ממראות החילולקבר בתו של רבי נחמן - חולל על ידי אנטישמים
כ"ו באב תשפא | 04.08.21
קברה של שרה ע"ה בעיר קרמנצ'וג שבאוקראינה התגלה על ידי חסידים כשהוא הרוס, ולצידו הונחו שיירי גופת חזיר; בחסידות מצפים לפתרון: "לא הפוגרום הראשון בקבר" (בעולם)
דיווח: הספינה בטוחה - החוטפים ירדו ממנהדיווח: הספינה בטוחה - החוטפים ירדו ממנהכיכר השבת2
החמושים שעלו אתמול על סיפונה של ספינה לחופי איחוד האמירויות הערביות עזבו אותה הבוקר • בבריטניה טענו כי מדובר באיראנים; בטהרן הכחישו את ההאשמות נגדם (בעולם)
התפרצות קורונה מחודשת בוואהן שבסיןהתפרצות קורונה מחודשת בוואהן שבסיןציקי ברנדוין1
בסין מתקשים להשיג שליטה על תחלואת הקורונה במדינה, זאת בשל התפרצות מחודשת של הנגיף - בשל וריאנט דלתא. בווהאן, העיר בה פרצה המגיפה - ייבדקו כל התושבים (בעולם)
נשיא אירן הנבחר הגיש כתב אמנה לחמינאינשיא אירן הנבחר הגיש כתב אמנה לחמינאיציקי ברנדוין4
איברהים ראיסי, נשיא איראן הנבחר, הגיש הבוקר את כתב האמנה שלו למנהיג העליון של איראן, חמינאי. ראיסי ייכנס לתפקידו בחמישי הקרוב, והוא נחשב לקיצוני מקודמו (עולם)
הנזק בספינהדיווח בבריטניה: כוחות הקומנדו כבר בשטחכיכר השבת2
ישראל העבירה לבריטניה מידע על תקיפת המל"ט שהרגה את אחד מאזרחיה בתקיפת הספינה, כולל מיקום מדויק • בממלכה נערכים לתגובה, וכוחות הקומנדו כבר נשלחו לשטח (חדשות)
בלינקןבלינקן: "איראן ביצעה את תקיפת הספינה"ציקי ברנדוין
מזכיר המדינה האמריקני אנת'וני בלינקן אמר בהתייחס לתקיפת הספינה הישראלית מול חופי עומאן בשבוע שעבר ואמר כי ארה"ב מתייעצת לקראת תגובה משותפת (בעולם)
אחרי ישראל: גם גרמניה תציע חיסון שלישיאחרי ישראל: גם גרמניה תציע חיסון שלישיציקי ברנדוין3
החל מעוד חודש גרמניה תציע מנת חיסון שלישית לקשישים ואוכלוסיות סיכון אחרות. זאת אחרי החלטת ישראל לחסן במנה שלישית. שר הבריאות הגרמני: "למען בריאות מונעת" (עולם)
ראש ממשלת בריטניה ג'ונסוןר"מ בריטניה: איראן צריכה לשאת באחריותציקי ברנדוין
ראש ממשלת בריטניה בוריס ג'ונסון אמר כי איראן צריכה לכבד את חופש השייט, וכי תקיפת הספינה הישראלית היא "מתקפה שערורייתית". בתקיפה נהרגו אזרח בריטי ואזרח רומני (עולם)
נחשף: הכביסה המלוכלכת - וחיסול בן לאדןנחשף: הכביסה המלוכלכת - וחיסול בן לאדןכיכר השבת3
ספר חדש היוצא לאור חושף פרטים חדשים מהמעקב שניהלו האמריקנים עד לחשיפת מקום מחבואו של רב המרצחים, וכיצד הצליחו לזהות את המתחם בעזרת... כביסה מלוכלכת (בעולם)
בריטניה מאשימה את איראן: תקיפה מכוונתבריטניה מאשימה את איראן: תקיפה מכוונתכיכר השבת1
תקיפת הספינה בבעלות ישראלית במפרץ עומאן: בריטניה, שאחד מאזרחיה נהרג בתקרית, מפרסמת הודעת גינוי ומפנה אצבע מאשימה כלפי איראן - שהכחישה היום מעורבות (עולם)
גל שריפות ענק בסמוך לבודרום שבטורקיהגל שריפות ענק בסמוך לבודרום שבטורקיהשלומי מלוביצקי
אלפי תושבים ומבקרים פונו מהאזור שנחשב ליעד המועדף על ידי התיירים. עד כה דווח על ששה הרוגים במקום. מדינות שונות נחלצו לעזרה ושלחו מטוסי כיבוי לזירה (חדשות בעולם)
אילוסטרציהרוסיה זייפה רצח של "רב" - כדי ללכוד כנופיהיוסי נכטיגל4
לפי דיווח ב'סאנדיי טיימס' הבריטי, שוטרי בילוש רוסים ביימו רצח של רב חרדי - על מנת לתפוס שני חברים בארגון האנטישמי USSR, שמאמין בקיומה של ברית המועצות (עולם)
חוקרי משטרה בודקים את מחשבו של הנאשםהאוקראיני שהסית נגד חסידי ברסלב הורשעיוסי נכטיגל2
בערב ראש השנה שעבר, בזמן ששערי אומן נסגרו בפני חסידי ברסלב בשל הקורונה, פרסם תושב העיר דברי הסתה חמורים באינטרנט נגד יהודים - ממניעים אנטישמיים (חדשות, בעולם)
גנץ ופארליגנץ: הסלולרי של הנשיא מקרון לא נפרץציקי ברנדוין2
אחרי הפרסומים שחברת 'NSO' ריגלה אחרי מכשירי הסלולרי של נשיא צרפת וחברי פרלמנט, גנץ הבהיר לשרת ההגנה הצרפתית כי מכשירי הנשיא וחברי הפרלמנט לא נפרצו (מדיני)
בית העלמין היהודי העתיק בוורמייזא, גרמניהאונסק"ו הכריז: 'קהילות שו"ם' - אתר מורשתיוסי נכטיגל1
כבר בימי בעלי התוספות התפרסמו הקהילות היהודיות שבערים הגרמניות שפירא, וורמייזא ומגנצא - כמוקד לתורה • כעת, מכיר גם הארגון היוקרתי בחשיבותן ההיסטורית (חדשות)
אתר התאונההתרסקות מטוס: שלושה בחורי ישיבה נהרגושלומי מלוביצקי, יוסי נכטיגל41
חתן הגיע עם שניים מחבריו לאירופה, בכדי להתפלל בקברי צדיקים לפני נישואיו, אך הכל נגדע כאשר המטוס שהוביל אותם בין הקברים נפל "כמו כדור אש" • כל הפרטים (בעולם)
כולם, חוץ מערבים ומרצ: ח"כים במכתב נדירכולם, חוץ מערבים ומרצ: ח"כים במכתב נדירשלמה מן8
אחרי החרם על חלקים בישראל, ח"כים מכל סיעות הבית התאחדו בשיגור מכתב חריף לחברת האם של ענקית הגלידות. ומי העדיפו לא לחתום? נציגי הערבים ורוב מרצ (אקטואליה)
המפגינים הזועמים שרפו את תמונת חמינאיהמפגינים הזועמים שרפו את תמונת חמינאיכיכר השבת3
"מחאות המים" באיראן: מפגינים שרפו הלילה כרזות עם תמונת המנהיג העליון • יחידות לדיכוי הפגנות נפרסו ברחבי המדינה וארגוני זכויות האדם מדווחים על 10 הרוגים (בעולם)
צלב קרס רוסס בתוך משרד החוץ האמריקניצלב קרס רוסס בתוך משרד החוץ האמריקניכיכר השבת
צלב הקרס נמצא חרוט במעלית סמוך למשרדו של השליח למאבק באנטישמיות • מזכיר המדינה טוני בלינקן: "עלינו לפעול ללא פשרות על מנת לדחות את האנטישמיות" (בעולם)
תיעוד איראני: מעקב ומעצר "סוכני המוסד"תיעוד איראני: מעקב ומעצר "סוכני המוסד"כיכר השבת28
אחרי שטענו כי חשפו רשת ריגול ישראלית עם כלי נשק רבים, מפרסמים באיראן תיעוד כיצד ביצעו את המעקב אחרי "סוכני המוסד", עד למעצרם ותפיסת אמצעי הלחימה שלהם (בעולם)
ארכיון. למצולמים אין קשר לכתבהמאה יהודים באו להלויית מת מצוה באלסקהיוסי נכטיגל6
ז'ול קלבן, בן 80 שהתגורר ביישוב קטן ומרוחק מכל קהילה יהודית, השאיר צוואה בבית חב"ד במדינה הקפואה: "אני ממש רוצה להיקבר עם בני עמי" • הצוואה קויימה (חדשות, בעולם)
מתוך אירוע התקיפהשלושת הצעירים שירקו על מתפללים נעצרויוסי נכטיגל10
בני המיעוטים תקפו חרדים על יד בית הכנסת בשבת לפני כחודשיים, הכריחו אותם לומר 'לשחרר את פלסטין', השחיתו רכוש ואף צעקו 'מוות ליהודים'. כעת הם נעצרו (חדשות, עולם)
סופות החול מתקרבות לעירסין: ענן חול הגיע ל-100 מטר וכיסה את העירמישאל לוי5
בשבועות האחרונים, החלו לפקוד אזורים רבים ברחבי סין, סופות, שיטפונות וסופות חול. סופת חול קיצונית במיוחד בעיר בצפון מערב סין, הגיעה ל-100 מטרים וכיסתה את העיר (ארץ)
פייזר ומודרנה החלו ניסויים בילדים מגיל 5פייזר ומודרנה החלו ניסויים בילדים מגיל 5ציקי ברנדוין5
אחרי שאישור חיסון חברת פייזר הורחב מגיל 12 במקום 16, כעת חברות החיסונים 'פייזר' ו'מודרנה' מקיימים ניסויי חיסון גם בילדים מגילאי 5 ומעלה, תוך ניסיון לחסן יותר אנשים (בריאות)
תיעוד מטורף: 9 הרוגים במפולת סלעים; צפותיעוד מטורף: 9 הרוגים במפולת סלעים; צפוכיכר השבת15
במדינת הימאצ'אל פרדש, בצפון הודו, התרחשה מפולת סלעים אדירה שגרמה למותם של תשעה תיירים ופציעתם של שלושה נוספים; בנוסף, אחד הסלעים הפיל גשר • צפו (עולם)
אילוסטרציהנהג המונית איים על בחורי הישיבה - באקדחיוסי נכטיגל5
חמישה צעירים חרדים שנופשים בבין הזמנים במדינת אריזונה נקלעו לאירוע חריג: מסיבה שאינה ברורה, נהג ה'אובר' שלהם בחר להבריח אותם מרכבו בעזרת נשק שלוף (חדשות, בעולם)

עוד כתבות

בעולם

חדשות ואקטואליה מסביב לעולם: אירופה, ארצות הברית המזרח הרחוק ושאר חלקי העולם. סיקור נרחב, כתבות בלעדיות ועדכונים שוטפים על מה שקורה אצל השכנים.

כיכר facebook