המגיש איבד את זה: חזירים, אני יורק עליכםהמגיש איבד את זה בשידור: "חזירים, אני יורק עליכם"
ג' בשבט תשפ | 29.01.20
הישאם עבדאללה השתולל בשידור חי בעקבות פרסום עסקת המאה: "הנעל של כל ערבי חופשי על ראשי עומאן ובחריין, על הראש של מנהיגי סעודיה, על הראש של שליט איחוד האמירויות" (מעניין)
אחרי עשור: המעיין בחמת טבריה חזר לנבועאחרי עשור: המעיין בחמת טבריה חזר לנבועכיכר השבת
בזכות עליית מפלס הכנרת, שב לחיים המעיין הרומי הקדום, שהיה יבש במשך עשור שלם • לפני שתקפצו: המים החמים, יוצאים מהאדמה בטמפרטורה של 60 מעלות צלזיוס (מעניין)
נשלמות ההכנות לקראת אירוע 'עושות עסק' 6נשלמות ההכנות לקראת אירוע 'עושות עסק' 6כיכר בשיתוף משפחה
מחלקת האירועים של עיתון 'משפחה' נמצאת בשלב התיאומים האחרונים לקראת הכנס שיעמוד השנה בסימן שירותיות מנצחת, מקצועיות והעצמה (מעניין, מקודם)
סלע החורבןכך "סלע החורבן" הפך ל'מקום קדוש ביותר'ישראל שפר4
היום, ב' בשבט, לפני 32 שנים, הלך לעולמו גדול מדריכי הטיולים בישראל, הדוקטור זאב וילנאי - שאחראי, לאגדת "סלע החורבן" והפיכתו לאחד המקומות הקדושים בישראל (מעניין)
דמיאניוק, במשפטו בישראל. ארכיוןהתמונה מוכיחה: איוון דמיאניוק כן היה נאצידניאל הרץ8
לאחר שהכחיש בעקשנות את חלקו הנורא בשואה, נמצאה תמונה שמוכיחה כי איוון דמיאניוק היה אכן שומר במחנה ההשמדה סוביבור, שם רצח באכזריות יהודים רבים (אקטואליה)
בשל הנגיף: הרופא התמוטט באמצע הניתוח • צפובשל הנגיף: הרופא התמוטט באמצע הניתוח • צפומישאל לוי6
בתיעוד שהגיע מסין, נראה רופא באמצע ניתוח - מתמוטט. על פי הדיווח, הרופא היה ככל הנראה נשא של נגיף ה'קורונה' ובשל כך הוא התמוטט ונפל • צפו בתיעוד המפחיד (אקטואלי)
בגלל הנגיף  • צפו מה עשה נהג המונית בסיןבגלל הנגיף • צפו מה עשה נהג המונית בסיןיוסי נכטיגל4
נגיף 'הקורונה', לא הותיר הרבה ברירות לנהג המונית הסיני, והוא החליט לא לקחת שום סיכון מיותר ונקט בפעולה הנראית לנו - הישראלים כהזויה • צפו בתיעוד מתוך המונית (אקטואלי)
רוסיה: נפלה מקומה 9, קמה על רגליה והלכהרוסיה: נפלה מקומה 9, קמה על רגליה והלכהמישאל לוי8
הסרטון המתעד את המקרה הנדיר הפך לויראלי ברשת, וניתן להבין מדוע: לא כל יום רואים אישה שנופלת מבניין גבוה, ומיד קמה והולכת על רגליה כאילו לא אירוע לה דבר • צפו (מעניין)
מפל רשאשהשיטפונות בהר בו הושלך "השעיר לעזאזל"ישראל שפר
הנחלים והמפלים שזרמו בשיא עוצמתם בימים האחרונים הגיעו גם ל"מפל רשאש" המופלא, הזורם ב"הר עזאזל" - על הצוק שבו הושלך השעיר מידי יום הכיפורים • תיעוד (מעניין)
ים המלחהקצין האמריקני שזכה לנהר בים המלח - על שמוישראל שפר2
בימים האחרונים הרוחות סוערות סביב גילוי נהר ענקי מדרום ים המלח. התברר שהוא זורם באזור שבעבר היה בו ים המלח, ב"מעבר לינטש" ממערב למצדה. מי היה "לינטש"? (מעניין)
'הנינג'ה החרדי' מדגים: כך תמתחו נכון • צפו'הנינג'ה החרדי' מדגים: כך תמתחו נכון • צפוכיכר השבת
התעמלות בריאותית ונכונה היא דבר חשוב ונצרך מאד, מאמן הנינג'וטסו החרדי, ר' ישי אמנו, מדגים לגולשי 'כיכר השבת' באמצעות תלמידיו כמה תרגילי מתיחה שישפרו את בריאותכם (מעניין)
המצלמה תיעדה: צפו ברעידת האדמה בטורקיההמצלמה תיעדה: צפו ברעידת האדמה בטורקיהמישאל לוי
תיעוד שהגיע מדרום טורקיה, בעיר מניסה. בתיעוד רואים את האנשים המובהלים שהיו מסעדה בשעה שהתרחשה רעידת אדמה בעוצמה של 5.7 בסולם ריכטר. צפו בתיעוד (אקטואליה)
המלך שהטיס לבד את מטוסו בדרך לישראלהמלך שהטיס לבד את מטוסו בדרך לישראלכיכר השבת2
וילם-אלכסנדר, מלך הולנד, הגיע אף הוא יחד עם עשרות מנהיגי מדינות העולם לפורום השואה בישראל, אך בניגוד לאחרים, את המטוס שלו, הוא הטיס בעצמו • צפו (מעניין)
מרהיב ונדיר: המטאור נופל באמצע כביש 6מרהיב ונדיר: המטאור נופל באמצע כביש 6מישאל לוי5
בזמן הסערה, נהג שנסע בכביש 6, תיעד במצלמת הרכב מחזה מרהיב, שהתברר בהמשך כי מדובר במטאור: "זה דבר מלהיב, הייתי המום. נותרתי חסר מילים", סיפר • צפו (מעניין)
האשפוז של הקוףילדי בני ברק אבלים: הקוף מ'פינת החי' - מתיענקי כץ10
הקוף של 'פינת החי', הסמוכה לשכונת רמת אלחנן בבני ברק, שילדי העיר קראו לו "קפוצ'ינו", לא חש בטוב, והיום - מת. לפני כחצי שנה הגר"י זילברשטיין בירך עליו 'משנה הבריות' (מעניין)
מה האמת מאחורי 'הנהר הסודי' בים המלח?מה האמת מאחורי 'הנהר הסודי' בים המלח?מישאל לוי6
חשיפת הנהר, עוררה עניין רב אך האם מדובר בנהר טבעי או בתוצר מלאכותי של מפעלי ים המלח? האם החביאו את האמת מוועדת התכנון, ומדוע לא כדאי לכם למהר לבקר שם? (בארץ)
באמצע הלילה הקר: חיילים מזגו תה לאזרחיםבאמצע הלילה הקר: חיילים מזגו תה לאזרחיםכיכר השבת5
אם תמיד מדווחים על אזרחים שיצאו לחזק את החיילים ולחלק להם דברי מאכל ושתייה, מתברר שיש גם מקרים הפוכים: החיילים חילקו כוסות תה לאזרחים שעמדו בטרמפיאדה (מעניין)
צפו: זרימה חזקה בנהר הירדן - ברקע החרמוןצפו: זרימה חזקה בנהר הירדן - ברקע החרמוןכיכר השבת1
הסכר בכפר בלום, שוצף ומורגשת זרימה חזקה וסחף שצבע את מי הנחל בצבע חום • צפו בתיעוד מהזרימה בכפר בלום, כאשר ברקע ניתן לראות את הר החרמון המושלג כולו (מעניין)
תיעוד: השכונות החרדיות של ירושלים, מבט מלמעלהתיעוד: השכונות החרדיות של ירושלים, מבט מלמעלהצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת
צלם 'כיכר השבת', חיים גולדברג עלה בערב חורפי לגג בניין גבוה במרכז העיר ירושלים, ותיעד את השכונות החרדיות במבט מלמעלה. תיעוד (מעניין)
"הנהר" המסתורי שהתגלה באזור  ים המלח"הנהר" המסתורי שהתגלה באזור ים המלחכיכר השבת4
נהר מסתורי ולא מוכר בעל נוף מרהיב במיוחד נחשף לראשונה בכתבתו של אורן אהרוני ב'כאן 11'. זרם המים עובר בתוך קניון יפיפה והוא לא מוכר כלל על ידי הרשויות והמטיילים (מעניין)
תיעוד נדיר ומפתיע: חתול ביצות טורף עגורתיעוד נדיר ומפתיע: חתול ביצות טורף עגורמישאל לוי
חתולי הביצות, טורף לילי גדול ונדיר למדי בארץ, נצפים בתקופה זו באופן יוצא דופן, גם בשעות היום. תוך כדי טיול באגמון החולה, תועד אחד מהם טורף עגור - לאור יום (מעניין)
תיעוד מפחיד: גלגל המטוס עלה באש והתנתקתיעוד מפחיד: גלגל המטוס עלה באש והתנתקמישאל לוי1
נוסע בטיסת אייר קנדה הצליח לתעד רגע מלחיץ, כאשר בזמן המראת המטוס, כן הנחיתה עלה באש - מה שגרם לגלגל להתנתק מהמקום. אחרי שעתיים, המטוס נחת בשלום (מעניין)
לא תאמינו מה הוא פגש כשיצא לזרוק הזבללא תאמינו מה הוא פגש כשיצא לזרוק הזבלמישאל לוי5
תושב אלסקה שבארצות הברית, יצא לזרוק את הזבל ליד ביתו. כאשר הוא בא לחזור הביתה, הוא פגש להפתעתו אורח לא קרוי ומסוכן מאד - 'אייל הקורא'. צפו במה הוא עשה (חדשות, עולם)
השלג נרגע ואלפים זרמו אל החרמון • תיעודהשלג נרגע ואלפים זרמו אל החרמון • תיעודכיכר השבת
השלג הכבד שירד בשבועות האחרונים, הביא לחרמון יבול נאה של כמויות שלג • אלפי משפחות ומטיילים זרמו בימי חמישי ושישי כדי ליהנות מהשלג שירד • צפו בתיעוד המרהיב (מעניין)
'הנינג'ה החרדי' מלמד אתכם מתיחות • צפו'הנינג'ה החרדי' מלמד אתכם מתיחות • צפוכיכר השבת1
התעמלות בריאותית ונכונה היא דבר חשוב ונצרך מאד, מאמן הנינג'וטסו החרדי, ר' ישי אמנו, מדגים לגולשי 'כיכר השבת' באמצעות תלמידיו כמה תרגילי מתיחה שישפרו את בריאותכם. סרטון רביעי בסדרה (מעניין)
שמונה יחמורים שוחררו לטבע בגליל העליוןשמונה יחמורים שוחררו לטבע בגליל העליוןכיכר השבת1
שמונה יחמורים פרסיים, שוחררו על-ידי רשות הטבע והגנים לשמורת טבע בגליל העליון, בניסיון לשמר עליהם מפני הכחדה. היחמור הוא יונק גדול ואצילי ממשפחת האיילים (ארץ)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13