גרג האנט מסתבך עם מסכהבשידור חי: שר הבריאות הסתבך עם המסכה
כ"ב בתמוז תשפ | 14.07.20
גרג האנט, שר הבריאות של אוסטרליה, בסך הכל רצה להדגים לציבור איך לעטות מסכה, אך הסתבך והסרטון, שהפך ויראלי ברשת, מדגים כיצד לא לעטות את המסכה על הפנים... (עולם)
כוכב שביטלפני שיעלם: כך תצפו בכוכב שביט מישראלמישאל לוי5
השביט NEOWISE נצפה על ידי אסטרונומים חובבים מסביב לעולם, לפני שהוא צפוי להיעלם • מתי תוכלו לראות אותו בארץ, ואיזו ברכה אתם צריכים לברך? • צפו בתיעוד (מעניין)
בהנחת התפיליןמדהים: ריגש את הכפר הנידח והניח תפיליןאיציק אוחנה43
אלחנן, שיצא לפני תקופה למסע עם האופנוע בכל רחבי אפריקה, הגיע באחד הפעמים לכפר נידח בליבריה, והניח תפילין, לעיני כל הכפר - שנדהם מהמראה • צפו בתיעוד (ארץ)
ממולאי חובזותנערכים ל'גל השני' עם... "ממולאי חובזות"ישראל שפירא5
אם נגיף ה'קורונה' יכה בנו שוב או אם אתם בחל"ת ומצפים לנס, אנו נמליץ לעשות את מה שעשו יהודי ירושלים בשעת המצור • מה הם אכלו?! "חובזות"! • ויש גם מתכון... (מעניין)
אחרי ה'מי רוצה להאכיל בדואי' - ההתנצלותאחרי ה'מי רוצה להאכיל בדואי' - ההתנצלותמישאל לוי36
כוכב הילדים שפגע בציבור הבדואי, בהתנהגותו מול ילדים שהתפרסמה בסרטון שחולל סערה, מפרסם את התנצלותו, בה הוא מגדיר את שעשה "טמטום טהור ולא מצחיק". צפו (מעניין)
אמא זורקת תינוק מדירה בוערתמפחיד: אם זרקה את הפעוט מדירה בוערתיוסי נכטיגל26
אמא זרקה את בנה הקטן מהדירה הבוערת, היישר לידיהם של עוברי האורח שתפסו אותו - ובכך הצילו את חייו • היא חזרה לדירה להציל את בתה - אך נספתה מהלהבות • צפו (חדשות)
צפו: אזור העיר תל אביב כפי שלא הכרתםצפו: אזור העיר תל אביב כפי שלא הכרתםכיכר השבת7
הצלם אבי אלון תיעד בעזרת הרחפן את העיר ללא הפסקה, תל אביב והאזור: יפו, בת ים וחולון - ומגיש תיעוד וידאו וגלריה מזווית שלא הכרתם • אל תפספסו (תיירות, בארץ)
שוק מחנה יהודה בערב שבת, שישישוקערב שבת: אווירת שישישוק במחנה יהודהכיכר השבת2
ערב שבת, יצא הצלם ארי קרויזר לסיבוב בשוק מחנה יהודה המיתולוגי בירושלים, שם תיעד את אווירת ההכנות והקניות לכבוד שבת המתקרבת ובאה • צפו בתמונות (מעניין, בארץ)
אילוסטרציהטיפול נפשי מותאם לימי הקורונהכיכר השבת2
גם את כמו כל העולם מתכנסת בביתך באי הודאות הגדולה שנכפתה עלינו בצורת מגיפה. תתפלאי לגלות שלפעמים בירור פנימי בינך לבין עצמך יכול לפתוח בפנייך עולמות שלא הכרת (משפחה)
תיעוד מהרחפן: חוף צאלון בכנרת - נפתחתיעוד מהרחפן: חוף צאלון בכנרת - נפתחכיכר השבת5
חוף צאלון, השקט, של איגוד ערים כינרת נפתח לקהל הרחב, זאת בתום עבודות הבטיחות שהתבצעו בחוף, עקב עליית המפלס. החוף המתפרש על שטח של 85 דונם. צפט (חדשות)
קידוש ה': מה עשה חסיד בתוך שלולית ענק?קידוש ה': מה עשה חסיד בתוך שלולית ענק?שלומי זייבלד93
גשמי הברכה שירדו בברוקלין גרמו לשלוליות ענק, לתוכן נכנס האברך החסידי, שלא חס על כבודו ולבושו, והחל לחפור במים • מדוע? ההסבר והתיעוד, קידשו שם שמיים באינסטגרם (מעניין)
מפחיד: צפו בנחש השוחה בעמק המעיינותמפחיד: צפו בנחש השוחה בעמק המעיינותמישאל לוי10
נחש הצפע יצא לשחייה בבריכת דגים ליד קיבוץ מעוז חיים שבעמק המעיינות, ונראה כי הוא דווקא מסתדר טוב עם המים • וגם: כך תשמרו על עצמכם בעת יציאה לטבע • צפו (מעניין)
'דולמנים' פתחו צוהר לתרבות הבנאים • צפו'דולמנים' פתחו צוהר לתרבות הבנאים • צפומישאל לוי6
החרותות, שנמצאו על קירות קברים ענקיים בני כ-4,200 שנה המכונים "דולמנים", פותחות צוהר לעולמה האמנותי המסתורי של תרבות הבנאים הקדומה, בארבעה אתרים שונים (מעניין)
מוטי גריןצפו בטעימה מיוחדת מעבודותיו של מוטי גריןכיכר השבת בשיתוף מוטי גרין20
הצלם מוטי גרין התפרסם בשנתיים האחרונות עם גלריות תיירות מרהיבות במיוחד, לצד צילום שוטף ומעורר השתאות בבתיהם של גדולי ישראל, צפו בטעימה מעבודתו (מעניין)
המושב ע"ש השליח שביטל אמונות טפלותהמושב ע"ש השליח שביטל אמונות טפלותישראל שפירא3
לאחר הביקור ב"שביל המעיינות", נמשיך ונשקיף על המושב אֶבֶן סַפִּיר שנקרא על שם ספרו של השד"ר המפורסם רבי יעקב ספיר, שביטל אמונות טפלות בכל מקום בו ביקר. צפו (מעניין)
12 דברים מרתקים שלא ידעתם על שוקולד12 דברים מרתקים שלא ידעתם על שוקולדאביטל לוי4
היום הוא יום השוקולד העולמי, שמאפשר לחובבי המתוק ברחבי העולם ליהנות מפינוקים עתירי קלוריות, ללא מצפון. לרגל המאורע, הנה 12 דברים מפליאים שלא ידעתם עליו (מעניין)
'חורבת סעדים' וה'סגולה' של השייח המקומי'חורבת סעדים' וה'סגולה' של השייח המקומיישראל שפירא
לאחר הביקור ב"שביל המעיינות" ואתר ההנצחה "יד קנדי" נמשיך במסלולינו לכיוון חורבת סעדים, שם על גבי שרידי מבנה מלפני 1500 שנים בנו המוסלמים מסגד. סקירה ותיעוד (ארץ)
הכנות לשבת: אווירת שישישוק בראש העיןהכנות לשבת: אווירת שישישוק בראש העיןכיכר השבת6
הצלם ארי קרויזר, הסתובב ביום שישי האחרון בשוק של ראש העין, שם תיעד את אווירת ההכנות לשבת • צפו בתיעוד גלריה (מעניין, בארץ)
צפו: כשהנחשים פרצו ב"ריקוד מלחמה"צפו: כשהנחשים פרצו ב"ריקוד מלחמה"אלי רוטמן15
כך נראה שיאו של מפגש בין שני נחשים זכרים, ליד נקבת נחש, "במהלכו הם מתלפפים, ומנסים לרתק את ראשו של האחר לקרקע" - כפי שמסבירים ברשות הטבע והגנים (מעניין)
תמונת השבוע: צעיר חרדי מאחורי סורגיםתמונת השבוע: צעיר חרדי מאחורי סורגיםחיים גולדברג13
הסיפור הגדול של השבוע הזה היה ה'סגר' על הריכוזים החרדים ברחבי הארץ, וו התמונה שמבטאת יותר מכל 'הסגר' מהו • 'תמונת השבוע' של צלם 'כיכר' חיים גולדברג (מעניין)
חנוטים מצריים מסתוריים נחשפו - בישראלחנוטים מצריים מסתוריים נחשפו - בישראלמישאל לוי15
שיתוף פעולה נדיר בין בית החולים רמב"ם לבין מוזיאוני חיפה, בבדיקה מדעית לחנוטים מצריים מאוסף המוזיאון הימי הלאומי, חשף את הסודות שמאחורי הסרקופגים העתיקים. צפו (מעניין)
נתניהו עם בראיין הוק, היוםצפו: נתניהו לחץ יד - ומיהר לחטא באלכוג'ליוני גבאי17
ראש הממשלה לחץ את ידו של השליח האמריקני המיוחד לענייני איראן, בראיין הוק ומיהר להסביר: "נסחפתי כל כך מעוצמת הידידות בינינו" • בהמשך הסתפקו במרפקים (מעניין)
הוכחה: שיקום בירושלים בימי עזרא ונחמיההוכחה: שיקום בירושלים בימי עזרא ונחמיהכיכר השבת2
הממצאים החדשים עשויים ללמד, שלמרות מצבה הקשה של ירושלים לאחר חורבן בית המקדש הראשון, נעשו מאמצים להשיב את מערכות המינהל לתקינותם • צפו בתגלית (מעניין)
מפחיד: הדוב פותח את דלת המכונית • צפומפחיד: הדוב פותח את דלת המכונית • צפומישאל לוי31
הדוב התקרב למרצדס היוקרתי, פתח את הדלת במטרה להיכנס פנימה ולחפש מזון, אך נמלט מהמקום בעקבות צרחות בעלי המכונית שראו את כל זה מתרחש לנגד עיניהם (מעניין)
כפר בניו זילנד'נקייה מקורונה': עיירה בניו זילנד מוצעת למכירהשירות כלכליסט2
בית המכירות סותבי'ס שבניו זילנד, הודיע כי הוא מוכר את "חוות מלונספולי" - העתק מדויק של עיירת מערב פרוע מוויאומינג, שאפילו רבים מהמקומיים לא יודעים על קיומה (מעניין)
ניצולת השואה דבורה אפל מתרגשת ביום הולדתהבדמעות: ניצולת שואה חגגה יום הולדת 101שלומי זייבלד81
"הצלם המסתורי" אבי קיי, ארגן יום הולדת לדבורה אפל, יחד עם החזן יעקב למר • האישה דמעה מהתרגשות וסיפרה על התלאות שעברה מהשואה, עד להקמת מכולת בארה"ב (עולם)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13