30 שנה..  40  CBU, TKHACG  cgk xhke t..
הגאון רבי צבי פרידמןהגר"צ פרידמן: "להיכנס לקלפי כמו ללכת למסעדת טרף"
י"ז באלול תשעט | 17.09.19
מכתבו של הגר"צ פרידמן, ממנהיגי 'הפלג הירושלמי' נחשף בשידור חי דקות ספורות לאחר שנכתב. במכתב נאמר: "כל המצביע בבחירות הוא גורם לחורבן התורה ועובר עבירה חמורה עד מאד" (ארץ)
חשיפה באולפן 'כיכר': ההצעה של דרעי לישיחשיפה באולפן 'כיכר': ההצעה של דרעי לישיישי כהן9
גורמים בישיבת כסא רחמים מספרים כי השר אריה דרעי העביר הצעה להיפגש עוד לפני הבחירות עם הגר"מ מאזוז ועם אלי ישי, לו הוא אף מציע תפקיד ולא ישאיר אותו ללא כלום (חרדים)
הראש"ל לשר: למנוע מרון קובי להרוס קברהראש"ל לשר: למנוע מרון קובי להרוס קברשאול כהנא3
הגר"י יוסף פנה לשר גלעד ארדן בעקבות חילולי הקברים של חוני המעגל ושמעון בן יעקב, ונגד ראש העיר טבריה, המבקש להרוס חלק ממתחם קברה של רחל אשת רבי עקיבא (חרדים)
משדר בחירות ב"אולפן כיכר" • שידור חוזרמשדר בחירות ב"אולפן כיכר" • שידור חוזראולפן כיכר השבת20
שעות ספורות לפני פתיחת הקלפיות, משדר בחירות מיוחד עם נציגי המפלגות ובכירי הפרשנים והעיתונאים -ב'אולפן כיכר השבת', עם כל ההערכות והפרשנויות • שידור חוזר (כיכר TV)
נשלמות ההכנות למעמד 'סליחות' עם הראש"לנשלמות ההכנות למעמד 'סליחות' עם הראש"לכיכר השבת
עצרת הסליחות המרכזית תערך ביום חמישי הקרוב בבית הכנסת הגדול בירושלים, בראשות הראש"ל הגרש"מ עמאר ובהשתתפות הגר"ד יוסף, אריה דרעי וראש העיר ליאון (חרדים)
ירח טוקר עם מרן שר התורה'רבותי, הצילו!': ירח טוקר בטור בחירות נרגשירח טוקר11
לא יתכן שנחשוב פעמיים, אחרי שהרבנים אומרים לנו, וכשאנחנו יודעים מה על הכף: ממשלת שמאל מסוכנת שתהרוס הכל! איך אפשר לחשוב לא לצאת לקלפי?? (טור דעה)
המפגין דחף שוטר? המצלמה מוכיחה אחרתהמפגין דחף שוטר? המצלמה מוכיחה אחרתחיים גולדברג8
אברהם נעצר בשבת בבית שמש, בטענה כי דחף שוטר, במהלך מחאה נגד התקנת מצלמות. אלא שתיעוד חדש מוכיח כי דווקא השוטר הוא זה שדוחף אותו, ליד בנו הקטן (אקטואלי)
ח"כ יעקב אשרח"כ יעקב אשר מאשים: 'זו החלטה של פקיד'כיכר השבת12
ח"כ יעקב אשר ממשיך במאבקו נגד התייקרות מחירי המעונות וחושף כי מדובר בהחלטה של פקיד באוצר, שמנצל את תקופת הבחירות. "נעשה רעש גדול להקפיא את הדבר הזה" (חדשות)
בכירי האוניברסיטה למדו ב'עטרת שלמה'בכירי האוניברסיטה למדו ב'עטרת שלמה'אבי רבינא19
בכירי האוניברסיטה העברית הגיעו אמש (ראשון) לביקור מיוחד בהיכל ישיבת 'עטרת שלמה', התרשמו ממעצמת התורה ואף התיישבו ללמוד חברותות עם התלמידים. צפו בתיעוד (חדשות)
אילוסטרציההגנב נכנס לחניון והחרדי איתר הרכב הגנובחנני ברייטקופף2
תושב בני ברק רכש רכב חדש אך במהלך השבת הרכב נגנב עוד בטרם הותקנו בו המערכות נגד גניבה מה שהקשה על איתורו - עד שהגנב נכנס עם הרכב הגנוב לחניון ואותר (בארץ)
הראשל"צ בעצרת סליחות, במוצ"שהראש"ל לא ישתתף ב'סליחות' ללא הפרדהישי כהן14
הרב הראשי הגאון רבי יצחק יוסף ביטל את השתתפותו באירוע סליחות שתוכנן להתקיים הערב בשכונת פסגת זאב בירושלים, לאחר שהמארגנים הבהירו שהאירוע יתקיים ללא הפרדה (ארץ)
המחאה וההפגנה'העדה' ערכה מחאה; הקיצוניים הפגינו. צפושימי שפר וחיים גולדברג9
בעוד 'העדה החרדית' התכנסה לעצרת מחאה שקטה בכיכר זופניק, נגד הבחירות - כמאה מפגינים קיצונים חסמו את הרחוב והזיקו לאוטובוסים עד שפונו ע"י המשטרה. צפו (בארץ)
הגר"י כהן לצד המאהל בשכונה"הרב ספג איומים ברצח"; שטח המריבה בשכונה הספרדיתישי כהן54
שטח המריבה ברחוב שמעון הצדיק, בשכונת שמואל הנביא בי-ם, ממשיך לעורר סערה • חבר כנסת מש"ס מספר: "רב השכונה הגר"י כהן ספג איומים ברצח; לא נכנע! מדובר בשכונה ספרדית" (בארץ)
הרב מנדלסון והרב פינזל בשדה התעופהבדרך לקלפי: חרדים רבים תקועים בניו יורקיענקי כץ13
טיסה מניו יורק שהיתה אמורה לצאת אמש (ראשון), עדיין תקועה בנמל התעופה. עשרות חרדים, בהם הרב יחיאל מנדלסון והרב פינזל, תקועים בדרך להצבעה בבחירות (חרדים)
אלעד: אמא שכחה את בתה הפעוטה ברכבאלעד: אמא שכחה את בתה הפעוטה ברכבאלי רוטמן14
תושבת אלעד שצעדה ברחוב סעדיה גאון, הבחינה בתינוקת שנמה את שנתה - בתוך רכב. היא מיהרה להזעיק את מתנדבי 'ידידים' שמיהרו לחלץ את הפעוטה, ללא פגע • צפו (אקטואלי)
בדרך לתלמוד תורה: 2 ילדים נפצעו בתאונהבדרך לתלמוד תורה: 2 ילדים נפצעו בתאונהכיכר השבת1
שני ילדים בני ארבע ושש נפצעו באורח בינוני וקל מפגיעת רכב בעת שהיו בדרכם לתלמוד התורה. השניים טופלו בידי כוחות ההצלה שהגיעו למקום ופינו אותם לבית החולים (בארץ)
עמירן דביר: "מחר הוא יום קריטי במיוחד"עמירן דביר: "מחר הוא יום קריטי במיוחד"עמירן דביר17
מחר, הוא יום קריטי שהולך לקבוע האם רובה של מדינתנו האהובה בוחרת בבורא עולם, ואני לא מדבר רק על ה"דוסים", אני מדבר אפילו על המסורתיים שמוקירים את השבת (דעה)
ראש הישיבה בפתיח התלמוד תורהמפתיע: בק"ס ואשדוד; רוב הכיתה - אותו שםחנני ברייטקופף19
בת"ת חדש שנפתח ע"י בוגרי 'כנסת הגדולה', יש כיתה עם 22 ילדים עם השם 'הלל' ע"ש הגר"ה זקס. באשדוד יש כיתה עם 20 ילדים עם השם 'דב צבי' ע"ש הרב קרלינשטיין (אקטואליה)
י-ם: רבבות חרדים בעצרת "יהדות התורה"י-ם: רבבות חרדים בעצרת "יהדות התורה"חנני ברייטקופף31
עשרות אלפים הגיעו לעצרת המרכזית של 'יהדות התורה' במעמד מרנן הגר"ח קנייבסקי, האדמו"ר מגור וחברי מועצת גדולי התורה של אגודת ישראל ודגל התורה • תיעוד (חרדים)
בעצרת: ליצמן דחף את איש 'שלמי אמונים'בעצרת: ליצמן דחף את איש 'שלמי אמונים'שאול כהנא105
במהלך עצרת 'יהדות התורה' שמתקיימת בצומת בר אילן בירושלים, התחולל מאבק בין גור לשלומי אמונים שהוביל את ליצמן לדחוף בכעס ובאלימות את איש שלומי אמונים (חרדים)
הדרישה המפתיעה: בקשו סליחה מהרב קוקהדרישה המפתיעה: בקשו סליחה מהרב קוקדניאל הרץ56
על פי הדיווח ב'מקור ראשון', במפלגת נעם דרשו בתמורה לתמיכת המפלגה בבחירות ביהדות התורה שמשלחת רבנים ליטאית תעלה לקבר הראי"ה קוק ותבקש את מחילתו (חרדים)
התלמידים מוחים ב'העדה' - המאשימה את 'אגודת ישראל'התלמידים מוחים ב'העדה' - המאשימה את 'אגודת ישראל'איציק אוחנה ויענקי כץ11
במודעות על העצרת נגד ההשתתפות בבחירות מודפס שמו של הגאון רבי אברהם שלזינגר. תלמידיו מוחים: "הרב אישיות א-פוליטית ולא מתערב בבחירות" • בעדה טוענים כי אישר השתתפות (חרדים)
ח"כ אשר מציג: "תחרות הזמר האנטי חרדי"ח"כ אשר מציג: "תחרות הזמר האנטי חרדי"אבי רבינא19
יעקב אשר במתקפה נגד בני גנץ: "הוא חולם להיות רה"מ, מעז בחוצפה להשוות עצמו למשה רבינו" • הוא הוסיף: "הם השתגעו לגמרי. מנהלים דה לגיטמציה נגד החרדים" (פוליטי)
הגר"י עדס גילה: מעריץ את הגר"ח והגרי"גהגר"י עדס גילה: מעריץ את הגר"ח והגרי"גאבי רבינא20
הרב עדס הורה לקהל ה'מרביצי' להצביע בבחירות, בניגוד לעמדת חלק מרבני הפלג הירושלמי. על גדולי ישראל: "קשה לי להגיד שיש עוד שניים כמוהם שנזהרים בביטול תורה" (חרדים)
הראשל"צ פרץ בבכי: "אנו קרבים ליום הדין"הראשל"צ פרץ בבכי: "אנו קרבים ליום הדין"דוד הכהן3
אלפים נהרו במהלך השבת לדרשותיו של הגרש"מ עמאר, ששהה השבת בעיר בני ברק. במהלך הדרשה המרכזית פרץ בבכי: "כבר שבועיים עברו מאלול. אנו קרבים ליום הדין" (חרדי)
הגר"ע אוירבך, הגרב"ש דויטש והגר"צ פרידמן'הפלג': הרב אוירבך לא אסר את הבחירותיענקי כץ64
אחרי פיצול מוסדות 'הפלג' שסירבו ליטול תקציב והקצאות מהמדינה, מגיעה הסערה לשאילת ההצבעה בבחירות • כל הפרטים: הרב שצונזר, עמדת הגר"ע אוירבך והמבוכה (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
עמירן דביר: "מחר הוא יום קריטי במיוחד"
עמירן דביר
עמירן דביר: "מחר הוא יום קריטי במיוחד"
ט"ז באלול תשעט17
צבי יחזקאלי
צבי יחזקאלי
תודה להדתה / צבי יחזקאלי על פחד מהדת
י"ד באלול תשעט28
כותב השורות
הרב בן ציון נורדמן
דת הטבעונות // הרב בן ציון נורדמן
י"ב באלול תשעט6