפון // עו"ד יוסף ויצמן
כ"ז בשבט תשעח25
אלי שפירא
אלי שפירא
והבדילנו מן הוואטסאפ
כ"א בשבט תשעו7