ניצחון דגל..  נצחון  סוכת הרב..  סמינר בית..
מתוך התיעודמשעשע: הדרך המקורית לחצות גשר רוסי - נכשלה • צפו
ה' בכסלו תשעט | 13.11.18
מספר אנשים שרצו לחצות גשר המיועד למכונית בלבד, נתפסו על ידי מאבטחים כשהם נוקטים בתעלול מקורי במיוחד • צפו בתיעוד המשעשע מהעיר וולאדיווסטוק שברוסיה (ויראלי, בעולם)
ה'דוקטור' מהבוכרים מפנה את מחסן החנוכיותה'דוקטור' מהבוכרים מפנה את מחסן החנוכיותצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת2
'ד"ר שבתי', משכונת הבוכרים בי-ם, מחזיק באוסף עצום של חנוכיות: יש לו יותר מ-5000 כאלו, אותן ליקט מכל הגלובוס. כעת, הוא מתחיל לנקות ולסדר את המחסן העמוס. צפו (מענין)
שופכים דלקהתגלה תיעוד חדש ומזעזע מ"ליל הבדולח"כיכר השבת49
יהודיה אמריקאית מצאה בבית סבה, שנלחם במלחמת העולם השנייה, אלבום תמונות ובו תיעוד לא מוכר, אך מזעזע במיוחד של ליל הבדולח בו נשרפו בתי כנסת ברחבי גרמניה (מעניין)
האברך החסידי שמשקיע את נשמתו בסופגניותהאברך החסידי שמשקיע את נשמתו בסופגניותצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת31
אלפי סופגניות עוברות תחת ידיו של ר' שלוימה ממאה שערים, אבא לילדים, שזה כעשור שקוע בתקופה הזו ב'ביזנס' של אפיית סופגניות הנחטפות אל פיהם של רבים • גלריה (מעניין)
הבוקר באגמון החולה: 52 אלף עגורים. צפוהבוקר באגמון החולה: 52 אלף עגורים. צפוכיכר השבת
הבוקר (רביעי) באגמון החולה של הקרן הקימת לישראל נספרו 52,000 עגורים. בקק"ל מציינים כי זה מספר העגורים הגבוה ביותר שנספר. צפו בווידאו מהעגורים באגמון החולה (מעניין)
שלב אחר שלב: כך מכינים תפילין • תיעודשלב אחר שלב: כך מכינים תפילין • תיעודכיכר השבת5
במשך שעות ארוכות עמלים סופרי הסת"ם ובוני הבתים על כל תפילין ותפילין. הצלם דוד כהן יצא למקום הכנת התפילין ומגיש תיעוד, שלב אחר שלב, מתהליך הכנת התפילין. צפו (מעניין)
הסנדלר הוותיק: אני עוזר למשפחות העניותהסנדלר הוותיק: אני עוזר למשפחות העניותצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת5
יוסף, בן ה-84, הוא סנדלר למעלה מ-20 שנה במאה שערים. "יש משפחות עם 12 ילדים, שאין להן כסף לקנות נעל חדשה, אז הן באות אלי שאתקן להן את הישנות". צפו בתיעוד (מעניין)
הגברת הראשונה בפרמידות במצריםכיצד בוזבזו 95 אלף דולר בשש שעות בלבד?דניאל הרץ1
95 אלף דולר בשש שעות בלבד, זה הסכום ששילמו האמריקנים למלון המצרי, בעת ביקורה של מלניה טראמפ בחודש שעבר במדינה. בבית הלבן לא מכחישים זאת (מעניין)
אייכמן האב במשפטונחשפו בניו הנאצים של הצורר אדולף אייכמןדניאל הרץ6
העיתון הבריטי, ה'דיילי מייל', התחקה אחר גורלם של ארבעת ילדיו של הצורר הנאצי שנתלה למוות בישראל. מתברר כי שלושת הגדולים נותרו נאמנים לאביהם ולנאציזם (מעניין)
למכירה: תיעוד עם חתימת אובמה מהמבצע ההיסטורילמכירה: תיעוד עם חתימת אובמה מהמבצע ההיסטוריכיכר השבת2
זוכרים את התצלום המפורסם מלכידת בן לאדן? מעוניינים? כעת הוא מוצע למכירה (מעניין)
מבהיל: האדמה פערה את פיה ו-2 הנשים נבלעומבהיל: האדמה פערה את פיה ו-2 הנשים נבלעואלי רוטמן26
המדרכה התמוטטה באמצע שיחה ערנית בין שתי נשים בטורקיה, ובלעה אותן. אך בנס הן חולצו בפגיעות קלות בלבד • צפו ברגעי הדרמה המפחידה, כפי שתועדו בבירור (אקטואליה)
הדמייה של ה'טיטאניק'בשנת 2022: הפלגת הבכורה של טיטאניק 2יוחנן בלייך10
כבר ב-2013 הכריזה חברת הספנות 'בלו סטאר ליין' על יצירת העתק של 'ספינת החלומות' ההיסטורית, אך מטעמים פיננסיים התעכב הדבר. כעת הבנייה בעיצומה • 100 שנה (מעניין)
מימין התמונה החדשהתמונה חדשה של החתם סופר נחשפה • צפוכיכר השבת38
אנו מכירים את דמותו של אחד מגדולי הדור לפני כ-200 שנה, החתם סופר, בצורה מסוימת, מתברר כי ככל הנראה היא אינה מדויקת וכעת נמצא ציור מדויק יותר של החתם סופר (מעניין)
תהלוכת הבחירות היצירתית בביתר • צפותהלוכת הבחירות היצירתית בביתר • צפואריאל ליבא23
בשעות הצהריים של ערב שבת, התקיימה 'תהלוכת רכבים' למען ג' ומועמדותו של ראש העיר מאיר רובינשטיין - בביתר עילית. השיא: טרקטור מקושט וחיפושית מאספנות (מעניין)
הצצה נדירה: ווידאו מירושלים לפני 90 שנההצצה נדירה: ווידאו מירושלים לפני 90 שנהכיכר השבת30
צוות של רשת הטלוויזיה האמריקנית 'פוקס' הגיע לפלסטינה בשנים 1926 ו-1929 • לפניכם קטע שצולם בדיוק היום, ט"ז חשוון - בשנת תר"צ, מתוך רחובות ירושלים העתיקה (מעניין)
כרטיס ההגרלההאם יש רק זוכה אחד ב-1.6 מיליארד דולר?כיכר השבת5
דיווחים לא רשמיים בארה"ב טוענים כי יש זוכה בפרס הגדול בהגרלת הלוטו. הפרס שעומד על 1.6 מיליארד דולר הוא שיא של כל הזמנים. במידה ולא יהיה זוכה הפרס יגדל עוד (בעולם)
הגשרסין: נחנך הגשר הימי הארוך בעולם • צפויוחנן בלייך2
אורכו של הגשר הוא 55 ק"מ, והוא נבנה מ-400 אלף טונות פלדה (משקל השווה ל-60 מגדלי אייפל) • הגשר יכלול מנהרה תת ימית ומצלמות שילשינו על נהגים מפהקים (מעניין, בעולם)
"שער גוטנברג" בכניסה למוזיאון"מגילות ים המלח" התגלו ככל הנראה כזיוףדניאל הרץ
מוזיאון התנ"ך בוושינגטון נאלץ להודות, כי לפחות חמישה מ"מגילות ים המלח" ברשותו הן מזויפות ועל פי בדיקת מדענים ומומחים מגרמניה המאפיינים שלהן שונים מהמקור (מעניין)
האמן המופרע: תכננתי לגרוס את כל הציורהאמן המופרע: תכננתי לגרוס את כל הציוריאיר טוקר7
האמן האלמוני 'בנקסי' הידוע בפרובוקציות שלו, פרסם סרטון חדש של האירוע בו גרס חלקית בשידור חי תמונה בשווי יותר ממיליון יורו. בסרטון הוא מראה איך עשה את זה • צפו (מעניין)
כרטיסים של 'מגה מיליונס'הפרס בהגרלת 'מגה מיליונס' טיפס לשיאשירות כלכליסט6
הדיווח מגיע לאחר שגם בהגרלה שנערכה אתמול לא נמצא זוכה • במקביל, גם בהגרלת הלוטו המתחרה, 'פאוארבול', שתתקיים היום - עלה הפרס כבר ל-345 מיליון דולרים (מעניין)
הלחן איטלקי, העיבוד יהודיבלה צ'או: שיר הפרטיזנים בגרסת הכליזמריםחיה כהן6
שיר הפרטיזנים האיטלקי משנות ה-40 זוכה לאחרונה לפופולריות רבה ולשלל גרסאות, שקטות ומקפיצות. עניין של זמן עד שהוא קיבל גרסה "משלנו". צפו (ויראלי)
הבוקר: 13,260 עגורים באגמון החולה. צפוהבוקר: 13,260 עגורים באגמון החולה. צפוכיכר השבת3
הבוקר (ראשון) נספרו באגמון 13,260 עגורים, בספירה הראשונה לעונה. במקביל, חלט לפעול פרויקט עגורים שנועד לשמור על העגורים ועל השדות החקלאיים באזור (מעניין)
אילוסטרציהאחרי 14 שנות ציפייה: נסעה לאומן - ונפקדהאלי רוטמן27
כשהיא רגע לפני ייאוש והליך אימוץ ילד, נסעה תושבת כפר סבא להתפלל על קבר רבי נחמן מברסלב באומן שבאוקראינה, ומעט לאחר מכן הגיעה הבשורה הכל כך משמחת (מעניין)
אילוסטרציהמה עשתה אלפקה ברחובות בורו פארק? צפויוחנן בלייך6
תושביה החרדים של שכונת בורו פארק הופתעו לגלות בין רכביהם לא פחות מאלפקה שהסתובבה להנאתה והפריעה לתנועה • איך הגיעה החיה האקזוטית לבורו פארק? (בעולם)
גייסו 9 מיליון ש"ח ויצאו בריקודים סועריםגייסו 9 מיליון ש"ח ויצאו בריקודים סועריםכיכר השבת11
ישיבת 'הר המור' ערכה אתמול קמפיין 'צ'ריטי' במהלכו נאסף סכום עצום של 9 מיליון ש"ח מ-12 אלף תורמים. עם סיום הקמפיין יצאו בחורי הישיבה בריקודים סוערים • צפו (מעניין)
הכתובתירושלים - מימי בית שני; הכתובת נמצאה לראשונהדניאל הרץ2
בחפירות ארכיאולוגיות שהתקיימו ליד בנייני האומה בירושלים נמצאה כתובת עתיקה ונדירה במיוחד עם הכיתוב בעברית "ירושלים". הכתובת מוצגת כעת במוזיאון ישראל (מעניין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13
שמעון ליברטי
שמעון ליברטי
עשרת הנוסעים שהייתם שמחים לתלות...
י"ד באדר ב' תשעו27