דניאל גוטמן ופרחי שיר ושבח: "מי בן שיח"דניאל גוטמן ופרחי שיר ושבח: "מי בן שיח"
כ"ו בכסלו תשפב | 30.11.21
הזמר דניאל גוטמן בקליפ מרגש לחופה בשיתוף עם מקהלת ילדים: "שיר ושבח" - "מי בן שיח" – במקור: 'מלאכי רחמים', פינקי וובר בשילוב עם גראמען שנכתב במיוחד ע"י הבדחן שמילי ניילנדר. עיבוד: שמוליק וינרייך (סינגלים)
דניאל חייט בסינגל קליפ חדש: חלום מלא תקווהדניאל חייט בסינגל קליפ חדש: חלום מלא תקווהיאיר טוקר
הזמר והיוצר דניאל צ׳ייט, נכדו של הרב ברוך חייט, יוצא עם סינגל חדש - ״Hopeful Dreaming" אותו כתב והלחין בעצמו כשהוא אחראי גם על ההפקה המוזיקלית (סינגלים וקליפים)
יוני Z ודיג'יי ניסו סלוב בגרסת הרמיקס: כל יהודי הוא אשיוני Z ודיג'יי ניסו סלוב בגרסת הרמיקס: כל יהודי הוא אשיאיר טוקר
יוני Z חבר לדיג'יי ניסו סלוב לגרסת רמיקס מלהיבה לשירו "Every Yid’s A Fire" מבית היוצר של 'תודה לך השם'. הלחן של האחים בלומשטיין ואילו העיבוד המקורי של שלומי זלצמן (סינגלים)
יעקב קליין בסינגל קליפ חדש: "בעלי תשובה"יעקב קליין בסינגל קליפ חדש: "בעלי תשובה"יאיר טוקר
הזמר והיוצר ר' יעקב קליין בסינגל קליפ חדש מבית היוצר של "תודה לך השם". הלחן של האחים בלומשטיין ואילו העיבוד וההפקה המוזיקלית של מנדי פורטנוי (סינגלים וקליפים)
אלי כהן במחרוזת עם מיטב להיטי החנוכהאלי כהן במחרוזת עם מיטב להיטי החנוכהיאיר טוקר1
הזמר אלי כהן ומקהלת הילדים 'שפתותי תרננה' במחרוזת עם מיטב להיטי חג החנוכה מתוך המופע "עולים לירושלים 6". עיבוד וקלידים: שמוליק וינרייך (סינגלים וקליפים)
הודי קובלסקי והלל קפניק: "לוחמי האור"הודי קובלסקי והלל קפניק: "לוחמי האור"יאיר טוקר
צמד הזמרים והיוצרים הודי קובלסקי והלל קפניק בסינגל חדש אותו כתבו והלחינו לחג החנוכה - "Warriors of Light". העיבוד וההפקה המוזיקלית של הלל קפניק (סינגלים וקליפים)
יואי מוכניק בסינגל חדש לחנוכה: אור, אור, אוריואי מוכניק בסינגל חדש לחנוכה: אור, אור, אוריאיר טוקר2
שליח חב"ד בקליפורניה, הזמר והיוצר יואי מוכניק, בסינגל קליפ חדש לחנוכה המדבר על ההתמודדות מול האנטישמיות. הלחן והמילים של מוכניק, העיבוד של איזי די. (סינגלים וקליפים)
מתיבתת ווטרברי בסינגל חדש: אתה לא לבדמתיבתת ווטרברי בסינגל חדש: אתה לא לבדיאיר טוקר
מתיבתת ווטרברי בסינגל חדש - "You’re Not Alone" שכתב והלחין אשר מוריס ומבצע יהודה להרפילד. עיבוד והפקה מוזיקלית: משה סיגל (סינגלים וקליפים)
האחים רוטשילד בסינגל לחנוכה: על הניסיםהאחים רוטשילד בסינגל לחנוכה: על הניסיםיאיר טוקר
האחים יענקי ושמילי רוטשילד יחד עם ילד הפלא אפרים רוטשילד בסינגל חדש לחג החנוכה "על הניסים". הלחן והמלים של שמילי רוטשילד. עיבוד והפקה מוזיקלית: שרגי לרנר (סינגלים)
'הלב והמעיין' בסינגל קליפ חדש: "חי השם"'הלב והמעיין' בסינגל קליפ חדש: "חי השם"יאיר טוקר
להקת 'הלב והמעיין' של נאור כרמי בביצוע חסידי מלא ברגש ל"חי השם" שהלחין האמרי שאול ממודז'יץ. סולן: אברהם יצחק רוזנצוויג (סינגלים וקליפים)
המעבד יענקי כהן וחברים בסט נוסטלגי חדשהמעבד יענקי כהן וחברים בסט נוסטלגי חדשיאיר טוקר1
המעבד יענקי כהן מארח באולפנו את החברים, איציק עקשטיין, אלי פרוכטר וישראל שיפמן למחרוזת נוסטלגית בניחוח חדש. הפקה ועיבוד: יענקי כהן (סינגלים וקליפים)
גד אלבז בסינגל קליפ חדש: "גאולה"גד אלבז בסינגל קליפ חדש: "גאולה"יאיר טוקר9
השיר "גאולה" להיט קיצבי מרענן בסגנונו הידוע של גד אלבז יחד עם המפיק והיוצר שיינר - SHINER, שכתב הלחין והפיק את השיר מוזיקלית (סינגלים וקליפים)
פרחי ירושלים שרים את שירו של הנרצח הי"דפרחי ירושלים שרים את שירו של הנרצח הי"דיאיר טוקר1
מקהלת הילדים 'פרחי ירושלים' בסינגל חדש, שיר שכתב הנרצח בפיגוע הירי בעיר העתיקה, אליהו קיי הי"ד. הלחן של חנן אביטל ואילו העיבוד של עמי כהן (סינגלים וקליפים)
שמחה פרידמן בסינגל חדש: "לוחות בהר"שמחה פרידמן בסינגל חדש: "לוחות בהר"יאיר טוקר1
הזמר שמחה פרידמן בסינגל חדש אותו כתב והלחין אלי זריה מתוך הפרויקט של ארגון 'תהילת נאוה שלח לחמך', כשעל העיבוד וההפקה המוזיקלית חתום יואלי דיקמן (סינגלים)
להקת פומפדיתא בסינגל קליפ חדש: אין עוד מלבדולהקת פומפדיתא בסינגל קליפ חדש: אין עוד מלבדויאיר טוקר9
האחים לוין הלא הם להקת פומפדיתא, בסינגל קליפ חדש שצולם במרוקו, גרסה חדשה שלהם ללחן של ברי וובר "אין עוד מלבדו". על העיבוד אחראים אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים)
ניסים בלאק בסינגל קליפ חדש וכיפי לחנוכהניסים בלאק בסינגל קליפ חדש וכיפי לחנוכהיאיר טוקר6
הראפר החרדי ניסים בלאק בקליפ דואט לחנוכה עם הראפר היהודי/אמריקני רמי מתן אבן-אש - "קושה דילז" "חנוכה 2.0" גרסה משלהם ללהיט היהודי-אמריקני של השחקן היהודי אדם סנדלר (סינגלים)
להקת 'השבת המוקדמת' בסינגל חדש: משמחלהקת 'השבת המוקדמת' בסינגל חדש: משמחיאיר טוקר2
להקת 'השבת המוקדמת' בסינגל קליפ חדש "משמח" אותו הלחין חבר הלהקה מומו באומן. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי הפסנתרן מנדי פורטנוי (סינגלים וקליפים)
להקת שלשלת ג'וניור בסינגל חדש: 'זה היום'להקת שלשלת ג'וניור בסינגל חדש: 'זה היום'יאיר טוקר5
להקת הילדים 'שלשלת ג'וניור' של המלחין יצחק רוזנטל בסינגל קליפ חדש בלחנו של רוזנטל - "זה היום". על העיבוד המוזיקלי אחראי ג'ק שור (סינגלים וקליפים)
אלישע פרידמן בסינגל חדש: "יוונים"אלישע פרידמן בסינגל חדש: "יוונים"יאיר טוקר1
הזמר והיוצר אלישע פרידמן בסינגל חדש אותו הלחין בעצמו לקראת חג החנוכה "יוונים" (סינגלים וקליפים)
להקת נשמחה מארחים את דביר שנרב: "מודה אני"להקת נשמחה מארחים את דביר שנרב: "מודה אני"יאיר טוקר1
להקת נשמחה מארחים את דביר שנרב בפרוייקט מיוחד המשלב את הכאב שעבר עם שמחה והודאה והם מבצעים את "מודה אני" שכתב והלחין מאיר אריאל ז"ל. הפקה מוזיקאלית - יגאל שטטנר. עיבוד - יגאל שטטנר עידו שפירא ושמואל רקנטי (סינגלים)
שלומי ברנשטיין מחדש את הלחן הישן: ארוממךשלומי ברנשטיין מחדש את הלחן הישן: ארוממךיאיר טוקר2
הזמר והיוצר הייחודי, שלומי ברנשטיין בסינגל חדש לחנוכה, והפעם חידוש ללחן הוותיק של המלחין ראובן סירוטקין. עיבוד: שלומי ברנשטיין (סינגלים וקליפים)
שלמה ברונר בסינגל חדש: מודים על הניסיםשלמה ברונר בסינגל חדש: מודים על הניסיםיאיר טוקר1
הזמר והיוצר שלמה ברונר משחרר סינגל חדש באווירה חגיגית לימי החנוכה בשם - "מודים על הניסים". ברונר הלחין וגם עיבד והפיק מוזיקלית בעצמו (סינגלים וקליפים)
הושק המופע המלא: "שלומי גרטנר בירושלים LIVE"הושק המופע המלא: "שלומי גרטנר בירושלים LIVE"יאיר טוקר1
הזמר החסידי שלומי גרטנר במופע עשיר ומגוון, מארח את ארי היל, נפתלי קמפה ויונתן רזאל לשעתיים של שמחה ומוזיקה איכותית בליווי תזמורת המנגנים עם מוישי רוט. צפו במחרוזת יוסי גרין מתוכו (סינגלים)
ישיבת רועה ישראל מגישה: ניגוני הכנה להדלקת נרות חנוכהישיבת רועה ישראל מגישה: ניגוני הכנה להדלקת נרות חנוכהיאיר טוקר6
רבני ותלמידי ישיבת רועה ישראל ביצהר במחרוזת ניגוני הכנה להדלקת נרות חנוכה. הפקה מוזיקלית - נתנאל חמו וידידיה קליין (סינגלים וקליפים)
עמירן דביר מארח את צמד רעים ומקהלת מסיימי הש״ס: תפילת האבותעמירן דביר מארח את צמד רעים ומקהלת מסיימי הש״ס: תפילת האבותיאיר טוקר2
בעיצומה של תקופת הקורונה ובין הסגרים, קיבץ המוסיקאי עמירן דביר עשרות בחורי ישיבה במטרה לסיים ביחד את הש״ס. לפני כחצי שנה זכו הקבוצה לחגוג את הסיום בפעם הראשונה, ובחנוכה יחגגו בעזרת ה׳ את סיום הש״ס בפעם השניה. לכבוד מאורע חשוב זה מוציא עמירן דביר את השיר ״תפילת האבות״ בלחנו ובעיבודו (סינגלים)
להקת פיי דליד בסינגל קליפ לחנוכה: יבנה המקדשלהקת פיי דליד בסינגל קליפ לחנוכה: יבנה המקדשיאיר טוקר1
להקת פיי דליד של האחים וולקר בסינגל קליפ חדש לכבוד חג החנוכה "יבנה המקדש" (סינגלים וקליפים)

עוד כתבות

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע50
הכי פופולריים