מרדפים  מרוקו  משפחת פורוש  נאום הפסד..
הטיסה מניו יורק איחרה; הנוסעים נלחצוהטיסה מניו יורק איחרה; הנוסעים נלחצו
ח' בכסלו תשעט | 16.11.18
טיסת אל על מניו יורק לנתב"ג התאחרה בשל תקלות טכניות ומזג האוויר הקשה והיא צפויה לנחות סמוך מאד לכניסת השבת. 'אל על': המטוסים יינחתו בסוף באתונה (חרדים)
יוחנן ויצמן: היה לנו כבר הסכם עם ברקוביץיוחנן ויצמן: היה לנו כבר הסכם עם ברקוביץדניאל הרץ114
חבר מועצת עיריית ירושלים מטעם אגודת ישראל הפתיע בראיון בתכניתו של אבי מימרן בנוגע להחלטת הסיעה לתמוך במועמד המפסיד עופר ברקוביץ' לראשות העירייה (חסידים)
אשה חסידית בניו יורקביהכנ"ס סאטמר: 'הכניסה עם פאה - אסורה'יוחנן בלייך22
פאה נכרית זה הסמארטפון החדש? • מודעה חדשה שנתלתה בבית הכנסת של קהל 'יטב לב' במונסי, קובעת קריטריונים ברורים באשר לכיסוי הראש המותר בעזרת הנשים (חסידים)
החסידים צהלו: חתונת בן הזקונים בנדבורנההחסידים צהלו: חתונת בן הזקונים בנדבורנהשאול כהנא7
ביום שלישי בערב התקיימה שמחת הנישואין לבן זקוניו של האדמו"ר מנדבורנה, עם בת הרה"צ רבי איתמר רוזנבוים, רב ואב"ד קהילת קרעטשניף בב"ב, בן האדמו"ר מקרעטשניף (חסידים)
הגר"ש אלתרהגר"ש אלתר: "ברור שצריך להצביע לליאון"חזקי שטרן32
אמש הוחלט בצעד דרמטי באגו"י לאפשר חופש הצבעה בי-ם, ראש ישיבת 'שפת אמת', הגאון רבי שאול אלתר, לא מתערב באופן רשמי בבחירות, אך לתלמידיו הורה להצביע לליאון (ארץ)
שמחת החתונה בחצרות דושינסקיא - קופיטשניץ - אלכסנדרשמחת החתונה בחצרות דושינסקיא - קופיטשניץ - אלכסנדרכיכר השבת3
אלפי חסידים השתתפו בחתונת נכד הרבי מדושינסקיא, בן לבנו הגרא"ש. הכלה היא נכדת הרבי מקופיטשניץ, בת לבנו הגרא"י פליטנשטיין, חתן האדמו"ר מאלכסנדר. צפו (חסידים)
צפו: האדמו"ר מקרלין בריקוד לפני הכלהצפו: האדמו"ר מקרלין בריקוד לפני הכלהחזקי שטרן26
ביום חמישי נערכה חתונת בנו של כ"ק האדמו"ר מקרלין סטולין עם נכדת גאב"ד ליעזש. רגע השיא של השמחה נרשם במהלך המצווה טאנץ אז רקד האדמו"ר עם הכלה והחתן. צפו (חרדים)
הצדעה לשלוחים עם אורן חזן ומיקי זוהר. צפוהצדעה לשלוחים עם אורן חזן ומיקי זוהר. צפוכיכר השבת9
עת הסבו שלוחי חב"ד אל שולחנות ה"באנקעט" המסורתי בניו יורק, התאספו תלמידי ישיבת חב"ד פתח תקווה לערב מיוחד - ה"באנקעט" - ערב ההצדעה לאלפי שלוחי חב"ד (חסידים)
הרבי מבעלזאשבת לפני הבחירות: החסידים לא "הכריזו"קובי רוזן110
בחסידיות המרכזיות לא הכריזו השבת למי להצביע בבחירות, בסיבוב השני, לראשות העיר ירושלים. הסיבה: יש הטוענים שיש לקשור את ירושלים בבחירות לראשות העיר צפת (חרדים)
'המבשר' שב ומבהיר: 'דין צפת כדין ירושלים''המבשר' שב ומבהיר: 'דין צפת כדין ירושלים'כיכר השבת37
במאמר בביטאון 'שלומי אמונים' הובעה הדרישה לתמיכה בגלבך בצפת בתמורה לתמיכה במשה ליאון בירושלים. "מדוע, מארי דכולי עלמא, צפת שונה מירושלים?" (חדשות חסידים)
מועצת גדולי התורה של אגו"ימאמר חריף בעיתון "המודיע" נגד חוק הגיוסכיכר השבת15
לאחר שנראה היה שבמועצת גדולי ישראל של אגודת ישראל הגיעו להבנות בנוגע לחוק הגיוס, יוצא הבוקר בטאון המפלגה - 'המודיע' במאמר חריף במיוחד התוקף את החוק (חסידים)
בחורי הישיבה הופתעו לראות את האדמו"רבחורי הישיבה הופתעו לראות את האדמו"ראבי רבינא2
בחורי ישיבת צאנז בחיפה, הממוקמת בקרית שמואל, הופתעו אתמול בבוקר לראות בפתח הישיבה את האדמו"ר מצאנז, שבדרכו לניחום אבלים נכנס לביקור ארוך בישיבה (חסידים)
בר מצווה לתאומים - נכדי הרבי מסאטמרבר מצווה לתאומים - נכדי הרבי מסאטמרכיכר השבת1
שמחת בר המצווה לתאומים, בני הגה"צ ר' ברוך טייטלבוים, רב ביהמ"ד ויואל משה - ברך משה, בן הגה"צ אבד"ק וואלאווע וחתנו של כ"ק האדמו"ר מססאטמר. צפו בתמונות (חסידים)
חיידר גור חגגו מסיבת חומש בכותל • צפוחיידר גור חגגו מסיבת חומש בכותל • צפוחזקי שטרן20
בשעות הבוקר (שלישי) הגיעו עשרות ילדי חיידר גור בבני ברק לחגוג את מסיבת חומש ברחבת הכותל המערבי, שם אמרו פרקי תהילים בצוותא עם המלמדים ושרו משיירי התורה (בארץ)
ליאון וברקוביץהקרב בי-ם: חילוקי דעות במועצת החסידיתשאול כהנא162
הניסיון להשיג תמיכה אחידה במועמדות משה ליאון לראשות העיר ירושלים - נתקל בקשיים. האדמו"ר מסלונים מתנגד, ואילו האדמו"רים מבעלא וויז'ניץ מצדדים בתמיכה במועמדותו של ליאון (אקטואליה)
האדמו"ר מערלויהרבי מערלוי על ריקוד 'דגל' : "צלם בהיכל"שאול כהנא214
האדמו"ר מערלוי אמר לחסידיו כי אין מה להתאכזב מהתוצאות בי-ם: "הלכנו עם המועמד הכי חרדי", ותקף את הריקוד במטה 'דגל' בחיפה מסביב לקליש: "זה מעשה שלא יעשה" (חסידים)
צפו: סיכום מסעו של האדמו"ר מויז'ניץ לווינהצפו: סיכום מסעו של האדמו"ר מויז'ניץ לווינהכיכר השבת4
האדמו"ר מוויז'ניץ שב בימים אלו מווינה, בירת אוסטריה, ממסע חיזוק, והתרמה למוסדות 'מרכז חסידי ויז'ניץ'. צפו בגלריה נרחבת ומסכמת (חדשות, חסידים)
מזכיר המועצת הרב יעקב ולצרנעצר חשוד בהתזת בואש על מזכיר המועצתאבי רבינא2
ברחוב בן יעקב בני ברק נעצר אמש (מוצאי שבת) בחור חסידי בחשד שהשליך לפני מספר שבועות בואש על מזכיר מועצת גדולי התורה של אגודת ישראל, הרב יעקב ולצר (חסידים, ארץ)
באסיפת מפעל הש"סראש ישיבת צאנז זצ"ל. תיעוד ממראות חייוכיכר השבת2
בליל שבת נפטר הגאון רבי אליהו שמרלר זצ"ל, ראש ישיבת צאנז, ומזקני ראשי הישיבות והוא בן 88. בשעה 13:00 יובא למנוחות בנתניה. צפו בגלריה מסכמת ממראות חייו (דיין אמת)
בן האדמו"ר מגור: לא נשמעה כל הבטחה שנסיים בניצחוןבן האדמו"ר מגור: לא נשמעה כל הבטחה שנסיים בניצחוןכיכר השבת102
בנו של האדמו"ר מגור, הרה"צ רבי ישראל מנחם אלתר, במכתב מיוחד הבוקר לחברי השטיבל שלו בנוגע להפסדי אגודת ישראל במועצת העיר ירושלים ובמירוץ לראשות העיר (חדשות חסידים)
דייטש, פרוש וליצמןההסבר של עיתון 'המודיע' להפסד בירושליםשאול כהנא168
ב'המודיע' מגיבים לראשונה להפסד הצורב בירושלים וטוענים כי מדקו לאורך כל הדרך. "העובדה שהמועמד החרדי הפסיד בגלל שיקולים צדדיים שלא ממין העניין בהחלט צורמת" (ארץ)
לסרי וגלברכך תכריע 'אגודה' את הבחירות באשדודאבי רבינא12
בשעות הערב תכריע 'אגודת ישראל' באשדוד, ובעיקר חסידויות גור ובעלזא, במי הם תומכים לראשות העיר, והמתח בעיצומו. אבי רבינא עם התרחישים לקראת ההחלטה (חסידים, בארץ)
האדמו"ר מויז'ניץהרבי מויז'ניץ על דייטש: "לא לחשב סיכויים"חזקי שטרן25
האדמו"ר מויז'ניץ עורר בדבריו בסעודה שלישית נגד הטענות על סיכוייו של יוסי דייטש ואמר: "שמעתי שישנם שמחשבים אם יש סיכוי למועמד של גדו"י, ברור הוא כי אין כאן כל צד" (חרדים)
האדמו"ר מקרלין סטולין. ארכיוןהרבי מקרלין סטולין נגד העיסוק בבחירותחזקי שטרן19
במהלך ליל שבת, דיבר כ"ק האדמו"ר מקרלין סטולין לפני חסידיו ותקף בחריפות את העיסוק בפוליטיקה. "הפוליטיקה היא כל כולה חנופה ושקר", והזהיר את חסידיו להתרחק (בארץ)
ההכרזה בגור: לפעול לאגו"י ובפרט לדייטשההכרזה בגור: לפעול לאגו"י ובפרט לדייטששאול כהנא12
בחסידות גור הוכרזה השבת ההכרזה הקבועה לקראת הבחירות כאשר ההדגשה היתה - לפעול בפרט לטובת יוסי דייטש. בנוסף, הוכרז כי המטה נפתח ועל כולם להגיע (בארץ)
תיעוד: חנוך זייברט מזמין את הרבנים לחתונת בתותיעוד: חנוך זייברט מזמין את הרבנים לחתונת בתוכיכר השבת4
ימים ספורים לאחר שיעזוב את לשכת ראש עיריית בני ברק, יחתן חנוך זייברט את בתו, בנתיים הוא ממשיך בסבב אצל גדולי הרבנים, ראשי ישיבות ואדמו"רים, להזמינם לחתונה (חרדים)

חסידים

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
שבת ישראלית // הרב ישראל גליס
ט"ו בטבת תשעח6
מרן הגראי"ל שטיינמן
שלמה קוק, בקהילה
מה גורם למחלוקת? // שלמה קוק
י' בטבת תשעח13
הרב משה שילת
הרב משה שילת
למה אנו חוגגים י"ט כסלו? // טור מיוחד
י"ט בכסלו תשעח15