להקת 'רבותיי' במחרוזת מתפילת מוסףלהקת 'רבותיי' במחרוזת מתפילת מוסף
ט"ו באייר תשפב | 16.05.22
להקת הווקאל 'רבותיי' במחרוזת השלישית בסדרת השבת שלהם והפעם שירים מתוך תפילת מוסף. העיבוד של דניאל פוקס ואריאב שלסינגר. הפקה מוזיקלית: יונתן שטרן (סינגלים)
נתי לוין בגרסה ווקאלית: "נאר אין השם"נתי לוין בגרסה ווקאלית: "נאר אין השם"יאיר טוקר3
בעיצומם של ימי ספירת העומר מגיש הזמר נתי לוין גרסה ווקאלית לסינגל האחרון שלו - "נאר אין השם" בלחנו של אלחנן אלחדד. על העיבוד הווקאלי חתום מוטי k (סינגלים וקליפים)
יונתן שטרן מחדש את הלהיט "דרך חדשה"יונתן שטרן מחדש את הלהיט "דרך חדשה"יאיר טוקר8
אמן האקאפלה יונתן שטרן בביצוע ווקאלי מחודש ללהיט של יונתן שינפלד "דרך חדשה". לחן ומילים: יונתן שינפלד. עיבוד והפקה מוזיקלית: יונתן שטרן (סינגלים וקליפים)
להקת 'רבותיי' במחרוזת ליל שבת ווקאליתלהקת 'רבותיי' במחרוזת ליל שבת ווקאליתיאיר טוקר4
להקת הווקאל "רבותיי" במחרוזת ווקאלית חדשה משירי ליל השבת. על העיבודים אחראים יונתן שטרן ודניאל פוקס. הפקה מוזיקלית: יונתן שטרן (סינגלים וקליפים)
ירון בר בביצוע ווקאלי: "להתחבר לצדיקים"ירון בר בביצוע ווקאלי: "להתחבר לצדיקים"יאיר טוקר4
ירון בר ותלמידי ישיבת נתיב התורה בביצוע ווקאלי לשירו "להתחבר לצדיקים". הלחן של דוד ברבר ואילו העיבוד וההפקה המוזיקלית הווקאלית של אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים)
"יעקב חסד" בביצוע ווקאלי: "כל ישראל""יעקב חסד" בביצוע ווקאלי: "כל ישראל"יאיר טוקר2
הזמר והיוצר ג'ייק פולנסקי המוכר כ"יעקב חסד" בביצוע ווקאלי לשירו "כל ישראל". הלחן של פולנסקי כמו גם העיבוד הווקאלי (סינגלים וקליפים)
יוסף קוגלר וארי גולדוואג בדואט: "גל עיניי"יוסף קוגלר וארי גולדוואג בדואט: "גל עיניי"יאיר טוקר1
הזמר והיוצר יוסף קוגלר מארח את הזמר והיוצר ארי גולדוואג לביצוע אקאפלה לשירו "גל עיניי". הלחן של קוגלר ואילו העיבוד הווקאלי של גולדוואג. קולות רקע: שלמה סוננברג (סינגלים)
'מלכות' ובוגרי המקהלה בביצוע מיוחד: לכל קהלא'מלכות' ובוגרי המקהלה בביצוע מיוחד: לכל קהלאיאיר טוקר3
מקהלת 'מלכות' חוגגת עשור להיווסדה בקליפ מיוחד עם עשרה זמרים מבוגרי המקהלה שהפכו לזמרים במהלך השנים כשהם מבצעים בביצוע ווקאלי את היצירה הבעלזאית (סינגלים)
ירון בר בגרסה ווקאלית חדשה: ימים של שקטירון בר בגרסה ווקאלית חדשה: ימים של שקטיאיר טוקר3
הזמר ירון בר מחדש את שירו - "ימים של שקט" בגרסה ווקאלית לימי ספירת העומר. מילים ולחן, עיבוד והפקה ווקאלית: אלי קליין ואיצי ברי. קולות: אלי קליין, איצי ברי וירון בר (סינגלים)
ירון בר מחדש את הלהיט בגרסה ווקאלית: שלהבת הנשמהירון בר מחדש את הלהיט בגרסה ווקאלית: שלהבת הנשמהיאיר טוקר3
הזמר ירון בר בגרסה ווקאלית משובחת ללהיט שלו - "שלהבת הנשמה", הלחן של אלי קליין למילים של הרב קוק זצ"ל. עיבוד והפקה ווקאלית: אלי קליין ואיצי ברי. קולות: אלי קליין, איצי ברי וירון בר (סינגלים)
שוקי סלומון ואריק דביר בביצוע ווקאלי: אח'שלי יהודישוקי סלומון ואריק דביר בביצוע ווקאלי: אח'שלי יהודייאיר טוקר15
הזמר והיוצר שוקי סלומון מארח את אריק דביר בביצוע ווקאלי מחודש לשירו "אח'שלי יהודי". המילים והלחן של סלומון. עיבוד וואקלי והפקה מוזיקלית: דוידי נחשון. קולות: דוידי נחשון ואבי ריימי (סינגלים)
חיים משה רכניץ בסינגל ווקאלי: "אשת חיל"חיים משה רכניץ בסינגל ווקאלי: "אשת חיל"יאיר טוקר
המלחין חיים משה רכניץ מלוס אנג'לס, בסינגל ווקאלי חדש - "אשת חיל" אותו מבצעים יואלי הורביץ ומקהלת שירה (סינגלים וקליפים)
מוטי וייס וארי גולד בביצוע ווקאלי: "אהבת תורה"מוטי וייס וארי גולד בביצוע ווקאלי: "אהבת תורה"יאיר טוקר4
הזמרים מוטי וייס וארי גולד בגרסה ווקאלית לדואט שלהם - "אהבת תורה". הלחן של אלחנן אלחדד ואילו העיבוד וההפקה המוזיקלית הווקאלית של המעבד מוטי K (סינגלים וקליפים)
נהוראי אריאלי בגרסה ווקאלית לשירו: תלוי בנונהוראי אריאלי בגרסה ווקאלית לשירו: תלוי בנויאיר טוקר39
הזמר והיוצר נהוראי אריאלי בביצוע ווקאלי לסינגל האחרון שלו "תלוי בנו". הלחן והמילים של אריאלי עצמו, העיבוד וההפקה המוזיקלית הווקאלית של מאור חיים (סינגלים וקליפים)
יואי מוכניק מארח את יונתן שטרן: "וספרתם"יואי מוכניק מארח את יונתן שטרן: "וספרתם"יאיר טוקר4
הזמר והיוצר החב"די יואי מוכניק מארח את אמן האקאפלה המצליח יונתן שטרן לדואט - "וספרתם". הלחן של מוכניק כשהעיבוד וההפקה המוזיקלית הווקאלית של שטרן (סינגלים)
משה סטורך בביצוע ווקאלי לשירו: "שמעתי"משה סטורך בביצוע ווקאלי לשירו: "שמעתי"יאיר טוקר2
הזמר והיוצר משה סטורך בביצוע ווקאלי לשירו המרגש - "שמעתי" מתוך פרויקט 'תודה לך השם'. הלחן והמילים של סטורך ואילו העיבוד הווקאלי של מורדי ויינשטיין (סינגלים)
מאיר חג'בי מחדש ווקאלית את הלהיט של שולי רנדמאיר חג'בי מחדש ווקאלית את הלהיט של שולי רנדיאיר טוקר15
הזמר מאיר חג'בי בסינגל ווקאלי, ביצוע משלו ללהיט הגדול של שולי רנד - "עוקר הרים". המילים של שולי רנד, הלחן של שולי רנד ואמיל קרויטר, עיבוד והפקה מוזיקלית: מנחם מוניס (סינגלים)
יוני Z בגרסה ווקאלית ללהיט שלו: "כתר"יוני Z בגרסה ווקאלית ללהיט שלו: "כתר"יאיר טוקר10
הזמר והיוצר יוני Z משיק גרסה ווקאלית מושקעת ללהיט שלו "כתר" שכתב והלחין בעצמו. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד אמן האקאפלה הישראלי יונתן שטרן (סינגלים וקליפים)
להקת 'רבותיי' במחרוזת קבלת שבת ווקאליתלהקת 'רבותיי' במחרוזת קבלת שבת ווקאליתיאיר טוקר8
להקת הווקאל 'רבותיי' במחרוזת קבלת שבת חדשה. הלחנים משולבים באלו של ר' שלמה קרליבך ועוד. על העיבוד אריאב שלזינר כשיוני שוורץ אחראי לעיבוד של 'אנא בכוח'. הפקה מוזיקלית: יונתן שטרן (סינגלים)
ארי גולדוואג בקליפ ווקאלי חדש: "גישמאק להיות יהודי"ארי גולדוואג בקליפ ווקאלי חדש: "גישמאק להיות יהודי"יאיר טוקר13
הזמר והיוצר ארי גולדוואג בקליפ ווקאלי חדש ללהיט החדש שלו "גישמאק להיות יהודי" מתוך אלבום האקאפלה החדש שלו "אקאפלה סול 9". הלחן וההפקה של גולדוואג עצמו. נסו לספור כמה ארי גולדוואגים משתתפים בקליפ (קליפים)
יונתן שטרן ולייזר ברוק מבצעים: "כנפי רוח"יונתן שטרן ולייזר ברוק מבצעים: "כנפי רוח"יאיר טוקר12
אמן האקאפלה יונתן שטרן מארח את החזן לייזר ברוק לביצוע ווקאלי ללהיט "כנפי רוח". המילים של הראי"ה קוק זצ"ל, לחן: אביגיל עוזיאל-עמר, עיבוד, קולות והפקה מוזיקלית: יונתן שטרן (סינגלים)
מאיר בן דרור משיק אלבום ווקאלי חדש: לבבותמאיר בן דרור משיק אלבום ווקאלי חדש: לבבותיאיר טוקר1
הזמר מאיר בן דרור באלבום ווקאלי חדש עם מיטב הלהיטים של המוזיקה היהודית מותאמים לימי ספירת העומר. על העיבודים וההפקה המוזיקלית אמן האקאפלה יונתן שטרן. האזינו למחרוזת 'אשרינו' מתוכו (סינגלים)
משה קליין בביצוע ווקאלי: "תאיר את דרכי"משה קליין בביצוע ווקאלי: "תאיר את דרכי"יאיר טוקר31
הזמר משה קליין בביצוע ווקאלי מתוך אלבום הבכורה שלו - "תאיר את דרכי". מילים ולחן: יודי סיני ואבי סולי. עיבוד ווקאלי: מוטי K (סינגלים וקליפים)
ר' שלמה טויסיג בביצוע ווקאלי לשירו: "עזרי"ר' שלמה טויסיג בביצוע ווקאלי לשירו: "עזרי"יאיר טוקר2
הזמר החסידי, ר' שלמה טויסיג בביצוע ווקאלי לשיר "עזרי" מתוך אלבומו האחרון. הלחן של איצי ברי ואילו העיבוד וההפקה הווקאלית המחודשת של אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים וקליפים)
תלמידי ישיבת DRS בביצוע ווקאלי: "על כן"תלמידי ישיבת DRS בביצוע ווקאלי: "על כן"יאיר טוקר25
להקת "Wildchords" של בחורי ישיבת DRS בביצוע ווקאלי לימי ספירת העומר - "על כן". ניהול מוזיקלי: גבריאל צהלר (סינגלים וקליפים)
מאיר בן דרור בביצוע ווקאלי: "בוקר טוב"מאיר בן דרור בביצוע ווקאלי: "בוקר טוב"יאיר טוקר16
הזמר והיוצר מאיר בן דרור בביצוע ווקאלי ללהיט של מרדכי שפירא - "בוקר טוב". המילים והלחן של איצי ברי. עיבוד, קולות, והפקה מוזיקלית: יונתן שטרן (סינגלים וקליפים)

עוד כתבות

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook