קול ברמה  יאיר..  גור  hartk..
הלהיט הישראלי המצליח בגרסת ה"נ נח"הלהיט הישראלי המצליח בגרסת ה"נ נח"
י"ב בתמוז תשעט | 15.07.19
הגרסא ה"נ נחית" שחושפת רבות על הלך המחשבה שלהם, ללהיט הישראלי של עומר אדם בביצועו של נועם נתיב. המילים המחודשות של שרון כנפו, הלחן של אלעד טרבלסי ומאור תיתון (סינגלים וקליפים)
איתמר אביסריס בסינגל חדש: "לומר לך"איתמר אביסריס בסינגל חדש: "לומר לך"נתנאל לייפר
הזמר והיוצר איתמר אביסריס בסינגל נוסף מתוך אלבום הבכורה שלו. אביסריס כתב והלחין את השיר בעצמו ואחראי גם להפקה המוזיקלית הרוקיסטית (סינגלים וקליפים)
מוטי הלר צייר את סנדי אופמן שר "אם אשכחך"מוטי הלר צייר את סנדי אופמן שר "אם אשכחך"יאיר טוקר2
רגע לפני שלושת שבועות 'בין המצרים', מגיש סנדי אופמן ביצוע ווקאלי חסידי ללחנו של שרון אבילחק "על נהרות בבל", שבוצע במקור על ידי מידד טסה, מלווה בקליפ מאוייר (מוזיקה)
היוצר האלמוני בסינגל חדש לכבוד השבת: שופר גדולהיוצר האלמוני בסינגל חדש לכבוד השבת: שופר גדולנתנאל לייפר1
יוצר אלמוני, חוזר בתשובה המתגורר בירושלים, בוגר בית הספר למוזיקה רימון בסינגל חדש בסגנון הקאנטרי אותו הלחין והפיק מוזיקלית בעצמו לכבוד השבת (סינגלים וקליפים)
חכם דוד מנחם בשיר חדש: "חביבי תראה"חכם דוד מנחם בשיר חדש: "חביבי תראה"נתנאל לייפר6
היוצר עמית חי כהן כתב, הלחין והפיק מוזיקלית את השיר ”חביבי תראה״ לקולו של חכם דוד מנחם שגם מנגן בנאי. זהו שיר אמוני, פיוט עכשווי, הקורא לחשבון נפש וצדק בעולם (מוזיקה)
מוזיקאים מכל העולם התגייסו לקליפ היהודימוזיקאים מכל העולם התגייסו לקליפ היהודינתנאל לייפר4
הזמר והיוצר יצחק ביטון, בקליפ וביצוע חדש לשירו משנת 1984 במסגרת להקת 'רעיא מהימנא'. ביטון כתב והלחין את השיר שמדבר על הנשמה והחיבור בין כולם (סינגלים וקליפים)
עודד ישראל מנשרי בסינגל חדש: קול חוזרעודד ישראל מנשרי בסינגל חדש: קול חוזרנתנאל לייפר1
הזמר והיוצר המוערך, עודד ישראל מנשרי בסינגל נוסף אותו כתב והלחין מתוך אלבומו השני אותו הוא סיים להקליט בימים אלו עם המפיק והמעבד שמוליק דניאל (סינגלים וקליפים)
קברה של ללה סוליקה בפאסבן אליגון בשיר מיוחד על הצדקת ממרוקונתנאל לייפר3
הזמר והיוצר בן אליגון בשיר שכתב והלחין על הצדקת ממרוקו, ללה סוליקה, הנערה שבחרה למות ולא לעזוב את דרך אבותיה ולהינשא לנסיך המרוקאי. עיבוד והפקה מוזיקלית: יוסי גרשון (סינגלים)
נריה שור בסינגל ביכורים: צועק אל העולםנריה שור בסינגל ביכורים: צועק אל העולםנתנאל לייפר2
הזמר והיוצר הצעיר נריה שור בסינגל ביכורים אותו כתב והלחין בעצמו. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד ברק ברנע (סינגלים וקליפים)
אייזיק האניג מרגש בברכת כהנים של יוסי גריןאייזיק האניג מרגש בברכת כהנים של יוסי גריןנתנאל לייפר2
הזמר החסידי האהוב, אייזיק האניג בביצוע מרגש במיוחד לשירו של יוסי גרין "כהנים" כשהוא מלווה בתזמורת סבבה ומקהלת שירה. עיבוד מחודש: מנדי הרשקוביץ (סינגלים)
שמעון אליעד בביצוע מחודש: ברכת כהניםשמעון אליעד בביצוע מחודש: ברכת כהניםיאיר טוקר2
הזמר שמעון אליעד בביצוע מלא עוצמה ללחן המוכר לברכת כהנים של ליאת רבנר. השיר בוצע במקור על ידי ליאור נרקיס וזכה לביצועים רבים (סינגלים וקליפים)
ג'רמי גימפל בסינגל קליפ חדש: "מודה אני"ג'רמי גימפל בסינגל קליפ חדש: "מודה אני"נתנאל לייפר4
הזמר והיוצר ג'רמי גימפל מחוות ערוגות בסינגל קליפ רוקיסטי נוסף מתוך אלבומו "פסוקי דזמרא". גימפל מלחין את פרקי התהילים בנוף אותו דוד המלך ראה (סינגלים וקליפים)
ביני לנדאו בסינגל נוסף מהאלבום החדש: "כתר"ביני לנדאו בסינגל נוסף מהאלבום החדש: "כתר"נתנאל לייפר4
הזמר והיוצר המצליח, ביני לנדאו, בסינגל חמישי מתוך אלבומו החדש "מבוע". לנדאו אחראי על הלחן והמילים וגם על העיבוד המוזיקלי (סינגלים וקליפים)
יואלי ויואלי במחרוזת ריקודים סוערת • צפויואלי ויואלי במחרוזת ריקודים סוערת • צפויאיר טוקר3
הזמר יואלי גרינפלד מלווה בתזמורתו של יואלי פישר במחרוזת ריקודים לחתונה משיריו ולהיטים נוספים. עיבודים: יואלי פישר (סינגלים וקליפים)
זיו שפירא בסינגל נוסף: "צינור נפתח"זיו שפירא בסינגל נוסף: "צינור נפתח"נתנאל לייפר
הזמר והיוצר זיו שפירא בסינגל נוסף מתוך פרויקט "שירי המגירה" שלו. השיר הולחן לפני עשור ועכשיו סוף סוף הוקלט בעיבודו המוזיקלי של אליעד גרין (סינגלים וקליפים)
"למצוא חן": יואלי דיקמן מפתיע ומרגש עם להיט חדש"למצוא חן": יואלי דיקמן מפתיע ומרגש עם להיט חדשנתנאל לייפר29
המעבד והמנצח יואלי דיקמן בשיר נוסף מתוך פרויקט מקורי 'Number 1', עליו הוא עמל לאחרונה בו הוא שר וגם מארח את מיטב הזמרים. קליפ מרהיב יצא לאחר 3 השבועות (סינגלים)
מרדכי גוטליב בקליפ חדש: "ניגון גוטליב"מרדכי גוטליב בקליפ חדש: "ניגון גוטליב"נתנאל לייפר7
הזמר והיוצר ר' מרדכי גוטליב בקליפ חדש וסוחף מתוך אלבומו "גלוי וידוע". הלחן של גוטליב עצמו ואילו העיבוד של בני לאופר (סינגלים וקליפים)
דוד פרלמן בסינגל חדש: "חבר שלי"דוד פרלמן בסינגל חדש: "חבר שלי"נתנאל לייפר6
הזמר הצעיר יוצא להקת 'פרחי מיאמי', דוד פרלמן בסינגל חדש המשלב עברית ואנגלית. פרלמן הלחין ואחראי למילים באנגלית ואילו בעברית כתב אותם צביקה בורנשטיין. עיבוד: דני גרוס (סינגלים)
פרדי הכהן בלהיט החדש: "יום השישי"פרדי הכהן בלהיט החדש: "יום השישי"נתנאל לייפר10
זה היה צפוי למדי, כחודש לאחר שהזמר עומר אדם הוציא את שירו "יום השישי" והנה הגרסה הדתית של הזמר ורב האמנים פרדי כהן. על העיבוד וההפקה המוזיקלית: עמוס כהן (סינגלים)
להקת 'טוקסידוס' מגיירים  שיר חופה מרגשלהקת 'טוקסידוס' מגיירים שיר חופה מרגשנתנאל לייפר4
להקת החתונות 'טוקסידוס' והסולן בן זיגדון בסינגל קליפ חדש, גיור לשיר לועזי מתוך פסקול של סרט. על העיבוד המוזיקלי אחראים: רועי שמע, מיכאל כהן ובן זגדון (סינגלים וקליפים)
אשר מוריס בסינגל בכורה: "לא לבד"אשר מוריס בסינגל בכורה: "לא לבד"יאיר טוקר
הזמר והיוצר אשר מוריס בסינגל בכורה באנגלית אותו כתב על ההתמודדות של ילד עם אתגרי החיים והידיעה שהוא לא לבד בעולם אלא יש בורא. הפקה מוזיקלית א.י סטאום (סינגלים)
דוד אבבו בסינגל חדש: "הכל טוב"דוד אבבו בסינגל חדש: "הכל טוב"נתנאל לייפר3
הזמר הצרפתי דוד אבבו בסינגל חדש בעברית אותו כתב אלעד טרבלסי, הלחן של אילן אבו העיבוד המוזיקלי של אילן אבו ודוד חדג׳ג (סינגלים וקליפים)
אביאל מרק בסינגל בכורה: "ברחתי מעצמי"אביאל מרק בסינגל בכורה: "ברחתי מעצמי"נתנאל לייפר4
הזמר והיוצר אביאל מרק משיק סינגל בכורה על הבריחה מעצמנו והצורך למצוא את עצמנו. מרק כתב והלחין בעצמו. הפקה מוזיקלית: ליאור קדושקין וזיו לגזיאל (סינגלים וקליפים)
זיו שפירא בסינגל חדש: "פעם אחת"זיו שפירא בסינגל חדש: "פעם אחת"נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר זיו שפירא בסינגל חדש בשבח השתיקה, אותו כתב והלחין בעצמו לפני 14 שנה אך רק עכשיו החליט להיכנס לאולפן ולהקליט אותו מקצועית. על העיבוד וההפקה: אליעד גרין (סינגלים)
להקת 'שטר' מארחת את ניסים בלאקלהקת 'שטר' מארחת את ניסים בלאקנתנאל לייפר4
להקת הראפ החרדית מבית שמש "שטר" בסינגל חדש בו הם מארחים את הראפר החרדי השחור, ניסים בלאק - "מאורת הארנבת" העוסק בהתמודדות עם אתגרי החיים. מוזיקה: יהודה זיתים (סינגלים)
ישיבת ווטרברי בלהיט קומזיצי חדש: 'מלא'ישיבת ווטרברי בלהיט קומזיצי חדש: 'מלא'נתנאל לייפר1
לכבוד הדינר של ישיבת עטרת שמואל בווטרברי, מבצעים תלמידי הישבה שרולי רובין יוסף קספר את הלחן של הלל קפניק וברוך נפתל שגם אחראים לעיבוד המוזיקלי (סינגלים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49