עיתונאי חסיד סאטמר בראיון על ביקור הרביעיתונאי חסיד סאטמר בראיון על ביקור הרבי
כ"ב בחשוון תשפ | 20.11.19
מאיר לבין הסביר באולפן 'כיכר השבת' על חלוקת 'שקל הקודש' בידי האדמו"ר, הגיב לביקורת בתקשורת לביקור הרבי המתנגד לציונות וסיפר על הצדדים הלא מוכרים בחסידות (TV)
הגר"ש עם הנדיביםהגר"ש הקים חיידר: "מידות טובות - ועדינות"שאול כהנא16
משפחת טייטלבוים מלונדון, שהפסיקה את התרומות לחסידות גור בשל הפילוג, פרשה את חסותה הכלכלית על תלמוד התורה החדש שנחנך היום על ידי הגר"ש אלתר. צפו (חסידים)
מזל טוב: הרבי מדעעש ערך בר מצווה לנכדומזל טוב: הרבי מדעעש ערך בר מצווה לנכדושימי שפר
בבית המדרש דחסידי 'דעעש' בבני ברק נערכה שמחת הבר מצווה לנכדו של האדמו"ר, בן לבנו הרב אלימלך פנעט, חתן האדמו"ר מקליוולנד ארה"ב, בהשתתפות אדמו"רים ורבנים (חסידים)
ילדי החמד קיבלו את פני האדמו"ר מסאטמרילדי החמד קיבלו את פני האדמו"ר מסאטמרצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת2
ביום השני לביקורו בישראל, נערכו מעמדי קבלת פנים לאדמו"ר מסאטמר בתלמוד התורה של החסידות בירושלים, ובבית המדרש של תולדות אהרן - בראשות האדמו"ר (חסידים)
הרבי מסאטמר ביקר את הגר"מ שטרנבוךהרבי מסאטמר ביקר את הגר"מ שטרנבוךשימי שפר
האדמו"ר מסאטמר המבקר בימים אלו בישראל ערך ביקור גומלין בביתו בהר נוף, של הראב"ד הגאון הרב משה שטרנבוך והודה לו על הגעתו לכנס קבלת הפנים שנערך אמש (חרדים)
שמחת 'שבע ברכות' בחצרות נדבורנה באניא - קאפיטשניץשמחת 'שבע ברכות' בחצרות נדבורנה באניא - קאפיטשניץשימי שפר2
בירושלים נערכה שמחת השבע ברכות לרגל שמחת נישואי נכדו של האדמו"ר מנדבורנה - באניא, בן לבנו הרב יהושע לייפער, עם נכדת האדמו"ר מקאפיטשניץ. צפו (חסידים)
תיעוד: מעמד ה"שלום נעמען" בסאטמרתיעוד: מעמד ה"שלום נעמען" בסאטמרשימי שפר9
לאחר מעמד קבלת הפנים והתהלוכה החגיגית לכבודו של האדמו"ר מהרי"י מסאטמר, עברו אלפי החסידים לאמירת 'שלום בבית המדרש המחודש של החסידות • גלריה (חסידים)
הרבי תקף את הח"כים: "מוכרים את התורה"הרבי תקף את הח"כים: "מוכרים את התורה"שימי שפר75
"מוכרים את כל התורה הקדושה כדי שיוכלו לקחת חלק בממשלה" - תקף בחריפות האדמו"ר מסאטמר את חברי הכנסת החרדים על רקע המגעים והמשבר הפוליטי (חסידים)
צפו: רבבות בקבלת פנים לאדמו"ר מסאטמרצפו: רבבות בקבלת פנים לאדמו"ר מסאטמרצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת23
מעמד קבלת הפנים המרכזי לאדמו"ר מסאטמר, נערך הערב בירושלים בשילוב ציון מאה שנה ליסוד בית הדין של העדה החרדית, בראשות רבנים ואדמו"רים ונוכחות קהל רב (חסידים)
תיעוד: קבלת פנים לאדמו"ר אצל הגאב"דתיעוד: קבלת פנים לאדמו"ר אצל הגאב"דצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת7
מעמד קבלת פנים לאדמו"ר מהר"י מסאטמר שהגיע היום לביקור בישראל, נערך אצל גאב"ד העדה החרדית, הגאון רבי יצחק טוביה וייס, לפני המעמד ברחובה של עיר. צפו (חסידים)
'הראב"ד לא רצה לבוא לקבלת פנים, אבל הוא שייך ל'עדה'''הראב"ד לא רצה לבוא לקבלת פנים, אבל הוא שייך ל'עדה''חיים גולדברג4
בהקלטה שהגיע לידי 'כיכר השבת' נשמע בנו של הגר"מ שטרנבוך מספר כי אביו לא רצה להשתתף בקבלת פנים לאדמו"ר מסאטמר, אך הוא יגיע בכל זאת רק בגלל השתייכותו ל'עדה החרדית' (אנ"ש)
100 שנה להסתלקותו של הרבי הרש"ב מחב"ד100 שנה להסתלקותו של הרבי הרש"ב מחב"דשימי שפר6
בהתוועדות שנערכה אמש לרגל 100 להסתלקותו, השתתפו בני הקהילה היהודית בראשות שליח חב"ד ורבה של העיר רוסטוב. המתפללים שהגיעו מישראל, התפללו על הציון (חסידים)
תיעוד: האדמו"ר מסאטמר בביקור בלונדוןתיעוד: האדמו"ר מסאטמר בביקור בלונדוןשימי שפר2
לפני שהמריא לישראל, הגיע האדמו"ר מסאטמר לביקור בלונדון, שם גייס סכומי כסף גדולים לטובת חלוקת 'השקל הטהור' למוסדות אשר אינם מתוקצבים על ידי המדינה (חסידי)
במטוס הנגידים: הרבי מסאטמר נחת בנתב"גבמטוס הנגידים: הרבי מסאטמר נחת בנתב"גשימי שפר33
האדמו"ר מסאטמר נחת הבוקר בנמל התעופה בן גוריון, לקראת הביקור ההיסטורי בישראל, והתקבל על ידי קבוצה מצומצמת מחסידיו ויצא לי-ם • הלו"ז המלא (חסידים, אנ"ש)
האדמו"רים מצאנז וסטראפקוב פצחו בריקודהאדמו"רים מצאנז וסטראפקוב פצחו בריקודשימי שפר
בשמחת השבע ברכות שנערכה בבני ברק לנכדיהם של האדמו"ר מצאנז והאדמו"ר מסטראפקוב, פצחו האדמו"רים בריקוד לאחר סעודת המצווה שנערכה בהשתתפות המונים (חסידים)
בדרך לישראל: כך ליוו את הרבי מסאטמרבדרך לישראל: כך ליוו את הרבי מסאטמרשימי שפר29
אלפי חסידי סאטמר השתתפו במעמד 'צאתכם לשלום' לאדמו"ר שהתקיים בווילאמסבורג שבארה"ב, לקראת הביקור ההיסטורי בישראל. צפו במעמד ובשיירה המלכותית (חסידים)
האדמו"ר מהר"י מסאטמרביקור הרבי מסאטמר בישראל • הלו"ז המלאשימי שפר59
7 מעמדי 'קבלת פנים', 2 ספרי תורה, ביקורים בבתי גדולי ישראל, 'חלוקת שקל הטהור' והשבת ההיסטורית בירושלים • 'כיכר השבת' עם הלו"ז המלא של ביקור הרבי מסאטמר (בארץ)
הרבי מקרעטשניף זצוק"להאחים האדמו"רים לא ערכו טיש בשבת הראשונהשימי שפר
בשבת הראשונה שלאחר פטירתו של הרבי מקרטעשניף, בבית מדרשו בקרית השתתפו כל האחים האדמו"רים שמונו לאחר הפטירה • האחים האדמו"רים לא ערכו טיש כפי הנהוג (חרדים)
המונים השתתפו בשמחת בית מכנובקא וסאסובהמונים השתתפו בשמחת בית מכנובקא וסאסובשימי שפר3
המוני חסידי ואוהדי בית מכנובקא-בעלזא יחד עם חסידי סאסוב, הגיעו להשתתף בשמחה הגדולה בחסידות, שנערה ביום חמישי האחרון, שיאו של הערב היה בריקוד המצווה טאנץ המסורתי (חסידים)
"אם הוא יראה מים ביום הבר מצווה - יטבע""אם הוא יראה מים ביום הבר מצווה - יטבע"הרב אהרן ראובן9
זה סיפור על אדם חשוך בנים שהתברך בבן זכר בזכות ברכת הבעל שם טוב, שהזהיר אותו לשמור על בנו ביום בו יחגוג בר מצווה שלא יראה מים, אחרת יטבע חלילה - וימות (חסידים)
הגר"ש עם חברים בקהילתומשלחת לארה"ב - ומכתב של הגר"ש אלתרשאול כהנא16
שניים ממקורבי האדמו"ר מגור יוצאים לקהילה בארה"ב על מנת לעשות שם סדר, ועל רקע השמועות המופצות מבהיר הגר"ש אלתר כי קהילתו מתפתחת, "ועוד היד נטויה" (חסידים)
הרבי מויז'ניץ ביציאה למסע חיזוק בארה"בהנעשה בחצרות הקודש בשבת פרשת ויראשימי שפר1
הרבי מויז'ניץ בשבת חיזוק בארה"ב, שבת שבע ברכות בצאנז,ושבת שקודם ה'ייארצייט' בזוועהיל. 'כיכר השבת'עם הנעשה בחצרות הקודש בשבת פרשת וירא (חסידים ואנ"ש)
הנהג מ'מרדף הברית' נחשף - וחגג פדיון הבןהנהג מ'מרדף הברית' נחשף - וחגג פדיון הבןשאול כהנא
שליח חב"ד ברוסיה פרסם כיצד בעזרת נהג שנסע במהירות, הספיק לערוך ברית מילה, דקות לפני השקיעה. הנהג נחשף בעיר צפת, שם התברר כי הוא בכור - וחגג פדיון הבן (חסידים)
בחתונה: האדמו"ר מגור והגר"ש אלתר - יחדבחתונה: האדמו"ר מגור והגר"ש אלתר - יחדשאול כהנא9
הגאון רבי דניאל אלתר, בן האדמו"ר ה'פני מנחם' ודרשן מפורסם, התחתן הערב בזיווג שני, בהשתתפות האדמו"ר מגור והגר"ש אלתר - אחיו. סדר הכיבודים בחופה והסעודה (חסידים)
הרבי מנדבורנה-ביתר ערך בר מצווה לבנוהרבי מנדבורנה-ביתר ערך בר מצווה לבנושימי שפר11
אדמו"רים, רבנים ואישי ציבור השתתפו אמש (רביעי) בשמחת בר המצווה לבנו של האדמו"ר מנדבורנה-ביתר, בבית המדרש של החסידות ברחוב פנים מאירים בביתר עילית. צפו (חסידים)
ב'מתמידים' ציינו שנה לפטירת המנהיג זצ"לב'מתמידים' ציינו שנה לפטירת המנהיג זצ"לשימי שפר1
בקהילת המתמידים מציינים היום (חמישי) ט"ז בחשוון, את יום השנה הראשון לפטירת רבם ומנהיגם רבי לייב מינצברג זצ"ל, בסעודת הילולא ובעלייה לקברו. צפו בתיעוד (חדשות, חסידים)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

כיכר facebook
בעל ה'ויואל משה' זיע"א
שמעון קאהן
המהפכה של הרבי מסאטמר // טור מיוחד
כ"ו באב תשעט9
לא אנחנו: מי באמת אשם בגזענות של חרדים?
שרי ברינר שיפמן
לא אנחנו: מי באמת אשם בגזענות של חרדים?
ט"ו באייר תשעט45
יוחנן בלייך
יוחנן בלייך
הבעש"ט גאה באדמו"ר ממעז'יבוז' // דעה
כ"ה בטבת תשעט74