מירון  עוזיה צדוק  ליצמן  שלג
בנימין אצרף בסינגל בכורה: "מקודשת"בנימין אצרף בסינגל בכורה: "מקודשת"
י"ז באב תשעט | 18.08.19
ילד הפלא בנימין אצרף, שכבר הופיע בחופות רבות, משיק את סינגל הבכורה שלו בשם "מקודשת" (מוזיקה)
צפו: מאיר גפני בדואט עם שלוימי גרטנרצפו: מאיר גפני בדואט עם שלוימי גרטנריאיר טוקר
בבר מצווה של אלי גרטנר, עלה אביו, הזמר הלונדוני שלומי גרטנר, לבצע בדואט עם מאיר גפני את השיר "השיבה שופטינו כבראשונה". על הקלידים: אבי דרור. צפו (מוזיקה)
דוד ברג בסינגל קליפ חדש ומושקע: "פותח"דוד ברג בסינגל קליפ חדש ומושקע: "פותח"יאיר טוקר7
זמר החתונות דוד ברג פותח את עונת אירועי הקיץ עם סינגל קליפ חדש מקפיץ וסוחף – "פותח". על הלחן והעיבוד המוזיקלי אחראי המעבד והיוצר שרולי ברונכר (סינגלים וקליפים)
נפתלי בלומנטל בסינגל חדש: עוד פעם אחתנפתלי בלומנטל בסינגל חדש: עוד פעם אחתיאיר טוקר1
הזמר והיוצר נפתלי בלומנטל בגרסת רמיקס חדשה לשירו מתוך אלבום הבכורה שלו "גלים של אמונה". בלומנטל כתב והלחין ואילו על הרמיקס אחראי דיג'יי אולטריקס (סינגלים)
שלום בנשטיין בסינגל בכורה: "תפילותינו"שלום בנשטיין בסינגל בכורה: "תפילותינו"יאיר טוקר
הזמר הצעיר שלום בנשטיין בסינגל חדש אותו כתב והלחין בחממת הכישרונות YTI בלייקווד. על העיבוד המוזיקלי אחראי חנניה ביגון (סינגלים וקליפים)
מתיבתת ווטרברי בסינגל חדש: "קוה"
סינגלים וקליפיםמתיבתת ווטרברי בסינגל חדש: "קוה"

אלי דקס ושלמה גורי מישיבת 'עטרת שמואל' ווטרברי, מבצע את לחנו של חברו דוד לוינגר. על העיבוד המוזיקלי אחראי הלל קפניק (סינגלים וקליפים)

יוסי סביר בסינגל בכורה: "למדני חוקך"
סינגלים וקליפיםיוסי סביר בסינגל בכורה: "למדני חוקך"

הזמר הצעיר יוסי סביר בסינגל בכורה אותו הלחין בעצמו. סביר בחור ישיבה ירושלמי הלחין את השיר לפני שלוש שנים. על העיבוד אחראים ישראל פחימא ועדי נתנאלי (סינגלים וקליפים)

המלחין הקסום שכדאי לכם להכיר • ביקורת
מגזיןהמלחין הקסום שכדאי לכם להכיר • ביקורת

צבי זלבסקי הוא בהחלט לא "כוכב" מהסוג שכובש במות ורחבות ריקודים, אך לחניו הקסומים באלבומו ה-11... הם משהו שחובבי המוזיקה היהודית לא ירצו לפספס (מגזין מוזיקה)

מיילך קאהן: "ההצלחה שלי קצת מפחידה"
מגזיןמיילך קאהן: "ההצלחה שלי קצת מפחידה"

תכנית 'המבקר' של נתנאל לייפר חוזרת לעונה חדשה עם כוכב הזמר החסידי מיילך קאהן לראיון לקראת האלבום השני וכמובן פינת 'המסננת' עם היבול המוזיקלי החדש • צפו (מגזין מוזיקה)

שוואקי בלייב פארק • הפרומו שאתם חייבים לראות
חדשות המוזיקה שוואקי בלייב פארק • הפרומו שאתם חייבים לראות

לאחר שכבש את קיסריה, נוקיה והארנה בירושלים מגיע שוואקי בשבוע הבא למופע קיץ ענק ב-"לייב פארק" ראשון לציון. ויארח את שלומי שבת ויונתן רזאל והפתעות נוספות • צפו בפרומו (מוזיקה)

הבדלה 'קרליבכית' עם זלמן שטוב • הצטרפו
חדשות המוזיקה הבדלה 'קרליבכית' עם זלמן שטוב • הצטרפו

בעל המנגן זלמן שטוב בהבדלה מוזיקלית עשירה ומלאת תוכן מוזיקלי ורוחני בנוסח ר' שלמה קרליבך, שתפתח לכם את השבוע ואת הלב בצורה מיוחדת ועמוקה (מוזיקה, יהדות)

שוב מוביל, ישי לפידות
מצעד כיכראלו השירים הכי מושמעים בשבוע האחרון ברדיו החרדי

השיר הכי מושמע בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" - שוב "בקש עבדך" של ישי לפידות. במקום השני 'הנשמה בקרבי' של מוטי שטיינמץ • הדירוג המלא (מוזיקה)

אלו השירים הכי מושמעים בשבוע האחרון ברדיו החרדי
מצעד כיכראלו השירים הכי מושמעים בשבוע האחרון ברדיו החרדי

השיר הכי מושמע בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" - "יש לי מלאך" של אסף שפר. במקום השני 'אלוקים גדול' של אבישי אשל • הדירוג המלא (מוזיקה)

'פסנתר לשבת' עם הלהיט של מוטי שטיינמץ
שירים חסידיים'פסנתר לשבת' עם הלהיט של מוטי שטיינמץ

"ויהי נועם" בלחנו של יענקי דסקל מאלבומו של מוטי שטיינמץ הפך מזמן לשיר מסיבות סידור או לחלופין הובלת כלה לחופה. בהשראת חבר צעיר ומוכשר המשתמש במוזיקה בנועם, בחרתי לבצע את השיר בזווית צילום חדשה (מוזיקה)

פסנתר לשבת ג' תמוז: "צמאה לך נפשי"
שירים חסידייםפסנתר לשבת ג' תמוז: "צמאה לך נפשי"

השבת ג' תמוז יחול יום היארצייט ה-25 לרבי מליובביץ' שלימד את הניגון האהוב של "צמאה לך נפשי". בחרתי לבצע בפינה את השיר שמזוהה עם האדמו"ר בגרסת הפסנתר (מוזיקה)

אמיר אליהו במחרוזת שירים כורדית קצבית
מזרחיאמיר אליהו במחרוזת שירים כורדית קצבית

הזמר הדתי אמיר אליהו מתחבר לשורשי העדה הכורדית הנפלאה אליה הוא משתייך עם מחרוזת דאנס מושקעת בהפקתו של המעבד דוד ביתן (מוזיקה, מזרחי)

אופיר סלומון במחרוזת 'טברנה' חדשה
מזרחיאופיר סלומון במחרוזת 'טברנה' חדשה

הזמר אופיר סלומון שהשיק לאחרונה את אלבום הבכורה שלו מוציא לקראת מופע גדול בבת ים את מחרוזת - "רק שתדע את האמת". עיבוד: דוד ביתן (מוזיקה, מזרחי)

מוטי בויאר "מחייה" את רוזנבלט: "כבקרת"
חזנותמוטי בויאר "מחייה" את רוזנבלט: "כבקרת"

החזן מוטי בויאר ומקהלת 'ישיש' בביצוע ליצירתו הידועה של יוסל'ה רוזנבלט "כבקרת רועה עדרו". מתוך ערב חזנות שנערך בירושלים בהשתתפות מאות. ניהול מוזיקלי יוסלה קלצקין. ליווי מוזיקלי: מנחם בריסטובסקי (חזנות)

אופרה בבית הכנסת: צפו בטעימה מהחזרות
חזנותאופרה בבית הכנסת: צפו בטעימה מהחזרות

צפו בקטע מיוחד מתוך חזרות לשבת חזנות ופיוט של החזן והפייטן שמעון סיבוני בליווי המקהלה המורחבת בניצוחו של יענקל׳ה רוטנר ובהפקתו של יצחק ראשי (חזנות)

מוזיקה

מוזיקה יהודית, חסידית ומזרחית בכיכר השבת, חדשות על כל המתרחש בתעשיית המוזיקה, חרדית ודתית: קטעי וידאו לצפייה, קליפים, סינגלים ואלבומים חדשים.

כיכר facebook