החורף כבר כאן: צפו בזרימה החזקה בצפתהחורף כבר כאן: צפו בזרימה החזקה בצפת
ז' בכסלו תשפ | 05.12.19
באיחור ניכר, גשמי ברכה פקדו היום אזורים שונים ברחבי הארץ, ולפי התחזית הגשם יתחזק ויתפשט במהלך היום, מלווה בסופות רעמים יחידות • תיעוד מפארק עמק התכלת (אקטואלי)
'הנינג'ה החרדי' מלמד אתכם סלטות הצידה'הנינג'ה החרדי' מלמד אתכם סלטות הצידהכיכר השבת
תמיד רציתם לדעת לעשות סלטה הצידה? מאמן הנינג'וטסו, ישי אמנו, המכונה 'הנינג'ה החרדי' בסדרת סרטונים חדשה בה הוא מסביר כיצד להתאמן על כך. צפו בהסבר השלישי (מעניין)
הבניין בו התרחש הנפילההילדה נפלה עם החתולה מקומה 9 - ושרדהכיכר השבת8
בעיירה נידחת במרכז רוסיה, ילדה הצליחה לשרוד נפילה מהקומה התשיעית ביחד עם החתולה שלה. הילדה הצליחה להינצל בגלל השלג הכבד וגם בגלל שלבשה כמה שכבות של בגדי חורף (מעניין)
צפו: תייר חרדי והבלוגר הסעודי שרים "אבא"צפו: תייר חרדי והבלוגר הסעודי שרים "אבא"יאיר טוקר9
אבי גולדשטיין, חרדי הנוסע רבות למדינות ערביות, נפגש בסעודיה עם הבלוגר מוחמד סעוד שאירח אותו בביתו • "מקווה שזה יביא עוד יהודים לסעודיה" - צייץ הבלוגר בטוויטר (מעניין)
תיעוד: ילדי עזה השתעשעו עם גורי האריותתיעוד: ילדי עזה השתעשעו עם גורי האריותמישאל לוי7
ילדים פלסטינים ברפיח, דרום רצועת עזה, שיחקו עם גורי האריות (מעניין)
מרתק: מדוע העלים משנים את צבעם בסתיומרתק: מדוע העלים משנים את צבעם בסתיוכיכר השבת
מראה העלים שמשנים את צבעם ונושרים מן העץ, הוא האות השנתי לכך שהסתיו כבר כאן. האם אי פעם תהיתם מדוע, בעצם, העלים הופכים מירוק לכתום / צהוב / אדום (מעניין)
'תמונת השבוע': נדחפים בכל מקום - לראות'תמונת השבוע': נדחפים בכל מקום - לראותכיכר השבת2
זו 'תמונת השבוע' שלי, צלם 'כיכר השבת' חיים גולדברג: ילדי הת"ת עשו לרבי 'קבלת פנים', כשמכל מקום שרק היה אפשר - ניסו אנשים ונשים, ילדים ומבוגרים, לצפות בו טוב יותר (מעניין)
'הנינג'ה החרדי' מלמד אתכם סלטות אחורה'הנינג'ה החרדי' מלמד אתכם סלטות אחורהכיכר השבת2
תמיד רציתם לדעת לעשות סלטה אחורה? מאמן הנינג'וטסו, ישי אמנו, המכונה 'הנינג'ה החרדי' בסדרת סרטונים חדשה בה הוא מסביר כיצד להתאמן על כך. צפו בהסבר השני (מעניין)
תיעוד: נכנס למעלית בהודו ונפל למוות בפירתיעוד: נכנס למעלית בהודו ונפל למוות בפירמישאל לוי4
אורח בבית מלון בהודו, הזמין את המעלית וחשב שהוא נכנס פנימה - אך למעשה, בשל תקלה, הדלתות נפתחו לפני שהמעלית הגיעה. הוא נכנס פנימה, נפל לפיר - ומת (מעניין)
צפו: האתיופים התפללו ורקדו ברחבת הכותלצפו: האתיופים התפללו ורקדו ברחבת הכותלכיכר השבת9
לציון 'הסיגד', הגיעו עשרות מבני העדה האתיופית לתפילה, שירה וריקודים בכותל המערבי • צפו בתיעוד (מעניין)
צפו בתיעוד: חג הסיגד בקהילת ביתא ישראלצפו בתיעוד: חג הסיגד בקהילת ביתא ישראלצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת1
הקהילה האתיופית מציינת היום את הסיגד, 50 יום אחרי יום הכיפורים. צלם 'כיכר השבת', חיים גולדברג תיעד את הטקס בטיילת ארמון הנציב, המשקיפה אל הר הבית בירושלים (ארץ)
1.5 מיליון דולר, ויש לכם סירת מגורים באמסטרדם1.5 מיליון דולר, ויש לכם סירת מגורים באמסטרדםשירות כלכליסט2
בית הסירה De Friese Franje, הוא למעשה דירה ששטחה 150 מ"ר, עם שלושה חדרי שינה ושני חדרי אמבטיה שאחד מהם ג'קוזי, מרפסת שמש על סיפון הסירה ומטבח חדשני (מעניין)
"תשכח ימיני": כך קרא סעוד להגיע להפגנה"תשכח ימיני": כך קרא סעוד להגיע להפגנהמישאל לוי12
מוחמד סעוד, המוכר בכינוי "הבלוגר הסעודי", מבקש מכל עם ישראל להגיע לעצרת התמיכה בנתניהו, ו"בינתיים תצטרפו לשיר היפה "אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלַיִם", של מידד טסה. צפו (מעניין)
טראמפ נתן מדליה לכלב - בלי לגעת בו בידיוטראמפ נתן מדליה לכלב - בלי לגעת בו בידיומישאל לוי7
נשיא ארצות הברית העניק מדליה לקונאן, הכלב שהשתתף במבצע לחיסול מנהיג דאע"ש. דונלד טראמפ נרתע מלגעת בו, ומלניה טראמפ נשארה לעמוד בצד • צפו בתיעוד (בעולם)
קפץ מתחנת המשטרה כשהוא אזוק לרדיאטורקפץ מתחנת המשטרה כשהוא אזוק לרדיאטורמישאל לוי6
תיעוד המגיע מרוסיה מראה כיצד קפץ אסיר מהחלון בקומה השנייה של תחנת המשטרה, בזמן שהוא אזוק בידיו - והאזיקים מחוברים לרדיאטור. הסרטון הפך כמובן לויראלי ברשת (מעניין)
כריש תועד בתחנת הכוח של חברת החשמלכריש תועד בתחנת הכוח של חברת החשמלכיכר השבת1
זרמי המים החמים שיוצאים מתחנות הכח החופיות של חברת החשמל מהווים מוקד משיכה לכרישים. הבוקר לכדה את עינו של עופר וקנין, הצוללן האורח בסמוך לתחנת 'אורות רבין' (מעניין)
"נהדרת", אמר טראמפ - ושלף טיפ נדיב. צפו"נהדרת", אמר טראמפ - ושלף טיפ נדיב. צפויוסי נכטיגל4
נשיא ארה"ב דונלד טראמפ בפרץ של נדיבות לב, שלף מכיס חליפתו ערימה מכובדת של שטרות והעניק 'טיפ' משמעותי לעובד באחד מבתי המלון שבבעלותו: "תמיד נותן ככה" (מענין)
שוטר בטקסס, אילוסטרציהלאחר 3 שנים: גופת גבר בן 51 התגלתה בדירתוכיכר השבת2
שלוש שנים תמימות שכבה גופה בדירת מגורים מבלי שאף אחד שם לב. הגופה נמצאה בבדיקה אקראית של המשטרה. ומדוע המשטרה לא פתחה בחקירה אחרי התלונה של האם (מעניין)
'הנינג'ה החרדי' ילמד אתכם לעשות סלטות'הנינג'ה החרדי' ילמד אתכם לעשות סלטותכיכר השבת
תמיד רציתם לדעת לעשות סלטה באוויר? מאמן הנינג'וטסו, ישי אמנו, המכונה הנינג'ה החרדי בסדרת סרטונים חדשה בה הוא מסביר כיצד להתאמן על כך. צפו בהסבר הראשון (מעניין)
הבלוגר הסעודי נגד איווט: אתה שקרן וגזלןהבלוגר הסעודי נגד איווט: אתה שקרן וגזלןמישאל לוי13
מוחמד סעוד, הגיב בסרטון שפרסם בחשבון הטוויטר שלו לדברי ההסתה של אביגדור ליברמן: "תתבייש. אתה שקרן, גזלן, רמאי ונוכל. חרדים, וערבים לא אויבים - הם ישראלים" (מעניין)
"מ-נ-ח-ה": 'המואזין היהודי' של חברון • צפו"מ-נ-ח-ה": 'המואזין היהודי' של חברון • צפואריאל ליבא15
כמעט מידי יום הוא עומד בכניסה למערת המכפלה ומרעיד את האזור בקריאה "מנחה!". כעת, מול מצלמות 'כיכר השבת', הוא מסביר מדוע הוא עושה כך כבר קרוב ל-15 שנה ברציפות (TV)
חשמל סטטי בכל מקוםמדוע אנחנו חוטפים חשמל סטטי בכל מקום?חיה כהן3
אין אחד שלא חווה את זה בימים האחרונים - זרם חשמל מקפיץ מנגיעה אקראית בידית. מה גורם להיווצרות חשמל סטטי, האם הוא מסוכן וכיצד ניתן להימנע מהתופעה המעיקה? (מעניין)
באוסטרליה אפו את החלה הגדולה בעולםבאוסטרליה אפו את החלה הגדולה בעולםמישאל לוי10
כחלק מהערכות ל'שבת העולמית', בעיר סידני שבאוסטרליה החליטו לאפות את החלה הארוכה בעולם כ-10 מטר, ובכך שברו את השיא הקודם שמאפייה בארצות הברית הכינה (ארץ)
זה עוד לא ראיתם: המפגינים הביאו... אריהזה עוד לא ראיתם: המפגינים הביאו... אריהכיכר השבת16
בהפגנה שנערכה כנגד השלטונות בעירק, המפגינים החליטו ללכת צעד קדימה ובתגובה לכך שהמשטרה הביאה כלבי תקיפה הם החליטו להביא.. אריה. צפו בתיעוד ההזוי (מעניין)
חזר לרשימה: ביל גייטס האיש העשיר בעולםחזר לרשימה: ביל גייטס האיש העשיר בעולםשירות כלכליסט
לפי בלומברג, מייסד מיקרוסופט עקף את מייסד אמזון עם הון בשווי של 110 מיליארד דולר לעומת 108.7 מיליארד דולר. בתוך כך, מניית אמזון ירדה ומניית מיקרוסופט עלתה (כלכלה)
תמונת השבוע: בשיאה של השגרה, בלימהתמונת השבוע: בשיאה של השגרה, בלימהחיים גולדברג1
לפתע הם צריכים לעצור את מירוץ החיים, לעזוב את הכל, ולהתמודד. באמצע הקניות, בשיאה של השגרה, בלימה • זוהי 'תמונת השבוע' של צלם 'כיכר השבת', חיים גולדברג (מעניין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13