NPJHS  www..  www..  אבינו מלכנו
תיעוד בלעדי: 'הושענא רבה' בתוניס • צפותיעוד בלעדי: 'הושענא רבה' בתוניס • צפו
כ"א בתשרי תשפ | 20.10.19
ברובע היהודי הקטן, וברובע היהודי הגודל, בבית הכנסת העתיק ג'רבה ובבית הכנסת טראבלסיא - צפו בתיעוד בלעדי מתפילות הושענא רבה של יהודי תוניס בראשות הרב חיים ביתאן, רבה הראשי של תוניסיה (חרדים, בעולם)
תיעוד מיוחד: 'הושענא רבה' במוסקבהתיעוד מיוחד: 'הושענא רבה' במוסקבהכיכר השבת
חלוקת התפוחים ואמירת כל ספר התהלים, מנייני התפילה וההכנות הגדלות לקראת שמחת תורה • צפו ב'הושענא רבה' בבית הכנסת המרכזי "מארינה רושצ'ה" במרכז מוסקבה (עולם)
הושענא רבה בהיכל ישיבת סלבודקא. תיעודהושענא רבה בהיכל ישיבת סלבודקא. תיעודחנני ברייטקופף
בהיכל ישיבת סלבודקא, התפללו בתפילת הנץ המונים מבוגרי הישיבה, תלמידיה ותושבי האזור. הצלם מוטי גרין תיעד את התפילה מהנץ עד ההושענות - צפו בגלריה המרהיבה (חרדים)
נשיא המועצת בהקפות בהושענא רבה. צפונשיא המועצת בהקפות בהושענא רבה. צפוישי כהן
המונים השתתפו הבוקר (ראשון) בתפילת 'הושענא רבה' במחיצתו של נשיא מועצת חכמי התורה, ראש הישיבה הגאון חכם שלום כהן, וערכו עמו שבע הקפות, כנהוג. צפו (חרדים)
הקבלת פני רבו בסוכת הראשון לציון • תיעודהקבלת פני רבו בסוכת הראשון לציון • תיעודישי כהן
סמוך לחצות הלילה, ליל הושענא רבא, הגיעו רבנים ואישי ציבור ל'הקבלת פני רבו' בסוכתו הביתית של הראשון לציון והרב הראשי הגאון רבי יצחק יוסף. צפו בתיעוד המיוחד (בארץ)
ריקוד עם ספר התורה. אילוסטרציה'חתני התורה' ו'חתני בראשית' בישיבות ובחצרות - נחשפיםיענקי כץ
רגע לפני חג 'שמחת תורה' וחגיגות סיום התורה, 'כיכר השבת' חושף את ה'חתנים' - חתן תורה וחתן בראשית • וגם, מהי העלייה הכי מכובדת בחג ואיזה ראש ישיבה יקבל לראשונה 'חתן תורה'? (חרדים)
לימוד במיטה: הגר"מ גריינמן בהושענא רבאלימוד במיטה: הגר"מ גריינמן בהושענא רבאאבי רבינא
כך נערך הגאון רבי מאיר גריינמן, אחיינו של מרן החזו"א זיע"א ומגדולי רבני חוג חזון איש בארץ ישראל להושענות וחביטת הערבות ביום הושענא רבא. צפו בתיעוד הנדיר (חרדים, בארץ)
לימוד הושענא רבה ושמחת בית השואבה ב'קניין דעת'לימוד הושענא רבה ושמחת בית השואבה ב'קניין דעת'יאיר טוקר1
לימוד ליל הושענא רבה מתוך שירה וזמרה התקיימה כמידי שנה גם השנה ברוב עם בישיבת קניין דעת בחצר המרכזית של הבית המיתולגי ברחוב הרב קוק במרכז ירושלים. בהשתתפות כוכב הזמר החסידי ברי וובר, ילד הפלא מוטי גרינבויים וארי היל (חרדים)
הגר"ח הופתע: 'זה היה לפני אלף שנים'. צפוהגר"ח הופתע: 'זה היה לפני אלף שנים'. צפואבי רבינא1
נמצאה גמרא ישנה בה השתמש מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי בעת שהיה בן 18. מרן שבחן את הגמרא שהובאה אליו התייחס לחתימתו ואמר "זה היה לפני אלף שנים" (חרדים)
הגרא"ד אוירבך. ארכיוןהרב אוירבך: "רון קובי גירש את האושפיזין"יענקי כץ3
הגרא"ד אוירבך התבטא בעקבות הרוחות הסוערות בטבריה שגרמו לשבירת סוכות כי "רון קובי גירש את האושפיזין". ראש העיר הגיב כי "אושפיזין רבים הגיעו לעיר ונהנו" (אקטואליה)
חבטת הערבה ו'נשמת' עם הראשון לציון הגר"י יוסףחבטת הערבה ו'נשמת' עם הראשון לציון הגר"י יוסףישי כהן3
לאחר שיעורים שמסר ברחבי ירושלים, הראשון לציון והרב הראשי הגאון רבי יצחק יוסף התפלל את תפילת 'הושענא רבה' בבית מדרשו בשכונת סנהדריה • צפו בתיעוד (חדשות חרדים)
בהקפות: הראשל"צ הגר"ש עמאר פרץ בבכיבהקפות: הראשל"צ הגר"ש עמאר פרץ בבכיישי כהן4
הראשון לציון ורבה של ירושלים, הגאון רבי שלמה משה עמאר, השתתף הלילה, ליל הושענא רבה, בלימוד בבית משדרשו 'אהבת שלום', שם התפלל וחבט את הערבות • תיעוד (חרדים)
המונים בתפילת ותיקין בכותל המערבי • צפוהמונים בתפילת ותיקין בכותל המערבי • צפוצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת
אלפים רבים הגיעו הבוקר לרחבת הכותל המערבי לתפילת ותיקין של הושענא רבה. צלם כיכר השבת חיים גולדברג, תיעד את מראות החג סמוך לשריד בית מקדשנו (חדשות חרדים)
חביטת ערבות והקפות • מנהגי הושענא רבהחביטת ערבות והקפות • מנהגי הושענא רבהכיכר השבת3
היום השביעי והאחרון של חג הסוכות נקרא "הושענא רבה", יום זה הוא גמר חיתום הדין ומרבים בו בתפילה ותשובה. "כיכר השבת" מגיש את כל מנהגי הושענא רבה (יהדות, חג הסוכות)
מי אתם, החב"דניקים: האברך שמנפץ את הסטיגמות • צפומי אתם, החב"דניקים: האברך שמנפץ את הסטיגמות • צפוכיכר השבת53
בעבר היו החב"דניקים שנויים במחלוקת בציבור החרדי, בגלל הלהט המשיחי המאפיין את חסידי הרבי מליובאוויטש • קבלו את האברך שמנפץ את הסטיגמות - שאולי עוד קיימות (מיוחד)
חג הסוכות במעונו של זקן הראשונים לציוןחג הסוכות במעונו של זקן הראשונים לציוןישי כהן1
רבני ערים, חברי בית הדין הגדול, אישי ציבור ופוליטיקאים ביקרו במהלך ימי חול המועד סוכות בסוכתו של זקן הראשונים לציון הגאון רבי אליהו בקשי דורון • צפו בתיעוד מסכם (חרדים)
שמחת בית השואבה עם הגרי"מ שכטרשמחת בית השואבה עם הגרי"מ שכטרכיכר השבת2
שמחת בית השואבה והילולת רבי נחמן מברסלב זיע"א אצל הגאון הרב יעקב מאיר שכטר. הצלם מוטי גרין תיעד את האווירה המיוחדת (חדשות חרדים)
ראש העיר ליאון התברך מנשיא המועצתראש העיר ליאון התברך מנשיא המועצתישי כהן2
ראש עיריית ירושלים משה ליאון הגיע בצהריים, ד' דחול המועד סוכות, להתברך במעונו של נשיא מועצת חכמי התורה, ראש הישיבה הגאון חכם שלום כהן, כשליצדו מנהל סיעת ש"ס רוני דהן (חרדים)
ישיבת גרודנא-אשדודאשדוד: שוטרים עצרו את השמחה ב'גרודנא'יענקי כץ28
בזמן שתלמידי ישיבת 'גרודנא' חגגו את שמחת בית השואבה בהיכל הישיבה באשדוד, פרצו כוחות משטרה להיכל וביקשו לעצור את השמחה לאחר שהתקבלו תלונות על רעש (חרדים)
"מראה כהן גדול": נשיא המועצת בהושענות"מראה כהן גדול": נשיא המועצת בהושענותישי כהן1
נשיא מועצת חכמי התורה, ראש הישיבה הגאון חכם שלום כהן, מתפלל בימי חול המועד בסוכה במעונו יחד עם מניין מצומצם של מקורבים • צפו בהושענות של הגר"ש כהן (חרדים, אנ"ש)
הראשון לציון, הבוקררֶֽגֶשׁ תְּשׁוּאֽות: הראשון לציון בהושענות. צפוישי כהן5
הראשון לציון והרב הראשי הגאון רבי יצחק יוסף מתפלל, מידי בוקר, בבית מדרשו בשכונת סנהדריה בירושלים, לשם מגיעים רבני ערים, דיינים ואישי ציבור • צפו בתיעוד מהנענועים (ארץ)
הרפואה שבשמחה: הזמרים שימחו בבית החוליםהרפואה שבשמחה: הזמרים שימחו בבית החוליםכיכר השבת1
בשמחת בית השואבה של תקוה ומרפא, הופיעו גדולי הזמר, בני ושמחה פרידמן, מאיר גרין, יובל טייב ואבי צליח, בפני הילדים והמבוגרים המאושפזים ב'שערי צדק'. תיעוד (חרדים)
תושב בני ברק חשוד בתקיפת ילדיו הקטיניםתושב בני ברק חשוד בתקיפת ילדיו הקטיניםקובי רוזן8
החשוד, בן 74, נעצר בערב יום כיפור ומאז הוארך מעצרו מספר פעמים, למרות שהכחיש את המיוחס לו בחקירתו. עורכת דינו טוענת כי החקירה התנהלה באופן לא חוקי (בארץ)
תיעוד: בעל ה'הלכה ברורה' אירס את בתותיעוד: בעל ה'הלכה ברורה' אירס את בתוישי כהן16
חבר מועצת חכמי התורה וראש בית המדרש 'יחווה דעת', הגאון רבי דוד יוסף, אירס אמש, ב' דחול המועד סוכות, את בתו עם הבחור יצחק אלחנן אזולאי. רבנים ואישי ציבור הגיעו לאחל מזל טוב (חרדים)
תיעוד: הראשון לציון בסוכת נשיא המועצתתיעוד: הראשון לציון בסוכת נשיא המועצתישי כהן6
רבה של ירושלים, הראשון לציון הגאון רבי שלמה משה עמאר, הגיע הערב, חול המועד סוכות, לבקר בסוכת נשיא מועצת חכמי התורה, ראש הישיבה הגאון חכם שלום כהן • צפו (בארץ)
הקבלת פני רבו של הגאון רבי אריה שטרןהקבלת פני רבו של הגאון רבי אריה שטרןכיכר השבת
רבה של ירושלים, הרב אריה שטרן, ערך היום מעמד הקבלת פני רבו בשטיבלאך של שכונת קטמון, בהשתתפות מאות, בהם רבנים ופוליטיקאים, ראש העיר משה ליאון וחברי מועצה (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook