לפנות בוקר: בלשים פשטו על מאה שערים; חשודים נעצרולפנות בוקר: בלשים פשטו על מאה שערים; חשודים נעצרו
ו' באייר תשפא | 18.04.21
ארבעה חשודים נעצרו בפשיטה המשטרתית על מאה שערים - במסגרת חקירת המחאה נגד הרכבת הקלה; אחד החשודים, בעל מוגבלות, שוחרר כעבור כחצי שעה - והוחזר עם ניידת לביתו (אקטואליה)
האחים איציק ונרי חורינס נוסף במשפחת חורי; האח השני - נפקדאיציק אוחנה1
לאחר שהזוג חורי תרמו מקווה טהרה בהמלצת הגר"ח קנייבסקי וזכו לחבוק בת בכורה - לאחר 22 שנות ציפייה, גם האח זכה להיפקד בבן בכור - לאחר 12 שנות ציפייה (חרדים)
הקריקטורה נגד גפניהתגובה החב"דית לקריקטורה נגד סמוטריץ'ישראל שפירא12
קריקטוריסט חבד"י מפורסם, מענדי ירוסלבסקי, צייר קריקטורה נגדית בעקבות הקריקטורה ב'יתד' נגד בצלאל סמוטריץ', בה נראה גפני קורע את סימן שכ"ט מתוך ה'שולחן ערוך' (חדשות)
חבר הפרלמנט האוסטרי הגאון רבי שמעון סופר זצוק"לכשהמועמדים הנוצרים הועדפו על החילוניםישראל שפירא3
בעת מועמדותו של רבי שמעון סופר בנו של החתם סופר נפסק שעדיף וראוי מבחינה הלכתית לכרות ברית פוליטית עם גוים - מאשר עם יהודים שמתנגדים לתורת ישראל רח"ל (היסטוריה)
הסבר מרן: למה אסור לישא את בת אחותו?הסבר מרן: למה אסור לישא את בת אחותו?כיכר השבת3
בסרטון וידאו נדיר שמתפרסם לראשונה ב'כיכר' נראה מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי, מסביר מדוע אסור לישא את בת אחותו והאם אפשר להקל בנישואין שניים? • צפו (חרדים)
סלומון והרב הורוביץשובר מסך: למה חרדים לא חוגגים עצמאות?כיכר השבת
בתוכנית 'שובר מסך', בהגשת שוקי סלומון והרב חיים הורביץ, ידונו השבוע בציבור החרדי ויום העצמאות, מדוע חרדים לא יודעים להכיר טובה אחרי שהמדינה מממנת אותנו? צפו (ארץ)
הגרמ"מ אפשטיין עם התרבוש האדום על רקע הדיליזַ'נְסכש"חברון" נטעה יתד בעיר חדרה; פרק א'ישראל שפירא3
האם לציבור החרדי היה חלק בהקמתה של מדינת ישראל? ישראל שפירא יוצא למסע היסטורי מרגש, בו נספר על ראש ישיבה חשוב זצ"ל שנטל חלק בהקמת עיר ואם בישראל (ארץ)
ישראלים במעיין. אילוסטרציה'נמשה מהמים': תושב בני ברק טבע למוות בבריכת עין ג'ונסכיכר השבת14
ערב שבת קודש, בן 31, תושב בני ברק, טבע למוות בבריכת עין ג'ונס ברמת הגולן; הוא נמשה מהמים, לאחר דקות ארוכות, כשהוא מחוסר הכרה - ומותו נקבע במקום, בתום פעולות החייאה ממושכות (ארץ)
בהשתתפות הראשל"צ: יום שכולו תורה בביתר עיליתבהשתתפות הראשל"צ: יום שכולו תורה בביתר עיליתשימי שפר
הראשון לציון הגאון רבי שלמה משה עמאר הגיע לעיר ביתר עילית כדי להשתתף ביום שכולו תורה שנערך עבור בני התורה הספרדים בעיר (חדשות חרדים)
עמירן דביר: הסיבה  שדווקא יהודים טמאיםעמירן דביר: הסיבה שדווקא יהודים טמאיםעמירן דביר
על דרגות הטומאה, מדוע קיום מצווה גורם לטומאה, על ההבדל בין זכר לנקבה ועל הבדל מהותי בין יהודי לגוי. עמירן דביר בטורו השבועי על פרשת השבוע - תזריע מצורע (חרדים)
הרב צבי יהודה קוקהישענות על ערבים? הרב שהתנגד בחריפותישראל שפירא16
עיני הפוליטיקאים נשואות אל ערבי ישראלי בשם מַנְסוּר עַבַּאס יו"ר מפלגת רע"מ, בתקוה שיסכים לשבת בקואליציה ציונית. מי הרב שהתנגד לכך נחרצות וכיצד נימק את דעתו? (היסטוריה)
אביו של הנער: 'היום זה סטירה מחר זה סכין'אביו של הנער: 'היום זה סטירה מחר זה סכין'חיים גולדברג33
יהודה אוירבך, אביו של הנער החרדי שהוכה ברכבת הקלה בירושלים בידי צעיר ערבי מספר ל'כיכר השבת' על החוויה הקשה שעבר בנו. "הוא קיבל את הסטירה בשביל כולנו" (ארץ)
החרדים נתקעו בשדה, יחיאל נהרי שר להםהחרדים נתקעו בשדה, יחיאל נהרי שר להםכיכר השבת5
גדול החזנים, הפייטן יחיאל נהרי, תועד כשהוא משמח את הנוסעים החרדים שנתקעו בשדה התעופה ניוארק בארה"ב לאחר שהטיסה התעכבה בשל תקלות טכניות (חדשות חרדים)
אבי הנער שטבע: 'אני מרוסק; אנא! שחררו את הרבנים שלו'אבי הנער שטבע: 'אני מרוסק; אנא! שחררו את הרבנים שלו'אלי רוטמן20
אחרי סיום ימי ה'שבעה' על בנו שמעון ז"ל בן ה-15, שטבע בנחל פרת, התיישב הרב נתן הלר, ופתח את סגור לבו: בתיעוד ראשוני, נראה האב השכול קורא להפסיק לייחס לרבנים אשמה, באסונו (חרדים)
תובנות אקטואליות מאור החיים על הפרשהתובנות אקטואליות מאור החיים על הפרשהיוסי אליטוב
פינתו של עורך 'משפחה', יוסי אליטוב, בה מובאים מסרים מ'האור החיים' • והשבוע: סוד טהרת המצורע: דווקא רפואה שמנוגדת לכל הגיון בריאותי ושכלי, היא זו שמבריאה את המצורע (TV)
צעיר ערבי סטר לנער חרדי: 'מחר זה יהיה ירי'צעיר ערבי סטר לנער חרדי: 'מחר זה יהיה ירי'חיים גולדברג64
מעשה אנטישמי, שתועד בגאווה, מעורר כעת סערה: צעיר ערבי שנסע ברכבת הקלה בירושלים, סטר בעוצמה, ללא סיבה, על לחיו של נער חרדי; הפוליטיקאים מזועזעים, והמשטרה חוקרת • צפו (חרדים)
סבו של הנער שנרצח בידי אביו: נפלה פצצהסבו של הנער שנרצח בידי אביו: נפלה פצצהאלי רוטמן29
שבועות אחרי הרצח המזעזע של הנער בקרית גת, על ידי אביו, מדבר הסבא לראשונה, ובשיחה חושפנית מדבר על תחושותיו. וגם: האמן יואל וקסברגר, שהיה שותפו של האב. צפו (חרדים)
הגר"ח לאחי הצעיר שניסה להתאבד: תלמדוהגר"ח לאחי הצעיר שניסה להתאבד: תלמדואיציק אוחנה16
אחיו השבורים של יצחק סעידיאן, שהצית את עצמו השבוע אחרי שלא הכירו בנכותו הנפשית, שמעו היום ממרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי מה כדאי לעשות להצלת חייו • תיעוד (חרדים)
כשבעל התסמונת דאון הפך ל'סגן ראש עיר'כשבעל התסמונת דאון הפך ל'סגן ראש עיר'מנוחה פוקס61
לראשונה בישראל, אדם בעל תסמונת דאון מקבל חדר משלו בלשכת ראש העיר, וזוכה להיות "סגן ראש עיר"... • זה קרה באמת, ואתם מוזמנים להתרגש יחד עם מנוחה פוקס (חדשות)
הקיצונים לא נרגעו: שרפו את נרות הנשמההקיצונים לא נרגעו: שרפו את נרות הנשמהחיים גולדברג93
בסיום תהלוכת האבל הקבועה במאה שערים ביום העצמאות, על הקמתה של מדינת ישראל, עלו באש לצד דגלי הכחול-לבן, גם הנרות שנלקחו מקברי החיילים עם זרי הפרחים. צפו (ארץ)
קציר חיטיםסְפִירַת הָעֹמֶר: תשעה עשר יום • התזכורתכיכר השבת4
החל ממוצאי יו"ט ראשון של פסח ועד ערב שבועות - סופרים מדי ערב 'ספירת העומר' • 'כיכר השבת' מגיש לכם תזכורת יומית, בכל ערב, ועם כל הנוסחים לספירה • כנסו ותספרו (ארץ)
דת ומדינה על המנגל // ח' רצינידת ומדינה על המנגל // ח' רציניח' רציני4
הוא הרגיש די בנח לנהוג בלי כובע וחליפה, וטוב שכך, אחרת היה באמת חילול השם לראות אברך בגן העיר מנפנף מנגל עם פראק / ח' רציני קורץ על חגיגות האברך ביום העצמאות (ארץ)
דיוקן רשמי של הנשיא הארי טרומןמדוע הנשיא טרומן צידד בהקמת ישראל?ישראל שפירא16
הארי ס. טרומן, היה נשיאה ה-33 של ארצות הברית. לאחר הקמתה של מדינת ישראל, היה טרומן למנהיג הזר הראשון שהכיר במדינה; למה הוא עשה זאת? הנה ההסבר שנתן (ארץ)
פאנל יום העצמאות: פני החרדים - לאן?!פאנל יום העצמאות: פני החרדים - לאן?!משה מנס28
פילוגים וחיבורים, אהבה ושנאה; ליטאים, ספרדים וחסידים, ומודלים כושלים • בפאנל השלישי ב'סדרת העצמאות' - הטונים עולים והאשמות מתגלות • לאן פני הציבור החרדי מועדות? • צפו (חרדים, בארץ)
המשטרה במאה שעריםכמידי שנה: המשטרה הסירה דגלי פלסטיןחיים גולדברג62
הפרובוקציה השנתית: משטרת ישראל נכנסה בשעה זו לשכונת מאה שערים, כדי להוריד את דגלי פלסטין מהבתים, כאשר הקיצוניים קוראים להם; "גנבים, תסתלקו" • צפו (בארץ)
השריפה בהר הרצלמזעזע: קיצוניים שרפו זרים מקברי החלליםחיים גולדברג95
מיעוט קיצוני ממאה שערים, שרף את זרי הפרחים והדגלים שהונחו על קברי חללי צה"ל בהר המנוחות, ע"י המשפחות • המשטרה הציבה מחסומים והיום פתחה בחקירה (אקטואליה)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
דת ומדינה על המנגל // ח' רציני
ח' רציני
דת ומדינה על המנגל // ח' רציני
ג' באייר תשפא4
על חירות ואחריות // הרב בן ציון נורדמן
הרב בן ציון נורדמן
על חירות ואחריות // הרב בן ציון נורדמן
ג' באייר תשפא5