"מושי'ס תנועה": ההקלטה של הבחור שנהרג הפכה לשיר"מושי'ס תנועה": ההקלטה של הבחור שנהרג הפכה לשיר
י"א בתמוז תשפ | 03.07.20
שיר חדש לזכרו של מוישי יוסט ז"ל שנהרג בתאונת דרכים קטלנית באריזונה. חבריו של יוסט פנו לבדחן והזמר שלמה יענקל וובר, עם לחן קטן שהלחין יוסט עצמו במכשיר הפלאפון שלו והוא שיפץ אותו וכתב לו מילים באידיש. על העיבוד הופקד מנדי מרץ (סינגלים)
אנסמבל יעלה מחדשים את שירו של קרליבךאנסמבל יעלה מחדשים את שירו של קרליבךנתנאל לייפר3
אנסמבל יעלה עם הסולן אלירן מזוז מחדשים את "הטוב" בלחנו של ר' שלמה קרליבך. ההרכב שעובד על אלבום הבכורה שלו פרץ עם "כימי הנעורים" המקורי וכעת הוא מחדש את קרליבך בגרסה אתנית (סינגלים)
איציק אשל וניסו סלוב בסינגל: 'שיר המקווה'איציק אשל וניסו סלוב בסינגל: 'שיר המקווה'יאיר טוקר6
הזמר והיוצר איציק אשל בסינגל חדש ולא שגרתי אותו כתב והלחין בעצמו - 'שיר המקווה'. עיבוד והפקה מוזיקלית, תכנותים לופים וסימפולים: DJ ניסו סלוב (סינגלים וקליפים)
לוזי ומאיר קלצקו בסינגל קליפ: "יקום פורקן"לוזי ומאיר קלצקו בסינגל קליפ: "יקום פורקן"נתנאל לייפר11
ילדי הפלא לוי ומאיר קלצקו בניו של המלחין ר' בנציון קלצקו בסינגל קליפ חדש בלחנו של אביהם. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי ישראל אמנט (סינגלים וקליפים)
שמואל בראון בסינגל חדש: "גאולה"שמואל בראון בסינגל חדש: "גאולה"נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר שמואל בראון, גיסו של איתן כ"ץ בסינגל חדש אותו כתב והלחין בעצמו. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי נפתלי בלומנטל (סינגלים וקליפים)
שלמה כ"ץ בסינגל שלישי מפרויקט ה-40: "הריני"שלמה כ"ץ בסינגל שלישי מפרויקט ה-40: "הריני"נתנאל לייפר
הזמר והיוצר שלמה כ"ץ בסינגל שלישי מתוך פרויקט ה-40 שירים שהחליט להוציא בתוך שנה לרגל יום הולדתו ה-40. הלחן של כ"ץ העיבוד של הפסנתרן מנדי פורטנוי (סינגלים)
אבי פודולינסקי בסינגל בכורה: "אשת חיל"אבי פודולינסקי בסינגל בכורה: "אשת חיל"יאיר טוקר15
הזמר והיוצר הצעיר אבי פודולינסקי בסינגל קליפ בכורה אותו כתב והלחין בעצמו כשהוא מנגן בגיטרה. פסנתר: מיכאל פוטולסקי (סינגלים וקליפים)
שרולי ג'יי בסינגל חדש: "כל מה שאני צריך"שרולי ג'יי בסינגל חדש: "כל מה שאני צריך"יאיר טוקר
הזמר והיוצר שרולי ג'יי בסינגל חדש שכתב והלחין בעצמו. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד המעבד שמואל גרין (סינגלים וקליפים)
י. שופריו בסינגל קליפ חדש לזכר אמו: 'אמא'י. שופריו בסינגל קליפ חדש לזכר אמו: 'אמא'נתנאל לייפר4
בגיל 10 איבד הזמר והיוצר י. שופריו את אמו בהתקף לב פתאומי. כעת הוא יוצא בסינגל קליפ חדש שכתב לזכרה. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי דוד עדה (סינגלים וקליפים)
אודי אולמן חוזר בסינגל חדש: "וארשתיך"אודי אולמן חוזר בסינגל חדש: "וארשתיך"נתנאל לייפר
הזמר אודי אולמן, חוזר בסינגל חדש אחרי הפסקה ארוכה, הלחן של הזמר והיוצר אוריאל מאור. הפקה מוזיקלית ועיבוד מיתרים: דנה ושמוליק ישורון וספיר וולך (סינגלים וקליפים)
שלומי גרטנר בסינגל חדש: "בואו ניתן"שלומי גרטנר בסינגל חדש: "בואו ניתן"נתנאל לייפר
הזמר הלונדוני, שלומי גרטנר בסינגל קליפ חדש אותו כתב שמולי רוזנברג על מעלת הצדקה והנתינה במיוחד בימים מורכבים אלו (סינגלים וקליפים)
להקת 'אורות וכלים' בסינגל אינסטרומנטלי שני: "לך לך"להקת 'אורות וכלים' בסינגל אינסטרומנטלי שני: "לך לך"נתנאל לייפר4
להקת 'אורות וכלים' של נעם שפייר ואריאל שולדמן בסינגל קליפ אינסטרומנטלי שני. הלחן של שפייר שאחראי על הקמנצ'ה והקלרינט ואילו העיבוד של שולדמן שאחראי על הגיטרות וההפקה ושאר הנגנים (קליפים)
אברהם פריד ונפתלי קמפה בסינגל משותףאברהם פריד ונפתלי קמפה בסינגל משותףנתנאל לייפר33
לקראת סיום המחזור של סדר לימוד הרמב"ם היומי גדול הזמר החסידי אברהם פריד והכוכב העולה נפתלי קמפה בסינגל חדש. הלחן של אלי קליין, עיבוד: אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים)
איתן כץ בסינגל חדש: "וכל מי"איתן כץ בסינגל חדש: "וכל מי"נתנאל לייפר
הזמר והיוצר איתן כץ (לא איתן כ"ץ) בסינגל חדש אותו הלחין והפיק מוזיקלית בעצמו "וכל מי שעוסקים בצרכי ציבור באמונה, סינגל ראשון מה-EP החדש שלו "מנגינות שבת" (סינגלים)
להקת הווקאל Six13 בסינגל חדש: 'אור לבן'להקת הווקאל Six13 בסינגל חדש: 'אור לבן'נתנאל לייפר3
להקת הווקאל מארה"ב בסינגל חדש אותו כתב והלחין חבר הלהקה ג'ייקוב ספדרו שאחראי הפעם גם לעיבוד המוזיקלי אותו הפיק יחד עם מנהיג הלהקה מייק בוקסר. השיר מועמד לפרס השיר המקורי הטוב ביותר בתחום האקאפלה בארה"ב (סינגלים)
אהרן בירק בסינגל קליפ חדש: תפילת האמונהאהרן בירק בסינגל קליפ חדש: תפילת האמונהנתנאל לייפר2
אהרן בירק בסינגל קליפ חדש - "תפילת האמונה" אותו הלחין מתוך תפילת ה״פלא יועץ״. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד דן סלסיק (סינגלים וקליפים)
אהרלה סמט ו'אידיש נחת' - "אבינו אב הרחמן"אהרלה סמט ו'אידיש נחת' - "אבינו אב הרחמן"נתנאל לייפר1
השיר הנוסטלגי מתוך סיום הש"ס הענק של דרשו בארה"ב בלחנו המפורסם של ר' חיים בנט בביצוע של אהרלה סמט ומקהלת הילדים "אידיש נחת". כתב ועיבד וניצח מוישי רוט, בליווי תזמורת משותפת רבת כלים של "המנגנים" & ו"פריילעך" עם המקהלה המשותפת של "מלכות" ו"שירה" (קליפים)
משה יעקב בן ארויה בסינגל חדש: הבית הישןמשה יעקב בן ארויה בסינגל חדש: הבית הישןיאיר טוקר1
סינגל קליפ חדש של היוצר הצפתי, משה יעקב בן ארויה. המוזיקאי, איל ישראל אהרון, ניגן והפיק מוזיקלית (סינגלים וקליפים)
אבי בניון בסינגל חדש: 'אל תוותר על החלום'אבי בניון בסינגל חדש: 'אל תוותר על החלום'נתנאל לייפר2
הזמר והיוצר אבי בניון בסינגל חדש שכתב והלחין בעצמו שיר חיזוק לחלומות וליצירתיות ולעובדה שהאוצר נמצא מתחת לגשר. עיבודים והפקה מוזיקלית: אבי בניון ותומר מתנה (סינגלים)
קובי יעקב אלקובי הלחין את הקינה על יהודי מרוקוקובי יעקב אלקובי הלחין את הקינה על יהודי מרוקונתנאל לייפר1
הזמר והיוצר קובי יעקב אלקובי בסינגל חדש, לחן שלו לקינתו של רבי אברהם אבן עזרא על חורבן הקהילות במרוקו בתקופת שלטון האלמוואחידון. העיבוד וההפקה של אלקובי (סינגלים)
ברוך לוין ושמחה ליינר במחרוזת סווינג מרהיבהברוך לוין ושמחה ליינר במחרוזת סווינג מרהיבהנתנאל לייפר7
הזמרים החסידיים ברוך לוין ושמחה ליינר מלווים במקהלת שירה ותזמורתו של יוחי בריסקמן בניצוחו במחרוזת במקצב הסווינג עם מיטב הלהיטים החסידיים בכל הזמנים (קליפים)
להקת 'באלנס' בסינגל קליפ: "כיצד מרקדין"להקת 'באלנס' בסינגל קליפ: "כיצד מרקדין"נתנאל לייפר26
להקת החתונות 'באלנס', עם הסולן הזמר והיוצר אבישי רוזן, בקאבר חדש וסוער "כיצד מרקדין" גיור שלהם לשיר לועזי מוכר. עיבוד והפקה מוזיקאלית: אריאל הולינס ובניה ויזל (סינגלים)
הראפרים רג'ה והלשטוק בדואט: 'מטאפורה'הראפרים רג'ה והלשטוק בדואט: 'מטאפורה'נתנאל לייפר83
ראפ באידיש כבר שמעתם? שני הרפארים החרדים שלמה רג'ה ושלמה הלשטוק בדואט משותף אותו כתבו והלחינו ביחד. העיבוד המוזיקלי של שלמה הלשטוק (סינגלים וקליפים)
עידן דהרי בסינגל חדש: "שיר למעלות"עידן דהרי בסינגל חדש: "שיר למעלות"נתנאל לייפר4
הזמר והיוצר עידן דהרי בסינגל חדש אותו הלחין בעצמו על המילים מהתהילים. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד מנחם מוניס (סינגלים וקליפים)
אריה ברונר מתגעגע לבית הכנסת בסינגל חדש: הוא אלוקינואריה ברונר מתגעגע לבית הכנסת בסינגל חדש: הוא אלוקינונתנאל לייפר3
הזמר והיוצר אריה ברונר בסינגל חדש אותו הלחין בנו שרוליק כשהיה ילד למילים מתוך הקדושה של שבת. ברונר אחראי גם לעיבוד המוזיקלי (סינגלים וקליפים)
בנציון קלצקו בסינגל קליפ חדש: "לפעמים"בנציון קלצקו בסינגל קליפ חדש: "לפעמים"יאיר טוקר3
הזמר והמלחין ר' בנציון קלצקו בסינגל קליפ חדש שכתב באנגלית והלחין בעצמו. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי ישראל אמנט (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע50