גד אלבז  יוני z  בית השואבה  ברסלב
להקת 'נשמחה' מארחת את יצחק מאיר: "לפיכך"להקת 'נשמחה' מארחת את יצחק מאיר: "לפיכך"
ט"ו בתשרי תשעט | 24.09.18
שירו המקפיץ של ר' חיים בנט בביצוע מחודש של הזמר יצחק מאיר ולהקת 'נשמחה' מתוך האלבום החדש של הלהקה. העיבוד המחודש של חברי הלהקה (סינגלים וקליפים)
שלומית בונה סוכה - ישי לפידות ועמירן דבירשלומית בונה סוכה - ישי לפידות ועמירן דביריאיר טוקר5
שירה המפורסם של נעמי שמר בביצועם של ישי לפידות ועמירן דביר. השיר הוקלט לפני כמה שנים אך כמעט ולא פורסם, כעת, לקראת החג הוא הועלה לרשת מחדש (סינגלים וקליפים)
מידד טסה במחרוזת 'שמחת בית השואבה'מידד טסה במחרוזת 'שמחת בית השואבה'יאיר טוקר21
הזמר מידד טסה במחרוזת חסידית קלאסית, קצבית ושמחה לשמחת בית השואבה. על העיבודים המוזיקליים רועי פנחסי. האזינו ל-22 דקות של שמחת חג (סינגלים וקליפים)
דודי פלדמן ושרולי ליפשיטץ: "אליהו הנביא"דודי פלדמן ושרולי ליפשיטץ: "אליהו הנביא"יאיר טוקר9
דודי פלדמן ושרולי ליפשטיץ מבצעים את להיט מוצאי השבת בלחנו של הזמר והיוצר יובל סלע. הביצוע מלווה בקליפ מלהיב שינסה לסייע לכם לומר את המילים לפחות 130 פעם (קליפים)
יוני Z שוב מפתיע בקליפ מרהיב במיוחד •צפויוני Z שוב מפתיע בקליפ מרהיב במיוחד •צפונתנאל לייפר25
הזמר והיוצר יוני Z בסינגל קליפ חדש מתוך אלבום הבכורה שלו. יוני שיצר השנה כמה מהקליפים היותר מרהיבים במוזיקה החסידית מגיע שוב עם יצירת מופת מיוחדת (סינגלים וקליפים)
תלמידי ישיבת דרכי צבי:  "ברחמיך הרבים"תלמידי ישיבת דרכי צבי: "ברחמיך הרבים"יאיר טוקר1
במסגרת קורס כישורי חיים, ולקראת סיום מסכת, הוציאו תלמידי הישיבה שיר אותו הלחין המנהל החינוכי הרב אבי אברהם. על העיבוד המוזיקלי הופקד אבי ז'נו (סינגלים וקליפים)
אברומי ספיץ ו'פומפדיתא' - "הרחמן"אברומי ספיץ ו'פומפדיתא' - "הרחמן"יאיר טוקר1
הזמר והיוצר אברומי ספיץ בסינגל חדש דואט עם להקת 'פומפדיתא' מתוך אלבום הבכורה החדש שלו "אמונה". השיר הולחן על ידי ספיץ עצמו ועובד על ידי דני גרוס (סינגלים וקליפים)
שמחה פרידמן בסינגל חדש: " לא עוד רגע"שמחה פרידמן בסינגל חדש: " לא עוד רגע"נתנאל לייפר22
הזמר והיוצר שמחה פרידמן בסינגל חדש ומקפיץ בסגנון ה"טוויסט" - "לא עוד רגע", בלחנם של צמח ושרוליק הלל ובעיבודו של המוזיקאי המוערך נאור כרמי (סינגלים וקליפים)
אוהד מושקוביץ בסינגל חדש: "רק הקב"ה"אוהד מושקוביץ בסינגל חדש: "רק הקב"ה"יאיר טוקר1
הזמר החסידי המצליח, אוהד מושקוביץ, בסינגל נוסף מתוך אלבומו השישי והחדש "בשעה טובה", שיר מקפיץ בלחנו של אלי קליין ובעיבודם של אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים וקליפים)
יונתן רזאל והלהקה הדרום אפריקאית: נפשנויונתן רזאל והלהקה הדרום אפריקאית: נפשנונתנאל לייפר15
לאחר ההצלחה הגדולה של "למען אחיי", ביצוע כיפי נוסף מתוך המופע של יונתן רזאל בדרום אפריקה עם להקת צעירי מזנסי. הפעם ביצוע ללהיט של יונתן רזאל עצמו (קליפים)
יוסף דניאל בסינגל חדש - "פתח את עינינו"יוסף דניאל בסינגל חדש - "פתח את עינינו"נתנאל לייפר6
הזמר והיוצר יוסף דניאל ויאריאל בשיר קצבי חדש אותו כתב בעצמו והלחין יחד עם המפיק ישראל לאוב. על ההפקה המוזיקלית אחראי פרדי פביאן (סינגלים וקליפים)
ינקי מרקוביץ' בסינגל שלישי  - "גשם"ינקי מרקוביץ' בסינגל שלישי - "גשם"נתנאל לייפר7
הזמר והיוצר ינקי מרקוביץ' בסינגל שלישי הפותח את עונת החורף, מתוך אלבום הבכורה שלו עליו הוא עובד בימים אלו עם המפיק והמעבד המוזיקלי יפתח דקל (סינגלים וקליפים)
רמי קליינשטיין מפרויקט 'צמאה': אנא עבדארמי קליינשטיין מפרויקט 'צמאה': אנא עבדאנתנאל לייפר16
רמי קליינשטיין בסינגל שני מתוך האלבום החמישי בפרויקט 'צמאה' - "אנא עבדא". על פי המסרות החב"דית, על פי הוראת האדמו"ר הריי"צ שר ר' שניאור זלמן טייבל את הניגון, כפי ששמעו מאת ר' שמעון קלפר מניקולייב, על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי המוזיקאי והמעבד החב"די נאור כרמי (סינגלים וקליפים)
עמירן דביר וישי לפידות בדואט - 'אתה קדוש'עמירן דביר וישי לפידות בדואט - 'אתה קדוש'נתנאל לייפר15
צמד המוזיקאים היוצרים עמירן דביר וישי לפידות מחדשים את הלהיט של הזמר והיוצר עדי רן מתוך אלבומו הבועט, הראשון לאחר החזרה בתשובה - "האחרון שבעם" (סינגלים וקליפים)
ניגון הלימוד של מרן הגרי"ש אלישיב נחשףניגון הלימוד של מרן הגרי"ש אלישיב נחשףיאיר טוקר10
קטע מרגש של מקהלת 'מלכות' ותזמורת 'פייער' הקלטותיהם המקוריות של רבן של ישראל הגרי"ש אלישיב והגרמ"ש שפירא בניגון הלימוד הערב בליווי מוזיקלי (סינגלים וקליפים)
שמחה ליינר בשיר לזכרו של ארי פולד הי"דשמחה ליינר בשיר לזכרו של ארי פולד הי"דנתנאל לייפר9
הזמר והיוצר שמחה ליינר הזדעזע מהרצח המחריד של ארי פולד הי"ד בפיגוע דקירה בצומת גוש עציון והלחין וכתב מיד שיר קצר לזכרו - "התגבר כארי" • האזינו (סינגלים וקליפים)
יוסף ניוקם בסינגל חדש: "לעולם לא מאוחר"יוסף ניוקם בסינגל חדש: "לעולם לא מאוחר"יאיר טוקר
הזמר והיוצר יוסף ניוקם בסינגל שני "לעולם לא מאוחר", שיר תשובה לקראת יום הכיפורים. ניוקם כתב והלחין ואילו על העיבוד המוזיקלי הופקד דני גרוס (סינגלים וקליפים)
ליאור דוד בסינגל חדש - "מתוק הדין"ליאור דוד בסינגל חדש - "מתוק הדין"נתנאל לייפר1
לקראת יום הכיפורים יוצא הזמר והיוצר ליאור דוד בסינגל שני מתוך אלבום הבכורה שלו "שערי גאולה" שיצא בחודשים הקרובים. ליאור דוד כתב הלחין וגם עיבד (סינגלים וקליפים)
שמוליק פראנק בסינגל בכורה: "מעבירין"שמוליק פראנק בסינגל בכורה: "מעבירין"יאיר טוקר3
אחיו של נגן הקלרינט המפורסם פוצח בקריירת שירה עם שיר בכורה אותו הלחין בעצמו על ההפקה המוזיקלית הופקד דוד טויב (סינגלים וקליפים)
רועי לביא בביצוע חב"די רוקי - "כי אנו עמך"רועי לביא בביצוע חב"די רוקי - "כי אנו עמך"נתנאל לייפר5
הזמר והיוצר האילתי רועי לביא ביצוע רוקיסטי ומחוספס ללחן החב"די מתוך תפילת יום הכיפורים אותו לימד הרבי מלובביץ' במהלך השנים לצד ניגונים נוספים (סינגלים וקליפים)
שניאור סעדון מבצע את הניגון החב"די המוכרשניאור סעדון מבצע את הניגון החב"די המוכריאיר טוקר8
"כי אנו עמך" הוא אחד הניגונים שלימד הרבי מחב"ד זצוק"ל במהלך השנים. הזמר שניאור סעדון, חסיד חב"ד מצרפת מבצע את השיר בגרסה אלקטרונית מחודשת (סינגלים)
ערן קליין בסינגל חדש - "מתי תבוא אליי"ערן קליין בסינגל חדש - "מתי תבוא אליי"יאיר טוקר1
כמפעם לפעם לפני החגים, המעבד והיוצר ערן קליין בסינגל אישי חדש אותו כתב הלחין וביצע בעצמו בקולו השברירי והייחודי (סינגלים וקליפים)
מיכאל ידיד בסינגל קליפ חדש מתוך הפרויקטמיכאל ידיד בסינגל קליפ חדש מתוך הפרויקטנתנאל לייפר1
הזמר והיוצר מיכאל ידיד הוציא לאור פרויקט מוזיקלי חדש - לחנים חדשים שלו לפרקי התהילים של התיקון הכללי. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי אביב פרי (סינגלים וקליפים)
הרב ציון פאלח בפיוט "אדיר ונאור" • צפוהרב ציון פאלח בפיוט "אדיר ונאור" • צפוכיכר השבת1
לקראת יום הכיפורים מגיש הרב ציון פאלח את הפיוט "אדיר ונאור" בליווי להקת שבע שמיניות בקליפ מיוחד שצולם בבית הכנסת "אחווה ורעות" ברמת גן • צפו בקליפ המיוחד (מוזיקה)
ראש הכולל הלחין; הגראמער וילד הפלא מרגשיםראש הכולל הלחין; הגראמער וילד הפלא מרגשיםיאיר טוקר8
הרב פנחס פרידמן מחשובי המלחינים בבעלזא הלחין הגראמר אברהם מרדכי שווארץ וילד הפלא שלום סאל, מבצעים את הלחן המרגש לקראת יום הכיפורים הבעל"ט (סינגלים וקליפים)
שמחה ונחת: מיטב הזמרים בארה"ב • צפושמחה ונחת: מיטב הזמרים בארה"ב • צפונתנאל לייפר8
לקראת קידום המופע המשותף הגדול בחול המועד משיקים הזמרים והמלחין יוסי גרין סינגל חדש בלחנו של גרין, מילותיו של אילוביץ' ובעיבודו המוזיקלי של זושא שניצלער (קליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע65
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49