bgo  lunapark  moon  אוהל יוסף
השבע ברכות האחרון לנכד הראשון של הרביאלפים ב'שבע ברכות' האחרון לנכדו של האדמו"ר מוויז'ניץ
ט"ו בתמוז תשעט | 18.07.19
אדמו"רים, אישי ציבור ואלפי חסידים מילאו השבוע עד אפס מקום את האוהל הענק שהוקם במרכז חסידי וויז'ניץ בבני ברק, ב'שבע ברכות' המרכזי, האחרון, לנכדו הראשון של האדמו"ר • תיעוד (חסידים)
ילדי 'לעלוב' במסיבת חומש • צפו בגלריהילדי 'לעלוב' במסיבת חומש • צפו בגלריהשימי שפר
ילדי כיתה א' של חיידר 'בני משה לעלוב' חגגו את מסיבת החומש בבית מדרשו של האדמו"ר מלעלוב בבית שמש בהשתתפות הרבנים והוריהם של הילדים (חסידים ואנ"ש)
ב'קאליב' הכתירו 17 מורי הוראה חדשיםב'קאליב' הכתירו 17 מורי הוראה חדשיםשימי שפר1
אברכי רשת הכוללים של חסידות קאליב בארץ הקודש השתתפו אמש (רביעי), במעמד 'כתר הוראה', בו הוכתרו 17 מורי הוראה חדשים. לראשונה ע"י האדמו"ר החדש (חסידים)
חודשים לאחר שאושפז: האדמו"ר ערך טישחודשים לאחר שאושפז: האדמו"ר ערך טיששימי שפר3
חודשיים לאחר שמעד ואושפז, האדמו"ר מקליוולנד ערך סעודה לרגל הילולת ה'אור החיים' שהחלה אמש בבית מדרשו בעיר רעננה (חסידים ואנ"ש)
500 ילדי סאטמר במסיבת חומש אחת500 ילדי סאטמר במסיבת חומש אחתשימי שפר2
כחמש מאות ילדי כיתה א' בתלמוד תורה של חסידות סאטמר בקריית יואל חגגו את מסיבת החומש שלהם יחד. בשל ריבוי התלמידים נערכה חגיגה מצומצמת יותר מהרגיל (חסידים)
האדמו"ר מתוא"י עבר טיפול, תו"א התפללוהאדמו"ר מתוא"י עבר טיפול, תו"א התפללושאול כהנא2
האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק, עבר טיפול רפואי בליבו בבית החולים, מה שהוביל לדחיית הנופש המתוכנן בשווייץ. בהוראת אחיו האדמו"ר, בתולדות אהרן נשאו תפילה לרפואתו (חסידים)
בזוטשקא ציינו 'יארצייט' לאדמו"ר זצוק"לבזוטשקא ציינו 'יארצייט' לאדמו"ר זצוק"לשימי שפר3
בחסידות זוטשקא ציינו אמש את יום ה'יארצייט' לאדמו"ר בעל ה'נחל יצחק' זצוק"ל. האדמו"ר ערך סעודת הילולא מרכזית בבית מדרשו בבני ברק, בהשתתפות קהל חסידיו. צפו (חסידים)
האדמו"ר בדאבוס, בשנה שעברההיום: האדמו"ר מתוא"י יעבור טיפול רפואישימי שפר3
האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק צפוי לעבור בשעות הקרובות (רביעי) טיפול רפואי בליבו בבית החולים 'הדסה', ובשל כך דחה את נסיעתו לחופשה השנתית בדאבוס שבשוויץ (חסידים, ארץ)
בויז'ניץ הוחלט: קהילה לכל 100 משפחותבויז'ניץ הוחלט: קהילה לכל 100 משפחותשימי שפר10
כינוס היסטורי נערך אמש (שני) בחסידות ויז'ניץ, בהשתתפות האדמו"ר וכלל גבאי וראשי קהילות החסידות בארץ, במטרה להקהיל קהילות של 100 משפחות לכל קהילה (חסידים, בארץ)
אילוסטרציההאם מגור ובנה נפגשו בת"א - אחרי 8 שניםאבי רבינא57
היועץ העסקי הצליח לתווך בין ההורים מחסידות גור - לבנם שיצא בשאלה, ולאחר 8 שנים הם נפגשו, בתל אביב. "האם רצה לקראתו, בוכה, צוחקת,מחבקת אותו ולא מרפה" (חדשות)
נדיר: הרבי - ב'מצווה טאנץ' ל'הויז בחור'. צפונדיר: הרבי - ב'מצווה טאנץ' ל'הויז בחור'. צפוחיים גולדברג3
הבחור ששימש בשנים האחרונות במסירות את האדמו"ר מתולדות אהרן, בא בברית הנישואין. כאות של הכרת תודה, האדמו"ר רקד לפני החתן והכלה ב'מצווה טאנץ' • צפו (אנ"ש)
בנוכחות הרבי: אברכי גור נבחנו על כל הש"סבנוכחות הרבי: אברכי גור נבחנו על כל הש"סשאול כהנא23
עשרות אברכים צעירים מחסידות גור נבחנו על כל הש"ס במבחן פומבי בנוכחות האדמו"ר, כחלק מהגישה שהנחיל בישיבות, להספיק יותר דפי גמרא - על חשבון ה'עיון' (חסידים)
בפרמישלאן חגגו אירוסין לנכדת האדמו"רבפרמישלאן חגגו אירוסין לנכדת האדמו"רשימי שפר
שמחה בחצר הקודש פרמישלאן, לרגל אירוסי נכדתו הראשונה של האדמו"ר, בת לחתנו הרב יואל קאהן. החתן הוא הבחור אביגדור שמואל בן הרב יחיאל מיכל הלברשטאם, בנו של האדמו"ר מסטראפקוב. אמש (שני) נערך מעמד ל'חיים' בבית המדרש פרמישלאן בבני ברק, בהשתתפות קהל החסידים ובני המשפחות (אנ"ש)
כך ציינו בצאנז את ה'יארצייט' לאדמו"ר זצ"לכך ציינו בצאנז את ה'יארצייט' לאדמו"ר זצ"לשימי שפר1
במהלך 'טיש ההילולא', שולב טקס מיוחד בו חולקו תעודות לאברכים ובחורים שנבחנו מאות דפי גמרא - בהם שישה אברכים שאף נבחנו על כל הש"ס. צפו בגלריה נרחבת (אנ"ש)
הרבי מגור והגר"נ נוסבוים - ב"שבע ברכות"הרבי מגור והגר"נ נוסבוים - ב"שבע ברכות"שימי שפר8
אפשר לכתוב על "שמחת ‏‏ה'שבע ברכות' בחצרות ביאלה-לונדון/סקולען-בני ברק/שומרי החומות" - ואפשר פשוט להזמין אתכם לצפות בגלריה חסידית בת 106 תמונות (אנ"ש)
ה"תקנות" של חסידות גור לפני יציאה לנופשה"תקנות" של חסידות גור לפני יציאה לנופשכיכר השבת9
רבני חסידות גור בארץ ישראל חתמו על מכתב עם הנחיות לכלל החסידים כיצד עליהם לנהוג לפני יציאה לנופש, היכן מותר ללכת ומאין עדיף להימנע • המכתב המלא - בפנים (ארץ)
מי שלא פועל לפי הוראות הרבי - אין מקומו כאןמי שלא פועל לפי הוראות הרבי - אין מקומו כאןשאול כהנא103
המחנכים והרבנים בחסידות גור התאספו היום לכינוסים בכל עיר ועיר, קראו תהילים וקיבלו הנחיה: "יש דין של 'הוצא את המקלל', תלך מכאן. לא צריך באלימות, אבל אסור לתת לו להיות פה" (חסידים)
נישואי נכדו בכורו של האדמו"ר מהארנסטייפלנישואי נכדו בכורו של האדמו"ר מהארנסטייפלשימי שפר3
תיעוד וידאו וגלריה משמחת החתונה לנכדו הבכור של האדמו"ר מהארנסטייפל, בן לחתנו, ראש הכולל הרב אברהם ברוך פישגרונד, בהשתתפות אדמו"רים וקהל רב (חסידים)
האדמו"ר נקלע לפקק ומסר שיעור ביישובהאדמו"ר נקלע לפקק ומסר שיעור ביישובשימי שפר10
האדמו"ר מנדבורנא-באניא נקלע בסוף השבוע לעומס תנועה חריג בסמוך ליישוב אדם, ונכנס למקום כדי להתפלל מנחה. התושבים המופתעים כיבדוהו באמירת דברי תורה (חסידים)
בחורי ויז'ניץ בשבע ברכות לנכד האדמו"רבחורי ויז'ניץ בשבע ברכות לנכד האדמו"רשימי שפר3
מאות בחורי חסידות ויז'ניץ חגגו שבע ברכות לנכדו של כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ, ביום חמישי האחרון, באודיטוריום בבני ברק, בהשתתפות אדמו"רים, רבנים ובחורי החסידות בלבד (חסידים)
הרבי הפתיע את הבחור: אתה לומד 'חולין'?הרבי הפתיע את הבחור: אתה לומד 'חולין'?שאול כהנא34
ברקע הסערה סביב הקעמפ בארה"ב, הגיעו בחורי ישיבות גור לישראל, ועשו את השבת במחיצת האדמו"ר שקיבל אותם בחביבות רבה, שוחח עם כל אחד מהם והעניק להם יין (חסידי)
חסידי סאטמר. אילוסטרציההאדמו"רים מסאטמר הורו לחסידים: יום תפילה והתעוררותשימי שפר21
שני האדמו"רים מסאטמר הורו על חידוש המאבק בניסיונותיהם של גורמי ממשל בניו יורק לחייב שילוב לימודי ליב"ה במוסדות החינוך החרדיים, בעקבות תלונות שהתקבלו מצעירים שעזבו את הדת (חרדי)
הנעשה בחצרות הקודש בשבת פרשת בלקהנעשה בחצרות הקודש בשבת פרשת בלקשימי שפר
שבת שבע ברכות בויז'ניץ, קרלין, סלונים ודאראג, שבת 'ייארצייט' בצאנז, והאדמו"רים 'בנאות דשא'. 'כיכר השבת' מגיש את הנעשה בחצרות הקודש פרשת בלק (חסידים ואנ"ש)
ב'תולדות אהרן' ערכו כנס נגד הטכנולוגיהב'תולדות אהרן' ערכו כנס נגד הטכנולוגיהשימי שפר8
מאות בחורי חסידות 'תולדות אהרן' הירושלמית השתתפו במהלך השבוע בכנס 'שמועות טובות' בהשתתפות האדמו"ר שהוקדש כולו לנושא המלחמה בטכנולוגיה (חסידים ואנ"ש)
המשב"ק הוותיק רקד עם 'קאפטן' האדמו"רהמשב"ק הוותיק רקד עם 'קאפטן' האדמו"רשימי שפר10
בשמחת החתונה לנכדת המשב"ק המיתולוגי של האדמו"ר מ'קאליב' זצוק"ל, הסבא, ר' חיים בנימין קרשנבוים רקד עם ה'קאפטן' העתיק אותו העניק לו האדמו"ר בצוואתו (חסידים)
דוד ברלינר מחולץ, השבועמאות מפגינים בסדרת מחאות נגד העסקןשאול כהנא77
ביקורו של העסקן דוד ברלינר בארץ, בצל ה'חרם' שהוצא נגדו על-ידי רבני חסידות גור, זוכה לשורת הפגנות מחאה בהשתתפות מאות חסידים, פשקווילים והתנכלויות (אקטואליה)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

עדכונים
כיכר facebook
לא אנחנו: מי באמת אשם בגזענות של חרדים?
שרי ברינר שיפמן
לא אנחנו: מי באמת אשם בגזענות של חרדים?
ט"ו באייר תשעט45
יוחנן בלייך
יוחנן בלייך
הבעש"ט גאה באדמו"ר ממעז'יבוז' // דעה
כ"ה בטבת תשעט74
הנשיא ריבלין ומשפחות ה'שלוחים'
ראובן ריבלין
חג הגאולה: אני וחב"ד // ראובן ריבלין
י"ט בכסלו תשעט10