הפרשן הבכיר באולפן

יעקב ריבלין: "בנט תקווה לחרדים, אך גם יכול להיות אסון"

פיזור הכנסת; המשבר בין בני גנץ לבנימין נתניהו; השפעת הסיעות החרדיות; הזינוק של נפתלי בנט וחלוקת התפקידים ב'יהדות התורה' • יעקב ריבלין בראיון לישי כהן באולפן (חדשות)

ישי כהן | כיכר השבת |

עורך חדשות 'בקהילה', הפרשן הפוליטי יעקב ריבלין, התארח באולפן 'כיכר השבת' והסביר את המשבר הפוליטי שמוביל את ישראל לבחירות רביעיות בתוך שנתיים בלבד. צפו בראיון המלא.

במהלך ראיון התייחס ריבלין למשבר בין בנימין נתניהו לבני גנץ ואמר: "יכול להיות שנתניהו התכוון לכבד את הרוטציה, אבל זה היה אמת לשעתה. כשהוא התקדם וראה שהוא צובר תאוצה, מצד שני גנץ יורד בסקרים, אז הוא אומר לעצמו מה פתאום שראש מפלגה של תשעה מנדטים יקבל ראשות ממשלה.

"דבר שני, הוא הבחין בדבר שכולנו הבחנו בו. בני גנץ הוא בעצם בובה, הוא אדם שהגיע לכל מה שהגיע בגלל ברירת מחדל, הוא נהיה רמטכ"ל כי לא היה מישהו אחר, הוא נהיה ראש מחנה המרכז שמאל כי לא היה מישהו אחר. הוא אדם נעדר כישורים".

על רה"מ נתניהו אמר ריבלין: "אם אתה שואל אותי על חלוקת האחריות, ב-80% נתניהו הוביל לבחירות האלו, הוא לא קיים את ההסכם. החרדים לא יכלו למנוע את הבחירות כי נתניהו נחוש ללכת לבחירות".

לדבריו: "נתניהו הוא שקרן פתולוגי, אבל אנחנו מכבדים אותו ורוצים שהוא יצליח כי השקרן הזה הוא שלנו, מעדיפים את השקרים שלו על פני האמת של בוגי יעלון".

צפו בראיון המלא

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר