ניסים בלאק  נתניהו  2 פצועות..  HAH RHCU
זירת התאונה,  אמשהחתן מ'תולדות אהרן' נותח; מצבו עדיין קשה
כ"ד באב תשעט | 25.08.19
שמואל חיים, בן 17, חסיד 'תולדות אהרן' שהתארס בחודש האחרון, הוא הפצוע קשה מהתאונה בדרך להר מירון אמש. במהלך הלילה הוא נותח אך מצבו ממשיך להיות קשה (חרדים)
סיני: חרדים הגישו סיוע לערבי שנפצע • צפוסיני: חרדים הגישו סיוע לערבי שנפצע • צפוחנני ברייטקופף6
קבוצת חרדים שחזרו מחופשה בסיני שבמצרים לישראל, הבחינו באחד העיקולים ברכב שסטה מהמסלול והתהפך. הם עצרו בצד הדרך והצילו את חייו של הערבי המצרי (חדשות)
זירת פיצוץ המטען, בשבוע שעברמטען חבלה הוצמד לדירת מגורים בבני ברקכיכר השבת4
מטען חבלה הוצמד אמש (מוצ"ש) לדירת מגורים ברחוב מנחם בבני ברק. שוטרים שהוזעקו לזירה, אספו ממצאים וחוקרים את נסיבות האירוע. זהו המטען השלישי החודש בעיר (אקטואליה)
שכונה ברמת בית שמש, אילוסטרציהבית שמש: היינו 18 שעות בלי חשמל בשבתחנני ברייטקופף9
תושבי נחל דולב ברמת בית שמש מספרים ל'כיכר השבת', כי "כבר למעלה מחודשיים אין לנו חשמל לפני שבת. אך השבת זה היה מוגזם ביותר, נאלצנו להיות כמו הקראים" (אקטואליה)
'הנהלת שופרסל ידעה על ההשפלה ושתקה''הנהלת שופרסל ידעה על ההשפלה ושתקה'קובי רוזן41
לאחר הסרטון שפורסם בו נראה עובד חרדי בשופר-סל מושפל ע"י הפועלים במקום, עורך הדין שלו איתמר בן גביר אומר כי זו לא הפעם הראשונה וההנהלה ידעה אך בחרה לשתוק (חרדים)
אריה דרעי במעונו של הגר"מ מאזוזבלעדי: פרטי המו"מ בין דרעי ל'כסא רחמים'ישי כהן33
הפגישה של ראשי המוסדות עם הגאון רבי מאיר מאזוז • הזעם של 'כסא רחמים' על 'יהדות התורה' • השיחה הראשונה עם דרעי, ההצעה לתפקיד עוזר והפגישה שלא יצאה לפועל (ארץ)
תוצאות ההסתה; הקצין החרדי הותקף. צפותוצאות ההסתה; הקצין החרדי הותקף. צפואיציק אוחנה34
ישראל הירש, קצין חרדי במיל', הגיע ביום שישי לקניות בקניון 'שרונים' בעיר הוד השרון, ולטענתו תושבת העיר תקפה אותו מילולית וכמעט דרסה אותו, רק בשל היותו חרדי (חדשות, ארץ)
מרדכי בן דודמנדלבליט נגד ההופעה בהפרדה של MBDישי כהן35
היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט הודיע כי לא מצא סיבה מוצדקת לקיום האירוע של הזמר החסידי מרדכי בן דוד, בהפרדה, בעיר חיפה: "העירייה לא הציגה כל הצדקה" (בארץ)
היום תתקיים הלוויית  הבחור שנהרג בקוזומלהיום תתקיים הלוויית הבחור שנהרג בקוזומלדניאל הרץ4
גופתו של יוסף אליעזר שלמה הלוי, בן ה-21 שנהרג באי קוזומל ליד מקסיקו, תגיע היום לישראל והוא צפוי להיטמן בשעות הצהריים בבית העלמין בבאר שבע עיר מגוריו (חדשות חרדים)
תיעוד: המנוחה של ראש הישיבה בטבריהתיעוד: המנוחה של ראש הישיבה בטבריהישי כהן5
נשיא המועצת, ראש הישיבה הגר"ש כהן, שוהה בימים אלו למנוחה בדירת קיט בעיר טבריה • צפו בתיעוד מתפילת שחרית הבוקר וקריאת 'שנים מקרא' מתוך ס"ת כמנהגו (חרדים, אנ"ש)
כך נכשלה תכניתו של קובי לנגח את החרדיםכך נכשלה תכניתו של קובי לנגח את החרדיםיענקי כץ46
ראש עיריית טבריה הזמין את להקת אויף שימחעס של ישי לפידות למופע בטיילת טבריה, אך הלהקה החליטה לבטל את ההופעה לאחר שהובהר לה כי המטרה כי ניגוח חרדים (חרדים)
עוה"ד: לא נאפשר אפליה רק בציבור החרדיעוה"ד: לא נאפשר אפליה רק בציבור החרדיאבי רבינא14
עורכי הדין המייצגים את הזמר מרדכי בן דוד אומרים ל'כיכר השבת' בתגובה להחלטת היועמ"ש: "אם יבטלו את האירוע נדרוש שיבטלו אירועים גם במגזר הערבי" (חדשות חרדים)
העובד החרדי נקשר, מוכה ועובר התעללותהעובד החרדי נקשר, מוכה ועובר התעללותכיכר השבת99
סרטון בו נראים עובדי שופרסל ערבים מתעללים ומכים עובד חרדי מעורר סערה ברשת. בשופרסל מצהירים: "דוחים את ההתנהגות בשאט נפש, ניגש עוד הערב למשטרה" (חרדים)
הגאון הרב צבי פרידמן "אתה דוגמא לדורות"הגאון הרב צבי פרידמן "אתה דוגמא לדורות"יענקי כץ13
את הדברים אמר הגר"צ פרימן למאיר בלוי על רקע התעלמות ב'פלג המתון' שב'פלג'. עוד אמר: "היום אתה היחיד ואתה פועל לבד בישיבתך בכלא מה שעשו עשרות ביחד" (חרדים)
ההפרדה במופע בעפולההיועמ"ש: הרשות המקומיות יכולות לערוך אירוע בהפרדהדניאל הרץ3
בסיכום דיון מיוחד ודחוף של היועץ המשפטי לממשלה בדבר הפרדה מגדרית באירועי תרבות ברשויות מקומיות נקבע כי אין מניעה לקיים אירועים כאלה אם הם מעוניינים לציבור חרדי שדורש זאת (חרדים)
עמית הלוימלצר פסק לטובת ג'; מועמד 'הליכוד' תוקףחנני ברייטקופף ויענקי כץ5
ועדת הבחירות כתבה לביה"מ כי המנדט שבמחלוקת בין הליכוד ל'יהדות התורה', צריך להישאר אצל האחרונה. מעומד הליכוד עמית הלוי מגיב בזעם ומאיים לחשוף זיופים (אקטואלי)
אילוסטרציהחולי צליאק חרדים זועמים על וועדת הרבניםיענקי כץ38
זעם בקרב חולי ציליאק חרדים: קו החלוקה של הלחם ללא גלוטן נחסם ע"י ועדת הרבנים לענייני תקשורת ללא שום סיבה הגיונית. החולים מפסידים את הלחמניות היקרות (חרדים)
התאונה בכנרת,  בוידאו: הפינוי במסוק לרמב"םשתי נערות חרדיות נפצעו קשה וקל בכנרתכיכר השבת11
שתי נערות חרדיות, אחת בת 15 והשניה בת 13, נפצעו בצהריים באורח קשה וקל במהלך ספורט ימי בכנרת, כאשר ה"אבוב" עליו שטו, התנגש בעוצמה במצוף ימי (חדשות)
הורים ושבעה ילדים - ברכב המשפחתי • צפוהורים ושבעה ילדים - ברכב המשפחתי • צפוכיכר השבת20
שוטר שעצר לבדיקה רכב משפחתי בצפת, מצא כי מלבד ההורים בקדמת הרכב ישבו במושב האמצעי - 4 ילדים, כאשר ילדה עומדת, ובמושב האחורי עוד 3. האב זומן לדין (חדשות)
רובינשטיין, דרעי ופרוש בווילה בספסופה, היוםבווילה בספסופה: דרעי ופרוש בפגישת פיוסישי כהן22
למרות שהאשים אותו ברמז ב"תפירת תיקים" נגדו, יו"ר ש"ס אריה דרעי, הזמין את יו"ר 'שלומי אמונים' מאיר פרוש, לפגישת פיוס בווילה המשפחתית בספסופה • כל הפרטים (אקטואליה)
הגאון רבי יצחק זילברשטייןחבר 'המועצת': חסר כוח התורה שמגן עלינויענקי כץ9
בהתייחסו לשורת האסונות שפקדו את הציבור החרדי במהלך ימי בין הזמנים, אמר חבר 'המועצת' הגאון רבי יצחק זילברשטיין כי "הימים האלה הם 'ימי פגרה' בישיבות שתורתן מגנא" (ארץ)
כותב השורותמה יפה ירושתינו // הרב בן ציון נורדמןהרב בן ציון נורדמן1
דווקא בימים אלו ניתנת לנו האפשרות להאציל גם על סביבותינו אורחות חיים מתוקנים ובכך לקדש שם שמים, נגלה אכפתיות לסובב, נרבה אהבה ואחוה בעם ישראל, נאיר את הלבבות, נקדים בשלום כל אדם, ונזכה לקיום הייעוד של "יחד שבטי ישראל" (חרדים)
הסרטון שהפיץ סרבן הגטסרבן הגט נחשף וטוען: 'פרסמו שקרים לגביי'יענקי כץ58
בני משפחתו הבהירו כי בכוונתם לעמוד בהסכם עם הרב הראשי הגר"ד לאו, אך כעת סרבן הגט טוען בסרטון שפרסם: תדעו לכם שזה פייק ניוז, אף אחד מהרבנות לא פנה אלי (ארץ)
הטביעה בחוף בת"א, השבועהפוסק הבכיר על האסונות: "אין ספק שבשמיים מאותתים"ישי כהן25
הגאון רבי בן ציון מוצפי, מבכירי הפוסקים הספרדים, התייחס לאסונות בין הזמנים שפקדו את הציבור החרדי והזהיר: "אין ספק שבשמיים מאותתים, וצריכים להוספת לימוד תורה". המכתב המלא (חרדים)
זירת התאונה, סמוך לאלעדאלעד: נער חרדי נפגע קשה מפגיעת רכבקובי רוזן5
כוחות הצלה הוזעקו הלילה לכביש 4711 הסמוך לאלעד, שם נפגע בחור ישיבה חרדי כבן 17 מפגיעת רכב ופונה במצב קשה לבית החולים כשהוא סובל מפגיעה קשה בראשו (חרדים)
בטבריה, הערבצפו: רון קובי הגיע להפריע למפגן התמיכהיענקי כץ22
במפגן תמיכה למען העסקים שומרי השבת בטבריה התרגשו כמה סוחרים וקיבלו עליהם שמירת שבת, בהמשך הערב הגיע רון קובי למקום, והחרדים צעקו לעברו "קובי הביתה" (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
כותב השורות
הרב בן ציון נורדמן
מה יפה ירושתינו // הרב בן ציון נורדמן
כ"א באב תשעט1
הרב דב פוברסקי
הרב דב פוברסקי
פסיקת בג"צ טובה ליהודים // הרב דב פוברסקי
י"ד באב תשעט27