בלינקן ופייסל בהצהרהשר החוץ הסעודי: ישראל תרמה ליציבות באיזור
י' בחשוון תשפב | 16.10.21
הנסיך פייסל מי שמשמש כשר החוץ הסעודי אמר כי ישראל תורמת ליציבות באיזור, אבל סייג את דבריו ואמר כי יחד עם זאת "אנחנו מוכרחים לטפל גם בנושא הפלסטיני" (בעולם)
רעידת אדמה בהאיטי- ארכיון3 הרוגים לפחות ברעידת אדמה באינדונזיהציקי ברנדוין
שלשה בני אדם לפחות נהרגו ברעידת אדמה שהתרחשה באינדונזיה לפני מספר שעות. בנוסף, מבנים רבים בעיר באלי קרסו, וצוותי הכיבוי עדיין פועלים לחלץ לכודים ממבנים (עולם)
איימסחבר פרלמנט שלחם באנטישמיות נרצחציקי ברנדוין1
בסמוך לכניסת השבת נרצח באירוע טרור דיוויד איימס, חבר מפלגתו של ראש הממשלה הבריטי בוריס ג'ונסון. איימס לחם רבות כנגד האנטישמיות. ג'ונסון: "אנחנו בהלם" (בעולם)
ביל קלינטון מאושפז במחלקה לטיפול נמרץביל קלינטון מאושפז במחלקה לטיפול נמרץכיכר השבת5
נשיא ארה"ב לשעבר, ביל קלינטון בן ה-75 מאושפז כבר יומיים במחלקה לטיפול נמרץ בשל זיהום שהתפתח בדמו. בבית החולים הבהירו כי אין קשר לנגיף הקורונה (חדשות בעולם)
אחרי שטבח עם חיצים: זה הרוצח מנורבגיהאחרי שטבח עם חיצים: זה הרוצח מנורבגיהציקי ברנדוין4
אחרי מסע ההרג אתמול בעיר קונגסברג שבנורבגיה, בה טבח אדם בעוברי אורח באמצעות חיצים וקשת, התקשורת המקומית בנורבגיה מפרסמת את זהותו של הרוצח (בעולם)
תיעוד מהשריפה בטייוואן שגבתה חיים של לפחות 46 בני אדםקרוב ל-50 הרוגים בשריפה בבניין בטייוואןציקי ברנדוין2
בעיר קאוהסיונג שבטייוואן נהרגו קרוב ל-50 בני אדם בשריפה שפרצה במבנה בן 13 קומות ועוד עשרות בני אדם נפצעו ברמות פציעה שונות. נבדקת אפשרות להצתה מכוונת (עולם)
נשיא מצרים א-סיסימאסר עולם ל-32 חברי דאע"ש במצריםציקי ברנדוין
בית המשפט הצבאי במצרים הטיל עונש כבד על 32 חברי דאע"ש במחוז סיני שתכננו לרצוח את נשיא מצרים ואת נסיך הכתר של סעודיה לפני כשבע שנים במכה שבסעודיה (עולמי)
הרוגים בטבח בנורבגיה; נורו עם חץ וקשתהרוגים בטבח בנורבגיה; נורו עם חץ וקשתכיכר השבת1
מסע הרג בעיירה קונגסברג שבדרום נורבגיה, שגבה את חייהם של כמה בני אדם, מצליח לעורר זעזוע במדינה. היורה, השתמש בחץ וקשת כדי להרוג ונעצר על-ידי המשטרה (עולם)
משפחה שנבלמה בשדה התעופה, בדרך לאיראןהמעבר לאיראן: חברי כת לב טהור - התפצלוחיים גולדברג12
חלק מחברית כת 'לב טהור' - החוששים ממעבר הכת לאיראן, התפצלו ועברו למקום אחר בגואטמלה, כך נודע ל'כיכר'; במשרד החוץ מאשרים לראשונה כי הם פועלים בנושא (עולם)
שליח ארה"ב: "יש חילוקי דעות עם ישראל"שליח ארה"ב: "יש חילוקי דעות עם ישראל"יוני גבאי
רוב מאלי, שליח ארה"ב לשיחות הגרעין עם איראן הודיע כי יצא היום לסבב התייעצויות בקטאר ובערב הסעודית. "הדבר החשוב שאיראן תגיע למו"מ עם דרישות מציאותיות" (חדשות)
אילוסטרציהניסיון החיסול בקפריסין: נעצר חשוד פקיסטניציקי ברנדוין
אזרח פקיסטן נעצר בקפריסין, בחשד שלקח חלק בניסיון לבצע טרור נגד מדינת ישראל בקפריסין - לפני כעשרה ימים. זהו החשוד השני שנעצר במעשה ומניעי טרור לא נשללו (בעולם)
הרב מירוויס נואםהתחזית הפסימית של הרב משינויי האקליםיוסי נכטיגל3
רבה הראשי של בריטניה, הגאון רבי אפרים מירוויס, נאם בכנס איכות הסביבה שערכו הקהילות היהודיות, ואמר כי "אף אחד לא חי על אי, אף אחד לא יכול לטעון 'זה לא קשור אלי'" (עולם)
ארון ספרים של קהילה יהודית ברוסיהבגלל ספר של הרב מ. להמן: הקהילה נקנסהיוסי נכטיגל6
בית המשפט של העיר סטברופול שברוסיה העניש את הקהילה היהודית המקומית, לאחר שברשותה נמצא ספר ילדים - על יהודים שדתם הומרה בכפייה במאה ה-14 (חדשות, עולם)
קים ג'ונג אוןקים ג'ונג און: "לא מפתחים נשק למלחמה"יוסי נכטיגל2
המנהגי הדיקטטור מצפון קוריאה, הסביר כי ארצו מפתחת נשק להגנה עצמית, וזאת בשל המדיניות העוינת אותה נוקטת ארצות הברית נגד המדינה שלהם; "לא רוצים מלחמה" (עולם)
זירת ההתרסקותארה"ב: שני הרוגים בהתרסקות מטוס קלציקי ברנדוין
דיווחים על שני הרוגים לפחות בהתרסקות של מטוס קל בקליפורניה. המטוס התרסק ככל הנראה על בית ובסמוך למשאית תובלה. בנוסף לפחות עוד שני פצועים באירוע (עולם)
האקרים אילוסטרציההאקרים איראניים פרצו לעסקים ישראליםציקי ברנדוין2
חברת מיקרוסופט מודיעה כי האקרים איראנים פרצו למחשבי חברות ישראליות ואמריקניות, דרך אחת ממערכות החברה. בחברה טוענים - ממאות ניסיונות הפריצה רק 20 עבדו (עולם)
ראיסיקריאה לעצור את נשיא איראן, ששוקל לבטלציקי ברנדוין3
אחרי פרסומים לפיהם נשיא איראן ראיסי צפוי לצאת לביקור ראשון מחוץ למדינה, מפגינים בסקוטלנד, המדינה בה היה אמור להתקיים הביקור קראו לעצור את ראיסי אם יגיע (בעולם)
צפון קוריאה מאחורי הקלעים; הקולונל חשףצפון קוריאה מאחורי הקלעים; הקולונל חשףשלומי מלוביצקי2
בראיון מיוחד לרשת BBC חשף קולונל בכיר במשך 30 שנה במשטר הצפון-קוריאני את מה שקורה מאחורי הקלעים במדינה המבודדת: "חשבתי שיגורש לכפר, הוא נרצח" (עולם)
הנשיא זמאן בביקור בישראל בתשע"ח (2018אחרי הפסד ר"מ צ'כיה - הנשיא בטיפול נמרץציקי ברנדוין2
נשיא צ'כיה זמאן אושפז במחלקה לטיפול נמרץ אחרי שבן בריתו ר"מ צ'כיה המכהן הפסיד בבחירות ליריבו פיטר פיאלה מהאופוזיציה. הנשיא זמאן הוא מאוהדי ישראל הגדולים (עולם)
הגעת נציגי הטליבאן לדוחאארה"ב ערכה שיחות עם נציגי שלטון טליבאןכיכר השבת3
האמריקנים נפגשו בדוחא, בירת קטאר עם נציגי שלטון הטליבאן באפגניסטן ושוחחו עימם על חששות הביטחוניים נוכח ההשתלטות של הטליבאן על אפגניסטן (חדשות בעולם)
אלו המינוייםלפיד מינה 4 ראשי נציגויות ישראל בעולםיוני גבאי1
ארבעה תפקידים בכירים בנציגויות ישראל ברחבי העולם, אוישו היום, ועדת המינויים העליונה של משרד החוץ. המינויים, יצטרכו להמתין לאישור של שרי הממשלה (חדשות, בעולם)
אילוסטרציהלמרות הקורונה: גידול של 31% בעליה לארץיוסי נכטיגל2
נתונים שמפרסם היום משרד העלייה והקליטה מעלים כי על אף הגבלות התעופה והתנועה, בשנת 2021 חלה עלייה במספר המהגרים לישראל • ומאלו מדינות הם הגיעו? (בעולם)
קורץ ונתניהונתניהו האוסטרי • מי אתה הקנצלר שנטש?ציקי ברנדוין8
אחרי שקנצלר אוסטריה קורץ הכריז אתמול על התפטרותו אחרי שנחשד בנתינת שוחד בתמורה לסיקור חיובי, 'כיכר' השווה ובדק - האם פרשת קורץ זהה לפרשיות נתניהו (בעולם)
אילוסטרציה, נורבגיהחולים בשפעת וקורנה יחד - פי 2 סיכוי למותציקי ברנדוין1
מנכ"לית סוכנות הבריאות בבריטניה טוענת כי מי שחולה בשפעת וקורונה בו זמנית, סיכויי התמותה שלו מוכפלים. "החורף יביא למצב של אי ודאות מול הנגיף" אמרה (בעולם)
תיעוד דרמטי של הרגעים המבהיליםדרמטי: ירי לעבר רכב משפחה חרדית • צפויוסי נכטיגל6
כנופיות פשע שביצעו ירי סמוך לכניסת השבת ברחובות שכונת קראון הייטס, פגעו במכונית שבה ישבו בני זוג חרדים וילדיהם הקטנים • באורח נס - איש מבני המשפחה לא נפגע (בעולם)
מימין: חסידים עטויי קפוטות בחו"ל; משמאל: כהן בהדגמהחסיד מציג: 'קפוטה' מותאמת לנשיאת נשקיוסי נכטיגל4
רזיאל כהן, חב"דניק מניו ג'רזי העוסק בתורת הלחימה, המציא גירסה של המלבוש החסידי השבתי שתהיה נוחה יותר למקרה שיהיה צורך לשלוף מתחתיו אקדח • "עניין של שניות" (בעולם)

עוד כתבות

בעולם

חדשות ואקטואליה מסביב לעולם: אירופה, ארצות הברית המזרח הרחוק ושאר חלקי העולם. סיקור נרחב, כתבות בלעדיות ועדכונים שוטפים על מה שקורה אצל השכנים.

כיכר facebook