תיעוד: שוטר חילץ אישה מתוך הרכב הבוערתיעוד: שוטר חילץ אישה מתוך הרכב הבוער
ד' בחשוון תשפא | 22.10.20
הרכב עלה בלהבות אך השוטר לא היסס ולמרות הסכנה הצליח לחלץ את האישה, ובכך הסתיים האירוע ללא נפגעים • אחרי החילוץ, נעצרה האישה בעוון נהיגה בשכרות. צפו (עולם)
בני הזוגביהמ"ש: רוצח הזוג והתינוק החרדים - זכאיכיכר השבת30
חוליו אסבדו, שב-2013 דרס תוך נהיגה פרועה את בני הזוג החסידיים נתן ורייזי גלויבר וגרם למותו של בנם למחרת לידתו - עשוי לצאת לחופשי, במקום מאסר עולם שהחל לרצות (אנ"ש)
נשיא ארה"ב טראמפארה"ב: "איראן מנסה לפגוע בנשיא טראמפ"יוסי נכטיגל2
ראש המודיעין הלאומי של ארה"ב ומנהל ה-FBI ערכו הלילה מסיבת עיתונאים חריגה בה חשפו כי איראן ורוסיה מנסות להתערב בבחירות לנשיאות: "לגרום לבלבול ולכאוס" (בעולם)
אילוסטרציהמת אחד המתנדבים לניסוי בחיסון לקורונהכיכר השבת9
מת מתנדב שהשתתף בניסוי החיסון נגד קורונה שמפתחות אסטרה-זנקה ואוקספורד • ככל הנראה, הוא עדיין לא קיבל את החיסון בעצמו ולכן הניסוי לא צפוי להיעצר: "אין חשש" (עולם)
התאונהצעק על יהודי לעטות מסכה - ועשה תאונהיוסי נכטיגל49
זה הפך לתופעה בניו יורק: אנשים מסתובבים עם רכביהם ומחפשים את היהודים המועטים שאינם עוטים מסכות, וגוערים בהם תוך שהם מצטלמים • אתמול, זה נגמר רע • צפו (בעולם)
שר הבריאות הגרמנישר הבריאות הגרמני נדבק בקורונה - ואושפזכיכר השבת2
גל התחלואה העולה בגרמניה, לא פסח גם על שר הבריאות המקומי. על פי דיווח בכלי התקשורת המקומיים, הוא נדבק בנגיף הקורונה והועבר לאשפוז בבית החולים (חדשות, בעולם)
סגן השר ברגע החתימהסגן השר חתם על פטור מויזה, וצייץ: "כבוד"כיכר השבת2
במפגש הפסגה בנתב"ג בו נחתמו ארבעה הסכמים בין ישראל ואיחוד האמירויות, אחד החותמים היה סגן השר עומאר סאעיף גובאש, שהתראיין ל'כיכר'; "היה לי הכבוד", הוא צייץ (בעולם)
הקורונה מתפשטת בארה"ב, לטובת ג'ו ביידןהקורונה מתפשטת בארה"ב, לטובת ג'ו ביידןיוסי נכטיגל7
מרבית הסקרים מעידים כי ג'ו ביידן מצליח לשמור על פער גדול מדונלד טראמפ, לאור העובדה שהאזרחים חוששים מנגיף הקורונה ומאמינים כי המועמד הדמוקרטי יצליח יותר (בעולם)
בעימות הבא: המיקרופונים יושתקו ל-2 דקותבעימות הבא: המיקרופונים יושתקו ל-2 דקותדניאל הרץ4
וועדת העימותים הנשיאותיים בארה"ב הודיעה כי תשתיק את המיקרופון של היריב למשך 2 דקות וזאת בכל לאפשר להם להביע את דעתם ללא הפרעה, טראמפ: "לא הוגן" (בעולם)
ראש הממשלה הסודניסוכם: סודאן יוצאת מרשימת התומכות טרוריוסי נכטיגל1
הנשיא טראמפ הודיע כי החליט להסיר את סודאן מרשימת המדינות התומכות בטרור. רק לאחר שהתחייבה לשלם 335 מיליון דולר למשפחותיהם של קרבנות טרור בארה"ב (חדשות)
טיסה מסחרית ראשונה מישראל לאבו דאביטיסה מסחרית ראשונה מישראל לאבו דאביכיכר השבת6
טיסת 'אתיחיאד' המסחרית הראשונה מישראל לאבו דאבי תמריא הבוקר מנתב"ג; נציג 'כיכר השבת' בטיסה, דודי רובינשטיין, ידווח היישר מאיחוד האמירויות • תיעוד חגיגי (ארץ)
סמואל פאטיהפיגוע בצרפת: כך המחבל רצח את המורהדניאל הרץ6
סמואל פאטי בן ה-47 הוא קרבן הרצח המחריד בפרבר ליד פריס בסוף השבוע. הרוצח - פליט מוסלמי שביצע את הרצח, בעקבות העובדה שפאטי הציג קריקטורות של מוחמד (בעולם)
הנשיא מקרון מחוץ לבית החולים, מכריז על הפיגוע כטרורצרפת: מורה נרצח בצעקות - "אללה אכבר"יוסי נכטיגל7
סמואל פאטי מורה להיסטוריה צרפתי, עורר דיון בכיתתו על גבולות חופש הביטוי. לאחר הדיון, הוא החל לקבל איומים. אמש, הוא נרצח באכזריות עם סכין ע"י מוסלמי בן 18 (בעולם)
טראמפ: 'זו לא בושה, חייבים עזרה מהבורא'טראמפ: 'זו לא בושה, חייבים עזרה מהבורא'יוסי נכטיגל64
הנשיא האמריקאי הצבעוני, דונלד טראמפ, אמר בעצרת בחירות כי לא משנה מה תהיה ההחלטה לגבי מסכות הקורונה בכל מקרה צריך עזרה מ'הבוס' כשהוא מצביע לשמים (בעולם)
אנדרו קואמואיום לחרדים בניו יורק: תפתחו? תיפגעו בכיסיוסי נכטיגל29
מושל ניו יורק, אנדרו קואמו, מאיים על מוסדות החינוך החרדיים בניו יורק שלא ישמרו על הנחיות הקורונה, כי תקציבם ישלל. קואמו: "אין לנו עוד דרך כדי להביא לאכיפת ההנחיות" (בעולם)
עיתונאים הגיעו לצלם; החרדים גירשו אותםעיתונאים הגיעו לצלם; החרדים גירשו אותםיוסי נכטיגל5
מספר עיתונאים הגיעו לצלם בישיבה שפעלה בניגוד להנחיות. מאות חרדים התגודדו סביבם, במקום התפתח מהומה והעשי טישלר - ששוחרר ממעצר, דאג שהם יעזבו את הזירה (בעולם)
היהודים בעד ג'ו ביידן; החרדים עם טראמפהיהודים בעד ג'ו ביידן; החרדים עם טראמפיוסי נכטיגל32
סקר מעלה כי 70% מהיהודים יצביעו עבור מפלגה הדמוקרטית ומועמדה לנשיאות ג'ו ביידן • בקהילה החרדית, המגמה הפוכה: 83% עם המפלגה הרפובליקנית והנשיא דונלד טראמפ (עולם)
אישה הטיחה בפקח: 'נותנים דוחות ליהודים'אישה הטיחה בפקח: 'נותנים דוחות ליהודים'יוסי נכטיגל25
פקחי עיריית ניו יורק פושטים על השכונות החרדיות כחלק מהאכיפה המוגברת עקב התפשטות נגיף הקורונה, אך הם לא התקבלו בצורה יפה על ידי התושבים הטוענים לאפליה (עולם)
מחלקת קורונה. אילוסטרציההתפרצות מחודשת: הקורונה מכה בסאטמרשימי שפר42
התפרצות מחודשת - וקשה יותר, של הנגיף בקרית יואל שבארה"ב, בה מתגוררים חסידי סאטמר; 9 אנשים במצב קריטי; הלילה, הידרדרות במצב 'ראש הקהל' בסאטמר (בעולם)
נשיא ארה"ב טראמפטראמפ יצא שלילי לקורונה: 'אני מרגיש חזק'יוסי נכטיגל7
לראשונה מאז חלה בקורונה, נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ, השתתף בעצרת בחירות לאחר שרופאו הודיע כי הנשיא יצא שלילי לקורונה: "עברתי את זה, אני מחוסן" (עולם)
טראמפ יקרע חולצה, ויחשוף חולצת סופרמןטראמפ יקרע חולצה, ויחשוף חולצת סופרמןיוסי נכטיגל14
אזרחי העולם הפסידו צפיה במשחק מתוכנן של נשיא המעצמה הגדולה ביותר, טראמפ - השרוי בעיצומה של מערכת בחירות - ששקל לבצע אקט חריג כששוחרר מביה"ח (מעניין)
הטיל הענק שהוצג במצעדהטיל הענק והחדש של קים ג'ונג און • צפוכיכר השבת35
במהלך מצעד צבאי שנערך בפיונגיאנג, בירת צפון קוריאה, לציון 75 שנים לייסוד מפלגת השלטון, נחשף טיל בליסטי ענק, בין-יבשתי - על משאית עם 11 גלגלים בכל צד. צפו (חדשות)
מרתק ומיוחד: כך נראה הושענא רבה ברומאמרתק ומיוחד: כך נראה הושענא רבה ברומאכיכר השבת16
לבוש מיוחד, שופרות ומנהגים ייחודיים, כך נראית הקהילה היהודית העתיקה ברומא בבית הכנסת הראשי והמפואר היום - הושענא רבה. צפו בתיעוד רשמי בצל נגיף הקורונה (בעולם)
הפגנות בורו פארק: רוקדים עם דגלי טראמפהפגנות בורו פארק: רוקדים עם דגלי טראמפיוסי נכטיגל23
החרדים בניו יורק זועמים על החלטת מושל העיר להטיל הגבלות על אזורי מגוריהם, ויצאו להפגנות • דיווח מטריד: חרדים לא הוכנסו למקומות בילוי, בנימוקים אנטישמים (עולם)
טראמפ: זה שנדבקתי בקורונה – ברכה מה'טראמפ: זה שנדבקתי בקורונה – ברכה מה'יוסי נכטיגל21
נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ, המחלים מנגיף הקורונה, הפתיע את תומכיו והתבטא כי העובדה שנדבק בנגיף היא מתנה מה': "אני חושב שזו הייתה ברכה מאלוקים" (אקטואליה)
טראמפ צייץ בעד החרדים: 'תמונות עגומות'טראמפ צייץ בעד החרדים: 'תמונות עגומות'יוסי נכטיגל13
מאות חרדים יצאו להפגין נגד החלטתם של מושל וראש העיר ניו יורק להטיל הגבלות על שכונות חרדיות • אגודת ישראל בוחנת אם הצעד חוקי, והנשיא טראמפ צייץ בחריפות (בעולם)

בעולם

חדשות ואקטואליה מסביב לעולם: אירופה, ארצות הברית המזרח הרחוק ושאר חלקי העולם. סיקור נרחב, כתבות בלעדיות ועדכונים שוטפים על מה שקורה אצל השכנים.

כיכר facebook
השופטת רות ביידר גינסבורג ועו"ד רבקה שוורץ
עו"ד רבקה שוורץ
השראה: האישה שעברה כל מחסום אפשרי
ג' בתשרי תשפא46
אירופה אנטישמית יותר מתמיד // טור דעה
עו"ד יצחק שינפלד
אירופה אנטישמית יותר מתמיד // טור דעה
כ"א באדר א' תשעט1
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
עו"ד דוד דרור
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
כ"ט בחשוון תשעז1