CRFV CI..  www..  www.fsymc..  אבא
עם קיטל: הירושלמים קנו מורביות להושענותעם קיטל: הירושלמים קנו מורביות להושענות
כ' בתשרי תשפ | 19.10.19
רבים נוהגים לרכוש מורביות, ענפי ערבה גדולים להושענא רבה, ולא ערבות רגילות. צלם 'כיכר השבת', חיים גולדברג תיעד את הירושלמים מגיעים עם קיטל לבן לקניה (מעניין)
צפו: צבת הים החומה הוחזרה למים בתל אביבצפו: צבת הים החומה הוחזרה למים בתל אביבמישאל לוי1
שוטרי יחידת השיטור הימי של משטרת ישראל ביחד עם פקחי היחידה הימית של רשות הטבע והגנים, שחררו היום חזרה למים את צבת הים, לאחר שעברה טיפול ושיקום (מעניין)
תמונת השבוע: השמחה שמאחדת את כולםתמונת השבוע: השמחה שמאחדת את כולםכיכר השבת
בלב בית המדרש של החסידות השמרנית, בשמחה אחת - כל העולמות נפגשים ומתאחדים • חיים גולדברג, צלם 'כיכר השבת', בחר את 'תמונת השבוע' שלו - והסבר בצידה (מעניין)
השוטר זינק והציל את הנהג מהרכבת • צפוהשוטר זינק והציל את הנהג מהרכבת • צפוכיכר השבת8
רובן קוריאה, שוטר במשטרת התנועה של יוטה, הצליח להציל אדם - ששהה עם רכבו על מסילת הרכבת - רגע לפני שהרכבת התנגשה בעוצמה ברכב. צפו בתיעוד הדרמטי (עולם)
כשבמאה שערים חזרו מתפילת שחרית. צפוכשבמאה שערים חזרו מתפילת שחרית. צפוצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת6
אווירת חול המועד סוכות שולטת בכל פינה, ובעיקר בשעות הבוקר, אז חוזרים עמך בית ישראל מתפילת שחרית כשבידיהם ארבעת המינים. צפו בתיעוד מופלא ממאה שערים (חג סוכות)
ערב סוכות, ירושלים; 10 תמונות שמספרות את כל הסיפורערב סוכות, ירושלים; 10 תמונות שמספרות את כל הסיפורחיים גולדברג7
צלם "כיכר השבת", חיים גולדברג, תיעד מאות תמונות של "ערב חג הסוכות" בירושלים, אך בחר את עשר התמונות הטובות ביותר - ויש גם סיפור מעניין בצידן • כָּל הָאֶזְרָח בְּיִשְׂרָאֵל יֵשְׁבוּ בַּסֻּכֹּת (מעניין)
ה'כפרות' של המשפחה הגוראית בצלע ההרה'כפרות' של המשפחה הגוראית בצלע ההרכיכר השבת9
"השנה החלטתי לא להסתפק בצילום מנהג הכפרות ב'מאה שערים'": חיים גולדברג, צלם 'כיכר השבת', מסביר את 'תמונת השבוע' שלו - שנמצאה על צלע ההר בעיר בית שמש (מעניין)
אילוסטרציהתעשו טוב – יהיה טוב, הזוכים מספרים על עצמםכיכר בשיתוף קוקה קולה2
לכבוד חג הסוכות החלטנו לארח בסוכתנו כאושפיזין את זוכי קיץ בעננים תשע"ט (מעניין, מקודם)
ככה ייעשה לראש העיר שלא קיים הבטחותיוככה ייעשה לראש העיר שלא קיים הבטחותיומישאל לוי38
תושבי מרגריטס שבדרום מקסיקו שזעמו על החלטת ראש העיר הנבחר להתעלם מהבטחת הבחירות שלו, פרצו לבניין המועצה, תקפו אותו וקשרו אותו למשאית שגררה אותו (מעניין)
מסעודיה או מראש העין? התשובה של סעודמסעודיה או מראש העין? התשובה של סעודמישאל לוי35
מוחמד סעוד, הבלוגר הסעודי שהתפרסם בזכות התמיכה שלו ברשת בראש הממשלה בנימין נתניהו, הגיב בציניות לאלו הטוענים כי מדובר בתימני מתחזה והקדיש להם שיר (מעניין)
מוצאי הצום בבית הכנסת הגדול בת"א • צפומוצאי הצום בבית הכנסת הגדול בת"א • צפואיציק אוחנה10
בסיום תפילת נעילה בבית הכנסת הגודל בתל אביב פצחו המתפללים בשירת "עושה שלום" ו"אבינו מלכנו" • החזן: יחזקאל קלאנג; מנצח: איתן סובול • צפו בתיעוד (מעניין)
מתוך הסרטוןמדהים: הנהג מונית המקסיקני שר חיים ישראלכיכר השבת20
ישראלים שהגיעו למקסיקו, הופתעו כאשר שמעו מאחת המוניות את צליליו של הזמר חיים ישראל. התברר להם כי הנהג שומע את הזמר הישראלי-מזרחי להנאתו. צפו (מוזיקה)
מהסרטוןהבלוגר הפתיע שוב, ושר את 'מידת הרחמים'מישאל לוי28
ערב יו"כ, הבלוגר הסעודי הפתיע שוב וצייץ בטוויטר ביצוע של השיר "מידת הרחמים עלינו התגלגלי", אותו הקדיש לחברים מישראל כאשר הוא מאחל להם 'שנה של שלום'. צפו (חדשות)
הטיסה התעכבה - ה'כלייזמרים' פצחו בניגוןהטיסה התעכבה - ה'כלייזמרים' פצחו בניגוןאבי רבינא12
אחרי שכבר היו על המטוס, הודיעו לנוסעים שהמתינו להמראה מפארג לישראל כי מעכבים אותם למשך 6 שעות. אברום לייב בורשטיין והכלייזמרים הנעימו את זמנם בניגון ושירה (מעניין)
צפו: כך תוקעים ברומא בשופר, לפי המסורתצפו: כך תוקעים ברומא בשופר, לפי המסורתחנני ברייטקופף12
בבית הכנסת הגדול ברומא תוקעים כבר במשך אלפי שנים עם שופר מיוחד, תקיעות שונות מהרגיל כיום.. רבה של רומא, הרב די סייני מספר ומדגים ל'כיכר' את התקיעות המיוחדות (מעניין)
הטיול של פוטיןפוטין חגג יום הולדת בטיול בעמקי סיביר. צפודוד הכהן8
את יום הולדתו ה-67, החל היום, בחר ולדימיר פוטין, נשיאה הכל-יכול של המעצמה הרוסית, לציין בטיול ארוך במרחבים הבלתי נגמרים של יערות סיביר • צפו בתיעוד הנדיר (מעניין)
בא להפתיע ביום הולדת; וחמיו ירה בו למוותבא להפתיע ביום הולדת; וחמיו ירה בו למוותמישאל לוי13
החתן האהוב רצה להפתיע את חותנו ביום הולדתו ה-63, לצורך כך הוא גמע מרחקים אדירים. אך כשבא להפתיע אותו חמיו לא זיהה אותו וירה בו כדור ללב - והוא מת במקום (מעניין)
צפו: צבי התפרץ למספרה וניפץ חלון ראווהצפו: צבי התפרץ למספרה וניפץ חלון ראווהמישאל לוי11
זה קרה בסוף השבוע בלונג איילנד, ותועד במצלמות האבטחה. צבי פראי התפרץ לתוך המספרה, דרך... חלון הראווה אותו ניפץ לרסיסים. בהמשך יצא מהדלת הראשית (מעניין)
צפו: הירושלמים ערכו 'כפרות' על תרנגוליםצפו: הירושלמים ערכו 'כפרות' על תרנגוליםצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת9
כפי המנהג, הגברים סובבו תרנגול ממין זכר והנשים עשו את הכפרות עם תרנגולת נקבה. צלם 'כיכר השבת', חיים גולדברג מגיש תיעוד גלריה מקיום המנהג - על ידי בני ירושלים (מעניין)
הייתם מעזים? הגבר נלחם בארבעה שודדיםהייתם מעזים? הגבר נלחם בארבעה שודדיםמישאל לוי18
אם ארבעה פורצים חמושים היו נכנסים אליכם הביתה, סביר להניח שלא כך הייתם מגיבים: אסף עלי נאבק בהם והצליח להדוף אותם בעזרת אגרופים וסכיני מטבח בלבד. צפו (מעניין)
צוללן תיעד: הריקוד המהפנט של נסראללהצוללן תיעד: הריקוד המהפנט של נסראללהמישאל לוי1
להקת שפמית ארסית, הידועה בכינוי הנפוץ "דג נסראללה" נצפתה בקבוצה גדולה, שהסתובבה סביב עצמה בצורה מהפנטת המזכירה ריקוד (מעניין)
בלי בלעטל: בירושלים נערכים לחג הסוכותבלי בלעטל: בירושלים נערכים לחג הסוכותצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת3
אנשי ירושלים כבר בונים סוכות ורוכשים את ארבעת המינים כהכנה לקראת חג הסוכות הקרב ובא • צלם 'כיכר השבת', חיים גולדברג יצא לתעד וחזר עם גלריה. צפו בתמונות (מעניין)
אומץ? נעמדה מול האריה והתגרתה בו • צפואומץ? נעמדה מול האריה והתגרתה בו • צפומישאל לוי12
זה קרה בגן החיות בברונקס, ניו יורק. אישה חצתה את המחסום, נכנסה לתוך מתחם האריות, והחלה להתגרות באחד מהם. "היה יכול להיגמר בפציעה חמורה או במוות" (מעניין)
20 הכתבות הנצפות השנה - ב'כיכר השבת'20 הכתבות הנצפות השנה - ב'כיכר השבת'כיכר השבת
מאות אלפי גולשים מדי יום, עשרות מיליוני דפים נצפים מדי חודש ושנה אחת - שנת תשע"ט. "כיכר השבת" מציג - אלו 20 הכתבות הכי נצפות השנה. להתראות בשנה הבאה (מעניין)
12 תמונות השנה • חיים גולדברג מסכם שנה12 תמונות השנה • חיים גולדברג מסכם שנהחיים גולדברג11
חיים גולדברג, צלם 'כיכר השבת', נמצא שם תמיד, ומנציח עבור הגולשים, את הרגעים הכי חשובים • עכשיו, ערב ראש השנה, הוא בוחר את 12 תמונות השנה ויש גם הסבר (מעניין)
'אוחילה לאל' - מסעודיהסעוד מכה שוב: אוחילה - 'לאחינו האשכנזים'כיכר השבת28
אחרי שהפליא בסלסול פיוט 'אגדלך', מפתיע הבלוגר הסעודי מוחמד סעוד בביצוע "לכבוד ראש השנה, לאחינו האשכנזים" של השיר 'אוחילה לאל', מתוך תפילות הימים הנוראים (מעניין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13