CRFV CI..  German..  www.cnfysl..  www..
להקת הרוק החב"דית בסינגל חדש: ברכותלהקת הרוק החב"דית בסינגל חדש: ברכות
כ"א בתשרי תשפ | 20.10.19
להקת הרוק החב"דית רוג'רס פארק בסינגל חדש אותו כתב והלחין חבר הלהקה מורדי קורץ. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד מט דוהרטי (סינגלים וקליפים)
נתן גושן וישי ריבו בדואט מרגש ומיוחד  • צפונתן גושן וישי ריבו בדואט מרגש ומיוחד • צפויאיר טוקר24
בהופעה שנערכה בלייב פארק בראשון לציון ביצעו השניים את מיטב להיטיהם ביחד ולחוד, כשבסוף ההופעה השיקו השניים לראשונה דואט משותף שיצא בקרוב • צפו בטעימה (סינגלים)
מ.ב.ד נשנק מהתרגשות בשירת הלהיט • צפומ.ב.ד נשנק מהתרגשות בשירת הלהיט • צפונתנאל לייפר6
גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד, אמן הקומזיצים דובי מייזלעס והנגן אשר רינגל מניו יורק הופיעו בסוכת הנגיד בנימין פיליפסון ממונסי בירושלים, בחגיגה שנערכה בארגון העסקן ר' יואל ישראל זופניק במהלכה ביצעו השלושה את הלהיט העכשווי 'סוכל'ה' - לחנו של משה יחזקי' וייס באלבום 'לב אל הנשמה' (מוזיקה)
יצחק משעניה בקליפ חדש: "בואי בשלום"יצחק משעניה בקליפ חדש: "בואי בשלום"יאיר טוקר6
הזמר יצחק משעניה מפנמה סיטי מפתיע עם קליפ מושקע בואי בשלום קאבר לשיר לועזי. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי יהונתן אבידני (סינגלים וקליפים)
'הלויים' וברי סחרוף בביצוע סוחף: 'הושענא''הלויים' וברי סחרוף בביצוע סוחף: 'הושענא'נתנאל לייפר4
להקת 'הלויים' המיתולוגית התאחדה להופעה אחת בפסטיבל 'ניגונים בצדק' בת"א. במופע מתארח הזמרים ברי סחרוף ושי צברי. צפו בביצוע לוהט מתוך החזרות למופע (קליפים)
ליפא שמעלצר מתפלל הלל מוזיקלי • צפוליפא שמעלצר מתפלל הלל מוזיקלי • צפואיציק אוחנה
כוכב הזמר החסידי ליפא שמעלצר ‎עבר לפני התיבה בבית המדרש של המקובל רבי גמליאל רבינוביץ בתפילת הלל מוזיקלית וחגיגית. צפו בתיעוד מהאירוע המרומם (מוזיקה)
הלל מאיר ויצחק פנחסי מבצעים: 'השבעתי'הלל מאיר ויצחק פנחסי מבצעים: 'השבעתי'נתנאל לייפר4
בעיצומו של חול המועד סוכות תש"פ מגיע הדואט השביעי והאחרון בו מארח הלל מאיר את יצחק פנחסי ומבצעים יחד את הלהיט הענק "השבעתי" בעיבודו של שמואל יפת. בקרוב מאוד יצא סינגל חדש של הלל מאיר שהוא יחתום את את סדרת הקליפים של הפרוייקט 'אחד אל אחד' (קליפים)
מקהלת 'ידידים' וילד הפלא יוסי לקס: י-ה ריבוןמקהלת 'ידידים' וילד הפלא יוסי לקס: י-ה ריבוןיאיר טוקר3
המלחין והמעבד אברומי ברקו הלחין שיר חדש עבור מקהלת 'ידידים' שלוותה גם במקהלת הילדים 'יידשע נחת' וילד הפלא יוסי לקס. צפו בקליפ (סינגלים וקליפים)
גד אלבז יוצא בסינגל קליפ חדש: "אני יודע"גד אלבז יוצא בסינגל קליפ חדש: "אני יודע"נתנאל לייפר20
הזמר גד אלבז בסינגל קליפ חדש שצולם בשומרון מתוך הפרויקט של הכותבת והמלחינה סיסיליה מרגוליס. ההפקה המוזיקלית של דניאל קפלר כשאל העיבוד חבר אליו איאן פרייטור (קליפים)
דודי קנופלר וחברים במחרוזת 'קומזיץ סוכות'דודי קנופלר וחברים במחרוזת 'קומזיץ סוכות'יאיר טוקר1
זמר הקומזיצים דודי קנופלר בקליפ חדש - מחרוזת משירי חג הסוכות אותם הוא מבצע יחד עם חבריו בסוכה (סינגלים וקליפים)
עקיבא גלב מזכיר בלחן חדש: השם תמיד איתכםעקיבא גלב מזכיר בלחן חדש: השם תמיד איתכםיאיר טוקר
הזמר והמלחין עקיבא גלב בסינגל חדש אותו הלחין וכתב בעצמו על הרצון להתחבר לקב"ה בכל עת. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי הגיטריסט נחמן דרייער (סינגלים)
עובדיה חממה חותם את פרויקט ה'מדרשיר'עובדיה חממה חותם את פרויקט ה'מדרשיר'נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר עובדיה חממה מארח את הזמר והיוצר גיל עקיביוב ל'מדרשיר' האחרון מתוך פרויקט הענק של חממה שהוציא מידי שבוע שיר חדש אותו כתב והלחין בהשראת פרשת השבוע (סינגלים)
חיים גולדלכבוד יו"ט: חיים גולד במתנה כפולה • האזינויאיר טוקר3
לכבוד חג הסוכות, מגיש האמן והיוצר חיים גולד שני סינגלים חדשים - "זינג מיט מיר" לחן חדש ומקורי שלו, לצד ביצוע מחודש ושובה לב של "ניגון הבעל שם טוב" • האזינו (מוזיקה)
ישי שלר וחברים מגישים: "אושפי-זיץ"ישי שלר וחברים מגישים: "אושפי-זיץ"יאיר טוקר2
הזמר ישי שלר וחברים במחרוזת שירי חג סוכות בניחוח 'קומזיצאי'. עיבוד והפקה מוזיקלית לירן אלקובי (סינגלים וקליפים)
שמחה פרידמן ומשפחתו: "א סוכה'לע"שמחה פרידמן ומשפחתו: "א סוכה'לע"נתנאל לייפר
הזמר החסידי שמחה פרידמן ובני משפחתו מבצעים את שיר הסוכות הוותיק מתוך אלבום מיוחד שהוקלט לפני כמה שנים לכבוד יום הולדתו של אביו של שמחה פרידמן (סינגלים וקליפים)
מידד טסה בסינגל קליפ חדש: "והריני עבד"מידד טסה בסינגל קליפ חדש: "והריני עבד"נתנאל לייפר32
לקראת חג הסוכות הקרב משיק הזמר מידד טסה את השיר 'והריני עבד' שיר שהתמודד בתחרות המלחינים ברדיו קול חי ובוצע בגמר התחרות. את השיר הלחין יהודה יחזקאל ועיבד דורון אלימלך (קליפים)
ר' יוסף לוונבראון בלחן חדש למילים המרגשותר' יוסף לוונבראון בלחן חדש למילים המרגשותנתנאל לייפר
המלחין ר' יוסף לוונבראון הלחין מחדש את מילותיו של ר' יצחק הוטנר "בלבבי משכן אבנה". למלאכת השירה התגייסו שני בניו משה ויהודה לייב לוונבראון וברוך גרוס. עיבוד: משה סיגל (סינגלים)
להקת 'סטרינס' בסינגל חדש: ובמלכות בית דודלהקת 'סטרינס' בסינגל חדש: ובמלכות בית דודיאיר טוקר
הזמר דוד ניסן בסינגל חדש מתוך פרויקט 'סטרינס' שלו ושל מרדכי דוד גולדקלאנג שאחראי על העיבוד וההפקה המוזיקלית (סינגלים וקליפים)
דוד חזיזה בסינגל בכורה חדש: "זה טוב"דוד חזיזה בסינגל בכורה חדש: "זה טוב"נתנאל לייפר5
הזמר דוד חזיזה בסינגל בכורה אותו כתב הלחין וגם עיבד מוזיקלית אודי דמארי, מתוך אלבום הבכורה של חזיזה שבדרך (סינגלים וקליפים)
"פרויקט גן עדן" בסינגל חדש: "הרחמן""פרויקט גן עדן" בסינגל חדש: "הרחמן"יאיר טוקר
להקת הרוק 'פרויקט גן עדן', להקה שהוקמה לאחר פירוקה של להקת 'עדן', שפעלה לפני כעשור בסינגל חדש עם הסולן דוד בן ישי לכבוד חג הסוכות (סינגלים וקליפים)
קובי יעקב אלקובי בסינגל חדש: האזינו השמים ואנגנהקובי יעקב אלקובי בסינגל חדש: האזינו השמים ואנגנהנתנאל לייפר2
לקראת פרשת 'האזינו' הזמר והיוצר המוכשר קובי יעקב אלקובי בסינגל חדש מתוך פרשת השבוע אותו הלחין עיבד וגם ניגן את כל כלי הנגינה הרבים שנשמעים בו (סינגלים וקליפים)
ארי היל בסינגל קליפ חדש: "סוכהל'ה"ארי היל בסינגל קליפ חדש: "סוכהל'ה"נתנאל לייפר12
הזמר החסידי ארי היל וחברים בקליפ סוחף ללחנו של יחזקי' ווייס -"סוכהל'ה" שבוצע במקור על ידי מרדכי בן דוד ובנו יידל. על העיבוד המוזיקלי אחראים הצמד אלי קליין ואיצי ברי (קליפים)
יונתן שינפלד בסינגל קליפ חדש: אהבת חינםיונתן שינפלד בסינגל קליפ חדש: אהבת חינםנתנאל לייפר35
רגע לאחר יום כיפור, ובאווירת ימי ערב החג, מוציא יונתן שינפלד סינגל חדש בשם ׳אהבת חינם׳. את המילים כתב כוכב הרשת שוקי סלומון שגם הצטרף אל יונתן להלחנת השיר. עיבוד: יונתן שינפלד, הפקה מוזיקלית: אלי קליין ואיצי ברי (קליפים)
בוצר ואייל סעיד מאני בסינגל חדש: התבואי לגניבוצר ואייל סעיד מאני בסינגל חדש: התבואי לגנינתנאל לייפר7
הזמר והיוצר אליעזר בוצר, מארח את המוזיקאי אייל סעיד מאני, לביצוע של פיוט שמתורגם מפרסית. הלחן של אחמד עלי מאני ואייל סעיד מאני. מילים: אליעזר הכהן בוצר ואייל סעיד מאני. עיבוד: אייל סעיד מאני וארתור אליהו (סינגלים)
בין יום כיפור לסוכות: 'תשרי מיקס' אנרגטיבין יום כיפור לסוכות: 'תשרי מיקס' אנרגטייאיר טוקר4
הקלידן יוסף יצחק זולדן, מגיש 'תשרי מיקס' בו הוא מארח את הזמר מענדי שפירא. מדובר בחלק שני מהפרויקט בו התחיל לפני חג הפורים, אז אירח את נתנאל ישראל (מוזיקה)
רועי צימרמן בסינגל חדש: "יהיו לרצון"רועי צימרמן בסינגל חדש: "יהיו לרצון"נתנאל לייפר2
הזמר והיוצר רועי צימרמן בסינגל חדש אותו הלחין בעצמו. זהו הסינגל השני של צימרמן. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד המוזיקאי דוד חכם הרסון (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49