בית מאיר  סאטמר  חיים ישראל  www.bzkjic..
חברי הכנסת של דגל התורההדיון של רבני 'דגל': להתפלג או לדרוש שוויון?
י' באלול תשעח | 21.08.18
חברי ועדת הרבנים של דגל התורה, חברי הכנסת של המפלגה ונציגיה בעיריית ירושלים מתכנסים לדיון בבחירות המקומיות. ממחר: סקר עומק של 'דגל' בירושלים בנוגע למועמדה לראשות העיר. התוצאות - תוך כעשרה ימים (חדשות)
תכירו: החרדי שהביא ציצית ליהודים בעיראקתכירו: החרדי שהביא ציצית ליהודים בעיראקאריאל ליבא4
משה עמיאל בלאק הוא בחור ססגוני חובב הרפתקאות וטיולים בעולם, בהם הוא מחלק ציציות צבעוניות המסמלות את 12 השבטים. צפו בפרק חדש בסדרת כתבות הוידיאו 'תכירו' (כיכר)
נורדמן, משמאלפרסום ראשון: איש 'דגל' מצטרף ל'כולנו'אבי רבינא13
עכשיו זה סופי: חבר מועצת עיריית חדרה – איש 'דגל התורה' בנצי נורדמן יתמודד במסגרת מפלגת "כולנו" למועצת העיר. "לא מסתכלים על מוצא או כיפה" (חדשות)
אברהם רוזנטלרוזנטל נועד עם ח"כ גפני; הערכות: יפרושאבי רבינא13
ראש מועצת טלז סטון אברהם רוזנטל נועד עם יו"ר 'דגל התורה' ח"כ גפני, וטוען בשיחה עם 'כיכר' כי גפני הבהיר שהם מאחוריו במידה ויתמודד. ב'דגל' מעריכים כי יפרוש (חדשות)
אילוסטרציההאם החרדית ש"חטפה" את בתה - תשוחרראלי רוטמן7
בית המשפט הורה היום לשחרר את האם שחטפה את בתה בת השנתיים מידי הרשויות, נמלטה עמה למספר שעות ואותרה בשכונת מאה שערים בתום חיפושים ממושכים (בארץ)
מעמד סיום ברשת "נחלת משה"ניצחון לרשת הכוללים: הכולל יחזור לביהכ"נאבי רבינא3
בית המשפט נעתר לבקשה למתן סעד זמני שהגיש סניף הכולל בעפולה של רשת הכוללים "נחלת משה", והורה על השבתו לאלתר לבית הכנסת ברחוב ראסל 27 בעפולה (בארץ)
מכת"זית בפעולה, פוגעת בבית משפחה חרדיתנדחתה העתירה להפסקת השימוש בבואשאלי רוטמן9
'העליון' דחה את בקשתם של שלושה עותרים, ראשי משפחות חרדיות, להוצאת צו ביניים שיורה על הפסקת השימוש במכת"זיות משטרתיות בעת פיזור הפגנות הקיצונים (חרדים)
כשח"כ דוד ביטן שימח את מרן שר התורהכשח"כ דוד ביטן שימח את מרן שר התורהאבי רבינא11
ח"כ דוד ביטן חשף בפני עיתונאים את שאירע במהלך ביקורו אצל מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי, שתהה על החולצה הקצרה שלבש וביטן השיב כי הוא צריך הלוואה • צפו (חרדים)
גולדקנופף על רקע מחאת שבתחילולי שבת בת"א: "הח"כים חייבים למחות"ישראל כהן14
האם הקמתו של גשר בנתיבי איילון תוך חילול שש שבתות, יוביל למשבר קואליציוני עם המפלגות החרדיות? "נארגן תפילת מחאה", אומר הרב גולדקנופף בשיחה ל'כיכר השבת' (חרדים)
הראיון המלא עם אברהם רוזנטלרוזנטל כועס: יביאו לפה מישהו שלא הצליח?אבי רבינא33
הקרב הפוליטי הפנימי בטלז סטון, רב המקום מזה וראש המועצה הוותיק מזה, מוציא מהאחרון מתקפה קשה נגד הכוונה להצניח את יצחק רביץ, כמועמד במקומו • צפו (חרדים)
עימות בין ברקת וההורים מ'אמונת ציון'. צפועימות בין ברקת וההורים מ'אמונת ציון'. צפואבי רבינא11
הורי תלמידי ת"ת אמונת ציון שנמצאים ללא מבנה עבור בניהם, הפגינו מול ועידת החינוך של ערי ישראל והתעמתו עם ראש העיר ניר ברקת, שהפנה אותם לעירייה • צפו (חדשות)
לפני התפילה: כך רובשקין התקבל בצפתלפני התפילה: כך רובשקין התקבל בצפתכיכר השבת3
האסיר המשוחרר שלום רובשקין ממשיך במסעו ברחבי ישראל והבוקר (שלישי) הגיע לתפילה בבית כנסת "לוי יצחק" חב"ד צפת שם התקבל במאור פנים ובמילות חיזוק • צפו (חדשות)
דרעי לילדים: כך הצלחתי כפוליטיקאי צעירדרעי לילדים: כך הצלחתי כפוליטיקאי צעירישי כהן25
"הקב"ה רצה, והתמניתי למנכ"ל משרד הפנים", תיאר יו"ר ש"ס בפני התלמידים, והוכיח להם מניסיונו האישי כי אין צורך בלימודי ליבה וכי יש להשקיע רק בלימודי קודש • צפו (בארץ)
המצבה על קברו של המקובל מבני ברק. צפוהמצבה על קברו של המקובל מבני ברק. צפוכיכר השבת9
בימים האחרונים הקימו עובדי חברת "אבן ושיש התאומים" את המצבה על קברו של הצדיק המקובל רבי שריה דבילצקי זצ"ל, במלאות השלושים להסתלקותו • צפו בתיעוד (חרדים, חדשות)
זירת האירועבמהלך שיפוצים בחיידר: פועל נפצע בינונידניאל הרץ1
הפועל נפצע ממסור חשמלי איתו עבד במהלך שיפוצים בחיידר ברחוב רבי עקיבא בבני ברק. הפצוע סובל מחבלות ופציעות בגפיו התחתונות והוא פונה לבית החולים לטיפול (חרדים)
אילוסטרציהנפטר הפעוט החרדי שאיבד הכרה במיטתואלי רוטמן3
רופאי ביה"ח הדסה הר הצופים נאלצו לקבוע את מותו של התינוק בן ה-3 חודשים שפונה בשעות הערב מבית משפחתו החרדית כשהוא ללא הכרה: "הוא לא התעורר משנתו" (חרדים)
אילוסטרציה'בית מאיר': המו"מ פוצץ, הגר"א זלזניק ערקאבי רבינא12
המשא ומתן בין הנהלת ישיבת 'בית מאיר' לראש הישיבה לצעירים הגר"א זלזניק פוצץ, והגר"א הקים ישיבה חדשה. 'בית מאיר' הוציאו מבית דין צו מניעה נגד ראש הישיבה (חדשות)
הגר"ד לאו, אמשהרב הראשי: ההתנתקות - חרפה של ישראלישי כהן8
נשיא ביה"ד הגר"ד לאו סייר אמש במוזיאון 'גוש קטיף' והתבטא כי: "זו אחת החרפות של מדינת ישראל. אנשים שהתחייבו להם והם בנו ובסוף השאירו את האנשים במצב שלהם" (אקטואליה)
היזהרו: כך פועל 'עוקץ הקרקעות' החרדיהיזהרו: כך פועל 'עוקץ הקרקעות' החרדיכיכר השבת14
שני השותפים העסקיים, שמעון איזנברג ובוגר "האח הגדול" חזי חיים, שיווקו קרקעות באלעד לציבור החרדי במחירים מפתים. אבל הבטחות לחוד - ומציאות לחוד • צפו (חרדים)
למצולמת אין קשר לנאמר בידיעההאם נעלמה עם בתה ואותרה במאה שעריםקובי רוזן33
אם מירושלים שהגיעה לבקר את בתה, הנמצאת תחת פיקוח, נעלמה במשך כחמש שעות. לאחר חיפושים, באמצעות מסוק משטרתי, היא אותרה בדירת מסתור במאה שערים (אקטואליה)
לייקווד: מצלמות אבטחה בבתי הספר לבנותלייקווד: מצלמות אבטחה בבתי הספר לבנותיוחנן בלייך5
בניסיון להגביר את הביטחון של המורות והתלמידות, בתי הספר לבנות חרדיות בלייקווד החליטו ללכת על מהלך דרמטי של התקנת עשרות מצלמות ברחבי בתי הספר (חדשות, בעולם)
מרגש: הפצוע שניצל מזכה יהודים בשופרמרגש: הפצוע שניצל מזכה יהודים בשופרכיכר השבת2
הרב ערן ברונשטיין, משגיח הכשרות שנפצע באורח קשה, כתוצאה מדוד שהתפוצץ עליו במהלך הכשרת מטבח, מתאושש בימים אלו מפציעתו ואף תוקע בשופר בבית החולים (חרדים)
תיעוד: הגר"ד לנדו חיזק את תלמידי הישיבהתיעוד: הגר"ד לנדו חיזק את תלמידי הישיבהישראל כהן5
הגאון רבי דב לנדו, ראש ישיבת סלבודקה, הגיע הערב למסע חיזוק בירושלים. את השיחה הראשונה מסר בישיבת 'נתיבות החכמה. צלם "כיכר השבת" התלווה למסע ומגיש תיעוד (ארץ)
הגאון רבי אליהו אבא שאולראש הישיבה: "מי שישתתף בחתונה יסולק"אבי רבינא154
באולם שמחות הסמוך לפ"ת חגג אמש תלמיד ישיבת 'אור לציון' את שמחת נישואיו, אך הופתע לגלות כי חבריו נעדרים מהשמחה, וזאת לאחר שרה"י אסר את ההשתתפות (חרדים)
אילוסטרציהמאמצי החייאה על פעוט שאיבד את הכרתוקובי רוזן5
פעוט, בן שלושה חודשים בלבד, נמצא אחר הצהרים בביתו כשהוא ללא הכרה. מתנדבי ההצלה שהוזעקו למקום, פינו אותו לבית החולים תוך כדי החייאה, בניסיון להציל את חייו (חרדים)
מיכי אלפר ויונה יהבהמאבק נגד יהב: הנציג החרדי נעדר מהדיון לטובת החיידרקובי רוזן26
למעלה משנה זועקים ב'דגל' כי ראש עיריית חיפה יונה יהב מתעלל בילדים החרדים בכך שמקפח את ת"ת 'נתיבות משה', אך מתברר כי דווקא נציגי החינוך העצמאי מעכבים את מה שנראה כפתרון (ארץ)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
ניסיון הפיגוע - והרגע שלפניו
הרב נחמיה היילברון
השוטר שניצל; תמונת מראה עלובה לכולנו
ט' באלול תשעח17
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
פתיחת 'זמן אלול'; הרב גליס אופטימי מתמיד
א' באלול תשעח8