חתונה  שלומי גרטנר  הרב אלבז  דוד צדוק
אלי מרכוס בסינגל קליפ חדש - שיר הבטיחותאלי מרכוס בסינגל קליפ חדש - שיר הבטיחות
ט' בסיון תשעח | 23.05.18
הזמר אלי מרכוס בסינגל קליפ חדש באנגלית העוסק בנושא הבטיחות בדרכים. על הלחן אחראים DE&DI הפקות בסיועו של מרכוס עצמו. על העיבוד המוזיקלי אהרן ניאזוף (קליפים)
יוסי לוונבראון בסינגל חדש - "אנא עבדא"יוסי לוונבראון בסינגל חדש - "אנא עבדא"יאיר טוקר
המלחין ר' יוסי לוונבראון בסינגל חדש, שני מתוך אלבום הבכורה שלו "ליבי - הלב הנוסף שלי" (סינגלים וקליפים)
יואל אליה הלברשטם בסינגל חדש - ידיד נפשיואל אליה הלברשטם בסינגל חדש - ידיד נפשיאיר טוקר
הזמר והיוצר יואל אליה הלברשטם בלחן חדש לפיוט השבת האהוב של ר' אלעזר אזכרי. על העיבוד וההפקה המוזיקלית "מאורת המוזיקה" ניו יורק (סינגלים וקליפים)
מאיר גרין בסינגל קליפ חדש - "מרוץ הזמן"מאיר גרין בסינגל קליפ חדש - "מרוץ הזמן"נתנאל לייפר37
הזמר והיוצר מאיר גרין בסינגל קליפ חדש אותו כתב והלחין בעצמו. על הניהול המוזיקלי הופקד אייל מזיג ואילו על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי המעבד תומר מתנה (קליפים)
ילד הפלא שלום בראדט בדינר מיר • צפוילד הפלא שלום בראדט בדינר מיר • צפויאיר טוקר3
ילד הפלא שלום בראדש מלווה בתזמורת פריילך בניצוחו של המעבד יואלי דיקמן ומקהלת ידידים מבצע את לחנו של יצחק פוקס "הנה ימים באים" שבוצע גם על ידי מרדכי בן דוד (קליפים)
אליעד לנדאו בסינגל קליפ חדש - נפרד ממניאליעד לנדאו בסינגל קליפ חדש - נפרד ממנינתנאל לייפר2
הזמר והיוצר אליעד לנדאו בסינגל קליפ נוסף מתוך אלבום הבכורה שלו 'עדות'. השיר אותו כתב והלחין לנדאו עוסק בפרידה מחבר או מתקופה. על העיבוד יובל שפריר ועופר קורן (קליפים)
יוני Z בסינגל חדש ומקפיץ - "UP!"יוני Z בסינגל חדש ומקפיץ - "UP!"נתנאל לייפר8
הזמר יוני Z (זיגלבוים) בסינגל חדש ומקפיץ מתוך אלבום הבכורה שלו שיצא בקרוב. השיר בלחנו של איצי ברי בשיתוף עם יוני עצמו והעיבוד של הצמד איצי ברי ואלי קליין (סינגלים)
'נמואל' בסינגל חדש - "אמונה שלמה"'נמואל' בסינגל חדש - "אמונה שלמה"יאיר טוקר3
הזמר נמואל הרוש בסינגל חדש מתוך אלבום הבכורה עליו הוא עמל בימים אלו. בניגוד לסינגל הקודם והמצליח שהיה באוויר ישראלית הפעם מדובר בשיר חסידי בטעם של פעם (סינגלים)
אסף משיח בסינגל לזכר סביו ז"ל - "סבא"אסף משיח בסינגל לזכר סביו ז"ל - "סבא"יאיר טוקר2
לקראת יום האזכרה השמיני של סביו, מוציא איש היחסי ציבור אסף משיח שיר חדש ומושקע לזכרו. בשיר השתתפו מיטב הנגנים, והוא עובד על ידי אלירן אביטל. הפעם על השירה אסף בעצמו שהיה מחובר מאד לסבו (סינגלים)
רועי חתן בסינגל בכורה - 'נמצא את השמחה'רועי חתן בסינגל בכורה - 'נמצא את השמחה'יאיר טוקר9
רועי חתן החל את דרכו המוסיקלית בגיל צעיר מאוד וכבר בגיל עשר הוציא שיר ראשון. אך חתן בחר לשים בצד את תחום המוסיקה ולהשקיע בלימודים בתלמוד-תורה ולאחר מכן בישיבות. כשבגר חזר אל הבמה והמוסיקה תוך שהוא משלב לימודים בכולל בשעות הבוקר. "נמצא את השמחה" – סינגל הבכורה נכתב על ידי קטרין ברכה, כשעל העיבוד וההפקה המוסיקלית אחראי דוד ביתן (סינגלים)
שלום ברנהולץ בסינגל חדש - "חתן דנדש"שלום ברנהולץ בסינגל חדש - "חתן דנדש"יאיר טוקר11
"חתן דנדש" – גרסת החתונות ללהיט "בוקר טוב" של הזמר עומר אדם, בביצוע רמיקס מחודש וקצבי של זמר החתונות שלום ברנהולץ שאף כתב את המילים. עיבוד: עדי נתנאלי (סינגלים)
שלומי גרטנר בסינגל קליפ חדש: ידיים באווירשלומי גרטנר בסינגל קליפ חדש: ידיים באוויריאיר טוקר14
הזמר החסידי מלונדון בסינגל קליפ חדש מתוך אלבומו החדש שיהיה כולו באנגלית. הלחן של איצי וואלדנר, המילים של מירי ישראלי ואילו העיבוד המוזיקלי של רביד קשתי (סינגלים וקליפים)
אהרל'ה סאמט השיק את אלבום הבכורהאהרל'ה סאמט השיק את אלבום הבכורהיאיר טוקר1
הזמר החסידי אהרל'ה סאמט השיק אחרי שנים רבות של עבודה את אלבום הבכורה שלו עם מיטב המלחינים והמעבדים במוזיק ההחסידית. האזינו לשיר 'עלינו לשבח' מתוכו (סינגלים)
מחרוזת שירי תורה ושבת מפי מקהלת ויז'ניץ ודובל'ה פרידמןמחרוזת שירי תורה ושבת מפי מקהלת ויז'ניץ ודובל'ה פרידמןכיכר השבת2
מקהלת ויז'ניץ ודובל'ה פרידמן, מגישים לקראת חג מתן תורה מחרוזת מרגשת המשלבת שירי שבת ותורה, שבוצעה באירוע יוקרתי בסיטי טאואר, בליווי הקלידן ישראל גולדקנופף (מוזיקה)
רצוננו: נרננה, גרינבוים וגלילי לחג השבועותרצוננו: נרננה, גרינבוים וגלילי לחג השבועותיאיר טוקר7
המלים המרוממות שאמר משה רבינו לקב"ה בשם עם ישראל כולו לפני קבלת התורה, בשירו הגדול של אברהם פריד - בגרסה מרגשת ונעימה של מקהלת 'נרננה' • צפו (מוזיקה)
רפאל מלול מכין אתכם לחג השבועות • האזינורפאל מלול מכין אתכם לחג השבועות • האזינוכיכר השבת4
לכבוד חג השבועות, הזמר החסידי רפאל מלול מגיש ביצוע מחודש ללהיט "כד יתבין" בהגשה קלאסית ומרגשת. על העיבוד וההפקה המוסיקלית עדי נתנאלי • האזינו (מוזיקה)
ילד הפלא בסינגל קליפ חדש לחג השבועותילד הפלא בסינגל קליפ חדש לחג השבועותיאיר טוקר8
לרגל חג מתן תורה ולאחר כמה סינגלים, ילד הפלא נתנאל מנת בסינגל מרגש ומושקע "נעשה ונשמע". על הלחן אחראי שוב אביו משה מנת שהלחין עבורו את השיר. על העיבוד אחראים במשותף לירן אלקובי ושמואל כהן (סינגלים וקליפים)
מוטי שטיינמץ מרגש בחתונת רכניץ • צפומוטי שטיינמץ מרגש בחתונת רכניץ • צפויאיר טוקר17
הזמר מוטי שטיינמץ ריגש בחתונת בת הנגיד שלמה יהודה רכניץ. את שטיינמץ ששר "כה אמר" מאלבום הבכורה שלו ליוותה תזמורת מורחבת בניצוחו של אברימי גור-ארי (קליפים)
ארי גולדוואג משיק אלבום חדש - לא נפסיק לרקודארי גולדוואג משיק אלבום חדש - לא נפסיק לרקודנתנאל לייפר4
הזמר והיוצר ארי גולדוואג משיק את אלבומו החדש "לא נפסיק לרקוד" בליווי קליפ חדש ללהיט הנושא של האלבום אותו הלחין בעצמו למילותיה של מירי ישראלי (סינגלים וקליפים)
שמחה פרידמן מחדש -  "דאקשיצער ניגון"שמחה פרידמן מחדש - "דאקשיצער ניגון"יאיר טוקר3
הזמר החסידי שמחה פרידמן, יחד עם המוזיקאי והמעבד משה אברהם (מושמוש) ומקהלת "מלכות" בשיתוף פעולה ראשוני מסוגו: חידוש לניגון חב"די עתיק מהעיירה דאקשיץ (סינגלים)
יצחק מאיר בניגון רבי לוי יצחק מברדיצ'ביצחק מאיר בניגון רבי לוי יצחק מברדיצ'ביאיר טוקר1
הזמר יצחק מאיר יצא בחודש אדר למסע של תפילה, עיון וניגון במז'יבוז', ברדיצ'ב, אומן וברסלב. המראות מהמסע תועדו לקול נגינת הניגון המיוחס לרבי לוי יצחק מברדיצ'ב (סינגלים וקליפים)
אלחי רפואה בקליפ חדש - "מאירים נשמות"אלחי רפואה בקליפ חדש - "מאירים נשמות"נתנאל לייפר8
הזמר והיוצר אלחי רפואה בסינגל מתוך אלבום הבכורה שלו. את השיר כתב רפואה ואילו על הלחן אחראי יהודה פונד. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד אלדד ציטרין •צפו (קליפים)
עמירן דביר בסינגל חדש - "הרגע להודות"עמירן דביר בסינגל חדש - "הרגע להודות"נתנאל לייפר9
הזמר והיוצר עמירן דביר, בסינגל חדש אותו הלחין ועיבד בו הוא מודה על הקריירה הארוכה בלשמח חתנים וכלות. עיבוד יאיר מיכאלי (סינגלים וקליפים)
מוטי אילאוויטש משיק אלבום שני • האזינומוטי אילאוויטש משיק אלבום שני • האזינויאיר טוקר2
הזמר והיוצר מוטי אילאוויטש, משיק את אלבומו השני - "תשע"ח". באלבום 10 רצועות אותן כתב הלחין ואף עיבד בעצמו. האזינו לתקציר האלבום ולשיר "משה" (סינגלים)
בעל המנגן הרב שלמה טויסיג בשיר חדש: "די ניגון"בעל המנגן הרב שלמה טויסיג בשיר חדש: "די ניגון"כיכר השבת
שירו החדש של בעל המנגן הרב שלמה טויסיג – "די ניגון". ניגון באווירת קומזיץ חסידי שייטיב לבטא את רחשי התודה של כל יהודי באשר הוא לקדוש ברוך הוא • האזינו (מוזיקה)
אוהד מושקוביץ בסינגל חדש - "לבדו"אוהד מושקוביץ בסינגל חדש - "לבדו"נתנאל לייפר14
הזמר החסידי אוהד מושקוביץ בסינגל קיצי חדש מתוך אלבומו השישי שיצא בקרוב. על השיר אחראים החל משלב הלחן ועד לעיבודים המוזיקליים הצמד אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע65
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49