כי המצוה  משפחת%20פי..  נחלי איתנים  נשות השנה
תמונה, מתוך עטיפת האלבום מ'מדבר מתנה'אדם יעקב כהן בסינגל חדש: "פתח הצלה"
ח' בכסלו תשעט | 16.11.18
הזמר והיוצר אדם יעקב כהן בסינגל ראשון מתוך אלבומו החמישי "ממדבר מתנה". אלבומיו הקודמים יצאו בצורה "מחתרתית" והפעם הוא יוצא בפרויקט הדסטרט מקדים. לחן, מילים, עיבוד והפקה: אדם יעקב כהן (סינגלים)
רכניץ הלחין; שמחה ליינר וברוך לוין שריםרכניץ הלחין; שמחה ליינר וברוך לוין שריםיאיר טוקר
80 שנה לאירועי ליל הבדולח והטבח בפיטסבורג הביאו את הנגיד המלחין, שלמה יהודה רכניץ להלחין שיר חדש אותו מבצעים הזמרים שמחה ליינר וברוך לוין בהפקתו של יוחי בריסקמן (סינגלים)
ילד הפלא נתנאל מנת מרגש במופע באלעדילד הפלא נתנאל מנת מרגש במופע באלעדיאיר טוקר12
ילד הפלא נתנאל מנת ומקהלת 'מלכות' בביצוע מרגש לשירו 'נעשה ונשמע' מהקומזיץ הגדול בארץ באמפי פארק באלעד. לחן: משה מנת. בליווי רובי בנט ותזמורתו (סינגלים וקליפים)
אבי קוטנר בסינגל חדש לכבוד להולדת בתואבי קוטנר בסינגל חדש לכבוד להולדת בתויאיר טוקר
הזמר והיוצר אבי קוטנר בסינגל בכורה חדש אותו הלחין בשמחה והודאה על הולדת ביתו. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי המעבד ג'ייסון גולדגלנץ (סינגלים וקליפים)
מרדכי רוט בסינגל חדש וקצבי: "אני יהודי"מרדכי רוט בסינגל חדש וקצבי: "אני יהודי"נתנאל לייפר3
הזמר והיוצר מרדכי רוט בסינגל קליפ חדש קצבי וסוחף במיוחד אותו כתב והלחין לנוכח האירועים האחרונים. על העיבוד וההפקה המוזיקלית כמו גם צילום הקלים: ראובן חיון (קליפים)
שולי רנד בסינגל קליפ חדש - "עוד טיפה"שולי רנד בסינגל קליפ חדש - "עוד טיפה"נתנאל לייפר12
הזמר והיוצר שולי רנד בסינגל קליפ חדש מתוך אלבומו השני והחדש "רצוא ושוב". השיר נכתב והולחן על ידי שולי רנד כשבמלאכת העיבוד חברו אליו הנגנים שמלווים אותו (קליפים)
מידד טסה במחרוזת "הכל לטובה" • האזינומידד טסה במחרוזת "הכל לטובה" • האזינויאיר טוקר4
הזמר מידד טסה משיק מחרוזת ריקודים קצבית נוספת והפעם להיטים עכשוויים בהפקתו של מנהלו אביעד גיל. על העיבודים והקלידים הופקד רועי פנחסי (סינגלים וקליפים)
עובדיה חממה וגיל עקיביוב ב'מדרשיר' לתולדותעובדיה חממה וגיל עקיביוב ב'מדרשיר' לתולדותנתנאל לייפר1
מידי שבוע מוציא הזמר והיוצר עובדיה חממה שיר אותו הוא כותב, מלחין ומעבד בהשראת פרשת השבוע. והפעם הוא מבוצע יחד עם הזמר והיוצר גיל עקיביוב (סינגלים וקליפים)
דרור קסוטו מארח את הזמר שנפטר לדואטדרור קסוטו מארח את הזמר שנפטר לדואטנתנאל לייפר1
הזמר ויוצר הראפ הרב דרור משה קסוטו, המתגורר בארה"ב בסינגל חדש מאלבומו השני 'הארת הרצון' בו הוא מארח את הזמר אברהם אבוטבול ז"ל שנפטר לפני 6 שנים (סינגלים)
יוחאי בן אב"י בסינגל חורף חדש: 'ברך עלינו'יוחאי בן אב"י בסינגל חורף חדש: 'ברך עלינו'נתנאל לייפר
הזמר והיוצר יוחאי בן אב"י בסינגל חדש לקראת אלבום שלישי. יוחאי אחראי כרגיל ללחן ואילו על מלאכת העיבודים וההפקה המוזיקלית הופקד הפעם המעבד ערן קליין (סינגלים וקליפים)
שלומי ורצברגר & שמוליק לוטרמן: "ותן בנו"שלומי ורצברגר & שמוליק לוטרמן: "ותן בנו"יאיר טוקר1
הזמר החסידי שלומי ורצברגר מלווה בקלידן שמוליק לוטרמן בביצוע לשיר 'ותן בנו' של שלום למר בלחנו של יוסי גרין בחתונה בב"ב. • צפו בביצוע המחודש (סינגלים וקליפים)
חיים דבש בסינגל חדש: "רגע החופה הגיע"חיים דבש בסינגל חדש: "רגע החופה הגיע"יאיר טוקר
לא מכבר זכה הזמר והמפיק חיים דבש להקים בית כשר ונאמן בישראל כאות הכרת הטוב לקב"ה כתב שיר כניסה לחופה אותו הלביש ללחן של הזמר הספרדי קריסטיאן קסטרו (סינגלים)
יוסל'ה קרישבסקי מקונן על רבו. האזינויוסל'ה קרישבסקי מקונן על רבו. האזינוכיכר השבת8
חברי קהילת המתמידים הוכו בפטירתו הפתאומית של הרב'ה ר' ליבל מינצברג זצ"ל. תלמידו הקרוב, הזמר יוסל'ה קרישבסקי, שר שיר קינה והספד לרבו, שליווה אותו והיה לו כאב (מוזיקה)
אבי בניון בסינגל חדש: "עולם הפוך"אבי בניון בסינגל חדש: "עולם הפוך"נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר אבי בניון חוזר אחרי שנתיים עם סינגל חדש מתוך האלבום הבא שלו "עולם הפוך", בניון כתב והלחין בעצמו כשאת מלאכת העיבוד הוא חולק עם תומר מתנה (סינגלים)
רועי פיינמן בסינגל חדש: "חוסר תקשורת"רועי פיינמן בסינגל חדש: "חוסר תקשורת"יאיר טוקר2
הזמר והיוצר רועי פיינמן בסינגל שלישי מאלבום הבכורה עליו הוא עמל. פיינמן כתב את השיר בהשראת "מגדל בבל" והרצון בקשר עם הקב"ה. עיבוד רובי ראובני ורומן גרין (סינגלים)
פיינליסט 'הקול הבא' בסינגל בכורה: "מלך"פיינליסט 'הקול הבא' בסינגל בכורה: "מלך"יאיר טוקר35
הזמר נחמן גולדברג, שהתגלה בתחרות ה'קול הבא' וכבש את המקום השלישי בגמר התחרות, יוצא בסינגל בכורה וקצבי "מלך". לחן אלי קליין שחבר לעיבוד לשותפו איצי ברי (סינגלים)
להקת 'קשר' משיקים סינגל בכורה: "ייראו"להקת 'קשר' משיקים סינגל בכורה: "ייראו"יאיר טוקר
להקה חדשה במוזיקה החסידית - להקת "קשר", ארבעה זמרים ומלחין חדש בשם חיים ישראל רוזנפלד בסינגל בכורה. על העיבוד המוזיקלי הופקד המעבד דני גרוס (סינגלים)
נועם בנאי בסינגל חדש: "אל מסתתר". האזינונועם בנאי בסינגל חדש: "אל מסתתר". האזינוכיכר השבת3
נועם בנאי, הבן של מאיר בנאי ז"ל, משיק סינגל חדש "אל מסתתר" - סינגל נוסף מתוך פרויקט 'צמאה 5', למילים - "אכן אתה א-ל מסתתר" מתוך הנביא ישעיהו. הלחן? של חב"ד
צפו: הניגון הברסלבאי המוכר בגרסת ה'פלמנקו'צפו: הניגון הברסלבאי המוכר בגרסת ה'פלמנקו'נתנאל לייפר22
הניגון המוכר של חסידות ברסלב זוכה לביצוע פלמנקו ייחודי על ידי המוזיקאי ונגן כלי ההקשה הוותיק, יצחק אטיאס והרכב פלאמנקו. הביצוע המקורי בוצע באלבומו השני והייחודי "רשימו" (קליפים)
מנדי שפירא ומוטי K: ניגון ראש חודש כסליומנדי שפירא ומוטי K: ניגון ראש חודש כסליויאיר טוקר7
הניגון החב"די המוכר אולי נראה לכם ניגון עתיק במיוחד אך הוא בסך הכל בן 36 שנה. המעבד והמוזיקאי החב"די מוטי K חבר לזמר מנדי שפירא לביצוע חדש וסוחף (סינגלים וקליפים)
עובדיה חממה ב'מדרשיר' לפרשת תולדותעובדיה חממה ב'מדרשיר' לפרשת תולדותנתנאל לייפר
הזמר והיוצר עובדיה חממה בשיר החדש מתוך פרויקט ה'מדרשיר' בו מידי שבוע הוא מפרסם שיר בהשראת רעיונות מתוך פרשת השבוע. חממה כותב מלחין ומעבד (סינגלים)
דוד רפאל בן עמי בשיר לארץ ישראל • צפודוד רפאל בן עמי בשיר לארץ ישראל • צפונתנאל לייפר10
הזמר הוותיק דדי (דוד רפאל פיינשיל) בן עמי מבצע את לחנו של הרב יצחק גינזבורג מתוך האלבום החדש שיצא בקרוב, בעיבודו של המוזיקאי ארז לוונברג • צפו בקליפ (קליפים)
דודי רוט בסינגל חדש: אשריכם ישראלדודי רוט בסינגל חדש: אשריכם ישראליאיר טוקר7
הזמר דודי רוט, האח של, בסינגל חדש אותו הלחין בעצמו. על העיבוד הרוק פאנקי אחראי ישי זולברג (סינגלים וקליפים)
'היום השמיני' משיקים אלבום חדש - קרוב יותר'היום השמיני' משיקים אלבום חדש - קרוב יותרנתנאל לייפר5
להקת 'היום השמיני' באלבום שמיני. האחים בנצי ושמואל מרכוס באלבום חדש כמיטב המסורת של הלהקה אותו כתבו הלחינו ועיבדו בעצמם. האלבום מושק בקליפ השקה (קליפים)
עומרי כהן נוגע בדאגה למשפחה בשיר חדשעומרי כהן נוגע בדאגה למשפחה בשיר חדשנתנאל לייפר6
הזמר והיוצר עומרי כהן בסינגל חדש מתוך אלבום הבכורה שלו שיצא בקרוב. כהן כתב והלחין את השיר שנוגע בדאגה שלנו לקרובים לנו. על העיבוד וההפקה רפי קריספין (סינגלים)
בקליפ החדש של הרצליך: רחובות הערים העתיקותבקליפ החדש של הרצליך: רחובות הערים העתיקותיאיר טוקר27
הזמר אלי הרצליך בסינגל קליפ חדש בלחנו של נדב כהן ובעיבודו המוזיקלי של דוד איכילביץ'. לשיר צורף קליפ שצולם ברחובותיהן העתיקים של הערים ירושלים וצפת (קליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע66
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49