הוארך מעצר הגורם המטפל החרדי שתקףהוארך מעצר הגורם המטפל החרדי שתקף
כ' בטבת תשפ | 17.01.20
השבוע הוארך מעצרו של הגורם הטיפולי החרדי שתקף את מטופליו עד להחלטה בערר שהוגש. הפרשה נחשפה לפני כחודש, לאחר כחודש וחצי שבו הייתה חסויה לחלוטין (חרדים)
מפיק: איציק אוחנההנציג החרדי שנלחם להדיח את קובי באולפןישי כהן1
במשך שנה נלחמו נציגי האופוזיציה בטבריה להדיח את ראש העיר רון קובי, בשל מאבק על התקציב וחילון העיר. דוד אוחנה, יו"ר 'דגל התורה,שריכז את המאבק בעיר, בראיון באולפן (ארץ)
מפיק: איציק אוחנהצפו: האשה שפשטה על כת הזוועות מדברתישי כהן2
הפשיטה על הבית; העדויות שאספו; ההתפתחות בחקירה; פריצת הדרך והחשד להתעללות בילדים; אפרת שרעבי, בכירת משרד הרווחה, בראיון על מנהיג 'הסמינר' אהרן רמתי (חרדים)
אחרי סחבת: יתד הכתיר את פינדרוס כמנכ"לאחרי סחבת: יתד הכתיר את פינדרוס כמנכ"לאבי רבינא
במפלגה מתוקנת, מינויו של יצחק פינדרוס למזכ"ל המפלגה היה אמור להתרחש מזמן, הבוקר הוכתר פינדרוס לראשונה כמזכ"ל המפלגה בביטאון הרשמי שלה "יתד נאמן" (חרדים)
סיום הש"ס לזכר הגאב"ד זצוק"ל  • גלריהסיום הש"ס לזכר הגאב"ד זצוק"ל • גלריהכיכר השבת
השבוע נערך סיום הש"ס לזכרו של הגאב"ד הרב משה יעקב ווייס זצוק"ל בהשתתפות הגרי"ג אדלשטיין וקהל רב. צפו בתיעוד מהמעמד המרומם (חדשות חרדים)
ערבים עוררו חשד, החרדים הורדו מהמטוסערבים עוררו חשד, החרדים הורדו מהמטוסחנני ברייטקופף6
הנוסעים שהיו רגע לפני ההמראה מאוקראינה, דיווחו על שני ערבים חשודים שהיו במטוס, הערבים הורדו ותיקיהם נשארו • כרגע הנוסעים הורדו ולא יודעים מה יהיה • תיעוד (חרדים)
זירת הפגיעה בגאולהי-ם: פעוט בן שנה וחצי נפגע ממונית חולפתכיכר השבת1
ברחוב מלכי ישראל בשכונת גאולה בירושלים, נפגע בשעה האחרונה פעוט כבן שנה וחצי ממונית חולפת. לאחר טיפול ע"י כוננים במקום הוא הועבר להמשך הטיפול ב"הדסה" (חדשות)
אילוסטרציהחרדים תבעו את חברת הלואו-קוסט - וניצחוחיים גולדברג1
שני בחורים חרדים היו אמורים לעלות לטיסה להונגריה ובשל איחור של 12 שעות, כבר לא היה להם טעם ליסוע לשם • השופט קיבל את טענות הבחורים ופסק להם פיצוי הולם (ארץ)
הקונדיטוריה החרדית מזהירה מחיידק בעוגההקונדיטוריה החרדית מזהירה מחיידק בעוגהדניאל הרץ1
חשד להמצאות חיידק ליסטריה מונוציטוגנס בעוגת שמנת בתוספת ריבת חלב של קונדיטורית "שובע שמחות". המוצרים החשודים בזיהום נאספו מהמדפים ונאסר לאוכלם (חרדים)
השסע בדת"ל, חסינות נתניהו ו'כת הזוועות'השסע בדת"ל, חסינות נתניהו ו'כת הזוועות'סוגרים שבוע1
ד"ר עידו נתניהו בראיון בלעדי; הסערה ב'דגל': ר' מוטקה בלוי מגיב; כת הזוועות: בכירת הרווחה בראיון; השסע בדת"ל: עיתונאי המגזר ופאנל פרשנים והדחתו של רון קובי (אולפן TV)
הסוחר שהפך לרופא המפורסם ביותר בעולםהסוחר שהפך לרופא המפורסם ביותר בעולםשימי שפר1
הערב ומחר חוגגים את הילולת רבי משה בן מימון הלא הוא הרמב"ם. מגדולי ישראל המפורסמים ביותר בעולם ששמו נערץ גם בקרב אומות העולם 800 שנה לאחר פטירתו (חרדים)
אילוסטרציהתושב ביתר עילית חשוד בתקיפת 2 קטינותחיים גולדברג6
המשטרה עצרה אמש (רביעי) גבר חרדי, תושב העיר ביתר עילית, בחשד לתקיפת קטינות במהלך החודש האחרון, כך נודע ל'כיכר השבת'. היום, מעצרו הוארך בבית המשפט (בארץ)
אילוסטרציהילדה חרדית נפגעה מאופנוע; מצבה בינוניכיכר השבת
ילדה חרדית, כבת 5, נפצעה הערב (חמישי) בתאונת דרכים ברחוב החלוצים בבני ברק. הילדה נפצעה מאופנוע ופונתה לבית החולים במצב בינוני. רוכב האופנוע נפצע קל (חדשות)
אילוסטרציהלקוחות 'פרטנר' בקריית ספר - ללא קליטהחנני ברייטקופף7
מאות מתושבי מודיעין עילית מתלוננים כי זה למעלה משלושה ימים שאינם מצליחים להשתמש בטלפון הסלולרי שלהם ברשת 'פרטנר', דבר שגורם להם נזק ואף הפסד כלכלי (חרדים, בארץ)
הרב בוחבוט עם הרב דידי"סולחה" בין הגר"מ בוחבוט לרב שלמה דידי יענקי כץ3
שנתיים אחרי המחלוקת הסוערת סביב הבחירות לרבה של העיר טבריה, בהן נבחר הרב משה צבי בוחבוט, נרשמה סולחה בין הרב הנבחר לרב שלמה דידי, שמועמדותו נפסלה (חרדים)
רגעי המעצר של רמתיהצילומים, המעקב והפשיטה: רגעי המעצר של אהרן רמתיחיים גולדברג4
לאחר חצות הלילה, חזר אהרן רמתי לביתו. בשעה 5:00 לפנות בוקר כוחות משטרה כבר שהו במקום אך רק סמוך לשעה 7:00 בבוקר, אהרן רמתי נעצר והועבר לחקירה במשטרה • תיעוד בלעדי (בארץ)
האדמו"ר עם הגרא"ד אוירבךהאדמו"ר מתו"א ביקר בבית ראב"ד טבריהיענקי כץ1
האדמו"ר מתולדות אהרן השוהה בימים אלו למנוחה בטבריה, הגיע לביקור אצל ראב"ד טבריה, הגרא"ד אוירבך, ושוחח עמו על מצב הדור שבו דברים פשוטים הפכו לשאלות (אקטואליה)
מפיק: איציק אוחנהאבידן נגד משה גפני: "תתאפק חמש דקות"ישי כהן5
בכיר ש"ס, יהודה אבידן, התארח באולפן ותקף את ח"כ משה גפני, שמיהר להגיב על הדחת רון קובי: "לא מבין את האטרף של האנשים שלא מסוגלים להתאפק חמש דקות". צפו (בארץ)
לראשונה: סיום הש"ס בציון סנגורן של ישראללראשונה: סיום הש"ס בציון סנגורן של ישראלכיכר השבת1
מעמד סיום הש"ס במסגרת הדף היומי נערך על ציונו של הרה"ק רבי לוי יצחק מברדיטשוב, במסגרת מסע תפילה להורים לילדים חולי סרטן על קברות הצדיקים באוקראינה (חרדים)
צפו: כך הוסרו דגלי פלסטין ב... מאה שעריםצפו: כך הוסרו דגלי פלסטין ב... מאה שעריםצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת2
לפנות בוקר פשטו עובדי עיריית ירושלים על שוק מאה שערים, תחת אבטחה כבדה של המשטרה, בכדי להסיר את דגלי פלסטין שנתלו. בשכונה מבטיחים: "הכל יחזור" • צפו (חדשות)
כותב השורותהסתה לעומת נתינה // הרב בן ציון נורדמןהרב בן ציון נורדמן1
ההסתה עלולה לחלחל חלילה ולהפוך לעובדה מוגמרת. העם היהודי סבל רבות במשך הדורות מהתנכלויות שהוצתו באש ההסתה כנגד העם היהודי. אין לנו את ה"פריבילגיה" להשתמש בהסתה ככלי ניגוח בתוכנו! (חדשות)
מפיק: איציק אוחנההבכירה באולפן: זה מה שהתרחש אצל רמתיישי כהן12
ימים לאחר מעצרו של אהרן רמתי, בכירת משרד הרווחה, אפרת שרעבי, מתארחת באולפן 'כיכר השבת' ומספרת מה התרחש בחדרי הכת: "סגפנות נורא קשה ואלימות" (חדשות)
מרגש: 60 יהודים סיימו ש"ס בדרום אפריקהמרגש: 60 יהודים סיימו ש"ס בדרום אפריקהכיכר השבת
במסגרת מעמד הסיום שמתקיים הערב ע"י ארגון דרשו, עלו לבמה למעלה מ-60 מסיימי ש"ס ובראשם, חתן "קניין ש"ס" הרה"ג ר' ארן כהן שנבחן על הש"ס כולו • צפו בתיעוד (חרדים)
הרב ענבל והגר"ד כהןה"משפיע" הפופולרי הותקף: "דברי כפירה"יענקי כץ16
שיעוריו של הרב ענבל נשמעים בשקיקה ע"י חרדים רבים, אך לאחרונה תקף אותם ראש ישיבת חברון במילים קשות • וגם: נקמת אנשי 'הפלג' ברב • כל הפרטים, בפרסום ראשון (חרדים)
הרב חגג בר מצווה לבנו וכיבד את גדו"י ב'אות'הרב חגג בר מצווה לבנו וכיבד את גדו"י ב'אות'דוד הכהן
ראש מוסדות 'אש החיים' בניו יורק, הגר"א מויאל, הגיע לישראל במיוחד כדי לחגוג את בר המצווה לבנו. לכבוד הבר מצווה נכתב ספר תורה חדש והגר"א כיבד את 'הגדולים' בכתיבת אות (חרדים)
זאבי קשש מונה למנכ"ל רשת אחוות תורהזאבי קשש מונה למנכ"ל רשת אחוות תורהחנני ברייטקופף7
לרשת הכוללים של החרדים העובדים, שהוקמה לפני כשבע שנים על ידי הרב דוד לייבל, מונה מנכ"ל חדש, מי שכיהן בעבר ביו"ר איחוד הצלה ומנכ"ל ערייית אלעד, זאבי קשש (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
כותב השורות
הרב בן ציון נורדמן
הסתה לעומת נתינה // הרב בן ציון נורדמן
י"ט בטבת תשפ1
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
דמעות על ירושלמי אמיתי // הרב ישראל גליס
ט"ז בטבת תשפ2
בר מצווה ל-1000 ילדים עולים מרוסיה בשנת 1995
הרב אלכסנדר חייט
לקרב ולא להרחיק // הרב אלכסנדר חייט
ט"ו בטבת תשפ8