תלמידים בגילאים 16-18 יחוסנו נגד הקורונהתלמידים בגילאים 16-18 יחוסנו נגד הקורונה
ח' בשבט תשפא | 21.01.21
מנכ״ל משרד הבריאות, פרופסור חזי לוי, אימץ את החלטת וועדת התיעדוף לחסן תלמידים בגיל 16-18 כבר בשבוע הבא, בשביל לאפשר להם לבצע בזמן את בחינות הבגרות (קורונה)
חוזרים לישראל? אתם חייבים לעשות בדיקהחוזרים לישראל? אתם חייבים לעשות בדיקהכיכר השבת
ממוצ"ש הקרוב, עלייה לטיסה לישראל תחויב בבדיקת קורונה שלילית 72 שעות לפני ההמראה או הצגת אישור החלמה • השבים מכמה מדינות - חייבים בבידוד במלונית בידוד (קורונה)
32% מהחולים - חרדים • במגזר: פי 2 חיוביים32% מהחולים - חרדים • במגזר: פי 2 חיובייםדוד הכהן3
משרד הבריאות עדכן כי ביממה האחרונה אותרו בישראל 8,174 חולי קורונה חדשים • אחוז הבדיקות החיוביות עומד על 9% • 1,132 חולים במצב קשה • 4,179 נפטרים עד כה (ארץ)
סופית: החיסון עמיד בפני המוטציה הבריטיתסופית: החיסון עמיד בפני המוטציה הבריטיתאלי דן
במסמך שפורסם היום וטרם עבר ביקורת עמיתים, טוענות החברות כי "ביולוגית, אין הבדל משמעותי בפעולת הנטרול" בין הגרסה המקורית של הווירוס כפי שהופץ מסין, ובין המוטציה (קורונה)
מחלקת קורונה93 נפטרים נוספים מ'קורונה'; 308 מונשמיםכיכר השבת
93 נפטרים נוספים ממגיפת ה'קורונה' בימים האחרונים; 308 חולים מונשמים; 31% מהחולים החדשים - חרדים; אחוז הבדיקות החיוביות בערים החרדיות - גבוה במיוחד (אקטואליה)
החלה בדיקה אם היולדות נדבקו במוטציותהחלה בדיקה אם היולדות נדבקו במוטציותכיכר השבת3
משרד הבריאות החל בבדיקה האם היולדות הרבות שנמצאות במצב קשה בבתי החולים נדבקו במוטציות הבריטית או הדרום אפריקנית וזו הסיבה למצבן הקשה של החולות (עדכון קורונה)
זינוק דרמטי: 10,021 מאומתים, 44 נפטריםזינוק דרמטי: 10,021 מאומתים, 44 נפטריםדוד הכהן11
משרד הבריאות עדכן כי ביממה האחרונה אותרו בישראל 10,021 חולי קורונה חדשים • אחוז הבדיקות החיוביות זינק ל-10.2% • 1,114 במצב קשה • 4,049 חולים נפטרו (חדשות)
פעמים רבות ניצבים אנשים מול סימני שאלה קשים: האם יש לבעיה שלנו פתרון? האם הקושי שרודף אותנו תקופה ארוכה הוא משהו שדורש עזרה מקצועית?השלכות הקורונה: קשיים שאפשר לטפלכיכר בשיתוף אגודת היועצים2
שיחות רבות ומגוונות מתנקזות אל המוקד הטלפוני במשרדי 'אגודת היועצים והמטפלים במשפחה'. אלו פניות מאנשים וממשפחות רבות המתמודדים עם מגוון בעיות (מקודם)
המלחמה במוטציה נכשלה בגלל היועמ"ש?המלחמה במוטציה נכשלה בגלל היועמ"ש?רפאל כהן6
שר הבריאות אדלשטיין טען היום, "לא יכולנו להכריח כל ישראלי שנכנס ארצה להיבדק בגלל בעיות משפטיות". היועמ"ש מנדלבליט הגיב כי מדובר בטענה שקרית (אקטואלי)
אילוסטרציההשו"ת של משרד הבריאות בעקבות המצבכיכר בשיתוף משרד הבריאות
עד מתי יימשך הסגר? • מדוע רואים כעת זינוק בתחלואה? האם חיסוני הקורנה כבר פועלים? • מדוע יש צורך בסגר אם יש כבר חיסונים? האם לחולה מותר לצאת להתחסן ? (מקודם)
אילוסטרציהשוהה במלונית קורונה - התמוטט ונפטרדניאל הרץ27
מקרה קשה התרחש אתמול במלונית הקורונה - 'שערי ירושלים'. חולה קורונה ללא תסמינים ששהה במקום, החל לפתע להידרדר במהירות והוא התמוטט ונפטר במקום (עדכון)
5,616 חולים; זינוק באחוז הבדיקות החיוביות5,616 חולים; זינוק באחוז הבדיקות החיוביותדוד הכהן1
משרד הבריאות עדכן כי ביממה האחרונה אותרו בישראל 5,616 חולי קורונה חדשים • אחוז הבדיקות החיוביות זינק ל-9.1% • 1,130 במצב קשה • 4,005 חולים נפטרו (חדשות)
החל מהערב: בידוד במלונית לשבים מדובאיהחל מהערב: בידוד במלונית לשבים מדובאידניאל הרץ4
משרד ראש הממשלה ומשרד הבריאות הודיעו כי החל מהערב כל השבים מאיחוד האמירויות, ברזיל, דרום אפריקה וזמביה יחויבו בבידוד במלונית ולא יוכלו להיות בבידוד ביתי (קורונה)
בני גנץ: אם אין אכיפה שוויונית, אין עוד טעם להמשיך בסגרבני גנץ: אם אין אכיפה שוויונית, אין עוד טעם להמשיך בסגררפאל כהן26
"דין תל אביב, שפרעם, ביתר עילית ואשדוד - דין אחד הוא, כולם חייבים להקפיד על ההוראות", אמר היום שר הביטחון, לפני ההחלטה האם להאריך את הסגר, או לסיימו (אקטואליה)
אילוסטרציה"אין אנטיביוטיקה" ארגוני החסד בסף קריסהכיכר בשיתוף באנר מדיה1
מספר החולים קשה ממשיך לטפס ויש מי שמפזר את הערפל מעל השמות האנונימיים ומעורר אותנו להתפלל לרפואתם השלמה • פאניקה בקרב הצעירים גוברת (רפואה, מקודם)
עובדת ביה"ח התחסנה ובירכה "שהחיינו"עובדת ביה"ח התחסנה ובירכה "שהחיינו"כיכר השבת9
יהודית אבוטבול בת ה-60, עובדת משק הבית הוותיקה של ביה"ח 'אסותא' באשדוד, קיבלה ראשונה את החיסון השני נגד הקורונה; רגע לפני שהתחסנה בירכה "שהחיינו"; צפו (בארץ)
צינור ההנשמה נותק, חולה הקורונה נפטרצינור ההנשמה נותק, חולה הקורונה נפטרקובי רוזן9
אירוע חריג בבית החולים איכילוב בתל אביב: צינור הנשמה נותק מחולה קורונה, רק כעבור דקות ארוכות רופאים זיהו את האירוע, אך נאלצו לקבוע את מותו של החולה (חדשות, בארץ)
למצולם אין קשר לנאמר בידיעהביממה האחרונה: זינוק בבדיקות החיוביות; 8,013 מאומתיםקובי רוזן6
משרד הבריאות עדכן כי ביממה האחרונה אותרו בישראל 8,013 חולי קורונה חדשים • אחוז הבדיקות החיוביות זינק ל-8.6% • 1,082 במצב קשה • 3,943 חולי קורונה נפטרו • כל המספרים (אקטואליה)
נתניהו מקבל את הפנקס הצהוב אחרי החיסון"הדרכון הירוק" ישנה את חיינו? כל הפרטיםרפאל כהן11
יוזמתו של ח"כ יעקב אשר זוכה כבר לתמיכה רחבה, ובמערכת הבריאות מתלבטים מה לאשר למחזיקי הדרכון, הירוק ומתי • בשני: דיון נוסף של ועדת החוקה בנושא (עדכוני קורונה)
מדאיג מאד: המוטציה הברזילאית מתפשטתמדאיג מאד: המוטציה הברזילאית מתפשטתדניאל הרץ13
המוטציה הברזילאית התגלתה כבר גם ביפן, ובעולם חוששים בשל היותה מדבקת במיוחד בדומה למוטציות הבריטית והדרום אפריקאית. השאלה המרכזית האם החיסונים יעילים (קורונה)
שוב מעל 9000 חולים: הערים החרדיות עדיין אדומות מאדשוב מעל 9000 חולים: הערים החרדיות עדיין אדומות מאדכיכר השבת15
כל הערים החרדיות עם ציון "10" האדום ביותר, אחוז המאומתים בבדיקות אף הוא גבוה בצורה חריגה מעל הממוצע בביתר עילית 29%, באלעד 22%, במודיעין עילית 20% ובבני ברק 19% (קורונה)
אילוסטרציההמומחים מעריכים: מספר הקרבנות יאמירדניאל הרץ
על פי דו"ח שפרסמו היום מומחי האוניברסיטה העברית, עד לסוף חודש פברואר מספר קרבנות מגפת הקורונה יעמוד על 5000, זאת לצד עומסים קשים במחלקות בתי החולים (קורונה)
יום שלישי ברציפות: למעלה מ-9,000 חוליםיום שלישי ברציפות: למעלה מ-9,000 חוליםקובי אטינגר2
משרד הבריאות עדכן כי ביממה האחרונה אותרו בישראל 9,388 חולי קורונה חדשים • 1,063 במצב קשה, מתוכם 273 מחוברים למכונות הנשמה. 3,826 חולי קורונה נפטרו (בארץ)
סגר בירושליםדיווח: זו התכנית ליציאה מהסגר השלישיכיכר השבת8
בעקבות הירידה בהיקף התחלואה בקורונה, החל משרד הבריאות לגבש תוכנית ליציאה מהסגר וחזרה לשגרה, בשלושה שלבים: חינוך ומסחר, תרבות ומסעדות (אקטואליה)
ירידה ב'מקדם ההדבקה' - גם בציבור החרדיירידה ב'מקדם ההדבקה' - גם בציבור החרדידניאל הרץ4
על פי הדו"ח היומי הרשמי של משרד הבריאות, ישנה ירידה במקדם ההדבקה בכל המגזרים, כולל במגזר החרדי - בו מקדם ההדבקה היה גבוה במיוחד בתקופה האחרונה (עדכוני קורונה)
מחקר: החיסון מצמצם גם את ההידבקויותמחקר: החיסון מצמצם גם את ההידבקויותדניאל הרץ4
מחקר של קופת חולים כללית על 200 אלף מתחסנים ושאינם, מצא כי אלו שהתחסנו, החל מהיום ה-12 לאחר החיסון צמצמו באופן משמעותי את ההידבקות בנגיף הקורונה (עדכון קורונה)

קורונה - כל המידע בכיכר השבת

קורונה - כל המידע והעדכונים על התפשטות הנגיף בישראל ובעולם, ההתמודדות, המניעה ודרכי הטיפול

כיכר facebook
למה? מי ששומר על ההנחיות נדבק / דעה
בתיה שגב
למה? מי ששומר על ההנחיות נדבק / דעה
י"א בתשרי תשפא31
"לסגור בתי הכנסת" / ח"כ בצלאל סמוטריץ'
ח"כ בצלאל סמוטריץ'
"לסגור בתי הכנסת" / ח"כ בצלאל סמוטריץ'
ה' בתשרי תשפא21