אילוסטרציהאותה הגברת בשינוי אדרת: מה אנחנו יודעים על המוטציה הבריטית?
י"ב באדר תשפא | 24.02.21
ד"ר שירלי שפירא בן דוד מסבירה מהי המוטציה הבריטית והאם היא משפיעה על אפקטיביות החיסון (חיסון לקורונה)
אילוסטרציהאיפה עומדים האישורים בנוגע לחיסוני ילדים?כיכר בשיתוף מכבי
מלבד הילדים, ההורים שצריכים להתרגל לשגרה החדשה בין גידול הילדים, השיעורים מרחוק ושמירה על מקום העבודה - נפגעו גם הם, כמו גם המורים והגננות שמגיעים למקום העבודה עם הרבה חששות מהידבקות או מכניסה לבידוד (בריאות, מקודם)
אילוסטרציהמה אנחנו יודעים על תופעות הלוואי של חיסוני הקורונהכיכר בשיתוף מכבי
האם לכולם יש תופעות לוואי חזקות יותר אחרי המנה השנייה? ומה זה אומר על יעילות החיסון? ד"ר ארנון שחר מציג נתונים חשובים על תופעות הלוואי של החיסון נגד קורונה (בריאות, מקודם)
בשביל שמחת פורים אמיתית לא צריך סיגריה"העלאת המודעות על הסכנות בעישון היא הצלת חיים כפשוטו"כיכר בשיתוף מכבי
הרב העביר למסר לר' משה שלזינגר, מנהל השיווק של מכבי למגזר החרדי: "אם בזכות פועלכם אפילו בחור אחד לא יעשן בפורים השנה, כבר זכיתם להציל נפש בישראל ושכרכם רב מאוד" (בריאות, מכבי)
השלטים ניתלו בסיוע עשרות מתאמי קשרי הקהילה של מכבימכבי יוצאת במבצע היקפי וחסר תקדים לעידוד החיסוניםכיכר בשיתוף מכבי
במבצע חסר תקדים בהיקפו שנערך ביוזמת מכבי שירותי בריאות, נתלו אלפי שלטים במרפסות הבתים בכל רחבי הארץ על מנת לעודד את החברים להתחסן (חיסון, מקודם)
אילוסטרציהעדיין מתלבטים האם לעשות חיסון נגד קורונה?כיכר בשיתוף מכבי
ד"ר ארנון שחר עושה סדר במידע שרץ ברשת לגבי החיסונים: מה יעילות החיסון? האם המנה השנייה גורמת לתופעות לוואי קשות? מה לגבי חיסון מחלימים והאם כדאי להתחסן במקרים רפואיים ספציפיים? (חיסון לקורונה)
אילוסטרציהכמה אפקטיבי החיסון נגד קורונה ומהן תופעות הלוואי שנצפו עד כה?כיכר בשיתוף מכבי
ביצענו מחקרים רבים על החיסונים בקרב חברי מכבי וגילינו אחוזי יעילות גבוהים מאוד. התוצאות לפניכם (חיסון לקורונה)
כבר זעקו גדולי ישראל בעבר ובהווה על האיסור החמור בעישון סיגריותמכבי שירותי בריאות תפעל בנושא בטיחות ומניעת עישון בימי הפוריםכיכר בשיתוף מכבי שירותי בריאות
מכבי שירותי בריאות תתריע מפני הסכנות הקיימות בחג הפורים ובפרט בסכנה הגדולה הכרוכה בעישון בפורים כמו במהלך השנה כולה (חדשות בריאות, מקודם)
מבצע החיסונים"החיסונים הם הדרך היעילה והבטוחה ביותר לחזור לחיים הרגילים"יעקב יפה
ד"ר ארנון שחר, המנהל הרפואי למאבק בקורונה של מכבי שירותי בריאות, מסיר את החששות מהתחסנות נגד נגיף הקורונה ומשוכנע שכבר בפסח הקרוב מצב התחלואה ישתפר משמעותית (חדשות הבריאות)
המרכז הרפואי מכבי רבי עקיבא בני ברקמכבי פותחת מתחם חיסונים ייעודי לבחורי ישיבותכיכר בשיתוף
מכבי שירותי בריאות פתחה הערב (חמישי), מתחם חיסונים ייעודי נגד נגיף הקורונה לבחורי ישיבות מגיל 16 ומעלה • החיסונים יבוצעו על ידי צוות המומחים של מכבי, ויינתנו לבחורי ישיבות ללא צורך בזימון תור מראש • "מכבי מחויבת לשמירה על הבריאות של החברים" (מקודם)
מכבי RED - השירות החדש, במסגרתו הוכשרו על ידי מכבי מעל 600 רופאים'מכבי RED' - שירות מהפכני לרפואה דחופהכיכר בשיתוף מכבי שירותי בריאות
מוקדי הרפואה הדחופה עם מומחי מכבי בפריסה ארצית רחבה ● כחלק מהרפואה הדחופה, הושקה אפליקציית מכבי RED (חדשות בריאות, מקודם)
אילוסטרציהמעשירים את הגוף בסידןכיכר בשיתוף מכבי שירותי בריאות
למה סידן חשוב לגוף שלנו, במיוחד בגיל השלישי, ואיך תצרכו אותו בדרך הטובה ביותר? לפניכם 5 עובדות שחשוב שתדעו (בריאות, מקודם)
אילוסטרציהתתעוררו, יש לנו טיפים עבורכם!כיכר בשיתוף מכבי שירותי בריאות1
מתקשים להתרכז, העיניים כבדות? במקום להכין עוד כוס קפה, ארזנו לכם לקחת כמה טיפים פשוטים שישמרו עליכם ערניים בלימודים, בעבודה ובשאר שעות היום (בריאות)
אילוסטרציהויטמין C בשיא הקיץ. או לא רק תפוזיםכיכר בשיתוף מכבי שירותי בריאות
הם צבעוניים, הם מזינים והם מלאים בוויטמין C. הכירו את הפירות והירקות שיעזרו לכם להחזיר את החיוניות לשגרה (בריאות)
אילוסטרציה"והשינה משובחת" - חשיבות השינה לא רק בשבתכיכר בשיתוף מכבי שירותי בריאות
אחרי שהתרגלתם לישון קצת יותר, חזרתם לשעון המעורר ולהתארגנויות על הבוקר? קבלו המלצות שיעזרו לכם לישון טוב ולקום אפילו טוב יותר
אילוסטרציהצחוק יפה לבריאות - עכשיו עם הוכחה רפואיתכיכר בשיתוף מכבי שירותי בריאות1
לא שאתם צריכים תירוץ כדי לצחוק, אבל עכשיו יש לכם הוכחה רפואית. ראו הוזהרתם, לפניכם מרשם מדוקטור שלוקחת את הצחוק ברצינות (בריאות)
אילוסטרציה5 טיפים שיעזרו לכם לחזל"ש מהסלון לחיים עצמםכיכר בשיתוף מכבי שירותי בריאות
לאחר חודש וחצי של שהייה ממושכת בבית, הגיע הזמן להתחיל לחזור לעצמכם ואפילו לנצל את ההזדמנות לפתח שגרה בריאה ונכונה יותר. חוץ משמירה על ההנחיות, הנה 5 הרגלים שכדאי לכם לאמץ (בריאות, מקודם)

מכבי

מכבי

כיכר facebook