מה כדאי לשאול במקום 'איך היה היום שלך'?במקום 'איך היה היום שלך?', הנה 22 שאלות שכדאי לשאול
י"ד בחשוון תשפא | 01.11.20
אתם מנסים להתחיל שיחה עם האישה בסוף היום, אבל לעתים קרובות עושים בדיוק את ההיפך. אז איך הופכים התעדכנות בסיסית למשמעותית יותר? ראשית, היפטרו מהשאלה "איך היה היום שלך?" (MEN)
איך תבחרי תיק שיהיה מושלם עבורך? כנסותיקים לנשים, הסודות שלי לבחירה חכמהכיכר בשיתוף לה בורסה1
וידוי של אשה: "אני חושבת שאני מכורה לתיקים, תיקים לנשים פשוט עושים לי את זה, כל מקום שאני הולכת אליו אני רואה תיקים"
אילוסטרציה"הכלל: אין מקום לוויתורים בחיי הנישואין"הרב אביאל נריה37
שתי שאלות ששלחה בחורה בשידוכים; האחת: האם עליה לוותר על מה שמעניין אותה - גם אם זה נראה רק כ"תוספת", והשניה: עד כמה עליה לוותר על רצונותיה בחיי הנישואין (טור)
מכשיר הקלטה הוא הפתרון למריבות זוגיותמכשיר הקלטה הוא הפתרון למריבות זוגיותתהילה אלטמן | עריכה: שרי ברינר-שיפמן7
תודות לחיים הלחוצים בעידן הנוכחי, לעתים, בעת כעס, כל קורטוב הגינות ונחמדות שיש בנו מתעופף לו החוצה מהחלון. (ואנחנו כמובן לא גאים בזה!). הפתרון: לדמיין שאנו מוקלטים (MEN)
משפחות גרושות בעידן מגיפת הקורונהמשפחות גרושות בעידן מגיפת הקורונהתהילה גאדו2
למשפחה חד הורית יש פחות עוגנים ובולמי זעזועים בהשוואה למשפחה רגילה. מה זה עושה לה במצבי קורונה, כיצד מתמודדים עם האתגרים, ואיזו אחריות מטיל הדבר על כולנו? (משפחה)
מאחד שיודע: הטיפ הזה יכול למנוע גירושיןמאחד שיודע: הטיפ הזה יכול למנוע גירושיןתהילה אלטמן | עריכה: שרי ברינר-שיפמן6
לאחרונה נתקלנו בטיפ שמועיל מאד לתחזק את כל המערכת הזו של חיי נישואין. הסוד לזוגיות חסינה? הקשבה. רוצים לשפר את יכולת ההאזנה שלכם? הנה 3 דרכים לתרגל זאת (משפחה)
בלי תירוצים: איך להיות בעל טוב באמתבלי תירוצים: איך להיות בעל טוב באמתתהילה אלטמן48
להיות בן זוג טוב בדרך כלל אומר לשים את עצמך במקום השני ואת הרעיה שלך במקום הראשון וזה משהו שהרבה אנשים קצת שוכחים איך לעשות. להלן מספר טיפים שיעזרו לך להיזכר (MEN)
6 תחביבים זוגיים שיחזקו את הקשר שלכם6 תחביבים זוגיים שיחזקו את הקשר שלכםתהילה אלטמן13
אחרי שנים רבות כנשואים, אתם תוהים איך עוד ניתן לרענן את הקשר. תנו לנו לחדש לכם: יש אפשרויות רבות לעשות זאת, שיתכן ועוד לא עלו בדעתכם. הנה 6 כאלו (משפחה)
הטריק הבסיסי הזה ישדרג את הזוגיות שלכםהטריק הבסיסי הזה ישדרג את הזוגיות שלכםתהילה אלטמן
בתחילה נכנסנו לסגר, אחר כך לבידוד ובסוף, תנאי המסעדות המגבילים לא עשו עמנו חסד. חששנו שכל אלו יפגעו בקשר שלנו, אך בחרנו ליצור מהלימון - לימונדה. כך תעשו זאת גם (משפחה)
מתנות יצירתיות לט"ו באב שלא עולות כסף5 מתנות זוגיות לט"ו באב שלא עולות כסףחיה כהן7
בימי קורונה לאף אחד אין חשק להוציא סכומים רציניים, אבל מה אם נגיד לכם שיש לנו הצעות למתנות זוגיות מושלמות שיקרבו ביניכם - ולא תצטרכו לרכוש כלום מראש? (זוגיות)
אתגרנו כמה זוגות מהמגזר - לקראת ט"ו באבט"ו באב ואתגר המתנות הגדול של בני הזוגכיכר בשיתוף פנדורה3
לקראת ט"ו באב אתגרנו כמה זוגות מהמגזר ובקשנו מהם להיכנס לאחת מחנויות פנדורה באיזור מגוריהן, כל אחד בנפרד ולבדוק האם הם קלעו בבחירת המתנה המדוייקת לטעמה של האשה (מעניין)
החזרה בתשובה יכולה להחריב שלום בית?החזרה בתשובה יכולה להחריב שלום בית?עמי ברעם13
תארו לכם משפחה חילונית, שלפתע אחד מבני הזוג החליט לחזור בתשובה • עמי ברעם, בטור ראשון מתוך סדרת מאמרים חדשה ב'כיכר', על הקושי ועל הקשר לימי בין המצרים (זוגיות)
הולכים לחדר בזמן ויכוח עם האישה? הפסיקוהולכים לחדר בזמן ויכוח עם האישה? הפסיקותהילה אלטמן4
"זה פוגע שאת נעלמת, כשאין לי באמת מושג מה קורה" הוא אמר. לא חשבתי שמה שכביכול מרגיע את הוויכוח, הוא בעצם מבוי סתום, הרגל בעייתי שלקח לי שנים לשבור. כך עשיתי זאת (משפחה)
רוצים שבן הזוג יקשיב לכם? עשו את זהרוצים שבן הזוג יקשיב לכם? עשו את זהתהילה אלטמן7
לאחר הרבה שנות נישואין, השגרה והשחיקה גורמות לנו לבטא את הבעיות שיש לנו עם הפרטנר, בצורה לא נעימה. אך יש דרך טובה בהרבה לנסח את השינוי שאתם רוצים שיקרה (משפחה, זוגיות)
מומלץ: 4 פעולות שיבטיחו זוגיות מאושרתמומלץ: 4 פעולות שיבטיחו זוגיות מאושרתתהילה אלטמן12
כשאנו עומדים מתחת לחופה, נדמה לנו שמהיום נלקק רק דבש. אך לאט לאט, אנו מבינים שזוגיות היא עניין מאתגר. לכן פנינו למומחית שתתן לנו טיפים לבטח את הנישואין שלנו (משפחה)
כך תדעו אם גישור יעזור לכם להתגרש בטובכך תדעו אם גישור יעזור לכם להתגרש בטובתהילה אלטמן
לאחר שנים של סבל, החלטתם סוף סוף להתגרש. הסיבות לפרידה חשובות והגישור עוזר כמעט תמיד, אך יש קומץ דגלים אדומים העלולים לגרום לכם לדלג עליו ולפנות ישר לבית הדין (משפחה)
תמונת אילוסטרציהאני רווקה בת 25, וכבר לא מאמינה שאתחתןכיכר השבת42
אני רווקה בת 25 אין לי כמעט הצעות ואלו שהיו לא התקדמו. אני כבר לא מאמינה שאתחתן, וכבד עלי כל המחויבות של אישה בשביל זוגיות • שאלה של מתבגרת - והתשובה (זוגיות)
מגשרת: אלו מילות הקסם שיחתמו כל ויכוחמגשרת: אלו מילות הקסם שיחתמו כל ויכוחתהילה אלטמן3
לפעמים אתם נקלעים לעימות עם בן/בת הזוג והייתם שמחים שיהיה לכם בבית מתווך מקצועי. יש טריק אחד שמסייע להגיע להבנה עם הצד השני, בכל עת ובכל מצב (משפחה)
לצלוח את הקורונה - בלי לפרק את הביתלצלוח את הקורונה - בלי לפרק את הביתעו"ד ורד עובדיה4
יום אחד ימצא חיסון לקורנה, מה אתם עושים היום כדי לפתח את החיסון לזוגיות שלכם? עו"ד ורד עובדיה, בטור מיוחד על "הוירוס שיכול לפרק משפחה", ואיך לצלוח את התקופה בשלום (מאמע)
שניכם עובדים מהבית? כך תישארו שפוייםשניכם עובדים מהבית? כך תישארו שפוייםתהילה אלטמן2
זו עת מפחידה ולא וודאית והדברים יכולים לצאת משליטה, במיוחד כשאתם מסתגלים לשגרה היומית החדשה שלכם של עבודה מהבית וגם זה לזו. הנה מה שכדאי לעשות כדי לשמור על שלום בית (משפחה)
6 פעולות שישפרו לכם את חיי הנישואין6 פעולות שישפרו לכם את חיי הנישואיןתהילה אלטמן3
מערכות יחסים דורשות עבודה כל הזמן וזו הסיבה שאסור להפסיק לבצע בהן שינויים זעירים, בכדי למקסם את מידת האושר של שני בני הזוג. הנה, כך תשדרגו את החיים הזוגיים שלכם עם מעט מאמץ (משפחה)
אילוסטרציהדממה. שתיקה ועולם כמנהגו נוהג // מאמרכיכר השבת10
הכל נראה צפוי, זורם ונינוח. מסע חיים שלרוב מאיר פנים ולעיתים קצת פחות. אך מאחורי הדממה, מאחורי השתיקה הרועמת, זועקת הקריאה על לב השמים • הזעקה! (משפחה)
והם חיו באושר (ובעושר) עד עצם היום הזה.מחקר: אכן, אשה מאושרת = חיים מאושריםשרי ברינר שיפמן2
לא מכבר נערך מחקר, שכל מטרתו היתה לבדוק את ההשפעה שיש לאשת חיל שמחה על מידת השמחה של בעלה והתוצאות - לא מפתיעות. הן מאמתות את שידענו כבר עידן ועידנים (MEN)
למה ללכת לישון אחרי מריבה עם בן הזוג זה כה גרועלמה ללכת לישון אחרי מריבה עם בן הזוג זה כה גרועתהילה אלטמן1
אמא הזהירה אותנו פעמים רבות לא ללכת לישון אחרי ריב עם בן הזוג, מבלי להתפייס קודם. מסתבר, שכמו כל דבר שאמא אומרת, יש לדברים ביסוס ממשי (ואפילו מדעי) ויש לקחת אותם ברצינות גמורה (משפחה)
גברים = ילדים: כך תגרמי לבעלך להקשיב לךגברים = ילדים: כך תגרמי לבעלך להקשיב לךתהילה אלטמן30
כמה בעיות יכולות היו להימנע אם הבעל שלנו היה משתמש בשכל הישר שלו או לפחות מקשיב לנו. כולנו באותה סירה, אז הנה טיפים שיגרמו לו להתייחס לבקשותיכן ברצינות (משפחה)
כך תשפרו את הסיכויים שלכם למצוא שידוךכך תשפרו את הסיכויים שלכם למצוא שידוךתהילה אלטמן2
עוברת שנה ועוד אחת והזיווג שלכם לא מופיע. אתם מתקשים להאמין שהכמיהה הכי בסיסית שלכם כה מורכבת ליישום. שתי מומחיות למערכות יחסים נותנות 4 טיפים למציאת החצי השני במהרה בימינו (שידוכים, משפחה)

זוגיות

שלום בית: מגוון כתבות שיסייעו לכם להשיג שלום בית וזוגיות טובה - כיכר השבת

כיכר facebook
תענית אסתר, יום העגונה / טור דעה
פייני סוקניק
תענית אסתר, יום העגונה / טור דעה
י"ג באדר ב' תשעט19
פייני סוקניק - גולדשמידט
פייני סוקניק - גולדשמידט
חומות ודמעות שקופות
י"ג באדר ב' תשעו16