13  Ãƒâ€”Å“..  jhho hartk..  JKKH,
משה ארבל, הערב בכנסתבוגר כסא רחמים ונאמן לאריה דרעי ברשימת ש"ס
י"ז באדר א' תשעט | 22.02.19
דקות סמוכות לחצות לילה, ש"ס הגישה את הרשימה לכנסת ה-21 והודיעה על שינוי דרמטי ברשימה: משה ארבל, ראש המטה של דרעי ובוגר 'כסא רחמים', במקום השביעי (פוליטי)
ישי וסמוטריץ', לפני שעה קלההמשא ומתן התפוצץ - ואלי ישי יתמודד לבדישי כהן61
עם סגירת הרשימות לכנסת הבאה, ולאחר שהפגישה בין אלי ישי לבית היהודי במטרה לשלבו במפלגתם, לא צלחה - הוגשה רשימת 'יחד' לכנסת הבאה, ואלי ישי יתמודד לבדו (אקטואליה)
הקיצונים שוב מתנכלים ל"קמפוס שטראוס"הקיצונים שוב מתנכלים ל"קמפוס שטראוס"דניאל הרץ8
בתקופה האחרונה מידי יום מפגינים הקיצונים מול מוסד הלימודים האקדמי 'קמפוס שטראוס', היום הפכה הפגנה לאלימה ודלת המקום נשברה בידיהם. יש עצור אחד (חרדים)
סעדהמועמד ל-24 שעות: דוד סעדה פורש מש"סישי כהן4
דוד סעדה, שהוצב אמש כפנים חדשות ברשימת ש"ס לכנסת ה-21 לקראת הבחירות הקרובות, נאלץ לפרוש מהרשימה. במקומו ייכנס נציג חדש לצרפתים שעלו לישראל (חדשות,ארץ)
המפץ והרשימות • משדר מיוחד: נציגים, מועמדים ופרשניםהמפץ והרשימות • משדר מיוחד: נציגים, מועמדים ופרשניםישי ורבינא בכיכר4
ח"כ אייכלר מזהיר את 'הפלג' שייצאו להצביע; המועמד פינדרוס - על צורך האחדות; אברהם ובר - על מהלך הגשת הרשימות ופאנל פרשנים מורחב: אליטוב, מימרן, גירא וברייטקופף // צפו בתוכנית (TV)
אילוסטרציההפתעה: מצ'ינג מרבה שלום בציבור הליטאישאול כהנא9
בני 'הפלג הירושלמי' הרימו את תרומתם לרשת 'עטרת שלמה' ובני הציבור הליטאי תרמו לקמפיין 'הפלג הירושלמי'. איך זה קרה? שיטת המצ'ינג, כך מתברר, מרבה שלום ליטאי (חרדים)
עו"ד ינקלביץגב' ינקלביץ, נצלי את הרגע המביך - ותברחיהרב נחמיה היילברון62
נניח רגע לכישורייך המוכחים; העובדה שטרם הוצג היתר הלכתי להשתלבותך במפלגת גנץ, עומדת בצל העובדה החדשה, החמורה - הפיכתך ל'דוסית המחמד' של לפיד (דעה)
החפ"ק בסיום הקמפיין, מקבל את מוטי קריכלי החבדני"קמוטי קריכלי מחב' צ'רדי; 'הפלג' שבר שיאיםכיכר השבת4
מוטי קריכלי מראשי צ'רדי - החברה שהעמידה את מערכותיה לניהל קמפיין גיוס ההמונים, הגיע לחפ"ק והביע את השתאותו מכמות התורמים כ-60 אלף ב-36 שעות • צפו (חדשות חרדים)
קבר רשב"י: המשטרה פעלה נגד הקבצניםקבר רשב"י: המשטרה פעלה נגד הקבצניםדניאל הרץ8
משטרת ישראל ביצעה פעילות להרחקה של רוכלים, קבצנים ואחרים שקבעו את משכנם בסמוך לקבר רבי שמעון בר יוחאי במירון. שלושה מהם נעצרו במהלך פעילות המשטרה (חרדים)
אילוסטרציהריבוי החולים בבית וגן: תקנה חדשה ועצרותאבי רבינא7
ריבוי האסונות והחולים בשכונת בית וגן, מעלים דאגה ומדירים שינה מעיני רבני השכונה שקבעו – ללמוד שתי הלכות בכל סעודה מסעודות השבת. כמו כן יערכו עצרות חיזוק (חדשות)
דרמה לפנות בוקר: חשוד בארגון הפגנות נעצר לאחר מרדףדרמה לפנות בוקר: חשוד בארגון הפגנות נעצר לאחר מרדףכיכר השבת22
עסקן קיצוני, הנחשד כמי שמארגן מדי ערב את ההפגנות בכיכר השבת בירושלים, נעצר לפנות בוקר על ידי בלשי המשטרה, לאחר מרדף רגלי ברחובות השכונה שנמלט מחלון ביתו • צפו בתיעוד (בארץ)
הסולחהב"ב: סולחה בין 'הליכוד' לאברהם רובינשטייןאבי רבינא1
בעוד יעקב וידר משמש כאופוזיציה לראש עיריית בני ברק אברהם רובינשטיין, סלל ראש העיר את הדרך לסולחה עם זאב פליישמן, המועמד החרדי ברשימת 'הליכוד' לכנסת (אקטואליה)
התעללות בבית אבותהאם סוכן המשטרה צריך להחזיר את משכורתו?שאול כהנא7
סוכן משטרתי שהושתל בבית אבות לצורך תיעוד התעללות בקשישים וקיבל משכורת מבית האבות, צריך להחזיר את המשכורות? זו תשובת הגאון רבי יצחק זילברשטיין (אקטואליה)
היכל ישיבת פוניבז' לצעיריםהמבחנים - רק בניסן, אבל הרישום - הסתייםחזקי שטרן2
המבחנים הרשמיים לישיבות קטנות בבני ברק יתקיימו אמנם בחודש ניסן, כפי שקבעו גדולי ישראל, אך ל'כיכר השבת' נודע כי בפועל - הרישום כבר הסתיים במרבית הישיבות (אקטואליה)
האחים האדמו"רים מויז'ניץהאחים האדמו"רים ב'לחיים טיש' לא מתוכנןשאול כהנא2
לכבוד השמחה הגדולה בחצר האדמו"ר מויז'ניץ לרגל אירוסי נכדו הבכור, ערך הבוקר אחיו הגדול, האדמו"ר מויז'ניץ, טיש לחיים במעונו בקריית ויז'ניץ, בעת ביקור האח במעונו (חסידים)
גפני וליצמןראשי 'יהדות התורה' - בעד גנץ, נגד לפידאבי רבינא5
ראשי 'יהדות התורה', סגן השר ליצמן וח"כ משה גפני, הוציאו הודעה משותפת כתגובה למפץ בשמאל, בה הם תוקפים את החיבור עם לפיד ומצהירים כי לא ישבו בממשלה שלהם (בארץ)
הגר"ד קוק אצל הנגיד אייל משיחהמקובל ביקש מהנגיד: תפעלו למען השלוםשאול כהנא9
המקובל הגאון רבי דב קוק, פועל בימים אלו למען השלום בציבור הספרדי, ונועד לשם כך עם הנגיד אייל משיח ואף כתב מכתב מיוחד למועצת החכמים ולגר"מ מאזוז (חדשות, חרדים)
הגר"ד יוסף בפגישה עם הגר"מ מאזוזהמגעים בין ש"ס וכסא רחמים - ללא תוצאותישי כהן70
במשך כשעתיים נועדו חבר המועצת של ש"ס, הגאון רבי דוד יוסף, ומנהיגה הרוחני של מפלגת 'יחד', הגאון רבי מאיר מאזוז, אך לאור חילוקי הדעות הפגישה הסתיימה ללא תוצאות (בארץ)
ח"כ משה גפני, הבוקרגפני: לא נלך לקואליציה עם גנץ - בגלל לפידכיכר השבת17
בהתייחסות ראשונה לאיחוד בין גנץ ולפיד, אומר יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני כי גנץ אדם ראוי אך לפיד בדיוק הפוך. הוא הסביר את הבעיה בלפיד והתייחס ל"מפץ החרדי" (חרדים)
אילוסטרציההמועמד תוקף: 'ההנהגה החסידית פוגענית'יוחנן בלייך10
מייקל דידריך, שמתמודד על תפקיד התובע האזורי במחוז רוקלנד שבניו יורק, הכולל את מונסי ויישובים חרדיים נוספים, מבטיח 'להגן' על האזרחים החרדים - מפני מנהיגיהם (חרדים)
קמפיין ש"סהפחד של אריה דרעי: ביבי נתניהו ישאב מנדטים גם מש"סישי כהן81
גנץ ולפיד התאחדו, אשכנזי מצטרף • התסריט ממנו הזהיר השר דרעי התממש • הפחד בש"ס: נתניהו שותה את קולות הפריפריה • אין היתכנות חוקית ל'מפץ חרדי' • "ג' טעו שהגישו את הרשימה" (בארץ)
הגר"ש כהן והגר"מ מזוזהתנאי של הגר"מ מאזוז: אחדות רק עם ישיישי כהן86
בסיום ישיבת המועצת,קראו הרבנים למנהיגה הרוחני של 'יחד' הגר"מ מאזוז להתאחד. בש"ס הבהירו: ללא אלי ישי. 'כסא רחמים': דרישות הנובעות משנאה אישית מאדם לאדם (חרדים)
הראיון עם מזכיר ה'מועצת'מזכיר המועצת : "אחדות - אך בלי אלי ישי"ישי כהן ואבי רבינא74
עם תום הקראת החלטת מועצת החכמים, שהתכנסה והודיעה על הרכב הרשימה לבחירות הקרובות, התיישב מזכיר המועצת לראיון, והסביר את הקריאה לאיחוד עם הגר"מ מאזוז (חרדים)
פרשני 'כיכר השבת' בכניסה לישיבת ה'מועצת'משדר מיוחד: התכנסות מועצת חכמי התורהישי ורבינא בכיכר22
מועצת חכמי התורה התכנסה במעונו של הגר"ש כהן, והכריעה את זהות נציגיה של רשימת ש"ס לכנסת הבאה • ישי כהן ואבי רבינא במשדר מיוחד, עם ההחלטות. צפו (אקטואליה)
זירת התאונה, הערברוכב אופניים חשמליים נפצע קשה בתאונהקובי רוזן2
בתאונת דרכים ברחוב אברבנאל בעיר, נפצע רוכב אופניים בשנות ה-30 לחייו באורח קשה, בעקבות התנגשות עם רכב פרטי. הפצוע פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים (חרדים)
ר' שמואל בלימודומדהים: הפלג כבש את היעד, וסיים עם כ-28 מיליוןכיכר השבת73
הצלחה מסחררת לקמפיין ה'מצ'ינג' של 'הפלג': מעט לפני הזמן שנקבע, עברו בפלג הירושלמי את היעד הגבוה שנקבע - והעלו אותו ל-28 מיליון • צפו בשמחת הגר"א דויטש (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מחשבות של יהודי בוחר // הרב ישראל גליס
ט"ו באדר א' תשעט17
ליצמן עם הילד דודי מילר ז"ל. ארכיון
חיים מילר
הרל"ש ש"ניצל את מעמדו" // חיים מילר
י"ד באדר א' תשעט15
תנו לעומר ינקלביץ' את הצ'אנס // טור דעה
יערית אלבז
תנו לעומר ינקלביץ' את הצ'אנס // טור דעה
י"ג באדר א' תשעט37