ראש הישיבה והאדמו"רהגרב"ד פוברסקי על הרבי מסאדיגורא: "בחיר התלמידים שלי"
כ"א באב תשפ | 11.08.20
ראש הישיבה הגרב"ד פוברסקי, נאם בתחילת השנה בכנס של סאדיגורא, כאשר הרבי יושב לידו. בדבריו, החל לשבח את האדמו"ר ואף אמר כי הוא "בחיר התלמידים שלי" • צפו (בארץ)
התמונה שריגשה אלפים: חיזקי בהלוויית רבוהתמונה שריגשה אלפים: חיזקי בהלוויית רבוחיים גולדברג1
בין המוני החסידים שליוו למנוחות את האדמו"ר מסאדיגורא זצ"ל, בלט הילד חיזקי טורנהיים, שליווה את מורו ורבו, בדרכו האחרונה, תוך שהוא קורא פרקי תהילים בתוך הקפסולה (ארץ)
שמואל אהרן ז"ל והפתקהפתק המצמרר של שמואל גליק ז"ל: 'יש משגיח ממרומים'כיכר השבת5
על פתק קטן, ירקרק ומקומט, שנמצא במכנסיו - זמן קצר לאחר התאונה הקטלנית שכיבתה את פתיל חייו, העלה שמואל אהרן גליק ז"ל את המיית נפשו הסוערת, על החיים, המהלכים והאמונה (חדשות)
הכניסה לחוף הנפרד, היום, בטבריהמהומה בכניסה לחוף הנפרד בטבריה. צפוחנני ברייטקופף8
מאות חרדים שרצו להיכנס אחר-הצהריים לחוף הנפרד בטבריה, נתקלו במאבטחים ודלת סגורה. לטענת התושבים - הם נחסמו בגלל העומס האדיר והמחסור במציל. צפו (חדשות)
חילוץ בנחל עמוד, אמש19 מטיילים חרדים חולצו מנחל לוטם בכרמלחיים גולדברג3
מתנדבי יחידת החילוץ "גליל-כרמל" של המשטרה הוזעקו לחילוץ משפחה חרדית - עם ילדים ותינוקת, שנתקעה עם רדת החשכה וחילצו 19 מטיילים חרדים ששה בנחל (חרדים, בארץ)
פינדרוס במשרדמה עשה פינדרוס במשרדי 'איחוד הצלה'?כיכר השבת
חבר הכנסת הטרי מדגל הגיע היום למשרדי איחוד הצלה וסקר את הפעילות הנעשית שם ביום יום ובימי קורונה. לקראת תום הביקור, התחייב פינדרוס שיעמוד לימין הארגון בכל עת (חרדים)
סירה נקלעה למצוקה בכנרת וחולצה בשלוםסירה נקלעה למצוקה בכנרת וחולצה בשלוםאלי רוטמן4
רגעים ארוכים של דרמה נרשמו במי הכנרת מול החוף הנפרד, לאחר שהתקבל דיווח על סירה במצוקה, ועליה ילדים חרדים. כעבור דקות ארוכות, הסירה חולצה בשלום • תיעוד (חדשות)
ראש הישיבה הגר"ג אדלשטייןהצרפתים שאלו את הגר"ג: במה להתחזק?כיכר השבת3
במסגרת יום שכולו תורה שנערך ע"י 'דרשו-צרפת' הגר"ג אדלשטיין אמר כי מי שיש לו מסגרת ישיבתית בישראל - כדאי להתאמץ לחזור לארץ; וגם, במה יש להתחזק? (חדשות, חרדים)
ילדות חרדיות ברחובות ויליאמסבורג, בצל הנגיףקהילות היהודים בעולם בצל הנגיף • פרק ד'כיכר השבת1
פרק ד' של הסדרה מבית 'כאן מורשת' בוחן את ההשפעות של מגיפת הקורונה על הקהילות היהודיות בעולם, חיי הקהילות המבודדות, התגברות האנטישמיות והעלייה לישראל (חרדים)
משפחת אזולאי כתבה ס"ת לע"נ אביהם ז"למשפחת אזולאי כתבה ס"ת לע"נ אביהם ז"לכיכר השבת2
משפחת השר לשירותי דת ר' דוד אזולאי ז"ל כתבה ספר תורה לעילוי נשמתו. מעמד סיום כתיבת אותיות נערך בביתו בחיפה, בהשתתפות מצומצמת של מוזמנים - לפי ההנחיות • צפו (ארץ)
מודיעין עילית. אילוסטרציהבתכנון: הטלת 'הסגר' מלא על מודיעין עיליתאלי רוטמן31
פרופ' גמזו, פרויקטור הקורונה, מכריז כי אם תחלואת הנגיף בעיר מודיעין עילית תמשיך ותטפס, לא תהיה ברירה אלא להטיל עליה סגר מלא - שיכלול איסור יציאה מהבתים (חרדים)
הלווית הרבי מסאדיגורא זצ"ל • שידור חוזרהלווית הרבי מסאדיגורא זצ"ל • שידור חוזרשימי שפר22
בבית המדרש המרכזי של חסידות סאדיגורא בבני ברק, החל אחה"צ מסע הלוויה של האדמו"ר זצ"ל • לפני השקיעה הוא נטמן בבית העלמין בגבעתיים • צפו בשידוק חוזר (דיין האמת)
ההרס בתוך בית הכנסתממדי הנס בביכנ"ס נחשפים: פיצוץ צוברי גזחיים גולדברג
ממצאי חקירת הפיצוץ שהרעיד לפני 5 חודשים את שכונת בית וגן בירושלים, עם קריסתו של בית הכנסת 'בית יהודה', חושפים את גודל הנס - כאשר האירוע הסתיים רק בפצועים קל (חרדים)
הגר"ע יוסף לגר"ש וואזנר: 'תתפלל עלי'. צפוהגר"ע יוסף לגר"ש וואזנר: 'תתפלל עלי'. צפוישי כהן15
בשנת תשס"ט ביקר מרן פוסק הדור הגאון רבי שמואל הלוי וואזנר זצ"ל במעונו של מרן פוסק הדור רבי עובדיה יוסף זצ"ל, שפנה אליו בדמעות: יש לי כאבים בגב, תתפלל עלי" (חרדים)
האדמו"ר מסאדיגורא זצ"להנעימות והנדיבות של הרבי זצ"ל // טור אבלדודי זילברשלג1
"ברגע - הבן הצנוע, השקט והכמעט אלמוני, הורם מעם"; דודי זילברשלג בדברי הספד חמים אחר ארונו של האדמו"ר מסאדיגורא זצ"ל, הזכור כ"דמות פטריארכלית יפת תואר" (טור)
נחמן בן ה-5 השתגע בבידוד; כך הוא הופתענחמן בן ה-5 השתגע בבידוד; כך הוא הופתעכיכר השבת21
הילד מצפת כבר התחיל להשתגע בבידוד שנכפה עליו בעקבות אביו שנדבק בנגיף. אמו החליטה להפתיע אותו עם הדמויות הנערצות עליו, שהגיעו לשמח אותו. צפו בתיעוד (TV)
החסידים סביב מיטת האדמו"רקריאה, לקראת הלווית הרבי: 'לצמצם הגעה'דוד הכהן5
במשטרה מביעים חשש רב מהשתתפות המונים בהלוויתו של האדמו"ר מסאדיגורא זצ"ל, ולמרות הנחיות זהירות שפורסמו, היא קוראת 'למנוע התקהלות רבת משתתפים' (חדשות חרדים)
ח"כ טייב: לעצור את אפליית החינוך המיוחדח"כ טייב: לעצור את אפליית החינוך המיוחדישי כהן3
ח"כ יוסי טייב (ש"ס) קורא שלא לפתוח את שנת הלימודים תשפ"א עד שמשרד האוצר לא יעביר את התקציב שהבטיח לחינוך המיוחד במוכש"ר: "האפליה הזו חייבת להסתיים" (ארץ)
השר אביטן במליאה: כָּאן שָׁפְכוּ בָנַי אֶת דָּמָם'השר אביטן במליאה: כָּאן שָׁפְכוּ בָנַי אֶת דָּמָם'ישי כהן5
השר לשירותי דת, יעקב אביטן, בחר להקדיש את השיר 'כאן שפכו בני את דמם' שחיבר רבי דוד בוזגלו זצ"ל, שהשבוע ימלאו 45 שנה לפטירתו לבני משפחת החייל עמית בן יגאל הי"ד (TV)
פינוי הפעוט במסוקפעוט טבע ליד משפחתו ב'צימר'; מצבו אנושאלי רוטמן10
אסון בחופשה המשפחתית: בחצר הצימר מצאו כונני ההצלה את הפעוט כשהוא שוכב מחוסר הכרה על הדשא, לאחר שנמשה מהבריכה במצב קריטי. בפנים: שמו, לתפילה (חרדים)
מטיילים בצפוןהאם טיול הוא "דבר מצווה" שעדיף מלימוד?ישראל שפירא2
בימינו, עניין הטיול שנוי במחלוקת. האם טיול בארץ ישראל הוא חלק ממצות כיבושה או שמטרתו רק "להחליף כוחות"? וגם, האם עדיף ללכת ולטייל יותר מלשבת ללמוד תורה? (היסטוריה)
בוסו במליאהבוסו על החלטת בג"ץ: "אין מי שלא הזדעזע"כיכר השבת18
חבר הכנסת מש"ס, אוריאל בוסו, עלה היום, לנאום במליאת הכנסת ותקף בחריפות את החלטת בג"ץ שהחליט לבטל את צו הריסת בית המחבל שרצח את החייל עמית הי"ד. צפו (ארץ)
אילוסטרציהסמוך לרכסים: בחור חרדי נפצע באורח קשהכיכר השבת8
בחור חרדי בן 19, נפגע הערב בתאונה עם רכב פרטי בצומת הסמוכה לעיר רכסים. הבחור פונה לבית החולים רמב"ם בחיפה, כשמצבו מוגדר על ידי כוחות החירום - קשה (חדשות)
הגר"ח פיינשטיין עם הגר"חרה"י הכריעו: זה המתווה להצלת הבחוריםחנני ברייטקופף14
המשבר בעולם הישיבות: הושיב לפני מספר שבועות את רה"י כדי לדון בפתרונות • 'כיכר' חושף את המתווה המלא שאושר על ידי מרן הגר"ח קנייבסקי והגרי"ג אדלשטיין (חדשות בארץ)
אייכלר בכנסתאייכלר: אם ילכו לבחירות, יש סכנה לאלימותיוני גבאי5
ח"כ ישראל אייכלר דיבר הערב במליאת הכנסת על הסכנה הטמונה בהליכה לבחירות בעת הזו. לאחר מכן, תקף את החלטת הבג"ץ על מניעת הריסת בית המחבל. צפו (אקטואלי)
בחתונהחתונה בחיידר: תיעוד חתונת בריסק - פוניבז'חיים גולדברג6
לאחר שהחתונה נדחתה בשבוע, הערב התקיימה בתלמוד תורה בירושלים, שמחת נישואי נכדת ראש ישיבת בריסק הגרמ"ד סולובייצ'יק וראש ישיבת פוניבז' הגרב"ד פוברסקי. צפו (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook