"עמנו קל": גיל לדין מארח את אריאל זילבר ואדם בן לאווי"עמנו קל": גיל לדין מארח את אריאל זילבר ואדם בן לאווי
ח' בתמוז תשפא | 18.06.21
המוזיקאי, המתופף גיל לדין בסינגל סוחף ומקפיץ בו הוא מארח את הזמרים אריאל זילבר ואדם בן לאווי בסינגל חדש אותו כתב לדין יחד עם אדם בן לאווי, כשלדין גם הלחין וגם עיבד והפיק מוזיקלית (סיגנלים וקליפים)
להקת 'שירת הלב' בביצוע יפהפה: "ותערב"להקת 'שירת הלב' בביצוע יפהפה: "ותערב"יאיר טוקר5
להקת 'שירת הלב' עם הסולן נאור כהן, בביצוע משובח ללהיט של ר' שלמה יהודה רכניץ "ותערב". עיבוד והפקה מוזיקלית: אורי כהן (סינגלים וקליפים)
יגל הרוש באלבום 'קינות' מפתיע במיוחדיגל הרוש באלבום 'קינות' מפתיע במיוחדיאיר טוקר2
הזמר והיוצר יגל הרוש, באלבום ייחודי "חסרה נגינתי" עם קינות יהודי מרוקו אותם הוא מבצע בשירה יחד עם הזמר והיוצר שלמה אילן קינן ובליווי נגינת חליל הנאי. האזינו ל"בליל זה יבכיון" (סינגלים)
שלומי ברנשטיין מבצע: "ניגון שבת ויו"ט"שלומי ברנשטיין מבצע: "ניגון שבת ויו"ט"יאיר טוקר1
הזמר והיוצר שלומי ברנשטיין בביצוע נוסף מפרויקט הניגונים הייחודי שלו. והפעם לניגון החב"די "ניגון שבת ויו"ט" שמלחינו אינו ידוע בבירור.העיבוד המחודש של ברנשטיין (סינגלים)
אמיר והבה בסינגל חדש: "דקה לכוס קפה"אמיר והבה בסינגל חדש: "דקה לכוס קפה"יאיר טוקר1
הזמר ויוצר הרוק, אמיר והבה, בסינגל חדש "דקה לכוס קפה" אותו כתב הלחין וגם הפיק ועיבד מוזיקלית בעצמו כשהוא מנגן בכל הכלים (סינגלים וקליפים)
שלמה כ"ץ מארח את ניסים בלאק: "חיות נוהמות"שלמה כ"ץ מארח את ניסים בלאק: "חיות נוהמות"יאיר טוקר9
הזמר והיוצר שלמה כ"ץ מארח את הראפר האהוב ניסים בלאק לביצוע לחנו של ישראל דגן "חיות נוהמות". העיבוד של עמית גולן, כשעל הגיטרה נגן הבלוז הבינלאומי לייזר לויד (קליפים)
משה יעקב בן ארויה בסינגל חדש: "צעקת הלב"משה יעקב בן ארויה בסינגל חדש: "צעקת הלב"יאיר טוקר
הזמר והיוצר משה יעקב בן ארויה בסינגל חדש שכתב בעצמו. הלחן של משה יעקב ושמעון בן ארויה. עיבוד נגינה והפקה מוזיקאלית: שמעון בן ארויה (סינגלים וקליפים)
גבריאל קלצקו בסינגל חדש: "כה אמר"גבריאל קלצקו בסינגל חדש: "כה אמר"יאיר טוקר2
המלחין ר' בנציון קלצקו בלחן נוסף מאוצרות הלחנים שלו הפעם מבצע את השיר בנו, גבריאל קלצקו כשהאב והאח ילד הפלא, לוזי קלצקו אחראים לקולות. עיבוד: ישראל אמנט (סינגלים)
צחי קליין בסינגל חדש לפרשת חקת: להיות כאלוקיםצחי קליין בסינגל חדש לפרשת חקת: להיות כאלוקיםיאיר טוקר2
הזמר והיוצר צחי קליין בשיר לכבוד פרשת חקת מתוך פרויקט שירי הפרשה שלו והפעם על פרה אדומה והקשר שלה לחטא אדם הראשון. עיבוד והפקה מוזיקלית: נתנאל חמו (סינגלים)
שרון רייז מארח את מנדי ליפסקר וחברים: אשת חילשרון רייז מארח את מנדי ליפסקר וחברים: אשת חיליאיר טוקר3
הביצוע ללחנו הנודע של בן ציון שנקר ז"ל לקוח מתוך פסקול הסרט "לכי לך", שהפיק והלחין המוסיקאי שרון רייז ובו מארח את הזמר מנדי ליפסקר שגם שותף בעיבוד הקולי בשיר (סינגלים)
אהרן סיטבון בסינגל חדש: "והריקותי לכם ברכה"אהרן סיטבון בסינגל חדש: "והריקותי לכם ברכה"יאיר טוקר6
הזמר והיוצר אהרן סיטבון בסינגל חדש מתוך האלבום החדש שלו שיצא כבר בקרוב. סיטבון אחראי ללחן כשעל העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראים הצמד אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים)
ישראל פרטוש בסינגל קליפ חדש: "נפשי"ישראל פרטוש בסינגל קליפ חדש: "נפשי"יאיר טוקר
הזמר ישראל פרטוש מפריז בסינגל קליפ חדש בלחנו - "נפשי" מתוך הפיוט הנודע "ידיד נפש". עיבוד והפקה מוזיקלית שמואל אטלן (סינגלים וקליפים)
ניב שקד בסינגל חדש: "מה נהיה"ניב שקד בסינגל חדש: "מה נהיה"יאיר טוקר
הזמר והיוצר ניב שקד, בסינגל חדש אותו כתב בעצמו והלחין יחד עם שמעון בן ארויה - "מה נהיה" שיר העוסק במצב ובתקופה. על העיבודים אחראי שמעון בן ארויה (סינגלים)
שמואל הוניג בסינגל חדש: "מגן ומושיע"שמואל הוניג בסינגל חדש: "מגן ומושיע"יאיר טוקר16
הזמר שמואל הוניג בסינגל חדש אותו הלחין בעצמו בהשראת התקופה - "מגן ומושיע". עיבוד והפקה מוזיקלית: יהודה גלילי (סינגלים וקליפים)
קובי אלקובי חוזר בסינגל חדש: צורי חשקיקובי אלקובי חוזר בסינגל חדש: צורי חשקייאיר טוקר1
ילד הפלא לשעבר והפייטן הצעיר כיום, קובי אלקובי בסינגל חדש מתוך פרויקט פיוטים חדש בלחן מקורי ידש של סורלו לוי. המילים של ר' מורדכי בן יוסף תורג'מן. הפקה ועיבוד מוזיקלי: חנן י-ה סורלו לוי (סינגלים)
פרוייקט 'געגועים': ניגון לר' אהרן מסטראשלעפרוייקט 'געגועים': ניגון לר' אהרן מסטראשלעיאיר טוקר2
פרוייקט 'געגועים' של הרב מנחם מנדל עמאר, המגיש ניגוני חב"ד בגרסאות חדשות בביצוע לניגונו המיוחס של ר' אהרן מסטראשלע. עיבוד: עובד מוניס (סינגלים וקליפים)
מנדי ווארש בסינגל חדש: "שמע בני"מנדי ווארש בסינגל חדש: "שמע בני"יאיר טוקר2
הזמר והיוצר מנדי ווארש בסינגל חדש אותו הלחין בעצמו "שמע בני" (סינגלים וקליפים)
שמילי שטיינברג בסינגל חדש: "השיבנו"שמילי שטיינברג בסינגל חדש: "השיבנו"יאיר טוקר
הזמר והיוצר שמילי שטיינברג בסינגל הבכורה שלו "השיבנו" בלחנו של עזריאל דז'אלאשינסקי, כשהוא מלווה במקהלת הילדים "שיר ושבח" (סינגלים וקליפים)
שים קריימר בסינגל קליפ חדש: "ניגון קריימר"שים קריימר בסינגל קליפ חדש: "ניגון קריימר"יאיר טוקר1
הזמר והיוצר שים קריימר שעבר בשנתיים האחרונות להתגורר בישראל יוצא בסינגל קליפ מלא שמחה שצולם בעיר העתיקה בירושלים. הלחן של קריימר, העיבוד של מנדי פורטנוי (קליפים)
אריאל זילבר בסינגל קליפ מקפיץ: "כל הקולות"אריאל זילבר בסינגל קליפ מקפיץ: "כל הקולות"יאיר טוקר5
הזמר והיוצר אריאל זילבר בסינגל קליפ חדש ומתוק במיוחד מתוך פרויקט "החדר הסודי" של המוזיקאי אודי תורג'מן. המילים של יחזקאל רחמים, לחן הפקה מוסיקלית ועיבוד: אודי תורג'מן (קליפים)
הראפר נתי F.M בסינגל קליפ חדש: "מילים"הראפר נתי F.M בסינגל קליפ חדש: "מילים"יאיר טוקר6
הראפר "נתי F.M" עמר, המוכר לנו מלהקת 'תראפיה' בסינגל קליפ סולו חדש אותו כתב והלחין בעצמו. עיבוד והפקה מוזיקלית: יונה בן-דוב (סינגלים וקליפים)
שמואל הררי בסינגל חדש: "בית נאמן"שמואל הררי בסינגל חדש: "בית נאמן"יאיר טוקר43
הזמר שמואל הררי, בוגר תכנית 'הקול הבא' בסינגל חדש אותו כתב והלחין עבורו המלחין המצליח, אלחנן אלחדד. עיבוד והפקה מוזיקלית: שמואל כהן (סינגלים וקליפים)
אריאל שולדמן בסינגל חדש: "אור פשוט"אריאל שולדמן בסינגל חדש: "אור פשוט"יאיר טוקר3
הזמר והיוצר אריאל שולדמן בסינגל חדש - "אור פשוט", שיר שכתב והלחין בעצמו כשהוא גם אחראי לעיבוד ולהפקה המוזיקלית (סינגלים וקליפים)
להקת "שלשלת ג'וניור" חוזרת בסינגל קליפלהקת "שלשלת ג'וניור" חוזרת בסינגל קליפיאיר טוקר15
להקת הילדים של המלחין יצחק רוזנטל - "שלשלת ג'וניור" חוזרת בסינגל קליפ חדש "שירו להשם" בלחנו של רוזנטל. עיבוד והפקה מוזיקלית: דני גרוס (סינגלים וקליפים)
חיים גנץ שר מרטין וידרקר: "יוסף ה' עליכם"חיים גנץ שר מרטין וידרקר: "יוסף ה' עליכם"יאיר טוקר1
החזן חיים גנץ שר משיריו של המלחין מרטין וידרקר: "יוסף ה' עליכם". העיבוד וההפקה המוזיקלית של מנחם בריסטובסקי (סינגלים וקליפים)
מאיר קליינר ויגל הרוש מבצעים: "ידיד נפש"מאיר קליינר ויגל הרוש מבצעים: "ידיד נפש"יאיר טוקר
נגן הקלרינט והזמר מאיר קליינר והזמר והיוצר, נגן הקמנצ'ה, יגל הרוש חברו יחד לבצע את "ידיד נפש" בלחן הברסלבאי העתיק והמרגש. על הקלידים והגיטרה: ערן קליין (סינגלים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע50