בראקל  %D7%A2%D7%..  אברימי..  אוהד..
דייויד טויב בסינגל קליפ חדש: "לקום"דייויד טויב בסינגל קליפ חדש: "לקום"
י"ט באדר ב' תשעט | 26.03.19
הזמר והיוצר דייויד טויב, בסינגל קליפ חדש אותו כתב הלחין וגם עיבד מוזיקלית סנונית ראשונה מאלבום הבכורה שבדרך. על בימוי הקליפ הופקד המוזיקאי שרולי ברונכר (סינגלים)
'עקיבא' בסינגל חדש: "אל תעזבי ידיים"'עקיבא' בסינגל חדש: "אל תעזבי ידיים"נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר עקיבא תורג'מן בסינגל חדש מתוך אלבומו השני שבדרך. המילים והלחן של עקיבא יחד עם אשתו צורית. השיר נכתב בהשראת "מעשה מאבידת בת מלך" של רבי נחמן מברסלב. הפקה מוזיקלית ועיבוד: מאור שושן ועקיבא תורג'מן (סינגלים)
חיים ישראל בסינגל חדש: "השבת שלי"חיים ישראל בסינגל חדש: "השבת שלי"נתנאל לייפר6
הזמר הוותיק והמוערך חיים ישראל בסינגל חדש מתוך האלבום הבא אותו כתב והלחין שלומי אזריאל, לצד הפקה מוזיקלית מושקעת של דודו קומה (סינגלים וקליפים)
שרולי ליפשיץ בסינגל חדש: ותיהב לי בנין דיכריןשרולי ליפשיץ בסינגל חדש: ותיהב לי בנין דיכריןיאיר טוקר
הזמר והיוצר שרולי ליפשיץ, שהתפרסם בזכות השיר "קידוש", חוזר בסינגל חדש ומרגש אותו כתב הלחין וגם עיבד מוזיקלית בעצמו (סינגלים וקליפים)
ניסים בלאק ואבי דלבנטי בסינגל קליפ חדשניסים בלאק ואבי דלבנטי בסינגל קליפ חדשנתנאל לייפר10
הזמר והפייטן אבי דלבנטי העולה מקנדה והראפר השחור החרדי, גר הצדק, ניסים בלאק, בסינגל קליפ חדש ומושקע בו שניהם שרים בירושלים על "שלום בעולם" (סינגלים וקליפים)
מוטי וייס בסינגל קליפ חדש: "עין טובה"מוטי וייס בסינגל קליפ חדש: "עין טובה"נתנאל לייפר4
הזמר והיוצר מוטי וייס בסינגל קליפ חדש אותו כתב והלחין יחד עם הזמר והיוצר חיים גולד. על העיבוד המוזיקלי אחראי וייס יחד עם הגיטריסט המצליח עמית יצחק (סינגלים וקליפים)
להקת 'חסידיזיץ' בקאבר קליפ מרהיב • צפולהקת 'חסידיזיץ' בקאבר קליפ מרהיב • צפויאיר טוקר6
להקת בחורי ישיבות מוזיקליים במיוחד, בביצוע אינסטרומנטלי ל"שיר הפרטיזנים" בליווי קליפ מרהיב שצולם בשדות (סינגלים וקליפים)
יניר קילינסקי בסינגל קליפ חדש וייחודי • צפויניר קילינסקי בסינגל קליפ חדש וייחודי • צפונתנאל לייפר3
המוזיקאי והמולטי-אינסטרומנטליסט, יניר קילינסקי, בקליפ חדש לשיר לדינו מתוך אלבומו "ניגוני יהודה". קילינסקי מפליא בנגינתו בכלים רבים וייחודיים ללחן העתיק (סינגלים וקליפים)
אהרן פרוכטר מארח את דודי קליין: שימני כחותםאהרן פרוכטר מארח את דודי קליין: שימני כחותםיאיר טוקר6
הזמר והיוצר הגלילי, אהרן פרוכטר, מארח את הזמר דודי קליין לדואט אותו הלחין בעצמו. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד דוד מירון (סינגלים וקליפים)
אריאל זילבר בסינגל קליפ חדש: 'הגאולה'אריאל זילבר בסינגל קליפ חדש: 'הגאולה'נתנאל לייפר5
הזמר והיוצר אריאל זילבר בסינגל קליפ חדש אותו כתב והלחין בעצמו כשהמילים על מבנה ה"תשרק". על העיבוד המוזיקלי הופקד המעבד הוותיק ננסי ברנדס (סינגלים וקליפים)
מאיר ישראל בסינגל בכורה: "בבוא העת"מאיר ישראל בסינגל בכורה: "בבוא העת"יאיר טוקר5
הזמר והיוצר מאיר ישראל, בסנונית ראשונה אותה כתב בעצמו. הלחן של מאיר ישראל ואבי טל כשעל ההפקה המוסיקלית המשובחת מנצח אבי טל (סינגלים וקליפים)
יוסף נטיב בסינגל קליפ חדש: 'לאהוב בחינם'יוסף נטיב בסינגל קליפ חדש: 'לאהוב בחינם'נתנאל לייפר10
הזמר והיוצר 'יוסף' נטיב בסינגל קליפ חדש מתוך האלבום השלישי שבדרך. המילים והלחן של 'יוסף' בעצמו. העיבוד וההפקה המוזיקלית: 'יוסף' ושמוליק דניאל (סינגלים וקליפים)
סינגל בכורה לדוד חסקלסון: "אדיר במרום"סינגל בכורה לדוד חסקלסון: "אדיר במרום"יאיר טוקר9
סינגל הביכורים אותו הלחין דוד חסקלסון בשנות לימודיו בישיבה לאחר לימוד סוגיה בנושא ברכת הכהנים. אל מלאכת העיבוד וההפקה המוסיקלית רתם המפיק יענקי מאיר את המעבד והמפיק המוסיקלי יהודה גלילי, כשעל העיבוד הקולי יעקב רוטבלט (סינגלים)
מתי שריקי בסינגל קליפ חדש ומושקע: מחרמתי שריקי בסינגל קליפ חדש ומושקע: מחרנתנאל לייפר22
הזמר והיוצר מתי שריקי בסינגל קליפ חדש שצולם בהרי האלפים. שריקי כתב והלחין את הסינגל השני מתוך אלבומו השני שבדרך. על העיבוד נועם עקרבי (סינגלים וקליפים)
משה כורסיה מארח את לוקץ': הלבד הזהמשה כורסיה מארח את לוקץ': הלבד הזהנתנאל לייפר9
הזמר והיוצר משה כורסיה בסינגל חדש אותו כתב ובו הוא מארח בקטע ראפ את הראפר הישראלי המצליח איתי לוקץ'. הלחן של כורסיה ויאיר לוי. עיבוד והפקה מוזיקלית: יאיר לוי (סינגלים)
לוי פאלקוביץ' במחרוזת חתונה סוערת בלייבלוי פאלקוביץ' במחרוזת חתונה סוערת בלייביאיר טוקר1
הזמר החסידי לוי פאלקוביץ' במחרוזת חתונה שצולמה לייב יחד עם תזמורתו המורחבת של יוסי שטענדיג שאחראי גם לעיבודים ומקהלת שירה (סינגלים וקליפים)
שייע ברקו במחרוזת חתונה  עם להיטי העברשייע ברקו במחרוזת חתונה עם להיטי העבריאיר טוקר
הזמר שייע ברקו מלווה בתזמורתו המורחבת של המפיק אהרן טייטלבוים בהובלתו של אלי לקס ובעיבודים משותפים של לקס עם המעבד האגדי ישראל לאם (סינגלים וקליפים)
יואלי וייס בסינגל חדש בעברית: "שמחתנו"יואלי וייס בסינגל חדש בעברית: "שמחתנו"יאיר טוקר2
הזמר והיוצר יואלי וייס בסינגל חדש מתוך אלבום הבכורה שלו בדרך. הפעם הוא אחראי ללחן למילותיה של מירי ישראלי. על העיבוד וההפקה המוזיקלית דניאל קפלר ואיאן פרייטור (סינגלים)
עידן דוד בסינגל קליפ חדש: "שיר חדש"עידן דוד בסינגל קליפ חדש: "שיר חדש"נתנאל לייפר3
הזמר והיוצר עידן דוד בסינגל קליפ חדש מתוך אלבומו השני שבדרך. עידן דוד כתב והלחין ואילו ההפקה המוזיקלית של עומר למפרט (סינגלים וקליפים)
אלעד מוקדס בסינגל חדש: "נער הייתי"אלעד מוקדס בסינגל חדש: "נער הייתי"יאיר טוקר6
הזמר והיוצר אלעד מוקדס בסינגל חדש אותו חלם בשנתו. לשירה מצטרפת מקהלת ילדי כיתה ח' במצפה ירחו. על העיבוד הופקד רון חניה (סינגלים וקליפים)
במיוחד לפורים: ג'ון סוויסה בקליפ הרשמיבמיוחד לפורים: ג'ון סוויסה בקליפ הרשמינתנאל לייפר8
אחרי הלהיט "את צודקת" שכבש את ישראל, הזמר והיוצר ג'ון סוויסה הלא הוא רועי לביא יוצא בגרסת הקליפ הרשמית ללהיט "הקפה שלך" אותו כתב יחד עם דידי הררי (סינגלים וקליפים)
אהרי ברוין בסינגל חדש: "שער המלך"אהרי ברוין בסינגל חדש: "שער המלך"יאיר טוקר6
הזמר והמלחין אהרי ברוין, בנו של העסקן הרפואי ר' שמעון ברוין, בסינגל חדש לכבוד יום הפורים, שיר המתאים לאמצעה של סעודת הפורים. ברוין הלחין את השיר לשני פסוקים מתוך המגילה ואחראי גם לעיבוד (סינגלים)
הקמפיין הסאטירי של הקינדרלעך לאבי גבאיהקמפיין הסאטירי של הקינדרלעך לאבי גבאייאיר טוקר17
בהתבסס על הג'ינגל "ישראל מחכה לרבין", ביצעו חברי ה'קינדרלעך' שיר קמפיין אלטרנטיבי למפלגת העבודה, ולא שכחו לעקוץ את אבי גבאי ואת אשת ראש הממשלה (מוזיקה)
סאטירה חרדית ב'תאגיד': צפו בשיר 'שיוויתי'סאטירה חרדית ב'תאגיד': צפו בשיר 'שיוויתי'כיכר השבת32
בקאבר המשעשע משתתפים מנדי גרוזמן, אלי ביתאן ודב אייכלר מרדיו 'כאן מורשת' של תאגיד השידור הציבורי, שמארחים את המוזיקאי עמירן דביר בשכונות ירושלים (קליפים)
DJ קראז ואלי ווגל בסינגל קליפ: ברכות והודאותDJ קראז ואלי ווגל בסינגל קליפ: ברכות והודאותכיכר השבת3
סינגל קליפ חדש מבית היוצר של מיזם המוזיקה YTI המעודד יוצרים צעירים ליצור מוזיקה. הלחן והעיבוד המוזיקלי של DJ קראז ואילו השירה של אלי ווגל (סינגלים וקליפים)
DJ שץ ברמיקס פורים למיכה גמרמן • האזינוDJ שץ ברמיקס פורים למיכה גמרמן • האזינויאיר טוקר1
אוהבים מוזיקה אלקטרונית בועטת? המחרוזת הבאה בשבילכם. DJ שץ בגרסה אלקטרונית במיוחד למחרוזת הפורים של הזמר מיכה גמרמן מתוך אלבום החגים שלו (סינגלים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע66
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49