ליברמן  אריה+דרעי  ישי ריבו  גד אלבז
הנחה על מוצרי תינוקות. אילוסטרציה - לשבוע בלבד: הנחה על כל מוצרי התינוקות והטואלטיקהלשבוע בלבד: הנחה על כל מוצרי התינוקות והטואלטיקה
י' בסיון תשעח | 24.05.18
חופשה בכנרת. אילוסטרציה - מבצע ענק בסימילאק: חופשה חלומית בכנרת עם חברהמבצע ענק בסימילאק: חופשה חלומית בכנרת עם חברהkikar.co.il בשיתוף סימילאק
"זה הדבר שאני הכי מתחרטת עליו בחיים""זה הדבר שאני הכי מתחרטת עליו בחיים"כיכר השבת4
אמה של קוני רוז, פעוטה בת 18 חודשים שנחנקה מדובי בשנתה בחודש מארס האחרון, יצאה לקמפיין בו היא מזהירה הורים מהשארת צעצועים רכים במיטת תינוקות (הורים,בעולם)
הולמס עם הבובה של בתו - עורך הדין שמסתובב 18 שנה עם בובה בתיקעורך הדין שמסתובב 18 שנה עם בובה בתיקכיכר השבת1
בפרט בתקופה שבה יותר ויותר הורים מספרים על ניכור מול ילדיהם, זהו סיפור מופלא על הורה שבמשך כ-18 שנה, לקח איתו לעבודה בובה שקיבל במתנה מבתו הפעוטה (משפחה)
האמא שמסבירה: למה חשוב לבכות ליד הילדיםהאמא שמסבירה: למה חשוב לבכות ליד הילדיםג'ודי לוין גרוס12
"אני זוכרת שהתייפחתי מאחורי דלת סגורה כדי שהילדים שלי לא יראו אותי" סיפרה בלוגרית אוסטרלית בפוסט שהפך לוויראלי ברשת. אולם יום אחד, במקרה, כל התפיסה שלה לגבי הנושא השתנתה (משפחה)
בציפייה.. - מחכה, מחכה ומצפה?מחכה, מחכה ומצפה?א.ד.22
הכוס נשברת, ומערבולת של מחיאות כפיים ושירה מפלחות את אותו שקט נעים שלרגע חדר אליי. הכוס נשברת, ואיתה נבנית המציאות- "בניין עדי עד". מתחילים את החיים וחושבים "ילדים". מבטיחים לעצמנו- עד ראש השנה, אנחנו עם בטן שמנמנה. ובחומצה פולית תולים המון תקוה * מונולוג מרגש מאחת שמצפה ומתפללת לזכות בילד
סגר"ע ירושלים צביקה כהן. - סגר"ע ירושלים: "סולם: הבית של הילדים המיוחדים"סגר"ע ירושלים: "סולם: הבית של הילדים המיוחדים"kikar.co.il2
סגן ראש עיריית ירושלים ומחזיק תיק החינוך צביקה כהן בנאום מיוחד בפני צוותי ההוראה והטיפול של "סולם": "אתם הבית של הילדים המיוחדים עם מסירות ומקצוענות ללא פשרות" (חינוך ומשפחה, שיווקי)
אלבי דיוויס - ילד שנחנק ביום ההולדת הסעיר את הרשתילד שנחנק ביום ההולדת הסעיר את הרשתכיכר השבת12
הסכנות הרבות האורבות בכל פינה לילדים, זכו שוב לאחרונה לדיון ער ברשת, בעקבות מקרה מוות טרגי במיוחד של ילד ביום הולדתו. גולשים רבים אף נרתמו לעזור למשפחתו (משפחה)
בגדים לילדים. אילוסטרציה - 300 ש"ח מתנה לרכישה ברשת קידישיק300 ש"ח מתנה לרכישה ברשת קידישיקkikar.co.il בשיתוף טיטולים
ילד מתקשר באייפד. - יאיר החל לתקשר בזכות ה'אייפד'יאיר החל לתקשר בזכות ה'אייפד'kikar.co.il בשיתוף סולם3
יאיר הוא ילד חמוד עם חיוך שובה לב, שום דבר במראה של יאיר, לא מסגיר את היותו ילד שונה. רק שמנסים לדבר עם יאיר מבינים, יאיר למרות גילו לא מדבר. יאיר הוא ילד אוטיסט (משפחה, שיווקי)
הנערות הנושרות. אילוסטרציה - "התפוח הרקוב": צעקת הנערות החרדיות הנושרות"התפוח הרקוב": צעקת הנערות החרדיות הנושרותצפורה גוטמן
מבצע בהאגיס. - חודש נוסף של חופשת לידה במתנה מהאגיסחודש נוסף של חופשת לידה במתנה מהאגיסkikar.co.il בשיתוף האגיס1
האגיס מבין כמה את זקוקה לעוד זמן איכות עם הקטנטן שלך, ויוצא במבצע מדהים: הארכת חופשת הלידה בחודש שלם על חשבון האגיס! כך תוכלי להמשיך ולחוות עוד רגעי יחד קסומים עם התינוק שלך לפני החזרה לשגרת החיים הצפופה (הורים, שיווקי)
הורים, אלו השלבים שילדיכם צריכים לעבורהורים, אלו השלבים שילדיכם צריכים לעבורכיכר השבת
ברגע שהילד נולד, נולדים אצלנו ההורים אינסטינקטים חדים, ולצידם עולות חששות. זה טבעי וזה בסדר, אבל כדאי שתלמדו את שלבי ההתפתחות של הילדים כמו שצריך (משפחה)
מחקר: ילד שאוכל דגים הוא ילד חכם יותרמחקר: ילד שאוכל דגים הוא ילד חכם יותרכיכר השבת2
חכם אוהב דגים? מסתבר שמאוד, השאלה היא רק מה קדם למה. מחקר חדש מגלה כי ילדים שניזונו מדגים בארוחותיהם, נהנים מאייקיו גבוה יותר ומשנת לילה טובה יותר (הורים, בבית)
אילוסטרציה - טרגדיה: שעות אחרי החתונה - הכלה מתהטרגדיה: שעות אחרי החתונה - הכלה מתהכיכר השבת13
הבעל, שהפך מהר מידי לאלמן אמר: "מבחינתי הת׳ר חצתה את קו הסיום של המרתון כמנצחת. אף אחד לא האמין שתצליח לעשות את זה והיא הראתה לכולם"(משפחה)
מחקר חדש טוען כי ילודה גבוהה מזקינה את עור הפניםמחקר חדש טוען כי ילודה גבוהה מזקינה את עור הפניםכיכר השבת15
כולנו רוצים עור מבריק שילווה אותנו לתמיד, אבל מה זה עור יפה וחלק לעומת נחת אינסופית מילדים שממלאים את כל חיינו. הגיע הזמן שתתחילי לשמוח בקמטים שלך(הורים)
חוזרים לניינטיז: כפר סבא מעודדת שימוש בחיתולים רב פעמייםחוזרים לניינטיז: כפר סבא מעודדת שימוש בחיתולים רב פעמייםכיכר השבת9
השימוש בחיתולים רב פעמיים פסק כמעט לחלוטין בתחילת שנות ה-90 ולאט לאט הסתיים לגמרי. אלא שהדאגה לשלום כדור הארץ הביאה לפיתוח של חיתול רב פעמי שיעזור לצמצום הנזק האקולוגי ויכול לחסוך לכם הרבה כסף (משפחה)
כך תדעו בקלות האם ילדכם שמאלי או ימיניכך תדעו בקלות האם ילדכם שמאלי או ימיניכיכר השבת7
פעם, כשילד גילה סימני איטרות, נהגו בו ביד קשה כדי שיהפוך להיות ימיני, היום השיטות רוככו וכבר לא מתעללים בילדים אך הם עדיין עוברים הליך היימנה שלא בהכרח טוב להם (הורים)
בוטל המכס על מוצרי תינוקות, משקפיים ועדשות מגעבוטל המכס על מוצרי תינוקות, משקפיים ועדשות מגעכיכר השבת5
בנוסף, חתם שר האוצר גם על צו המבטל את המס על משקפי ראיה ועדשות מגע. הצו יהיה בתוקף עד לסוף השנה הבאה ובהתאם לתוצאות יוחלט אם ימשיך הצו או שלא (משפחה)
מחקר: הילד יורש את החכמה - רק מהאמאמחקר: הילד יורש את החכמה - רק מהאמאכיכר השבת8
המחקר החדש מנפץ תפיסה שהייתה קיימת במשך שנים רבות לפיה הגנים מגיעים מהאבא או משני ההורים יחד. המחקר נעשה על ידי מספר חוקרים בנפרד והתוצאות היו זהות (הורים)
חוקרים מרגיעים: זה בסדר לאהוב יותר את הילד הצעירחוקרים מרגיעים: זה בסדר לאהוב יותר את הילד הצעירכיכר השבת5
חוקרים בארצות הברית עושים סוף לשאלה שמייסרת את מצפונם של הורים רבים וקובעים, זה טבעי לאהוב את הילד הצעיר וזה לא פוגע לו בהתפתחות אלא להיפך. ומה עם השאר?
כך תכירו את ילדכם דרך... הציורים שלוכך תכירו את ילדכם דרך... הציורים שלוכיכר השבת
הילד צייר ציפור בלי כנף? דוקטור יונתן שתיל שחיבר ספרים בנושא פיתח שיטה שמלמדת איך לקרוא נכון ציורים של ילדים וגם, האם בכלל כדאי לכם לעשות את זה? (משפחה, הורים)
אילוסטרציה - בת 98 עברה לבית אבות - כדי לעזור לבנהבת 98 עברה לבית אבות - כדי לעזור לבנהכיכר השבת10
האם המבוגרת ששימשה כאחות, עזבה את דירתה ועברה להתגורר בבית האבות שם נמצא בנה הבכור. הבן המרוגש סיפר כי אמא זאת אמא ולכן הוא סופג לעיתים הערות... (משפחה)
מחקר חדש: יש דבר כזה אינסטינקט אימהימחקר חדש: יש דבר כזה אינסטינקט אימהיכיכר השבת3
מחקר חדש מאמת את מה שמיליוני נשים טוענות משחר ההיסטוריה: יש דבר כזה אינסטינקט אימהי. המחקר מצא תגובות מוחיות דומות לנשים בעולם כולו לבכי תינוק (הורים)
הורים, אל תגזימו! מותר לגוון בשגרההורים, אל תגזימו! מותר לגוון בשגרהמנוחה פוקס1
אז הנה באה השיגרה, החוקים וכללי הבית נכנסו שוב לתקפם, ולנו נדמה כהורים כי אנחנו חייבים לשמר את השיגרה על מנת להיות הורים טובים, יעילים ומחנכים. מסתבר שלא תמיד זה טוב ואפילו יכול להזיק לילד (משפחה)
אילוסטרציה - ילדים מאשפזים את הסבא כדי לא לארחוילדים מאשפזים את הסבא כדי לא לארחואלי רוטמן6
מזעזע: בבתי החולים מאשרים כי קיימת תופעה של אשפוז קשישים במחלקות השונות, בידי קרובי משפחתם, וזאת כדי להיפטר מה"מעמסה" הכרוכה באירוח שלהם בחגים (משפחה)

הורים

הנחיית הורים באתר כיכר השבת - ערוץ הורים מביא לכם את כל מה שמעניין וחשוב לדעת בכל תחום בחיי ההורות במשפחה היהודית או החרדית. ידיעות ומחקרים הנחיות והדרכות הורים שיקלו עליכם בחינוך ובזוגיות

כיכר facebook
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לנאמר בכתבה - זהירות משלוח חורג // טור דעה
רבקה רוכברגר
זהירות משלוח חורג // טור דעה
ז' באדר תשעז3
אילוסטרציה - לא יבוא אוטיסט בקהל ה' / טור מטלטל
מרדכי כהן
לא יבוא אוטיסט בקהל ה' / טור מטלטל
י"ב באלול תשעו26
אברהם דוב גרינבוים
אברהם דוב גרינבוים
בר מצווה של דמעות / אברהם דוב גרינבוים
ה' בשבט תשעו27