חברון  גיטל  הרב יצחק..  מתמודדים
אם אשכחך ירושלים - חוני ג'י בסינגל חדשאם אשכחך ירושלים - חוני ג'י בסינגל חדש
ח' באב תשעח | 20.07.18
הזמר חוני ג'י בסינגל קליפ ווקאלי חדש, גרסה מחודשת ללהיט של מתיסיהו "ירושלים". השיר יוצא לקראת תשעה באב סביב האמרה "אם אשכחך ירושלים תשכח ימיני" (סינגלים וקליפים)
דודי פרישמן ויונתן שטרן מבצעים - מודה אנידודי פרישמן ויונתן שטרן מבצעים - מודה אנייאיר טוקר12
הזמר דודי פרישמן מלווה באמן האקפלה יונתן שטרן בביצוע ווקאלי ללהיט של עומר אדם "מודה אני". השיר זוכה לעיבוד ווקאלי המתאים לשלושת השבועות (סינגלים וקליפים)
להקת ה'ווקאלס' במחרוזת חסידית ווקאליתלהקת ה'ווקאלס' במחרוזת חסידית ווקאליתיאיר טוקר27
הרכב הזמרים FDD Vocal בקליפ נוסף מתוך סדרת הביצועים הווקאליים. והפעם, מחרוזת חסידית הכוללת את מיטב להיטי התקופה של כל גדולי הזמר החסידי בעיבוד חדש ומיוחד - כולו על טהרת המוזיקה הווקאלית. את העיבוד למחרוזת כתב מנהלו המוזיקלי של ההרכב, נתנאל בן גיאת (קליפים)
להקת הווקאל 'ביטדוס' במחרוזת שבת • צפולהקת הווקאל 'ביטדוס' במחרוזת שבת • צפויאיר טוקר4
להקת הווקאל הישראלית 'ביטדוס' בסינגל קליפ חדש והפעם מחרוזת שירי שבת בגרסה ווקאלית שצולמה בבית הכנסת. העיבוד של חברי הלהקה (סינגלים וקליפים)
יונתן שטרן בסינגל ווקאלי חדש - 'השם מלך'יונתן שטרן בסינגל ווקאלי חדש - 'השם מלך'יאיר טוקר14
אמן האקאפלה יונתן שטרן בסינגל ווקאלי חדש ללחנו המוכר והאהוב של ר' שלמה קרליבך כשהוא מולבש על המילים מתוך התהילים. עיבוד וביצוע: יונתן שטרן (סינגלים וקליפים)
שלמה שמחה מבצע עם יוסי גרין - 'על אלה'שלמה שמחה מבצע עם יוסי גרין - 'על אלה'יאיר טוקר
הזמר שלמה שמחה מבצע יחד עם יוסי גרין מתוך הפרויקט "גוונים של גרין - ליל שישי" שיצא בשנה האחרונה. האזינו לביצוע הווקאלי בהפקתו המוזיקלית של דני גרוס (סינגלים וקליפים)
יונתן שטרן בקאבר ווקאלי - "אמא אם הייתי"יונתן שטרן בקאבר ווקאלי - "אמא אם הייתי"יאיר טוקר27
אמן האקאפלה יונתן שטרן בסינגל נוסף לימי שלושת השבועות והפעם ביצוע ללהיט של חנן בן ארי בלחנו של אלנתן שלום מתוך אלבום הבכורה של בן ארי (סינגלים וקליפים)
ארי גולדוואג בסינגל קליפ חדש - "ירושלים"ארי גולדוואג בסינגל קליפ חדש - "ירושלים"יאיר טוקר8
הזמר והיוצר ארי גולדוואג בסינגל קליפ ווקאלי לשלושת השבועות מתוך אלבומו החדש "לא נפסיק לרקוד". על הלחן אחראי יוחנן שפירא העיבוד הווקאלי של גולדוואג (סינגלים)
מקהלת זמרה ויוסי ווברמן מבצעים: 'קל אדון'מקהלת זמרה ויוסי ווברמן מבצעים: 'קל אדון'יאיר טוקר2
"קל אדון" הולחן לפני הרבה שנים ע"י המלחין העולמי הוותיק יוסי גרין. מבוצע מחדש בגרסה ווקלי עשיר ע"י מקהלת זמרה והסולן יוסף ווברמן, באווירה נעימה של תפילת שבת (קליפים)
שמילי אונגר ומקהלת מלכות - "קל מסתתר"שמילי אונגר ומקהלת מלכות - "קל מסתתר"יאיר טוקר6
הלהיט החדש והאהוב 'א-ל מסתתר' של שמילי אונגר, כעת בגרסה ווקאלית מיוחדת לימי בין המצרים. העיבוד החם של מנצח מקהלת 'מלכות' פנחס ביכלר (סינגלים וקליפים)
מורדי ויינשטיין בסינגל קליפ ווקאלי  - 'אחינו'מורדי ויינשטיין בסינגל קליפ ווקאלי - 'אחינו'יאיר טוקר4
הזמר מורדי ויינשטיין חבר להקת six13 בסינגל קליפ סולו. ביצוע ווקאלי מחודש ללהיט של המלחין אייבי רוטנברג. על העיבוד הווקאלי הייחודי אחראי סם רובסון (סינגלים וקליפים)
ווקאל'ס מכינים אתכם לשבת – 'לכה דודי'ווקאל'ס מכינים אתכם לשבת – 'לכה דודי'יאיר טוקר13
קליפ ווקאלי מיוחד לפיוט 'לכה דודי' המורכב מאוסף סגנונות מוזיקליים בביצוע מוזיקלי של להקת הוואקלס בעיבודו של נתנאל בן גיאת (סינגלים וקליפים)
"במקום זה", הקליפרולי דיקמן ונתנאל מנת שרים "במקום זה" • ווקאלייאיר טוקר22
הזמר רולי דיקמן מארח את ילד הפלא נתנאל מנת לביצוע ווקאלי מחודש לשיר 'במקום זה', בליווי קליפ תלת מימד מרהיב • הלחן והמילים של יאיר שובל, על העיבוד והליווי הקולי יואלי דיקמן (מוזיקה)
להקת six13 בביצוע ביתי מיוחד - "קידוש"להקת six13 בביצוע ביתי מיוחד - "קידוש"יאיר טוקר11
להקת הווקאל המצליחה מארה"ב - 613, בצילום ביתי של ביצוע שלהם ללהיט של הזמרים אברהם מרדכי שוורץ ושרולי ליפשיץ - "לאמיר מכען קידוש" (סינגלים וקליפים)
עקיבא גלב באלבום ווקאלי חדש • האזינועקיבא גלב באלבום ווקאלי חדש • האזינויאיר טוקר1
הזמר עקיבא גלב באלבום ווקאלי חדש לימי הספירה "365 רילקס" עם מיטב הלהיטים החסידיים בעיבוד ווקאלי לשלושת השבועות. האזינו לשיר 'פתח לנו' מתוכו (סינגלים וקליפים)
אודי דמארי בביצוע ווקאלי ללהיט "נפשי"אודי דמארי בביצוע ווקאלי ללהיט "נפשי"נתנאל לייפר15
המפיק המוזיקלי אודי דמארי בסינגל חדש, ביצוע ווקאלי שלו ללהיט המשותף של ישי ריבו ומוטי שטיינמץ. השיר הולחן על ידי שמואל יפת וזכה לעיבוד מחודש של דמארי (סינגלים)
להקת ארמוני-ה בקאבר ווקאלי ליונתן רזאללהקת ארמוני-ה בקאבר ווקאלי ליונתן רזאלנתנאל לייפר3
להקת החתונות ארמוני-ה בביצוע ווקאלי מיוחד לשירו של יונתן רזאל "אשירה" מתוך אלבומו השני. על העיבוד המחודש אחראי טל ברק בהפקתו של הגיטריסט יעקב אסרף (סינגלים וקליפים)
שמחה יעקובי בקאבר ווקאלי לשמולי אונגרשמחה יעקובי בקאבר ווקאלי לשמולי אונגריאיר טוקר
הזמר שמחה יעקובי מקנדה בביצוע קאבר ווקאלי לשלושת השבועות לשירו של הזמר שמולי אונגר - "יתן לך" בלחנו של יוסי הוניג. יעקובי אחראי לכל הקולות שנשמעים (סינגלים)
יונתן שטרן בביצוע אקאפלה - 'לשוב הביתה'יונתן שטרן בביצוע אקאפלה - 'לשוב הביתה'יאיר טוקר14
אמן האקפלה יונתן שטרן משחרר קאבר ראשון בסדרה לימי המצרים - "לשוב הביתה" מתוך אלבומו האחרון של ישי ריבו. בשיר הוא מארח את הזמר יונתן פרידמן (סינגלים וקליפים)
מורדי אייזנשטרק בסינגל בכורה - "קלי קלי"מורדי אייזנשטרק בסינגל בכורה - "קלי קלי"יאיר טוקר
סינגל בכורה לזמר הצעיר (19) מורדי אייזנשטרק, בנו של המלחין הנודע יו אייזנשטרק הזכור מהלהיט 'טוב להודות'. את השיר החדש הלחין אייזנשטרק הצעיר בעצמו (סינגלים)
חממת הכישרונות בסינגל חדש  - כנפי נשריךחממת הכישרונות בסינגל חדש - כנפי נשריךיאיר טוקר1
חממת הכישרונות הצעירים של חנניה ביגון - 'YTI' בסינגל נוסף אותו הלחין בביצועם של הזמר איזי שוורץ, רפאל הימן על העיבודים והנגינה . קולות אלי ווגל (סינגלים קליפים)
יובל טייב בסינגל חדש - "אין עוד מלבדו"יובל טייב בסינגל חדש - "אין עוד מלבדו"יאיר טוקר15
הזמר יובל טייב בסינגל חדש "אין עוד מלבדו", אותו כתב עמירם דרעי ללחן של מוסטפא עוואד. העיבוד וההפקה המוזיקלית של אלי קשת (סינגלים וקליפים)
להקת 'רוג'רס פארק' משיקה אלבום חדשלהקת 'רוג'רס פארק' משיקה אלבום חדשנתנאל לייפר1
הצמד החב"די יוסי פייסין ומורדי קורץ הלא הם להקת 'רוג'רס פארק' באלבום שני הכולל ניגוני חב"ד ושירים באידיש. האזינו ללהיט החב"די ופרצת בלחנו של יוסף מורטון (סינגלים)
להקת דורשי ה' בסינגל שני - "בנים אתם"להקת דורשי ה' בסינגל שני - "בנים אתם"יאיר טוקר4
להקת דורשי ה' בסינגל שני קאבר לשיר לועזי של אלן ווקר לו כתבו שלושת חברי הלהקה אליהו כורסיה, אלישיב אלון ואור שפייר מילים חדשות. עיבוד והפקה ערן קליין (סינגלים וקליפים)
טל ועקנין מבצע "מודה אני" בארבע שפותטל ועקנין מבצע "מודה אני" בארבע שפותיאיר טוקר16
הזמר טל ועקנין חוזר עם ביצוע מחודש לשירו של עומר אדם בגרסה מיוחדת בארבע שפות בעיבוד מחודש של רן אביב. לשיר מצורף קליפ מהופעותיו בעולם (סינגלים וקליפים)
חגי רוסנק בסינגל חדש מפרויקט אבוטבולחגי רוסנק בסינגל חדש מפרויקט אבוטבולנתנאל לייפר2
הזמר והיוצר חגי רוסנק בסינגל חדש מתוך אלבום המחווה שלו ליצירתו המופלאה של הזמר והיוצר אברהם אבוטבול ז"ל. אבוטבול כתב והלחין, עיבד והפיק שמוליק דניאל (סינגלים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע65
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49