צפו: יונתן רזאל במופע אינטימי לגולשי 'כיכר'צפו: יונתן רזאל והפסנתר במופע אינטימי לגולשי כיכר השבת
ח' בניסן תשפ | 02.04.20
הזמר והיוצר יונתן רזאל, פותח את המופע הראשון של 'כיכר Show' שנערך באמפי 'שלווה'. מידי ערב 'כיכר השבת' יביא אליכם לסלון את מיטב האמנים במוזיקה היהודית (כיכר Show)
עמי כהן ואברהם בלטי: אם אשכחך ירושליםעמי כהן ואברהם בלטי: אם אשכחך ירושליםיאיר טוקר
בשבוע בו לראשונה שריד בית מקדשנו ותפארתנו התרוקן מאדם ועומד בשיממונו בעקבות מגפת הקורונה, משחרר המוסיקאי המעבד עמי כהן גרסה אינסטרומנטלית ל"אם אשכחך ירושלים" הידוע בביצוע נגן הקלרינט אברהם בלטי אל מול חומות הכותל. הביצוע לקוח מתוך חתונה שהתקיימה אך לפני כמה ימים כשעוד היה ניתן לקיים אירועים על פי ההנחיות מעל רחבת הכותל (קליפים)
יואלי דיקמן וילדי ומתנדבי 'עזר מציון': יש אמונהיואלי דיקמן וילדי ומתנדבי 'עזר מציון': יש אמונהנתנאל לייפר
צפו בביצוע מרהיב של שירת רבים לשירו של משה מונה רוזנבלום "יש אמונה" שיר אמונה ותקווה אותו מבצעים יחד יואלי דיקמן ותזמורתו בליווי הילדים והמתנדבים (קליפים)
ליפא שמלצער בסינגל חדש ברוח התקופהליפא שמלצער בסינגל חדש ברוח התקופהנתנאל לייפר
הזמר והיוצר החסידי המסקרן ליפא שמלצער בסינגל חדש "הייל אונז אויס" או בעברית "רפא אותנו" שיר לרגל הקורונה. שמלצער כתב והלחין כשהעיבוד המוזיקלי של יהודה גלילי (סינגלים)
חנן בן ארי בקליפ נוגע: "געגועים לבני  אדם"חנן בן ארי בקליפ נוגע: "געגועים לבני אדם"נתנאל לייפר
הזמר והיוצר חנן בן ארי כתב יחד עם ליאור אנגלמן בעקבות הקורונה והמשבר שבעקבותיה. הלחן המרגש של בן ארי. עיבוד והפקה מוזיקלית: תומר בירן. צפו בקליפ היחודי (קליפים)
"שיר למען השבת" בסינגל חדש: "לולי""שיר למען השבת" בסינגל חדש: "לולי"נתנאל לייפר
האמן האלמוני שמכנה את עצמו "שיר למען השבת" בסינגל חדש אותו הלחין רבו למילים "לולי תורתך". ההפקה והעיבוד המוזיקלי של "שיר למען השבת" (סינגלים וקליפים)
יוסי גרין הלחין, 'יידישע נחת' מרגשים: שלוםיוסי גרין הלחין, 'יידישע נחת' מרגשים: שלוםנתנאל לייפר
מקהלת הילדים 'יידישע נחת' בניצוחו של משה קרויס מלווה במקהלת ידידים ותזמורת פריילאך בעיבודיו של אבי שרייבר מבצעים את לחנו המרגש של יוסי גרין "שלום" (קליפים)
שמואל הררי ומשה שמחה: במשאפ 'צל של תקווה'שמואל הררי ומשה שמחה: במשאפ 'צל של תקווה'נתנאל לייפר
הזמרים שמואל הררי ומשה שמחה במחרוזת להיטים של תקווה המתאימה במיוחד למצב בו אנו נמצאים. על העיבודים אחראים משה שמחה ו'אליאב מיוזיק' (סינגלים וקליפים)
י. שופריו בסינגל קליפ חדש: "סאנשיין"י. שופריו בסינגל קליפ חדש: "סאנשיין"נתנאל לייפר
הזמר והיוצר המסקרן 'י. שופריו' בסינגל קליפ חדש גרובי ומושקע אותו כתב והלחין בעצמו. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי הקלידן המוכשר דוד עדה (סיגנלים וקליפים)
לראשונה במוזיקה החסידית: האזינו ב-8Dלראשונה במוזיקה החסידית: האזינו ב-8Dנתנאל לייפר33
האזינו לשירו של חיים שלמה מאעייס שתוכנת בטכנולוגיית 8D שנותן תחושת מרחב רבת מימדים. אם אף פעם לא יצא לך לחוות שיר בשמונת מימד, תישען אחורה תשתמש באוזניות (חובה!) ותתכונן להתפלא (סינגלים)
ערן קליין מארח אמנים בביתם: כשנשוב וניפגשערן קליין מארח אמנים בביתם: כשנשוב וניפגשנתנאל לייפר6
המעבד והמוזיקאי ערן קליין בסינגל חדש ברוח המצב אותו כתב הלחין וגם הפיק מוזיקלית כשהוא מארח ווירטואלית את יוני גנוט, אביאל סולטן, מתי שריקי ואיל כהן (סינגלים וקליפים)
אדיר מלכא מחדש את הלהיט: והיא שעמדהאדיר מלכא מחדש את הלהיט: והיא שעמדהיאיר טוקר7
הזמר אדיר מלכא מחדש לקראת החג את הלהיט של יונתן רזאל "והיא שעמדה". על העיבוד המחודש אחראי המעבד דוד ביתן (סינגלים וקליפים)
יוני ברגר מגיש סינגל ביכורים: "בוודאי"יוני ברגר מגיש סינגל ביכורים: "בוודאי"יאיר טוקר3
הזמר יוני ברגר משיק את סינגל הראשון שלו "בוודאי" בלחנו של המעבד עמי כהן שאחראי כמובן גם לעיבוד הקצבי. המילים של רבי מנחמן מברסלב (סינגלים וקליפים)
מה גרם למשבר בין שרולי ונתנאל? הצמד חושף הכלמה גרם למשבר בין שרולי ונתנאל? הצמד חושף הכלנתנאל לייפר225
הרשת החרדית געשה אמש, כשצמד הפופ היהודי - שרולי ונתנאל הודיעו באינסטגרם, שהם מפרידים כוחות ומפרקים את העשייה המשותפת שלהם. כעת נחשפים הפרטים (סינגלים)
שולי רנד בקליפ חדש ורלוונטי: "הספינה"שולי רנד בקליפ חדש ורלוונטי: "הספינה"נתנאל לייפר39
הזמר והיוצר המוערך, שולי רנד, בקליפ חדש לשירו "הספינה" מתוך אלבומו האחרון. השיר מתאים במיוחד למצבנו בימים אלה. הלחן והמילים של רנד. עיבודים: אסף תלמודי (קליפים)
מקהלת הילדים של אלי שלר: "משתוקא"מקהלת הילדים של אלי שלר: "משתוקא"יאיר טוקר3
מקהלת הילדים של אלי שלר בסינגל קליפ חדש אותו הלחין שלר בעצמו למילים ממסכת מגילה בשבח השתיקה. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי בנציון בלומין (קליפים)
ישי ריבו מרגש בסינגל קורונה חדש: "כתר מלוכה"ישי ריבו מרגש בסינגל קורונה חדש: "כתר מלוכה"נתנאל לייפר127
הזמר והיוצר האהוב, ישי ריבו, בסינגל חדש שנולד באולפן הבזק שהוקם בביתו של ריבו בשל הסגר. ריבו כתב והלחין כשהוא חובר להפקה המוזיקלית של מאור שושן (סינגלים)
בנציון קלצקו ובניו: ההליכה לביה"כ עם אבאבנציון קלצקו ובניו: ההליכה לביה"כ עם אבאיאיר טוקר1
המלחין בנציון קלצקו בסינגל חדש, אותו הלחין לרגל המצב בו כעת אין תפילות בבתי הכנסת. את השיר הוא מבצע יחד עם ילדיו לוזי ומאיר. על העיבוד אחראי ישראל אמנט (סינגלים)
שרולי גרין בסינגל חדש: "שמע ישראל"שרולי גרין בסינגל חדש: "שמע ישראל"יאיר טוקר
הזמר החסידי שרולי גרין בסינגל חדש אותו כתב והלחין בעצמו בהשראת שרולי מאייר. על העיבוד המוזיקלי הופקד המעבד דייויד טויב (סינגלים וקליפים)
יואלי קליין ושייע גרוס שרים: עמו אנכי בצרהיואלי קליין ושייע גרוס שרים: עמו אנכי בצרהנתנאל לייפר2
מלווה במילים בשפת האידיש, כי כאשר ליהודים יש צרה הם פונים רק אל הקב"ה, מגישים הצמד יואלי קליין ושייע גרוס סינגל חדש בעיבודם של איצי ברי ואלי קליין • האזינו (מוזיקה)
בליווי קליפ ציור בחול: מיילך קאהן בשיר חדשבליווי קליפ ציור בחול: מיילך קאהן בשיר חדשנתנאל לייפר15
הזמר והיוצר מיילך קאהן, בשיר חדש על המילים "אני מאמין באמונה שלימה בביאת המשיח", בליווי קליפמרהיב של ציור בחול על ידי האומן אהרן זאב ברנשטיין • צפו (סינגלים)
מיטב הנגנים התאגדו מהבית ל'ניגון אופרוף'מיטב הנגנים התאגדו מהבית ל'ניגון אופרוף'נתנאל לייפר6
מיטב נגני האירועים התקבצו תחת להקת 'יפאצ'ק כלייזמר' לביצוע מלא שמחה של ניגונו של ר' יעקב תלמוד ז"ל. כל נגן ביצע את קטע הסולו שלו מהבית ובהפקתו המוזיקלית של נגן הבס שלמה שפילמן (קליפים)
אבשלום סלוק בסינגל קליפ חדש: "לחיות"אבשלום סלוק בסינגל קליפ חדש: "לחיות"נתנאל לייפר5
הזמר והיוצר אבשלום סלוק בסינגל חדש שיר הנושא מתוך אלבום הבכורה שלו "לחיות". סלוק כתב והלחין כשעל העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד ישי פיציון ובשילוב קליפ ייחודי ומרהיב (קליפים)
יונתן רזאל בביצוע מרהיב מ'צמאה': קול דודייונתן רזאל בביצוע מרהיב מ'צמאה': קול דודינתנאל לייפר1
הזמר והיוצר יונתן רזאל בביצוע מוצלח במיוחד לשירו של האדמו"ר הזקן "קול דודי" מתוך מופע 'צמאה' שנערך ביט' כסליו האחרון. ניהול מוזיקלי: נאור כרמי (סינגלים וקליפים)
לירן אלקובי בסינגל קליפ חדש: הוא כבר כאןלירן אלקובי בסינגל קליפ חדש: הוא כבר כאןנתנאל לייפר11
הזמר והיוצר, לירן אלקובי, בסינגל קליפ חדש אותו כתב הלחין ועיבד בעצמו בימי הבידוד, שיר עידוד ותקווה לביאת המשיח במהרה (סינגלים וקליפים)
יואלי קליין וארי רייך בשיר חיזוק: אין עוד מלבדויואלי קליין וארי רייך בשיר חיזוק: אין עוד מלבדויאיר טוקר7
הזמר החסידי יואלי קליין וילד הפלא ארי רייך כשהם מלווים במקהלת 'שיר ושבח' בסינגל חיזוק חדש המתאים במיוחד לימים אלו (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49