דייויד טויב במחרוזת שמחת בית השואבהדייויד טויב במחרוזת שמחת בית השואבה
ט"ז בתשרי תשפב | 22.09.21
הזמר והמעבד דייויד טויב במחרוזת עם מיטב להיטי שמחת בית השואבה בעיבודו. על הקלידים הופקד המוזיקאי דוידי נחשון (סינגלים וקליפים)
לירן חיים בסינגל חדש:  "אתה ואני"לירן חיים בסינגל חדש: "אתה ואני"יאיר טוקר6
הזמר לירן חיים בסינגל חדש "אתה ואני" אותו כתב והלחין היוצר והכותב הנודע שמואל יונה. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי הגיטריסט אריק שחר (סינגלים וקליפים)
עקיבא מרגליות בסינגל חדש מהלל: "אודך"עקיבא מרגליות בסינגל חדש מהלל: "אודך"יאיר טוקר
הזמר והיוצר עקיבא מרגליות בסינגל חדש מהלל אותו הלחין יחד עם יעקב 'כצל'ה' כץ. העיבוד וההפקה המוזיקלית של מרגליות עצמו (סינגלים וקליפים)
משה לוונבראון בסינגל חדש: "בחזרה אליך"משה לוונבראון בסינגל חדש: "בחזרה אליך"יאיר טוקר
הזמר והיוצר משה לווונבראון בסינגל חדש שכתב והלחין בעצמו "Back To You". על העיבוד וההפקה המוזיקלית האלקטרונית הופקד משה סיגל (סינגלים וקליפים)
יששכר דרור בסינגל קצבי ושמח: "שמשיח יבוא"יששכר דרור בסינגל קצבי ושמח: "שמשיח יבוא"יאיר טוקר1
לאחר סיום שנת האבל על פטירת אביו מהקורונה, הזמר יששכר דרור חוזר לראשונה בסינגל קצבי ושמח בלחנו והפקתו של איצי וואלדנר. עיבוד מוזיקלי: רביד קשתי (סינגלים וקליפים)
שרוליק מנדלסון מארח את מיטב הזמרים: מחרוזת שמחהשרוליק מנדלסון מארח את מיטב הזמרים: מחרוזת שמחהיאיר טוקר1
המוזיקאי והמעבד שרוליק מנדלסון במחרוזת שמחה -"לעבעדיג", עם מיטב הזמרים החסידיים: אהרלה סמט, יואלי קליין, מוטי גולדמן, אברימי לונגר ופיני גולדמן. על הנגינה הופקד אחיו, הקלידן מוישי מנדלסון בליווי נגן הקלרינט אברהם בלטי (סינגלים)
צפו בשלומי גרטנר מקפיץ לכם את החג במחרוזת רוקצפו בשלומי גרטנר מקפיץ לכם את החג במחרוזת רוקיאיר טוקר2
שלומי גרטנר במחרוזת שמחה סוחפת עם כל הלהיטים הגדולים, בליווי תזמורת "המנגנים" בניצוחו של מוישי רוט, ומקהלת "נשמה" בניצוחו של איציק פילמר. מתוך המופע "שלומי גרטנר בירושלים" (סינגלים)
ילד הפלא בנצי קלצקין ומקהלת חסידימלעך: ברכת המזוןילד הפלא בנצי קלצקין ומקהלת חסידימלעך: ברכת המזוןיאיר טוקר8
ילד הפלא בנצי קלצקין ומקהלת הילדים 'חסידימלעך' מבצעים את ברכת המזון בלחנו של הרב יוסף צבי ברייער ובעיבודו של שמוליק וינרייך בליווי קליפ ייחודי (סינגלים וקליפים)
איתי עמרן בסינגל לסוכות: א סוכהל'ע א קליינעאיתי עמרן בסינגל לסוכות: א סוכהל'ע א קליינעיאיר טוקר2
הזמר והיוצר איתי עמרן מפתיע בביצוע חדש לשיר האידישאי הנודע לחג הסוכות. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד המעבד תומר מתנה (סינגלים וקליפים)
רועי אדרי בסינגל חדש באנגלית: שלום ירושליםרועי אדרי בסינגל חדש באנגלית: שלום ירושליםיאיר טוקר4
הזמר והיוצר רועי אדרי בסינגל רגאיי חדש באנגלית אותו כתב והלחין בהשראת התהילים. על ההפקה המוזיקלית אחראים גל ג'ו כהן ואייל ישי (סינגלים וקליפים)
יוסף נטיב בסינגל קליפ חדש: "יהיו לי עוד ימים"יוסף נטיב בסינגל קליפ חדש: "יהיו לי עוד ימים"יאיר טוקר9
הזמר והיוצר יוסף נטיב בסינגל קליפ חדש "יהיו לי עוד ימים" מתוך האלבום החדש שלו "יבוא היום". מילים ולחן: יוסף נטיב. הפקה מוסיקלית: מאור שושן (סינגלים וקליפים)
מוישי וולס ויואלי גרינפלד בדואט  לסוכות: "טאטע"מוישי וולס ויואלי גרינפלד בדואט לסוכות: "טאטע"יאיר טוקר1
הזמרים מוישי וולס ויואלי גרינפלד בדואט לסוכות: "טאטע". הלחן של יוסי פריד למילים מתוך תפילת הלל. עיבוד והפקה מוזיקלית: בני לאופר (סינגלים וקליפים)
מתנאל אסייג בסינגל חדש: שמשהו יעיר אותימתנאל אסייג בסינגל חדש: שמשהו יעיר אותייאיר טוקר3
הזמר והיוצר מתנאל אסייג בסינגל ראשון מאלבום הבכורה שלו שבדרך - "שמישהו יעיר אותי" העוסק במקום שלפני החזרה בתשובה. אסייג כתב הלחין וגם עיבד והפיק מוזיקלית (סינגלים)
צור דדשי בסינגל חדש: "פעם לבד"צור דדשי בסינגל חדש: "פעם לבד"יאיר טוקר5
הזמר והיוצר הצעיר צור דדשי בסינגל חדש המבוסס על מילותיו של רבי נחמן, זלמן שזר וגם של היוצר עצמו. הלחן של דדשי כשלמלאכת העיבוד הוא חבר לירון סאפר (סינגלים וקליפים)
שמואל פרדניק מחדש ניגון ברסלב: י-ה ריבון עלםשמואל פרדניק מחדש ניגון ברסלב: י-ה ריבון עלםיאיר טוקר3
הזמר והיוצר שמואל פרדניק מחדש את "י-ה ריבון עלם" בלחנו של ר' ישראל קרדונר. העיבוד וההפקה המוזיקלית של פרדניק עצמו (סינגלים וקליפים)
ישראליק בש במחרוזת ניגוני חב"ד: ליובאוויטש טאנץישראליק בש במחרוזת ניגוני חב"ד: ליובאוויטש טאנץיאיר טוקר1
הקלידן והזמר החב"די ישראליק בש במחרוזת ניגוני חב"ד סוערת ומושקעת עם מיטב הנגנים. העיבוד של בש וזו הפעם הראשונה שבש יוצא החוצה גם כזמר (סינגלים וקליפים)
צפו באברהם פריד במחרוזת אידיש-לייבצפו באברהם פריד במחרוזת אידיש-לייביאיר טוקר2
הזמר החסידי המצליח במחרוזת מיטב הלהיטים שלו באידיש, מתוך אירוע של ארגון "ילדינו" במונטריאול. על העיבודים המוזיקליים אחראי אברימי גורארי (סינגלים וקליפים)
מיכאל שניצלער מארח את יוסי ליבוביץ: על דעת המקוםמיכאל שניצלער מארח את יוסי ליבוביץ: על דעת המקוםיאיר טוקר
הזמר החסידי מיכאל שניצלער, החליט לכבוד יום כיפור לחדש את אחד משיריו האהובים ביותר "על דעת המקום" כשהוא מארח את זמר הקומזיצים - יוסי ליבוביץ' לביצוע קצר ומרגש (סינגלים)
אביתר בנאי בביצוע לייב מרגש: "אבא"אביתר בנאי בביצוע לייב מרגש: "אבא"יאיר טוקר3
הזמר והיוצר אביתר בנאי בביצוע לייב מול חומות ירושלים ללהיט התפילה הגדול שלו "אבא" מתוך אלבומו "לילה כיום יאיר" (סינגלים וקליפים)
שלמה רג'ה בסינגל חדש: לה' הארץ ומלואהשלמה רג'ה בסינגל חדש: לה' הארץ ומלואהיאיר טוקר10
הראפר המצליח שלמה רג'ה בסינגל חדש לא שגרתי מצדו לחן חדש ומרגש שלו לפרק התהילים "לדוד מזמור לה' הארץ ומלואה". רג'ה אחראי גם להפקה המוזיקלית (סינגלים)
איזיק האניג, יעקב דסקל ו'נרננה': "כי עמך הסליחה"איזיק האניג, יעקב דסקל ו'נרננה': "כי עמך הסליחה"יאיר טוקר
הזמרים החסידיים איזיק האניג ויעקב דסקל מלווים במקהלת נרננה מבצעים את לחנו של הרבי מפיסטבורג זצ"ל "כי עמך הסליחה" מתוך האלבום החדש "זכר חסדו". עיבוד: משה לאופר (סינגלים)
הרב מנחם מנדל עמאר מבצע: "אדון הסליחות"הרב מנחם מנדל עמאר מבצע: "אדון הסליחות"יאיר טוקר
אדון הסליחות הינו ניגון שמוצאו הוא מעדות המזרח בגאורגיה שברוסיה, אותו שרים לפני סיום הסליחות שקודם ראש השנה הניגון התקבל בחסידות חב"ד וכעת הוא זוכה לביצועו של הרב מנחם מנדל עמאר. הפקה מוזיקלית: מרדכי ברוצקי, עיבוד: עובד מוניס (סינגלים)
אוריין שוקרון מבצע את הפיוט: "יגדל"אוריין שוקרון מבצע את הפיוט: "יגדל"יאיר טוקר4
הזמר והיוצר אוריין שוקרון בביצוע פסנתר אישי מרגש לפיוט העתיק "יגדל אלוקים חי" בלחן הספרדי-ירושלמי הקדום שלו (סינגלים וקליפים)
גרשי אורי בסינגל חדש ליום כיפור: "סלחתי"גרשי אורי בסינגל חדש ליום כיפור: "סלחתי"יאיר טוקר1
הזמר החסידי מלונדון גרשי אורי, משחרר סינגל חדש - "סלחתי", אותו הלחין המוזיקאי מוטי כהן שגם מבצע קטע שירה לצדו של אורי, כשעל העיבוד הופקד יענקי לנדאו (סינגלים וקליפים)
שולם למר ומקהלת 'שירה' מבצעים: כי הנה כחומרשולם למר ומקהלת 'שירה' מבצעים: כי הנה כחומריאיר טוקר1
הזמר הבינלאומי שולם למר מלווה במקהלת שירה בניצוחו ועיבודו של אלי שפריי מבצעים בביצוע ווקאלי מרהיב במיוחד את "כי הנה כחומר" בלחנו של החזן מוישה אוישר (סינגלים)
להקת 'מזמור שיר' בביצוע ליו"כ: "כי הנה"להקת 'מזמור שיר' בביצוע ליו"כ: "כי הנה"יאיר טוקר3
להקת החתונות 'מזמור שיר' עם הסולן יאיר כהן בביצוע מרגש ללחן החב"די הנודע של שלום חרטינוב "כי הנה". ניהול והפקה: אלישיב ויצן (סינגלים וקליפים)

עוד כתבות

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע50