תוצאות הסקר לסגירת אומן בגלל הקורונהברסלב הפסידו בסקר של ראש עיריית אומן
י"ח בתמוז תשפ | 10.07.20
ראש העיר העלה סקר פרובוקטיבי ושאל את התושבים אם לאפשר לחסידים להגיע בראש השנה לקברו של רבי נחמן • בתום מספר תהפוכות, המתנגדים ניצחו בפער קטן (חסידים)
רבני 'העדה' חילקו 20 מיליון ש"ח למוסדותרבני 'העדה' חילקו 20 מיליון ש"ח למוסדותשימי שפר4
יותר מ-20 מיליון שקלים חולקו בימים האחרונים ע"י רבני 'העדה החרדית' לטובת מוסדות אשר אינם מתוקצבים ע"י מדינת ישראל, המכונים מוסדות על 'טהרת הקודש' (חסידים)
הרב לאו חשף את השיחה ממזכירות הרביהרב לאו חשף את השיחה ממזכירות הרבישאול כהנא2
במעמד סיום הרמב"ם שנערך על ידי מוסדות חב"ד בארגנטינה, סיפר הרב הראשי הגרי"מ לאו על שיחת הטלפון שקיבל לפני כ-35 שנה, לקראת הסיום הראשון • צפו (חסידים)
אברכים העיפו גמרות למג"ש; השטיבל נסגראברכים העיפו גמרות למג"ש; השטיבל נסגרשאול כהנא192
שטיבל בני ברקי השייך לפא"י, הפך למוקד סערה באחרונה בעקבות הוספת המילה 'גור' לשלט • אברכים הגיעו משטיבל אחר להפריע למג"ש - שעבר לקהילת הגר"ש אלתר (חסידים)
האדמו"ר מויז'ניץ"אם ישמרו שבת, נראה ישועה בנוגע לוירוס"שימי שפר10
האדמו"ר מויז'ניץ התבטא נגד אלו המבקשים לסגור את מוסדות החינוך, התריע מפני הכלים הטכנולוגיים וקרא לשמור שבת, תוך הצהרה כי "נראה ישועה גדולה בווירוס" (חסידים)
האדמו"ר מסקווירא ודוד הגרמפתיע: הרבי מסקווירא - עם תומך הנח"לשאול כהנא6
האדמו"ר, הנוקט בגישה קנאית כשיטת סאטמר, נפגש בלבביות עם דוד הגר, ממייסדי ותומך הנח"ל החרדי • השניים שוחחו על הקשר המשפחתי ביניהם ועל 'משה ארטיק' (אנ"ש)
בקאפיטשניץ ציינו את הילולת הרבי זיע"אבקאפיטשניץ ציינו את הילולת הרבי זיע"אשימי שפר4
בחסידות קאפיטשניץ ציינו את הילולת האדמו"ר רבי אברהם יהושע העשיל מקאפיטשניץ זיע"א, ולרגל ההילולא ערך נכדו האדמו"ר את שולחנו בהשתתפות חסידיו (חסידים ואנ"ש)
הרבי מבאבוב ביקר בקעמפ ונשא דברי חיזוקהרבי מבאבוב ביקר בקעמפ ונשא דברי חיזוקשימי שפר4
האדמו"ר מבאבוב הגיע לביקור מיוחד במחנה הקיץ 'כרם שלמה' של בחורי החסידות בארה"ב, סייר במקום ולאחר מכן נשא דברי חיזוק בפני הבחורים בבית המדרש. תיעוד (חסידים)
הרבי מסקווירא ביקר אצל הרבי מסאדיגורההרבי מסקווירא ביקר אצל הרבי מסאדיגורהשימי שפר6
האדמו"ר מסקווירא השוהה למנוחה בקליפורניה הגיע לביקור מיוחד באכסניה שבה שוהה בחודשים האחרונים האדמו"ר מסאדיגורה, בלוס אנג'לס • תיעוד מהביקור (חסידים, בעולם)
כך חגגו בחסידות סאטמר את סיום המגיפהכך חגגו בחסידות סאטמר את סיום המגיפהכיכר השבת35
קרוב לאלף זקני חסידי סאטמר, שהיו בסנכה גדולה בעקובת הקורונה, התכנסו למעמד סעודת ההודאה - כפי שהבטיח האדמו"ר לעשות סעודה מיד אחרי המגיפה • תיעוד (חסידים)
פרסום ראשון: הרבי מסאטמר יגיע לישראלפרסום ראשון: הרבי מסאטמר יגיע לישראלשימי שפר20
האדמו"ר מהר"א מסאטמר בישר היום לשני המגשרים בקרב בני הקהילה בעיר בני ברק, כי הוא מתעתד לבוא לביקור קצר בארץ הקודש - מיד לאחר ימי בין המצרים הקרובים (חסידים)
תשעת האדמו"ריםעל פי צוואת הרבי זצ"ל: 9 אדמו"רים חדשיםשימי שפר23
האדמו"ר מצאנז גריבוב, הרה"צ רבי נפתלי הלברשטאם זצוק"ל, הורה בצוואתו לתשעת בניו להתמנות לאדמו"רים • שימי שפר בסקירה ופרופיל קצר על תשעת האדמו"רים (עולם)
האדמו"ר שוחח עם האב השכול - שהתרגשהאדמו"ר שוחח עם האב השכול - שהתרגשאיציק אוחנה7
ברוך בן יגאל, אביו של החייל עמית בן יגאל הי"ד, דמע מהתרגשות בעת שהשתתף בבר מצווה לנכדו של האדמו"ר מספינקא, שבירכו ועודדו, יחד עם האדמו"ר מויז'ניץ (חסידים)
אברכים מאלעד לומדים בשיעור הרמב"ם היומי, השבועתקנת האדמו"ר: סיום הרמב"ם היומי - בצוםשאול כהנא11
רבבות בכל תפוצות ישראל, יסיימו ביום חמישי הקרוב, צום י"ז בתמוז, את מחזור הל"ט של לימוד היומי ברמב"ם, כתקנתו של האדמו"ר מליובאוויטש, אליו הצטרפו עוד מגדולי ישראל (אנ"ש)
בבוהוש חגגו בר מצווה לנכד האדמו"רבבוהוש חגגו בר מצווה לנכד האדמו"רשימי שפר16
אדמו"רים, רבנים וקהל חסידי בוהוש השתתפו בשמחת הבר מצווה לנכד האדמו"ר, בן לחתנו הרב משה נתן לעמבערגער, בנו של אב"ד מאקווא ב"ב זצ"ל. במהלך השימחה נשא החתן את דרשת בר המצווה ואף רקד עם סבו ריקוד של שמחה (אנ"ש)
בספינקא ומאקאווא אשדוד חגגו בר מצווה לנכד האדמו"רבספינקא ומאקאווא אשדוד חגגו בר מצווה לנכד האדמו"רשימי שפר5
אדמו"רים וקהל רב השתתפו בשמחת בר המצווה לנכד האדמו"ר מספינקא, בן לבנו הרה"צ רבי יחיאל יהושע, חתן אב"ד מאקאווא אשדוד. על השמחה ניצחה מקהלת החסידות ובמהלכה רקד האדמו"ר עם נכדו החתן (חסידים)
השבע ברכות בחצר הקודש נדבורנה - קוזמיר • צפוהשבע ברכות בחצר הקודש נדבורנה - קוזמיר • צפושימי שפר9
בעיר בני ברק נערכה שמחת השבע ברכות לנכד האדמו"ר מנדבורנה זצוק"ל, בן לבנו הרה"צ שמואל שמעלקא רוזנבוים, ראש כולל 'דבר חיים' - נדבורנה וחתן האדמו"ר משאץ ויזניץ. הכלה היא נכדת האדמו"ר מקוזמיר שמתאושש בבית החולים לאחר שהתמוטט בשמחת החתונה (חסידים)
החתן, בדרשת הבר מצווהבלעלוב חגגו בר מצווה לנכדו של האדמו"רשימי שפר2
בחסידות לעלוב חגגו את שמחת בר המצווה לנכדו של הרבי, בן הרה"צ רבי שלמה בידרמן. הארוע התקיים בבית המדרש הגדול של החסידות בעיר בית שמש, בראשות הרבי והחסידים. צפו (חסידים)
מאחורי המחיצההרבי מאחורי המחיצה: שמחת בית מישקולץ - נדבורנהשימי שפר4
אדמו"רים, רבנים, אישי ציבור והמוני החסידים השתתפו בשמחת החתונה לנכד האדמו"ר ממישקולץ עם נכד הגאון רבי ברוך הניג. האדמו"ר שהה מאחורי המחיצה. צפו בתיעוד (חסידי)
בית המדרש קרליןהרבי מקרלין הורה: 'לסגור את כלל המוסדות'אלי רוטמן28
ב'קרלין' - בה כידוע החמירו בהוראת האדמו"ר מעבר לנדרש, מראשית הקורונה - פרסמו היום הודעה על סגירת כלל מוסדות החינוך ברחבי הארץ, והמלצה לחזור למנייני מרפסות (אנ"ש)
בצפת חגגו ברית לנכד האב"ד והנגיד • צפובצפת חגגו ברית לנכד האב"ד והנגיד • צפושימי שפר3
המונים השתתפו בשמחת הברית לנכד אב"ד 'תורת משה' - ערלוי בצפת, בן לבנו הרב יעקב גבריאל, חתן הנגיד רבי בערל דסקל • בין המשתתפים: האדמו"ר מערלוי • תיעוד (חסידים)
תיעוד: האדמו"ר מאשלג חגג בר מצווה לנכדותיעוד: האדמו"ר מאשלג חגג בר מצווה לנכדושימי שפר4
האדמו"ר מאשלג חגג בר מצווה לנכדו, בן לבנו הרב דוד אהרן אשלג, מנכ"ל המוסדות • בשל הקורונה, האדמו"ר והחתן ישבו באירוע מאחורי מחיצה מיוחדת • צפו בתיעוד (חסידים, בארץ)
האדמו"ר מבעלזאבשם הרבי מבעלזא: הכרזת קורונה בביהמ"דשימי שפר49
בחסידות בעלזא, ערך האדמו"ר את הטיש בליל שבת, במהלכה הכריזו על מינוי שלושה ראשי ישיבות - במקום הרב רוזנגרטן, שנפטר לפני כחודשיים לאחר שחלה במחלה קשה (חסידים)
סיפור למלווה מלכה - מוצאי שבת פרשת בלקמוצ"ש חסידי: חג הגאולה של הריי"צ מחב"דכיכר השבת3
מידי מוצ"ש, הרב ישבעם הלל עם סיפורי צדיקים מדורות קודמים, בדרך מחודשת ומרתקת • והשבוע: סיפור מיוחד לרגל חג הגאולה של האדמו"ר השישי בשושלת חב"ד (חסידים)
הבעל שם טוב פדה את השיר של רועה הצאןהבעל שם טוב פדה את השיר של רועה הצאןהרב אהרן ראובן6
כאשר הרועה גמר לנגן, הבעל שם טוב הקדוש שלשל לידו אגורה נוספת, וביקש ממנו לחזור שוב על הניגון. ובפעם השלישית - גילה לפתע הרועה שהוא שכח את הניגון (חסידים)
שניאור ליפסקר בקזחסטןברכתו של השיכור: הנס של השליח החב"דיכיכר השבת25
סיפורו המפתיע והמרגש במיוחד של הבחור שניאור ליפסקר על הרב אשר תומרקין שליח חב"ד בקזחסטן שזכה לאחר יותר מעשור לפרי בטן לאחר שמחת תורה ייחודית ומרגשת (אנ"ש)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

כיכר facebook