חסידישקייט  ישי ריבו  קליש  דגל התורה
הראיון המלא עם דודי זלץדודי זלץ: 'כאיש שלום; רובינשטיין, עצור את קמפיין השנאה'
י"ד בחשוון תשעט | 23.10.18
מגלה את הערכתו לראש העיר החסידי, מספר על הפיוס עם יצחק רביץ אותו הביס וטוען לקיפוח עקבי של הציבור הליטאי הגדול בעירו - יו"ר דגל התורה החדש בביתר עילית, דודי זלץ, בראיון • צפו (חרדים)
השר אריה דרעיהשר דרעי העביר את סמכות דחיית הבחירותישי כהן ואבי רבינא54
אם היוזמה לדחיית הבחירות באלעד, לאחר פסילת מועמד ש"ס ו'דגל' פינדרוס, היתה נראית כקוריוז, מגיע שר הפנים ויו"ר ש"ס ונוקט בצעד מפתיע שעשוי לקדם את מהלך הדחייה (חדשות)
חיים כהן בנאומוחיים כהן יוצא למלחמה בהקצאות מושכרותדניאל הרץ18
הקצאות שמושכרות למוסדות אחרים בעשרות אלפי שקלים בחודש, זו תופעה שמעוררת את זעמם של בעלי מוסדות רבים. חבר מועצת העיר חיים כהן, מכריז שיילחם בתופעה. צפו (ארץ)
עו"ד יעקב וינרוט ז"למורשת וינרוט - אין חרדים חדשים / טור דעהשלהבת חסדיאל17
מורשת ויינרוט מוכיחה: אין חרדים חדשים, יש חרדים עובדים, כמו תמיד • אשת התקשורת שלהבת חסידאל בטור מיוחד במלאות השבעה לפטירת עו"ד ר' יעקב וינרוט ז"ל (חרדים)
הגאון רבי ציון בוארון עם יו"ר ש"ס בתל אביבהגאון רבי ציון בוארון עם יו"ר ש"ס בתל אביבישי כהן10
הגר"צ בוארון, מבכירי הדיינים הספרדים, נפגש עם יו"ר ש"ס בת"א נתן אלנתן והתייחס על המאבק למען קדושת השבת: "יום כל מועמד מצהיר שהוא יפרוץ את השבת בעירו" (חרדים)
תיעוד מיוחד: מטה הקיצונים במאה שעריםתיעוד מיוחד: מטה הקיצונים במאה שעריםכיכר השבת13
בזמן שבמטות המועמדים עסוקים בהדפסת שלטים הקוראים לציבור להצביע עבורם, במא"ש נפתח מטה הקורא שלא להשתתף הבחירות: "תורתנו אוסרת להשתתף בבחירות" (חרדים)
נאום הספרדים: רבה של קרית שמואל תוקףנאום הספרדים: רבה של קרית שמואל תוקףישי כהן35
הגר"ז הכרמי, רבה של קרית שמואל בחיפה, נשא נאום חריג בו התעסק בבחירות לראשות העיר חיפה. תקף את העסקנים הספרדים המתכוונים לתמוך ביהב וגיבה את אלפר. צפו (בארץ)
נתניהו מתערב בבחירות בב"ב: הצביעו מחלנתניהו מתערב בבחירות בב"ב: הצביעו מחלאבי רבינא42
באופן חריג וחסר תקדים מתערב ראש הממשלה, בנימין נתניהו בבחירות המקומיות בעיר בני ברק כשהוא קורא לתושבים להצביע עבור יו"ר הליכוד בעיר יעקב וידר ורשימתו (חרדים)
ישראל פרוש מגיב: אני חוטף בגלל שצייתתי לרב שטיינמןישראל פרוש מגיב: אני חוטף בגלל שצייתתי לרב שטיינמןישי כהן124
מאיר פרוש: "במקום אחר רמטכ"ל היה לוקח אחריות". ליצמן: "למה הם מחפשים מחלוקת?". זייברט: "חסיד לא הולך אף פעם לערכאות". ישראל פרוש: "דגל פחדו לדבר איתי, שלחו אותי לכלף" (מקומי)
הגר"א נבנצאלהרב נבנצאל: "להצביע אך ורק למשה ליאון"ישי כהן29
הגאון רבי אביגדור נבנצאל, רבה של העיר העתיקה, מצטרף לתמיכה במשה ליאון לראשות העיר ירושלים. במכתב שפרסם כתב: "להצביע לראשות העיר אך ורק למשה ליאון" (אקטואלי)
אריה דרעי ויצחק פינדרוסש"ס ו'דגל' פנו לאריה דרעי: "תדחה את הבחירות באלעד"ישי כהן71
ש"ס ו'דגל' פנו לשר הפנים אריה דרעי בבקשה להורות על דחיית הבחירות לראשות העיר אלעד, כך שיצחק פינדרוס יוכל להגיש את מועמדותו: "פגיעה אנושה בזכותם הבסיסית לבחור ולהיבחר" (ארץ)
רביץ: 'ריגש אותי שרוזנטל רואה בי כממשיכו'רביץ: 'ריגש אותי שרוזנטל רואה בי כממשיכו'אבי רבינא23
עם שוך הסערה בישוב שעל הרי יהודה, התיישב יצחק רביץ, מי שעתיד לרשת את מקומו של ראש המועצה אברהם רוזנטל, לראיון באולפן 'כיכר השבת', ודיבר על הכל • צפו (אקטואליה)
יחיאל לסריהשבת של לסרי: יציאה באוטו לאוכל ושופינגאבי רבינא14
בתעמולת בחירות שמפיץ היום מטהו של יחיאל לסרי, המתמודד לקדנציה נוספת לראשות עיריית אשדוד, מוצגת השבת האידיאלית • גורמים חרדים: "לב יהודי מתפלץ" (בארץ)
אילוסטרציהקיצוני תלש תמונת נשים, נעצר ושוחרר בכחאלי רוטמן11
בלשים משטרתיים שחלפו במקרה בשכונת גאולה בירושלים, תפסו 'על חם' קיצונים שתלשו תמונות נשים מאוטובוסים. אחד מהם נעצר על ידם, אך שוחרר בכוח על ידי חבריו (אקטואליה)
צעירי 'דגל' שהובאו מב"ב למבצע ההחתמהתומכי פינדרוס חותמים: לדחות את הבחירותאבי רבינא148
"ניטל מאיתנו חופש הבחירה, וניטלה מאיתנו זכות יסוד לבחור ראש עיר, לאחר שמועמדות נציגנו נפסלה", כך נכתב בעצומה שמבקשת מהשר דרעי לדחות את הבחירות באלעד (חדשות)
גפני וגרשי, ב'לחיים' אחרי החבירה המפתיעהערב הבחירות: ראש המועצה פרש מהמירוץאבי רבינא9
אף שבש"ס היו מעוניינים בכהונה נוספת של נציגם גרשי כראש מועצת עמנואל, הוא החליט לפרוש מהמירוץ לבחירות הקרובות, ולחבור למועמד האשכנזי אליהו גפני (חדשות, בארץ)
זמרי פ"ת התאחדו בג'ינגל ל'יהדות התורה' • צפוזמרי פ"ת התאחדו בג'ינגל ל'יהדות התורה' • צפוכיכר השבת12
סיעת 'יהדות התורה' בפתח תקווה משיקה ג'ינגל רשמי - "ההכרעה היא בידך" - בו משתתפים זמרים חסידיים מרחבי העיר, שחברו להפקה מוזיקלית לשירו של מוטי שטיינמץ (ארץ)
חלק מהמועמדים בירושליםפתק לבן // הרב ישראל גליסהרב ישראל גליס18
היום הג'ינגלים והמסרים הם בקצב מועדונים מפוקפקים, אין בהם שום תקווה והבטחה. רגע, גם אני הולך להצביע ולא בפעם הראשונה, אני מחפש מסרים ברורים. טור אישי (חרדים)
צפו בדברים המסיתים'החרדים בורים; לכן לא מתחסנים נגד חצבת'אלי רוטמן42
חברת כנסת מישראל ביתנו האשימה את הרבנים ואת ה"הפרדה" בין גברים לנשים בקופות החולים, בתופעת התפשטות מחלת החצבת השנה ברחבי ישראל • צפו (בארץ)
הגאון רבי דוד כהן, ראש ישיבת חברוןדרמה בישיבת חברון: ראש הישיבה התמוטטחזקי שטרן30
ראש ישיבת חברון וחבר מועצת גדולי התורה, הגאון רבי דוד כהן, לא חש בטוב במהלך מסירת ה'שיעור כללי', ביקש כוס מים והפסיק את השיעור. לאחר מכן פנה לנוח בביתו (חרדים בארץ)
פינדרוס בבית המשפטסופית - פינדרוס נפסל; 'דגל' וש"ס: "נתייעץ עם גדולי הדור"ישי כהן ואבי רבינא166
שלושת שופטי ביהמ"ש העליון דחו את עתירתן של 'דגל' וש"ס, ואישרו את החלטת 'המחוזי' שפסל את מועמדן פינדרוס מלהתמודד באלעד. התנועות הגיבו: "ה'גדולים' יורו לנו כיצד לנהוג" (חדשות חרדים)
צוריאל קריספלצוריאל קריספל הותקף באלימות; 8 נעצרוכיכר השבת25
סגן ראש העיר אלעד מטעם ש"ס, צוריאל קריספל, הותקף הלילה (שני) ורכבו הוזק בידי קבוצת בחורים, ברחוב יונתן בן עוזיאל בעיר. המשטרה עצרה שמונה חשודים (חדשות חרדים)
יצחק פינדרוס, הבוקרשופטי בג"ץ: פינדרוס לא יתמודד באלעדישי כהן ואבי רבינא100
לאחר דיון מתוח ודרמטי, שופטי בג"ץ - ניל הנדל, יעל וילנר ואלכס שטיין, החליטו לדחות את עתירת יצחק פינדרוס ופסלו אותו מהתמודדות לראשות העיר אלעד • שידור חוזר (חרדים)
ההפגנה, אמששתי גרסאות: האם הקצין ירה בכיכר השבת?קובי רוזן10
קצין מגדוד קרקל 'חש בסכנה' בכיכר השבת בירושלים, לאחר שלטענתו הותקף בידי קיצוניים. דובר צה"ל דיווח כי הקצין ירה באוויר אך במשטרה טוענים כי לא בוצע ירי (אקטואליה)
אחרי שסגר עם החרדים, הוקלט רה"ע נגדםאחרי שסגר עם החרדים, הוקלט רה"ע נגדםאבי רבינא8
אחרי שסגר עם הנציגות החרדית, ראש העיר אופקים, איציק דנינו, הפר בשבת האחרונה את הסטטוס-קוו, והוקלט נגד החרדים כשהוא מצהיר שיגרום לחילול שבת בעיר (חרדים)
יוסי דייטשאגו"י ל'דגל': "בואו נתאחד סביב יוסי דייטש"ישי כהן113
אחרי שאגו"י הותקפה ע"י 'דגל' בשל חתימת הסכם העודפים עם 'מאוחדים' של אריה קינג ואלי ישי - מגיעה תגובה החרצת, לצד קריאה פייסנית לגבי המועמדות לראשות העיר (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
שלהבת חסדיאל
שלהבת חסדיאל
מורשת וינרוט - אין חרדים חדשים / טור דעה
י"ד בחשוון תשעט17
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
פתק לבן // הרב ישראל גליס
י"ג בחשוון תשעט18