ניסים בלאק  ברלנד  al qurayshi  אחות
שריפה פרצה בבניין: 7 ילדים חרדים נפגעושריפה פרצה בבניין: 7 ילדים חרדים נפגעו
ט"ז בחשוון תשפ | 14.11.19
ילדים קטנים ששהו בתוך הדירה בה פרצה האש, ללא הוריהם, חולצו מתוך הלהבות על ידי כוחות הכיבוי ונזקקו לטיפול רפואי בשל שאיפת העשן. הם פונו לבית החולים במצב קל (חדשות)
קצין מסביר: כך מותו של ר' פנחס היה נמנעקצין מסביר: כך מותו של ר' פנחס היה נמנעישי כהן1
אל"מ במיל' שלומי רביבו, קצין פיקוד העורף, התייחס לחובה להישמע להנחיות וסיפר כי פטירתו של הרב פנחס מנחם פשווזמן הי"ד הייתה נמנעת אם היה עולה חצי קומה (חדשות)
אוטובוס עם חרדיםחרדים בבי"ש מצאו פתרון לבעיית התחבורהכיכר השבת9
מכיוון שלתושביה החרדיים של בית שמש נמאס ממצוקת התחבורה החריפה בעיר. התגבשו כמה מהתושבים והקימו וועד פעולה, כאשר יש להם רעיון מקורי עבור האברכים (בארץ)
גאב"ד טבריה בירך ושפך אלפי ליטרים ייןגאב"ד טבריה בירך ושפך אלפי ליטרים ייןיענקי כץ1
גאב"ד טבריה הגרא"ד אוירבך הגיע ליקב ברמת הגולן שתחת השגחתו וערך טקס של הפרשת תרומות ומעשרות, מדובר בעשרות אלפי ליטרים של יין שנשפכו לביוב. צפו (חרדים)
הגרי"מ לאו ביקר את יהודי קוסטה ריקההגרי"מ לאו ביקר את יהודי קוסטה ריקהכיכר השבת4
הרב הראשי לשעבר, הגאון רבי ישראל מאיר לאו ערך ביקור מיוחד בקוסטה ריקה, שם נשא דברים וחיזק את חברי הקהילה היהודית. במהלך הביקור, ערך חלאקה לילדי הקהילה (חרדים)
"כך גרמתי לאלפי יהודים לשמור שבת אחת""כך גרמתי לאלפי יהודים לשמור שבת אחת"כיכר גלובל1
רבה של דרום אפריקה, הרב זאב גולדשטיין הגיע לאולפן 'כיכר השבת' וסיפר על המיזם הגדול שלו, 'השבת העולמית'. הרב מספר איך הגיע ליותר מ-1600 ערים ששומרים שבת (בעולם)
כך נראו רגעי החרדהשוטרים דחפו את ילדי הקהילה ל'מיגון' • צפודוד הכהן1
מטח טילים שנורה לעבר העיר נתיבות, מצא כמה מילדי הקהילה החרדית כשהם ברחוב; כוחות משטרה שהיו במקום, דחפו אותם במהירות לתוך אחת ה'מיגוניות' • תיעוד (חרדים)
יהודי צרפת בעצרת מספד לגר"נ קרליץיהודי צרפת בעצרת מספד לגר"נ קרליץשימי שפר2
עשרות בני הקהילה היהודית בצרפת השתתפו בעצרת מספד לציון השלושים להסתלקות הגר"נ קרליץ. דיינים בבית הדין שהקים, נשאו דברים לזכרו (חרדים)
'סמיטריילר' מחצה למוות שני צעירים חרדים'סמיטריילר' מחצה למוות שני צעירים חרדיםקובי רוזן7
תאונה קטלנית התרחשה בצהרים בכביש 444, סמוך למושב בית נחמיה: שני צעירים שרכבו על אופנוע ספגו פגיעה ישירה ממשאית סמיטריילר. מותם נקבע בזירת התאונה (אקטואליה)
הגר"א שפירא מוסר שיעור כללי בהיכל הישיבהבאמצע שיעור כללי: שוטר פינה את הישיבהחנני ברייטקופף ויענקי כץ14
במהלך השיעור כללי, הנמסר ע"י ראש הישיבה, הגר"א שפירא, נכנס השוטר העירוני להיכל הישיבה והורה ל-360 הבחורים לפנות את המקום - מכיוון שהמקום אינו ממוגן כחוק (אקטואלי)
גפני מאיים: 'נעצור את תקציבי הרווחה'. צפוגפני מאיים: 'נעצור את תקציבי הרווחה'. צפואבי רבינא13
המאבק נגד העלייה במחיר מעונות היום והמשפחתונים הגיע לוועדת הכספים שם נערך עימות סוער בין חברי הכנסת החרדיים לנציגי האוצר והרווחה. צפו בתיעוד מהוועדה (חרדים)
הגרמ"צ ברגמן עם הגר"א דויטשחברי 'המועצות' בחתונת נכד הגר"א דויטשיענקי כץ10
חברי מועצות גדולי וחכמי התורה של דגל התורה וש"ס, הגרמ"צ ברגמן, הגר"ש בעדני והגרמ"י שלזינגר, השתתפו בחתונת נכד הגר"א דויטש, מראשי ישיבת פוניבז'. צפו (חרדים)
בוסקילה אצל הגר"ח, אמשהגר"ח נשאל במה להתחזק והשיב: בתפילהיענקי כץ2
המשנה לראש עיריית אשקלון, מישל בוסקילה, שאל את מרן הגר"ח קנייבסקי במה יש להתחזק, ונענה: "בתפילה". אמש ניגש הגר"ח לפני התיבה לע"נ דודו החזון איש. צפו (חדשות)
גפני: 'מתפללים שלא ייפגעו חיילים ואזרחים'גפני: 'מתפללים שלא ייפגעו חיילים ואזרחים'אבי רבינא1
יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני, פתח את דיוני הוועדה בברכה ותפילה לשלומם של האזרחים וחיילי צה"ל: "אנחנו מתפללים לקב"ה שזה ייגמר, וייגמר טוב". צפו (חרדים, חדשות)
פילנתרופים חרדים חגגו עם טראמפ • וידאופילנתרופים חרדים חגגו עם טראמפ • וידאואיציק אוחנה ויענקי כץ5
נשיא ארצות הברית, דנאלד טראמפ, השתתף באירוע עם כ-100 פילנטרופים יהודים חרדים, לצורך גיוס כספים לקמפיין הבחירות שלו. הרב ג'ייקובסון בירך "שנתן מכבודו". צפו (עולם)
נתנאל וחנה אברג'ל נישאו בבית כנסת. צפונתנאל וחנה אברג'ל נישאו בבית כנסת. צפואיציק אוחנה ויענקי כץ24
נתנאל וחנה אברג'ל נאלצו להתחתן בבית כנסת באשדוד, לאחר שבהוראת פיקוד העורף, האולם נאלץ לבטל את האירוע. אח של החתן ל'כיכר': "רקדו ושרו והיה שמח". צפו (חרדים)
"שמעתי פיצוץ עז וראיתי בלון ענק של אש""שמעתי פיצוץ עז וראיתי בלון ענק של אש"איציק אוחנה11
הרב זמיר מימון, אברך חרדי מביתר עלית, ניצל בנס בוקר בעת שנסע עם רכבו בצומת גן יבנה, לאחר שרקטה התפוצצה מטרים ספורים מרכבו. "ה' שמר עלי", הוא מספר ל'כיכר' (ארץ)
בשער העיתון הגרמני: רב חרדי ונציג השלטוןבשער העיתון הגרמני: רב חרדי ונציג השלטוןיוסי נכטיגל7
בעיתון הגרמני הפופלרי Die Welt ('די ולט'), התפרסמה כתבת שער עם הרב יהודה טייכטל ומנכ"ל מפלגת CDU, פול צימיאק: "האנטישמיות הגואה היא משימה מרכזית" (בעולם)
אריה דרעי: 'החיסול התקבל בקונצנזוס מלא'אריה דרעי: 'החיסול התקבל בקונצנזוס מלא'ישי כהן17
השר אריה דרעי, החבר החרדי בקבינט, התייחס לחיסול מפקד הג'יהאד, בהאא' אבו-אלעטא, ואמר כי היה מדובר ב"פצצה מתקתקת" אך הבהיר "אין לנו עניין להמשך ההסלמה" (בארץ)
תלמידי ישיבות מעתיקים את מקומם, היוםמיוחד: כך השפיעה ההסלמה על הישיבותיענקי כץ7
המצב הביטחוני, בדרום ובגוש דן, גורם לתזוזות בציבור החרדי בכלל - ובעולם התורה • דבריו של הרבי מוויז'ניץ, הוראתו של הגר"ח קנייבסקי והשמחות שעברו מקום • כל הפרטים (חרדים)
הגר"ש עמאר: "להתחזק בשמירת השבת"הגר"ש עמאר: "להתחזק בשמירת השבת"ישי כהן7
בעקבות המצב הביטחוני המתוח בדורם הארץ, הראשון לציון ורבה של ירושלים הגאון רבי שלמה עמאר במכתב לנציגי הציבור: לא לפרוץ גדרי השבת. היא זאת ששומרת עלינו (ארץ)
המשפחה החרדית רצה לממ"ד וניצלה בנסהמשפחה החרדית רצה לממ"ד וניצלה בנסקובי רוזן3
רקטה פגעה, פגיעה ישירה, בבית בעיר נתיבות • משפחת חדד רצה לממ"ד ובתוך שניות בני המשפחה הבינו שניצלו בנס והרקטה נפלה בסלון הבית: "אין מילים, להודות לה'" (חרדים)
פרסום ראשון: הוראה לישיבות 'ללמוד כרגיל'פרסום ראשון: הוראה לישיבות 'ללמוד כרגיל'יענקי כץ7
ראשי ישיבות גדולות מהדרום והמרכז פנו לבני ביתו של מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי בשאלה האם לבטל את הסדרים הרגילים והוא הורה להמשיך בלימודים כרגיל (חדשות חרדים)
הרב שטרןהפתרון של רבה של ירושלים - לחילול השבתחנני ברייטקופף3
בכנס מיוחד למען השבת, שהתקיים היום בכנסת, דיבר רבה של ירושלים, הגאון רבי אריה שטרן, על איך אפשר לשמור יותר על חשיבות השבת במרחב החילוני ונתן כמה הצעות. צפו (בארץ)
תיעוד מהיום - בביתר עיליתתיעוד קשה: המעצר האלים בביתר עיליתיענקי כץ48
לאחר ששוטר עצר בחור חרדי בעיר ביתר עילית, ככל הנראה בשל העבודה שהחרדי דיבר בטלפון הנייד. השוטר הלחל להפעיל כוח על הבחור וטען שתקף אותו. צפו בתיעוד (חרדים)
העירייה אישרה תחבורה ציבורית בשבת; נציג גור לא פורשהעירייה אישרה תחבורה ציבורית בשבת; נציג גור לא פורשאבי רבינא20
עיריית תל אביב אישרה הערב הפעלת תחבורת ציבורית בשבת • נציג חסידות גור, נפתלי לוברט, לא פורש מהקואליציה החילונית • "מהלך היסטורי שיביא למציאות חדשה בערים רבות בישראל" (בארץ)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
הרב דב פלאי ז"ל, בעת אשפוזו
הרב נחמיה היילברון
די לשנאה • פגעו - ובכו על ערש דווי: סלח לנו
י"ב בחשוון תשפ57
כותב השורות
הרב בן ציון נורדמן
אימון ואמונה // הרב בן ציון נורדמן
ט' בחשוון תשפ1