ליברמן  תינוק בן..  pxdu,  אביגדור..
המזוזה היא כעין ראי - הצדיק רבי משה בן טוב מעניק ברכה לחסידיותכונה רבה לקראת הילולת 'צדיק המזוזות' בה' באב
כ' בתמוז תשעט | 23.07.19
שמו של 'צדיק המזוזות' המקובל הרה"ק משה בן טוב זצוק"ל התפרסם בעולם כמי שחננו הקב"ה בהשגה רוחנית מיוחדת לראות במזוזות בבחינת "צדיק גוזר והקב"ה מקיים" (הילולה, שיווקי)
צפו: הרבי פיזם ניגון מרגש, והח"כ פרץ בבכיצפו: הרבי פיזם ניגון מרגש, והח"כ פרץ בבכישימי שפר16
לרגל ה'יארצייט', היום: בתיעוד מלפני 8 שנים, נראה האדמו"ר הקודם מסערט ויז'ניץ יושב ומנגן עם חסידיו את השיר 'וכולם מקבלים', כשחבר הכנסת דאז פורץ בבכי מטלטל • צפו (אנ"ש)
האדמו"ר מאשלג שבת ביישוב מירון • גלריההאדמו"ר מאשלג שבת ביישוב מירון • גלריהשימי שפר
קהל חסידי ואוהדי בית אשלג שהו בשבת האחרונה באתרא קדישא מירון, במסגרת שבת התאחדות לקהל אנ"ש ותומכי החסידות בהשתתפות האדמו"ר שערך את שולחנו (חסידים)
האדמו"ר מסאטמר בביקור במחנות הקיץהאדמו"ר מסאטמר בביקור במחנות הקיץשימי שפר1
האדמו"ר מסאטמר הגיע אמש לביקור במחנות הקיץ של בחורי וילדי החסידות בהרי הקטסקיל שבניו יורק, פגשו התפלל איתם והעביר הדרכה מיוחדת לילדים בעניין כוח התפילה (אנ"ש)
ברית לנין האדמו"רים מצאנז ז'ימיגרד ונדבורנה צפת זצוק"לברית לנין האדמו"רים מצאנז ז'ימיגרד ונדבורנה צפת זצוק"לשימי שפר2
אתמול נחגגה שמחת הברית לנינם של האדמו"רים מצאנז ז'ימיגרד ונדבורנה צפת זצוק"ל, בהשתתפות קהל רב ואדמו"רים שהגיעו להשתתף בשמחה (חסידים ואנ"ש)
חסידי גור, אילוסטרציההמשטרה חוקרת: האם ירו לעבר חסידי גור?שאול כהנא15
כחלק מהמחאות נגד העסקן, ולאחר שהיכו באלימות את יעקב מנדלסון, טוענים חסידי גור כי ירו לכיוונם ולעבר הרכב בו הם נסעו, ומאשימים את המשטרה בניסיון לטייח את האירוע (ארץ)
בחב"ד מתרגשים: כך תקשר הרבי עם ילד מיוחדבחב"ד מתרגשים: כך תקשר הרבי עם ילד מיוחדשאול כהנא15
בנו הבכור של דוד מאייר, אובחן כתסמונת דאון. כאשר הגיעו לרבי מליובאוויטש, קיבל מטבע לצדקה, אך בשל מצבו - היא נפלה לרצפה • צפו בעדות: כך הגיב הרבי במהירות (חסידים)
הערב ומחר 'יארצייט' בסערט ויז'ניץהערב ומחר 'יארצייט' בסערט ויז'ניץשימי שפר1
הערב, יציינו בחסידות סערט ויז'ניץ את יום ה'יארצייט' של האדמו"ר בעל ה'חכמת אליעזר' מסערט ויז'ניץ זצוק"ל. מחר יציין האדמו"ר את היראצייט של אביו זצ"ל (חסידים ואנ"ש)
חסידים באומןהאם מחירי הטיסות לאומן - יוזלו השנה?תומר הדר3
רשות שדת התעופה תגיש לרשות שדות התעופה האוקראינית הצעה להגדלת מכסת המושבים בטיסות לאוקראינה בתקופת החגים, בתקווה שהמהלך יוביל להורדת מחירים (חסידים)
חנוכת הבית: האדמו"ר מלעלוב שבת בצפתחנוכת הבית: האדמו"ר מלעלוב שבת בצפתשימי שפר
האדמו"ר מלעלוב שהה במהלך השבת האחרונה בעיר הקודש צפת, לרגל חנוכת הבית לביתו החדש, שם ישהה למנוחה בימי בין הזמנים. צפו בתיעוד מההבדלה במוצאי שבת (חסידים)
האדמו"ר מהר"א מסאטמרנחשף: הרבי מסאטמר זיע"א - נגד הפגנותשימי שפר10
מכתב נדיר שנחשף מעלה כי האדמו"ר בעל ה'דברי יואל' מסאטמר זצוק"ל, שידוע כמי שהיה מראשוני המתנגדים לציונות ולהקמת מדינת ישראל, היה נגד עריכת הפגנות (ארץ)
"יארצייט" וחגיגת בר מצווה בקרעטשניף"יארצייט" וחגיגת בר מצווה בקרעטשניףשימי שפר4
קהל חסידי קרעטשניף חגגו בסוף השבוע את שמחת הבר מצווה לנכדו של האדמו"ר, בנו של רב דקהילת קרעטשניף בברכפלד ויארצייט לאדמו"ר לרגל 50 שנה לפטירתו (חסידים)
צפו: חנוכת הבית לביהמ"ד לעלוב ירושליםצפו: חנוכת הבית לביהמ"ד לעלוב ירושליםשימי שפר4
לאחר שנים רבות בהם התפללו אנשי הקהילה במבנה ישן ורעוע, נערך מעמד חנוכת הבית לבית המדרש 'לעלוב' ברח' בהר"ן בירושלים, בראשות האדמו"ר שערך במקום טיש (חסידים)
בלי תביעות משפטיות: רבני חב"ד התאחדובלי תביעות משפטיות: רבני חב"ד התאחדויוסי נכטיגל4
שלושת חברי הבד"צ של חב"ד בשכונת קראון הייטס, הגיעו להסדר על משיכת כל התביעות ההדדיות, על הוספת דיין לבית הדין ועל עתיד מערכת הכשרות המשותפת (חדשות חסידים)
האדמו"ר ערך טיש בירושלים ועלה לציון בטבריההאדמו"ר ערך טיש בירושלים ועלה לציון בטבריהשימי שפר1
בחסידות קאפיטשניץ ציינו את יום ההילולא לאדמו"ר רבי אברהם יהושע העשיל מקאפיטשניץ זצוק"ל, בעריכת השולחן ובעלייה לציון בבית החיים העתיק בטבריה • תיעוד (חסידים)
וועד חדש ינהל את מוסדות סאטמר בני ברקוועד חדש ינהל את מוסדות סאטמר בני ברקשימי שפר11
לאחר שנתיים של פילוג ומחלוקת בין ראש ישיבת סאטמר הגרח"צ מייזליש, לבין מנהלי המוסדות בחו"ל, שאף קיבלו גיבוי מהאדמו"ר מהר"א מסאטמר, מסתמן סוף למחלוקת (אנ"ש)
ארבעה חודשים לפטירתו: מסיבת סיום מרגשתארבעה חודשים לפטירתו: מסיבת סיום מרגשתשאול כהנא1
ארבעה חודשים אחרי שהלך לעולמו איש החינוך הרב עמרם בלוי בתאונה קטלנית, חניכיו, נערים יתומים מכל רחבי הארץ, חגגו את מסיבת הסיום השנתית, ברגשות מעורבים (חסידים)
האדמור מסערט ויז'ניץ זצוק"להנעשה בחצרות הקודש בשבת פרשת פנחסשימי שפר4
שבת 'ייארצייט' בסערט ויז'ניץ, האדמו"רים מלעלוב בצוותא בצפת, והאדמו"רים 'בנאות דשא'. כיכר השבת מגיש את הנעשה בחצרות הקודש בשבת פרשת פנחס (חסידים ואנ"ש)
השבע ברכות האחרון לנכד הראשון של הרביהשבע ברכות האחרון לנכד הראשון של הרבישימי שפר9
אדמו"רים, אישי ציבור ואלפי חסידים מילאו השבוע עד אפס מקום את האוהל הענק שהוקם במרכז חסידי וויז'ניץ, ב'שבע ברכות' המרכזי לנכדו הראשון של האדמו"ר • תיעוד (חסידים)
ילדי 'לעלוב' במסיבת חומש • צפו בגלריהילדי 'לעלוב' במסיבת חומש • צפו בגלריהשימי שפר
ילדי כיתה א' של חיידר 'בני משה לעלוב' חגגו את מסיבת החומש בבית מדרשו של האדמו"ר מלעלוב בבית שמש בהשתתפות הרבנים והוריהם של הילדים (חסידים ואנ"ש)
ב'קאליב' הכתירו 17 מורי הוראה חדשיםב'קאליב' הכתירו 17 מורי הוראה חדשיםשימי שפר1
אברכי רשת הכוללים של חסידות קאליב בארץ הקודש השתתפו אמש (רביעי), במעמד 'כתר הוראה', בו הוכתרו 17 מורי הוראה חדשים. לראשונה ע"י האדמו"ר החדש (חסידים)
חודשים לאחר שאושפז: האדמו"ר ערך טישחודשים לאחר שאושפז: האדמו"ר ערך טיששימי שפר3
חודשיים לאחר שמעד ואושפז, האדמו"ר מקליוולנד ערך סעודה לרגל הילולת ה'אור החיים' שהחלה אמש בבית מדרשו בעיר רעננה (חסידים ואנ"ש)
500 ילדי סאטמר במסיבת חומש אחת500 ילדי סאטמר במסיבת חומש אחתשימי שפר2
כחמש מאות ילדי כיתה א' בתלמוד תורה של חסידות סאטמר בקריית יואל חגגו את מסיבת החומש שלהם יחד. בשל ריבוי התלמידים נערכה חגיגה מצומצמת יותר מהרגיל (חסידים)
האדמו"ר מתוא"י עבר טיפול, תו"א התפללוהאדמו"ר מתוא"י עבר טיפול, תו"א התפללושאול כהנא2
האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק, עבר טיפול רפואי בליבו בבית החולים, מה שהוביל לדחיית הנופש המתוכנן בשווייץ. בהוראת אחיו האדמו"ר, בתולדות אהרן נשאו תפילה לרפואתו (חסידים)
בזוטשקא ציינו 'יארצייט' לאדמו"ר זצוק"לבזוטשקא ציינו 'יארצייט' לאדמו"ר זצוק"לשימי שפר3
בחסידות זוטשקא ציינו אמש את יום ה'יארצייט' לאדמו"ר בעל ה'נחל יצחק' זצוק"ל. האדמו"ר ערך סעודת הילולא מרכזית בבית מדרשו בבני ברק, בהשתתפות קהל חסידיו. צפו (חסידים)
האדמו"ר בדאבוס, בשנה שעברההיום: האדמו"ר מתוא"י יעבור טיפול רפואישימי שפר3
האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק צפוי לעבור בשעות הקרובות (רביעי) טיפול רפואי בליבו בבית החולים 'הדסה', ובשל כך דחה את נסיעתו לחופשה השנתית בדאבוס שבשוויץ (חסידים, ארץ)

חסידים ואנ"ש

כל מה שקורה בחצרות חסידים ואדמורים בציבור החרדי. ברכות, טישים, חתונות וכל מה שמתרחש בעולם החסידי. סיקור מיוחד בכיכר השבת - גלריות, תמונות, וידאו וכתבות.

עדכונים
כיכר facebook
לא אנחנו: מי באמת אשם בגזענות של חרדים?
שרי ברינר שיפמן
לא אנחנו: מי באמת אשם בגזענות של חרדים?
ט"ו באייר תשעט45
יוחנן בלייך
יוחנן בלייך
הבעש"ט גאה באדמו"ר ממעז'יבוז' // דעה
כ"ה בטבת תשעט74
הנשיא ריבלין ומשפחות ה'שלוחים'
ראובן ריבלין
חג הגאולה: אני וחב"ד // ראובן ריבלין
י"ט בכסלו תשעט10