ניסים בלאק  מירי רגב  דספזלטוב  ברלנד
תיעוד: דב חום פשט על הספא ונכנס לבריכהתיעוד: דב חום פשט על הספא ונכנס לבריכה
י"ג בחשוון תשפ | 11.11.19
הדוב נתפס בעדשת מצלמות האבטחה כשהוא שוחה במי הבריכה ומסתובב בסלון. הרשויות הודיעו כי יעשו כל מאמץ על מנת ללכוד אותו, ועורר את זעם ארגוני זכויות בעלי החיים (מעניין)
כך הניקיונות בבסיס הפכו ל"אתגר הטטריס"כך הניקיונות בבסיס הפכו ל"אתגר הטטריס"ב. ניסני3
האתגר הויראלי לאחרונה בצבאות ברחבי העולם, הגיע לבסיס חיל האוויר בחצרים: פריסת כל הציוד, וצילומו מן מהאוויר לתמונה שנראית כמו אוסף של חלקי צעצוע • מרהיב (מעניין)
השאלה ששינתה למנכ"ל מיקרוסופט את החייםהשאלה ששינתה למנכ"ל מיקרוסופט את החייםשירות כלכליסט
בסדרת ראיונות העבודה הראשונה שלו בענקית התוכנה, לפני כ-30 שנה, סאטיה נאדלה נשאל שאלה אשר היוותה עבורו רגע משנה חיים. התשובה שלו, אגב, היתה שגויה (מעניין)
מתוך הסרטוןראש העיר לא אהבה את השאלה - וברחהיוסי נכטיגל5
לאחר שראש עיריית פרובידנסיה, בצ'ילה לא אהבה את השאלה שהפנה כלפיה העיתונאי החרוץ, היא החליטה לפתוח בריצה, העיתונאי לא וויתר והמשיך לרוץ אחריה. צפו (מעניין)
אילוסטרציההיום: דופלקס עם נוף מרהיב לכינרת יכול להיות שלךכיכר בשיתוף עלי שיח
ביום שלישי בחצות מסתיימת ההגרלה הגדולה של 'עלי שיח' אתם חייבים להיות שם • עשרות אפשרויות זכיה עם סיכויים גבוהים במיוחד לזכיה (הגרלה, מקודם)
'תמונת השבוע': הילדים הסקרנים, והכבאים'תמונת השבוע': הילדים הסקרנים, והכבאיםחיים גולדברג4
אלו בדיוק הרגעים שאני, כצלם, ממש אוהב ללכוד בעדשתי; תמונה המספרת סיפור, כמוהו אלף מילים לא יכולות לכתוב: על השריפה, הילדים הסקרנים-מאוד - וה'מלמד' האחראי (מעניין)
ביקש סליחה מהאלמנה - ושוחרר מהכלאביקש סליחה מהאלמנה - ושוחרר מהכלאיענקי כץ5
חרדי שהיה כלוא ב'מעשיהו' בשל עבירות מס, שוחרר במפתיע - שנה וחמישה חודשים לפני המועד, וזאת יום אחד בלבד לאחר שביקש את סליחתה של האלמנה אותה ציער (אקטואלי)
צפו: השיטה היעילה להברחת שודדים חמושיםצפו: השיטה היעילה להברחת שודדים חמושיםמישאל לוי10
נהג הרכב נקלע לשוד מזוין, והצליח להבריח את ארבעת השודדים החמושים בלי לירות אפילו כדור אחד • איך הוא עשה את זה? צפו בתיעוד ממצלמות האבטחה, שהפך לויראלי (מעניין)
כך יזכור מועדון כדורגל ברזילאי את השואהכך יזכור מועדון כדורגל ברזילאי את השואהכיכר השבת1
"כדי שלא נשכח": מגן דוד צהוב על דש החולצה של שחקני הכדורגל - זו תהיה המחווה של מועדון הכדורגל הבריזלאי 'קורינתיאנס' לציון ליל הבדולח לפני 81 שנה (חדשות בעולם)
מטוס קרב גרמני תיעד את נופי הנגב • צפומטוס קרב גרמני תיעד את נופי הנגב • צפוכיכר השבת5
חיל האוויר הגרמני פרסם סרטון שצולם מתוך תא הטייס באחד מארבעת מטוסי הקרב שלו שמשתתפים בתרגיל הבינלאומי הנערך בישראל, בעת שאלו חלפו מעל הנגב הישראלי (מעניין)
תיעוד: נפל על הפסים, רגע לפני בוא הרכבתתיעוד: נפל על הפסים, רגע לפני בוא הרכבתמישאל לוי2
גבר שעמד על ברציף רכבת בקליפורניה, איבד שיווי משקל ונפל על הפסים, רגע לפני שהרכבת חלפה במקום במהירות רבה. בשניה האחרונה, גיבור מקומי חילץ אותו בשלום (מעניין)
מחווה יצירתית: כך נפרדים מהמטוס בשמייםמחווה יצירתית: כך נפרדים מהמטוס בשמייםמישאל לוי4
אחרי כמעט יובל, נפרדה חברת אל על ממטוס הג'מבו שבדרכו מרומא לישראל, ביצע באוויר את צורת המטוס המפורסם, אותו צייר בסמוך לקפריסין • כך זה היה נראה (מעניין)
הדמייה של תחנת החלל הבינלאומיתכך נראית ישראל מתחנת החלל הבינלאומיתכיכר השבת3
האסטרונאוטית ג'סיקה מאיר, צילמה את ישראל מתחנת החלל הבינלאומית. מאיר, בת לאב יהודי כתבה: "מסעו של אבי, שהתחיל במזה"ת, העניק השראה לרבים במשפחתי" (מעניין)
החליפה הישראלית שוגרה לחלל • צפוהחליפה הישראלית שוגרה לחלל • צפומישאל לוי
חליפת החלל הישראלית, האסטרו ראד, שוגרה לחלל על סיפונה של חללית האספקה סיגנס. השיגור התבצע באתר שיגורי הטילים של נאס"א בוואלופס איילנד שבווירג'יניה (מעניין)
סעוד: 'לכבד דתיים כמו אצלנו בסעודיה'. צפוסעוד: 'לכבד דתיים כמו אצלנו בסעודיה'. צפואלי רוטמן19
תמיכה מסעודיה: "הבלוגר" מוחמד סעוד מפרסם שיר תמיכה ברב אלימלך פירר, על רקע הניסיונות לבטל את המופע למען מפעל חייו - ושר את 'הנני רופא לך' של מרדכי בן דוד (מעניין)
תמונת השבוע: רגע של כאב במדבר יהודהתמונת השבוע: רגע של כאב במדבר יהודהחיים גולדברג1
לאחר כל המאמצים, הגיע הרגע הדרמטי. המסוק נוחת, הרופא מגיע ו... נקבע מוות, על בחור צעיר שרק ביקש לטייל • זוהי 'תמונת השבוע' של צלם 'כיכר השבת', חיים גולדברג (מעניין)
צפו: המקובל 'מפעיל' מלאכים והאריה שואגצפו: המקובל 'מפעיל' מלאכים והאריה שואגיענקי כץ ואיציק אוחנה172
המקובל מאיר מסלטי המכונה "המאיר לבריות" ביקר עם ילדיו בגן החיות הגדול בפראג, ותיעד עצמו מצליח לגרום לאריה לשאוג ולהתיישב, בזכות שימוש במלאכים ושמות קודש (מעניין)
בתוך הניידת: שלף אקדח - למרות האזיקיםבתוך הניידת: שלף אקדח - למרות האזיקיםמישאל לוי4
שוטרי משטרת טורנטו עצרו חשוד, אך למרות שבדקו אותו, לא גילו את האקדח שהיה בתוך מכנסיו. בתוך הניידת, למרות האזיקים על ידיו, הוא הצליח להוציא את האקדח • צפו (מעניין)
אתה יכול להתבשר בבשורה טובה על זכיה בדופלקס יוקרתי על שפת הכינרתב'עלי שיח' יוצאים עם הגרלה בשיטה חדשנית ושווהכיכר בשיתוף עלי שיח
בי"ד בחשוון מסתיימת ההזדמנות שלך לתת להם חיוך ולהשתתף בהגרלה על דופלקס חלומי עם נוף לכינרת (מקודם)
צפו: האיראנים מצדיעים ב'השכבה' היהודיתצפו: האיראנים מצדיעים ב'השכבה' היהודיתחנני ברייטקופף8
אנשי הקהילה היהודית באיראן, ערכו טקס השכבה ליהודים שנפלו במלחמת איראן - עיראק, הקצינים האיראנים החליטו במהלך הטקס להצדיע לנופלים היהודים • צפו בהזייה (מעניין)
פטיש ומסמר חשפו פרטים חדשים על הסנהדריןפטיש ומסמר חשפו פרטים חדשים על הסנהדריןמישאל לוי
מקוואות וייצור יין ושמן: פטיש ומסמרים בני כ-1400 שנה התגלו באושה העתיקה, חשף פרטים חדשים על האתר, המזוהה כתחנה הראשונה של חכמי הסנהדרין בגליל (מעניין)
שירת ההלל בשדה התעופה בפולין • וידאושירת ההלל בשדה התעופה בפולין • וידאוכיכר השבת10
נוסעים חרדים נתקעו בשדה התעופה בלובלין שבפולין, עקב תקלה במטוס, וכך התארגן לו מניין לתפילת שחרית כאשר המתפללים לא מוותרים על שירת הלל סוחפת • צפו (מעניין)
תיעוד נדיר: כשציפור מתנגש ב... מטוס • צפותיעוד נדיר: כשציפור מתנגש ב... מטוס • צפומישאל לוי6
סרטון שצולם מתוך הקוקפיט של מטוס נוסעים רוסי, מראה את הנסיעה הפסטורלית והנוף הנשקף מהגובה - עד לרגע המפחיד בו התנגשו בפתאומיות בציפור עפה (מעניין, בעולם)
תיעוד פרידה: החל הרס השכונה הירושלמיתתיעוד פרידה: החל הרס השכונה הירושלמיתצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת15
את המבנים הישנים של בתי ויטנברג החלו להרוס בימים האחרונים, ובמקומם עתידים לבנות מבני מגורים. צלם 'כיכר השבת', מגיש גלריית פרידה מהשכונה הוותיקה. צפו (מעניין)
צפו: כך נראה נחל צין לאחר הגשמים הרביםצפו: כך נראה נחל צין לאחר הגשמים הרביםכיכר השבת2
מפל עין עבדת נסגר הבוקר (ראשון) למבקרים על-ידי רשות הטבע והגנים עקב השיטפונות, אך התצפית העליונה פתוחה ללא תשלום לצפייה בשיטפון בנחל צין • צפו (חדשות, בארץ)
'סתיו הזהב' בפארק הגדול באירופה • מרהיב'סתיו הזהב' בפארק הגדול באירופה • מרהיבכיכר השבת8
פארק "סקולניקי" הוא לא רק הגדול ביותר ברוסיה - אלא גם באירופה כולה • צפו בגלריה של צילומים מרהיבים מהשלכת המוזהבת בין שבילי הפארק בתקופה זו (מעניין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13