רגע תחילת ההצתות בבני ברקעיריית בני ברק מתריעה: נעשה 'שיימינג' לכל אדם שיתפרע
י"ב בשבט תשפא | 25.01.21
עיריית בני ברק מצהירה, כי תפרסם תיעוד של כל אדם שינהג באלימות, ואף תעביר אותו לרשויות • רבה הספרדי של העיר הגר"מ בן שמעון, קורא להורים למנוע מילדיהם לצאת לרחוב בשעות הלילה (בארץ)
גן סאקר בירושלים. אילוסטרציהנזקי הקורונה: 'בנות בגינות, בחורים פוחזים'אלי רוטמן66
הדיין הבכיר ורב הקהילה המוכרת, מתריע בפני ההורים לפקח "על תהלוכות הבנים והבנות, בתקופה זו שגרמה לשינויים רבים, ולצערנו כבר היו תקלות ומכשולות, השם ירחם" (חרדים)
אילוסטרציהזוג הורים נעצרו בחשד להתעללות בבתםקובי רוזן5
המשטרה עצרה זוג הורים צעירים מדרום הארץ בחשד שהתעללו בבתם התינוקת, בת 9 חודשים • המשטרה תבקש להאריך את מעצרם בחשד לגרימת נזק לחסר ישע (אקטואליה)
אילוסטרציהפעוט נשכח ברכב, מפעילי הפעוטון הסתירוקובי רוזן5
פעוט כבן שבעה חודשים נשכח במשך חמש שעות ברכב, ומפעילי הפעוטון הסתירו את הדבר מהוריו • כשהגיע לבית חש שלא בטוב וכמעט התמוטט, ורק אז פונה לבית החולים (בארץ)
שר הבריאות אדלשטייןההורים נגד שר הבריאות: הוא מנותק ומבישדוד הכהן6
יולי אדלשטיין מצא את האשמים בסגירת מערכת החינוך והתבטא הבוקר: "ההורים היו צריכים להגיד קודם כל תחזירו את הילדים לבית הספר", מה שהעלה את זעם ההורים (חינוך)
הבעל מפנק את הילדים יותר מדי? כך תנהגיהבעל מפנק את הילדים יותר מדי? כך תנהגיתהילה אלטמן | עריכה: שרי ברינר-שיפמן
יתכן שאתם כלל לא מפחדים מהמילה "לא", אבל הפרטנר שלכם אף פעם לא מסרב לבקשת ממתק או צעצוע חדש. כיצד תוכלו לעזור לו להפחית את הדחף שלו לפנק את הצאצאים? (משפחה)
איך מחמיאים לילד אחד בלי שהשני יקנא?איך מחמיאים לילד אחד בלי שהשני יקנא?תהילה אלטמן | עריכה: שרי ברינר-שיפמן1
קנאה היא תגובה רגשית רגילה לחלוטין המופיעה לאורך חיי האדם. אנחנו פשוט משתפרים בהסתרתה כשאנו גדלים. אבל אצל ילדים היא נוכחת כל הזמן. אז איך מלמדים אותם לפרגן? (משפחה)
יהונתן שגבונתנה תוקף קדושת היום....// יהונתן שגביהונתן שגב3
בראש השנה בתפילת "ונתנה תוקף" כשליבנו יצטמרר ויחרד, נחליט בלבנו החלטה מחייבת, כי בשנה זו נעשה את ההשתדלות המרבית, ניקח אחריות ונדאג בכל רגע לבריאותם וחייהם של יקירנו ושלנו (משפחה)
אילוסטרציהכך תחנכו את ילדכם לנגישות ולקבלת האחריהונתן שגב5
אם נהיה כנים עם עצמינו, קבלת השונה היא חלק מהותי בעבודת המידות הפנימית של כל אחד מאיתנו. יהונתן שגב עם טיפים איך לגרום לילדינו להיות יותר רגישים ומנגישים (הורים)
אילוסטרציהחוזרים ללימודים? כך ילדכם יחזרו בבטחהיהונתן שגב
בין רכישת האביזרים ומכשירי הכתיבה, הזמנת הציוד, ספרי הלימוד והתלבושות, לא נשכח גם את חובת ההכנה של ילדינו לזהירות בדרכם לבית הספר וחזרה בטוחה הביתה (משפחה)
מרן הגר"חהגר"ח: לשלוח ילדים למוסדות - 'תורה מגנא'אבי רבינא18
במענה לשאלת הורים דואגים, פסק מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי כי אין "שום הוראת היתר" לא לשלוח את הילדים למוסדות הלימוד השונים, למרות הקורונה המתפשטת (חרדים)
אילוסטרציהילדה שנכוותה בגן תפוצה במיליון שקל?אלי רוטמן
משפחה חרדית תובעת פיצוי כספי הנהלת המשפחתון בו היתה בתם הפעוטה, בגלל כוויות חמורות שנגרמו לה במקום, ממים חמים שנשפכו מקערה על פניה ועל גופה הקטן (חרדים)
חילוץ. אילוסטרציהיוצאים לטייל? כך תחזרו הביתה חיים ושלמיםיהונתן שגב1
תקופת "בין הזמנים" מאפשרת לכולנו לצאת לטיולים משפחתיים. כדי שנחזור לבתינו בשלום, עלינו לתכנן בקפידה את הטיולים השונים | אלו הכללים שחייבים לשמור (אקטואלי)
מה עושים כשפעוט רוצה "רק את אמא"?מה עושים כשפעוט רוצה "רק את אמא"?תהילה אלטמן
הבן שלי תמיד (אבל תמיד) רוצה אותי, אמא שלו, קודם. וכן, זה מחמיא, אך גם מעיק. התוצאה היא שכל העול "נופל עלי" והוא דורש את נוכחותי ללא הרף. אני מותשת. מה הפתרון? (משפחה)
שולחן של אמון • סיפור // הרב דוד פיירמןשולחן של אמון • סיפור // הרב דוד פיירמןהרב דוד פיירמן2
לא כל מה שחדש, יפה, מבריק ונראה מבטיח הוא אכן כזה; לעיתים הרעוע הדהוי וחסר הברק שורד יותר ומצליח יותר • דברים אלו אמורים אף בחינוך ילדים - נקודה למחשבה (חינוך)
האופניים בזירת התאונה הלילהרוכבים על אופניים? כך תצילו את חיי ילדכםיהונתן שגב7
והחי יתן אל ליבו! שמואל אהרן גליק ז"ל בן ה-17, שנהג בעת שרכב על אופניו - עוד יציל חיים רבים במותו! • רכיבה על אופניים, כיף או מסוכן - וכיצד ניתן להינצל מהסכנה? (חדשות)
בחוץ חם? ברכב לוהט! כך תשמרו על ילדכםבחוץ חם? ברכב לוהט! כך תשמרו על ילדכםיהונתן שגב3
זהו הסיוט של כל הורה... אבל גם ההורים האוהבים והאחראיים ביותר, עלולים ברגע של הסחת דעת, טרדה או עייפות, להשאיר את היקר להם מכל ברכב הלוהט והמסוכן (משפחה)
הילדים בחופש? הנה טיפים שיקלו על חייכםהילדים בחופש? הנה טיפים שיקלו על חייכםתהילה אלטמן
אחרי הסגר, אתם מרגישים שחופשת הקיץ הנוכחית קטנה עליכם. אבל בואו נודה, לא תמיד היא תהיה קלה ונעימה. אז הנה, חשבנו על כמה פתרונות פשוטים (אך יעילים!) בשבילכם (משפחה)
אילוסטרציהיוצאים לבריכה או לים? כך תשמרו על ילדכםיהונתן שגב5
ימים אלו, בהם הילדים נמצאים בחופשה, מנוצלים גם לנופש באתרי מים שונים. בכוחנו וביכולתנו למנוע את מקרי הטביעה של ילדים בבריכות השחייה, בחופי הים ואף בבית (משפחה)
הפעוטה, בידי השוטראב שכח את ילדתו ברכב; "זה לא מתאים לו"אלי רוטמן51
רק בנס ניצלו לפני זמן קצר חייה של בת 7 חודשים, שאביה שכח אותה ברכבו במודיעין עילית, בחום הלוהט: עוברי אורח ראו, וחילצו אותה. האב נחקר - ואשתו פרצה בצווחות (חרדים)
כיתה א' שרים לאבא במסיבה המרגשתכיתה א' שרים לאבא במסיבה המרגשתכיכר בשיתוף נתיבות שלמה2
בתלמוד תורה נתיבות שלמה הר נוף של חינוך העצמאי חגגו מסיבת חומש לתלמידי כיתות א' המסיבה שנערכה בתלמוד תורה במרחב הפתוח על פי הנהלים המחמירים של משרד הבריאות היתה מרגשת במיוחד (הורים ,מקודם)
נחנכה בשכונת גוש 80 שבירושלים משחקיה מפוארת חדישה שמיועדת לרווחתם של ילדים מיוחדיםנחנכה בשכונת גוש 80 שבירושלים משחקיה מפוארת חדישה שמיועדת לרווחתם של ילדים מיוחדיםכיכר בשיתוף בלב אחד
במעמד רב רושם, נחנכה בשכונת גוש 80 שבירושלים משחקיה מפוארת חדישה שמיועדת לרווחתם של ילדים מיוחדים. את המשחקיה הקים ארגון החסד 'בלב אחד' בראשות ר' דוד וויטמאן שפועל ומסייע לחולים, בעלי מוגבלויות וילדים מיוחדים לאורך כל השנה
אילוסטרציההפתק שמסדר את הבית // הרב דוד פיירמןהרב דוד פיירמן13
מרגע שנתלה הפתק ובני הבית צפו בו, החל הסדר שולט ברמה בביתנו • והאם שיטת ה'פתק' עובדת גם כשמישהו חייב לכם כסף? המחנך הרב דוד פיירמן - בטיפים מעשיים (חינוך)
איך מדברים עם ילדים על כסף בלי לגרום נזקאיך מדברים עם ילדים על כסף בלי לגרום נזקתהילה אלטמן
תקשורת זה חשוב ומגיע לילדים לדעת את האמת, אך לא את כולה. מומחית כספים מתווה גבולות בריאים לנושא הזה, בין אם ילדכם ילדון צעיר ותמים ובין אם הוא בוגר ומבין עניין (כלכלה)
מעניין: 8 טקסי לידה ייחודיים מרחבי העולםמעניין: 8 טקסי לידה ייחודיים מרחבי העולםתהילה לוי5
כל תרבות נוקטת בגישה שונה כשתינוק מגיח לאוויר העולם ומרתק להיחשף להבדלים (ולדמיון) בין כל העמים. הנה שמונה טקסי לידה מכל קצוות תבל שאת חלקם היינו מאמצות בחום (הריון ולידה)
השיטה של קייט מידלטון להטלת משמעתהשיטה של קייט מידלטון להטלת משמעתתהילה אלטמן23
הדוכס והדוכסית מקיימברידג' מקפידים לגדל ילדים צייתנים. יחד עם מריה, המטפלת של המשפחה, הם מחנכים אותם למופת, אך יש להם יכולת קסומה לעשות זאת בנעימות. כיצד? (משפחה)

הורים

הנחיית הורים באתר כיכר השבת - ערוץ הורים מביא לכם את כל מה שמעניין וחשוב לדעת בכל תחום בחיי ההורות במשפחה היהודית או החרדית. ידיעות ומחקרים הנחיות והדרכות הורים שיקלו עליכם בחינוך ובזוגיות

כיכר facebook
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לנאמר בכתבה
רבקה רוכברגר
זהירות משלוח חורג // טור דעה
ז' באדר תשעז3