קליניקה ניידת. ננו טבע.ננו-טבע משיקה קליניקה ניידת לבצוע אבחונים חינם
ט' בטבת תשעח | 27.12.17
לאור פניות רבות ונרחבות מתושבים מחוץ לירושלים, החליטה החברה להשיק קליניקה ניידת עם ציוד מתאים אשר תגיע ליעדים רבים על-פי תיאומים מראש (בריאות, שיווקי)
ממה נוצר כולסטרול? אילוסטרציהאחת ולתמיד: ממה נוצר כולסטרול?kikar.co.il בשיתוף ננו טבע
בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר על אנשים הסובלים מכולסטרול המוביל בד"כ לשימוש בכדורים כימיים. אז מה זה בעצם כולסטרול? (בריאות, שיווקי)
פרומולת לייאון.הכל על פורמולת לייאון מבית ננו-טבעkikar.co.il בשיתוף ננוטבע2
פורמולת לייאון מבית ננוטבע מכילה צמחי מרפא יעודים המיוצרים בטכנולוגיית ננו לטיפול מערכתי במגוון הבעיות הקשורות לבעיות בשלמות המשפחה (בריאות, שיווקי)
נשירת שיער. אילוסטרציהנשירת שיער - לטפל בשורש הבעייה בזמןkikar.co.il בשיתוף ננו טבע
רובנו מאבדים בין חמישים עד מאה שערות ראש מדי יום, כחלק בלתי נפרד מתהליך ההתחדשות של הגוף. ברוב המקרים אנחנו רואים את איבוד השיער תוך כדי סירוק, לאחר רחצה או שערות הנשארות על כר השינה (בריאות, שיווקי)
סובלים מטפילי מעיים? אילוסטרציהסובלים מטפילי מעיים? אבחון חינם במשך חודשkikar.co.il בשיתוף ננו טבע8
סובלים מחרדה, כאבי בטן, צרבות, נפיחות, גזים, דיכאון, נשירת שיער, אובדן תיאבון, חולשה, אלרגיה, תנגודת לאינסולין, חסרים תזונתיים? ייתכן שקיימים לכם בגוף טפילי מעיים מזיקים כמו לשליש מהאוכלוסייה (בריאות, שיווקי)
צמחי מרפא. אילוסטרציההיתרון בטכנולוגיה למיצוי צמחי מרפאkikar.co.il בשיתוף ננו טבע
אין עוררין על יכולת צמחי המרפא לסייע לגוף האדם. אך הבעיה העיקרית בתהליכי המיצוי של הצמחים נובעת מחוסר היכולת לשחזר תהליך ייצור של תערובת צמחי מרפא (בריאות, שיווקי)
מורינגה. ננו טבע. מורינגה: עץ הפלאים - כל היתרונות הרפואייםkikar.co.il בשיתוף ננו טבע2
בגרם אחד של מורינגה יש פי 7 יותר ויטמין C מתפוז, פי 4 סידן מאשר בחלב, פי 3 יותר ברזל מאשר בתרד ופי 2 יותר חלבון מאשר בחלב. איך עוד לא שמענו עליו עד היום? (בריאות, שיווקי)

ננו טבע

ננו טבע

עדכונים
כיכר facebook