קולעוילם: 'מלכות' ילד הפלא בנצי קלצקין ואלפי הבחורים - שוכן עדקולעוילם: 'מלכות' ילד הפלא בנצי קלצקין ואלפי הבחורים - שוכן עד
ו' באייר תשפא | 18.04.21
'קולעוילם'! כחמשת אלפים בני ישיבות בביצוע הווקאלי הגדול בעולם יחד עם מקהלת 'מלכות' וילד הפלא בנצי קלצקין לשיר שהפך לאחד הלהיטים בשנה האחרונה- 'שוכן עד'. (מוזיקה)
"אבינו שבשמים": להקת טריווקאל בביצוע ייחודי"אבינו שבשמים": להקת טריווקאל בביצוע ייחודייאיר טוקר7
להקת הווקאל של אבישי רוזן "טריווקאל" בביצוע ווקאלי מעולה לשירו של סול זים "אבינו שבשמים" תפילה לשלום המדינה. 'כיכר השבת' מברך במזל טוב את רוזן לרגל אירוסיו (קליפים)
יותם שחטר בסינגל קליפ ווקאלי: "מדויק על הטיפה"יותם שחטר בסינגל קליפ ווקאלי: "מדויק על הטיפה"יאיר טוקר1
הזמר והיוצר יותם שחטר בסינגל קליפ חדש - "מדויק על הטיפה" שכתב הלחין וגם עיבד והפיק מוזיקלית כשהוא שר את כל הקולות שנשמעים בשיר (סינגלים וקליפים)
ישראל סוסנה בביצוע ווקאלי: "הטוב הטוב"ישראל סוסנה בביצוע ווקאלי: "הטוב הטוב"יאיר טוקר2
המעבד והיוצר ישראל סוסנה בביצוע ווקאלי מרהיב ללהיט הגדול של ר' בן ציון שנקר ז"ל - "הטוב הטוב" (סינגלים וקליפים)
יוני גנוט בגרסה ווקאלית לשירו המרגש: הגלה נאיוני גנוט בגרסה ווקאלית לשירו המרגש: הגלה נאיאיר טוקר1
הזמר והיוצר יוני גנוט בגרסה ווקאלית לשירו החדש והמרגש "הגלה נא" אותו כתב והלחין בעצמו. ההפקה המוזיקלית של אייל מזיג (סינגלים וקליפים)
משה קליין בביצוע ווקאלי ללהיט: שיר פשוטמשה קליין בביצוע ווקאלי ללהיט: שיר פשוטכיכר השבת17
הזמר משה קליין בביצוע ווקאלי מחודש ללהיט שכתב והלחין לו אלחנן אלחדד - "שיר פשוט". על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי מפיק האקאפלה המוביל יונתן שטרן (סינגלים וקליפים)
"ארץ ישראל": עובדיה חממה ומניין קולות"ארץ ישראל": עובדיה חממה ומניין קולותכיכר השבת2
הזמר והיוצר עובדיה חממה עם מניין קולות של זמרים: ארז לב ארי, מיכה ביטון, אבישי אשל, אילן דמרי, ניב יוספי ומקהלת ידידים העולמית. הלחן והעיבוד של חממה, המילים של הרב קוק (סינגלים)
יום השנה לפטירתו; שיר לזכרו של הרב הבריום השנה לפטירתו; שיר לזכרו של הרב הברכיכר השבת18
לקראת יום השנה הראשון לפטירתו של מייסד עמותת 'מתנת חיים', הרב ישיעיהו הבר, הופק שיר ווקאלי מיוחד לזכרו של האיש שמאחוריו עומדים למעלה מאלף תורמי כליה (מוזיקה)
גד אלבז בגרסה ווקאלית לסינגל: "הללו"גד אלבז בגרסה ווקאלית לסינגל: "הללו"יאיר טוקר36
הזמר גד אלבז בגרסה הווקאלית לשירו "הללו" שילוב בין הניגון החב"די הנודע לקטע מקורי בעיבוד ווקאלי חדש של המעבד מוטי K (סינגלים וקליפים)
עדי גביסון בגרסה ווקאלית לשירו: יותר מהכלעדי גביסון בגרסה ווקאלית לשירו: יותר מהכליאיר טוקר1
הזמר והיוצר עדי גביסון, לשעבר מלהקת הרוק 'פרדס' והיום רב קהילה בבאר יעקב, בביצוע ווקאלי לשיר שכתב בעצמו והלחין יחד עם דור ברין. עיבוד והפקה מוזיקלית: יונתן שטרן (סינגלים)
פרחי ניו יורק באלבום ווקאלי חדש: 'קנטטה'פרחי ניו יורק באלבום ווקאלי חדש: 'קנטטה'יאיר טוקר4
המלחין והמפיק איצי בולד מגיש אלבום ווקאלי חדש של מקהלת הילדים שלו "פרחי ניו יורק", 12 שירים מתוך מופע "הקנטטה" השנתי שהוא מפיק מוזיקלית מידי שנה (סינגלים)
מאיר בן דרור משיק אלבום ווקאלי: "תמיד עמך"מאיר בן דרור משיק אלבום ווקאלי: "תמיד עמך"יאיר טוקר2
הזמר מאיר בן דרור משיק אלבום ווקאלי איכותי במיוחד עם מיטב להיטי המוזיקה החסידית מכל הזמנים ובהפקתו המוזיקלית של מעבד האקאפלה המוביל יונתן שטרן (סינגלים)
מאיר חג'בי בביצוע ווקאלי ללהיט החדש של ריבומאיר חג'בי בביצוע ווקאלי ללהיט החדש של ריבויאיר טוקר57
הזמר והיוצר מאיר חג'בי בביצוע ווקאלי ללהיט החדש של ישי ריבו "סיבת הסיבות", הלחן של ישי ריבו ומאור שושן. עיבוד והפקה מוזיקלית ווקאלית: מנחם מוניס ומאיר חג'בי (סינגלים)
להקת 'אי שם' בביצוע ווקאלי לשירם: "הללוי-ה"להקת 'אי שם' בביצוע ווקאלי לשירם: "הללוי-ה"יאיר טוקר1
להקת 'אי שם' עם הסולן והמלחין איתן הנה בביצוע חדש לשיר הלהקה בלחנו של הנה. עיבוד, הפקה ווקאלית: אפי פוטולסקי (סינגלים וקליפים)
מקהלת 'בני דוד' מבצעת בווקאלי: "רפואה"מקהלת 'בני דוד' מבצעת בווקאלי: "רפואה"יאיר טוקר2
מקהלת ישיבת בני דוד-עלי מבצעים בביצוע ווקאלי את שירו של המלחין ברוך לוין "רפואה" שבוצע במקור על ידי יעקב שוואקי (סינגלים וקליפים)
שלום ברנהולץ בביצוע ווקאלי: שמעה תפילתישלום ברנהולץ בביצוע ווקאלי: שמעה תפילתייאיר טוקר12
הזמר שלום ברנהולץ בביצוע ווקאלי לשיר "שמעה תפילתי" בלחנו של שמשון סגל. על העיבוד הווקאלי המחודש לימי ספירת העומר אחראי המעבד מוטי K (סינגלים וקליפים)
ספירת העומר: "ווקאלית" במיוחד עבורכםספירת העומר: "ווקאלית" במיוחד עבורכםנתנאל לייפר5
בימי ספירת העומר נוהגים שלא לשמוע מוזיקה עם כלי נגינה, קיבצנו עבורכם את מיטב המוזיקה הווקאלית של השנתיים האחרונות עם מיטב היוצרים בז'אנר הייחודי (סינגלים וקליפים)
דוד זגה – "חוזר אל האמת" / גרסת האקפלהדוד זגה – "חוזר אל האמת" / גרסת האקפלהיאיר טוקר2
הזמר והיוצר דוד זגה בגרסת אקפלה לימי העומר לשיר שכתב והלחין, סינגל הבכורה שלו "חוזר אל האמת". עיבוד והפקה קולית: רועי ניצני (סינגלים וקליפים)
בני פרידמן משיק אלבום ווקאלי: לחישות הלב 2בני פרידמן משיק אלבום ווקאלי: לחישות הלב 2יאיר טוקר7
הזמר האהוב, בני פרידמן משיק אלבום ווקאלי חדש, שני בסדרה - "לחישות הלב 2" בו הוא מבצע את מיטב הלהיטים הישנים במוזיקה החסידית ומארח את ריבי שוובל ויוסף ניוקם. האזינו ל'בלבבי' מתוכו (סינגלים)
להקת "אתוון דאורייתא" בסינגל חדש: "הבדידות שלך"להקת "אתוון דאורייתא" בסינגל חדש: "הבדידות שלך"יאיר טוקר3
להקת 'אתוון דאורייתא' של הסולן רועי רוזנפלד ודוד ולדר בסינגל חדש אותו כתב והלחין רוזנפלד כששני חברי הלהקה אחראים לעיבוד ולנגינה (סינגלים וקליפים)
תור רפאל פרמינגר בסינגל קליפ חדש: הבעל שם טובתור רפאל פרמינגר בסינגל קליפ חדש: הבעל שם טוביאיר טוקר1
הזמר והיוצר תור רפאל פרמינגר בסינגל קליפ אנימציה חדש אותו כתב והלחין בעצמו. חלק מהמילים ממכתב הבעש"ט לגיסו. למלאכת העיבוד חבר פרמינגר לאריאל ברוך שולדמן (סינגלים)
להקת 'מזמור שיר' מבצעים "מלך רחמן"להקת 'מזמור שיר' מבצעים "מלך רחמן"יאיר טוקר
להקת החתונות 'מזמור שיר' עם הסולן יאיר כהן מבצעים את הקלאסיקה של ר' שלמה קרליבך "מלך רחמן". ניהול והפקה נגן הקלרינט של הלהקה, אלישיב ויצן (סינגלים וקליפים)
יעקב שוואקי מארח את יונתן רזאל: והיא שעמדהיעקב שוואקי מארח את יונתן רזאל: והיא שעמדהיאיר טוקר7
הזמר יעקב שוואקי מארח את הזמר והיוצר יונתן רזאל בלהיט הענק שלהם "והיא שעמדה" מתוך המופע באמפי לייב פארק 2019 בהפקת שרון דניאל פרו, עיבוד והפקה מוזיקלית גיא דאן (סינגלים)
שמעון יואל זינגר ומאיר אדלר בסינגל לפסח: חסל סידור פסחשמעון יואל זינגר ומאיר אדלר בסינגל לפסח: חסל סידור פסחיאיר טוקר
סינגל חדש לחג הפסח בלחנו של ר' שמואל ישעיה פרידמן. למלאכת השירה גויסו הזמר שמעון יואל זינגר, ילד הפלא זלמן לייב פרידמן והמעבד מאיר אדלר שנותן הפעם גם את קולו בשיר (סינגלים)
ליפא שמלצער בסינגל חדש: "מודים על ההודאה"ליפא שמלצער בסינגל חדש: "מודים על ההודאה"יאיר טוקר4
הזמר והיוצר ליפא שמלצער בסינגל קליפ חדש וקופצני אותו כתב והלחין בעצמו עבור תנועת "תודה לך השם". על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי המעבד הוותיק משה לאופר (סינגלים)
בנציון קלצקו ובנו לוזי בסינגל קליפ: "ליל שימורים"בנציון קלצקו ובנו לוזי בסינגל קליפ: "ליל שימורים"יאיר טוקר7
המלחין הפורה, ר' בנציון קלצקו, בסינגל קליפ משותף עם בנו ילד הפלא לוזי. את השיר הלחין לפנות בוקר שאחר ליל הסדר ומאז הוא מושר בידי בני המשפחה מידי שנה בסיומו של הסדר, שיר על 24 השעות האחרונות במצרים (קליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע50