הגר"ע אוירבך, הגרב"ש דויטש והגר"צ פרידמןרבני 'הפלג' מיישרים קו: היזהרו ללא יוצא מהכלל, זו מגיפה
ד' בניסן תשפ | 29.03.20
במכתב שמתפרסם ביומן 'הפלג', מתייחסים רבני 'הפלג' לראשונה לסוגיית ה'קורונה' ומכנים זאת; 'מגיפה', ומזהירים את כלל הציבור לשמור על היגיינה ומרחקים ביניהם כנדרש (בארץ)
חנות ריקה בטורינו שבאיטליה"החנויות נבזזות": מאות מתים ביממה אחתיוסי נכטיגל
בסוף השבוע האחרון, חצתה איטליה את רף חמש הספרות, כאשר מספר המתים במדינה עומד על מעל 10 אלף אנשים. התושבים המורעבים החלו בבזיזת חנויות לממכר אוכל (קורונה)
"מה יהיה עם ליל הסדר?"; כך הרגיע המושל"מה יהיה עם ליל הסדר?"; כך הרגיע המושלאריאל ליבא
במהלך תדרוך לעיתונאים, נשאל מושל ניו יורק אנדרו קואומו מה הוא יכול לענות לדואגים מהאיסור להתקבץ כל המשפחה המורחבת יחד בליל הסדר, כך הוא ענה • צפו (קורונה, עולם)
העיתונאי ממרר בבכי: "זה לא צחוק" • צפוהעיתונאי ממרר בבכי: "זה לא צחוק" • צפוכיכר השבת4
והערב ב'קורונה טיים'; ביום שאשתו ילדה בשעה טובה, גילו כי אביו נדבק בנגיף ומצבו קשה, העיתונאי מתחנן, אנא שמרו על ההוראות. המנכ"ל מדבר על ההשלכות שלא חשבתם (קורונה)
אבי שטרןסגן ראש עיריית אלעד נדבק בנגיף הקורונהאיציק אוחנה4
סגן ראש עיריית אלעד ויו"ר 'דגל התורה' בעיר, אבי שטרן, אובחן כחולה בקורונה והוא שוהה בבידוד ביתי כשמצבו טוב. שטרן: '12 יום האחרונים שהיתי בבידוד על דעת עצמי' (עדכון)
מותר לצאת מהבית? סדר בהנחיות החדשותמותר לצאת מהבית? סדר בהנחיות החדשותכיכר השבת
לאור הבלבול הרב שיש בציבור, בנוגע למתי אסור או מותר לצאת מהבית ולצורך מה - מותר לצאת או שלא, המשטרה עושה סדר ומפרסמת את ההנחיות בצורה מסודרת (אקטואלי)
מציאת הגופה"לא עמד בזה": השר הגרמני שם קץ לחייומישאל לוי1
שר הכלכלה של אחת ממדינות גרמניה, היה מודאג מאוד מההשלכות הכלכליות של הנגיף. חבריו מצאו אותו ליד פסי הרכבת והסבירו: כי הוא לא עמד במה שקורונה עשתה (עולם)
אילוסטרציהארגון הבריאות: הקורונה לא מדבקת באוויריוסי נכטיגל5
ארגון הבריאות העולמי דיווח, כי לאחר כמה בדיקות, התברר כי נגיף הקורונה לא מדבק כלל דרך האוויר. איך כן הקורונה מדבקת? דרך הרוק, נזלת ממרחק של מטר בין האנשים (עדכון)
דרעי ונתניהו בימים רגועים יותרדרעי מונה כפרויקטור הקורונה במגזר החרדידניאל הרץ11
בעקבות בקשת ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הבריאות יעקב ליצמן: שר הפנים אריה דרעי מונה כפרויקטור הראשי למגזר החרדי והערבי בטיפול משבר הקורונה (עדכוני קורונה)
פסל החירות סמלה של ניו יורקבלייבט אין דערהיים: ניו יורק נאבקת באידישאריאל ליבא1
כחלק ממאמצי ההסברה בניו יורק בנושא הקורונה, הנפיקה מחלקת הבריאות דפי הסברה בשלל שפות: סינית, רוסית, ספרדית, צרפתית ועוד ובמפתיע - גם בעברית ואידיש (קורונה)
נתונים דרמטיים: רוב הנדבקים ב'קורונה' בביה"ח - חרדיםנתונים דרמטיים: רוב הנדבקים ב'קורונה' בביה"ח - חרדיםכיכר השבת64
בבדיקה שנערכה בבתי החולים במרכז הארץ ובירושלים, עולה תמונה עגומה, מלבד החולים הנמצאים ב'מעייני הישועה', מתברר כי אחוזים גבוהים מהנדבקים ב'קורונה', משתייכים למגזר החרדי (קורונה)
החולים שהשתחררושמחה בבית חולים: חמישה נדבקים; שוחררומישאל לוי3
מבית החולים 'סורוקה' שבבאר שבע, מדווחים הערב, כי חמישה חולים שהיו מאושפזים בעקבות הידבקות בנגיף המסוכן - השתחררו מבית החולים, לאחר שיצאו שלילי (קורונה)
אחד החיידרים שנקנסושני חיידרים במונסי נקנסו כי 'קיימו לימודים'אריאל ליבא9
פקחי מחלקת הבריאות במחוז רוקלנד שבניו יורק קנסו שני חיידרים בסכום של 2,000 דולר בטענה שקיימו לימודים בניגוד להנחיות שאוסרות על כך - בעקבות נגיף הקורונה (בעולם)
עובדת נדבקה; ראש המועצה נכנס לבידודעובדת נדבקה; ראש המועצה נכנס לבידודאיציק אוחנה6
ראש מועצת 'קרית יערים-טלזסטון' יצחק רביץ נכנס לבידוד ביתי לאחר שעובדת במועצה המקומית נדבקה בנגיף הקורונה. רביץ ל'כיכר': "הקמתי משרד אצלי בבית" (אקטואלי)
פאלוך. לצד נתניהו'היועצת החרדית' של נתניהו - נכנסה לבידודאיציק אוחנה
בסביבתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו ממתינים בדריכות לתוצאות בדיקת הקורונה של היועצת רבקה פאלוך, שבעלה נמצא חולה - למרות שכל העת שמרה מרחק ממעסיקה (ארץ)
תמונת ארכיון. למצולם אין קשר לכתבההקורונה מכה בויז'ניץ: למעלה ממאה נשאיםשימי שפר14
הנגיף הקטלני מתפשט בקרב הקהילה, כאשר כמעט בכל ריכוז בו מתגוררים חסידי ויז'ניץ, ישנם אנשים שנדבקו בקורונה. גם בנו של האדמו"ר, נאלץ להיכנס לבידוד - אך לא נדבק (חסידים)
מומחים מזהירים: האלכוג'ל לא מועיל לחיטוימומחים מזהירים: האלכוג'ל לא מועיל לחיטויכיכר השבת4
עם ישראל הסתער על מוצרי האלכוג'ל, המחירים זינקו והוחלט לפקח עליו. אך האם הוא בכלל מועיל לחיטוי נגד הקורונה? התשובה שלילית - וזה לא הכל: הוא גם עשוי להזיק לכם (ארץ)
גב' ויזל ע"הניצלה מהתעללות מטפלת - ונפטרה מהנגיףשימי שפר5
בזקנותה חוותה מרת פערל ע"ה טראומה נוראית, כאשר עברה התעללות קשה, ככל הנראה בידי המטפלת שלה; היום הרופאים קבעו את פטירתה, אחרי שחלתה בקורונה (דיין אמת)
רוזה שרמן ארבל ז"להקורבן ה-15: בת 84 נפטרה לאחר שנדבקהקובי רוזן2
רוזה שרמן ארבל ז"ל, בת 84, אושפזה לפני כשבוע במחלקה המבודדת בשערי צדק במצב קשה מאוד, מאז שעות הבוקר חלה הידרדרות במצבה והרופאים נאלצו לקבוע את מותה(ארץ)
ניצב מוטי כהןהמפכ"ל בהתייחסות חריגה להלוויה בב"בקובי רוזן11
מ"מ מפכ"ל המשטרה, ניצב מוטי כהן, התייחס להלוויית הגאון הרב צבי שינקר זצ"ל בבני ברק, הלוויה שהתקיימה בניגוד להוראות: "אין ולא יהיה תחליף לשיקול דעת מפקדים" (חרדים)
הקורבן ה-14: נפטרה בבית החולים בבני ברקהקורבן ה-14: נפטרה בבית החולים בבני ברקקובי רוזן17
בבית החולים 'מעייני הישועה' בבני ברק הלכה לעולמה אשה כבת 90, לאחר שנדבקה בנגיף הקורונה • בבית החולים הדגישו כי המנוחה סבלה ממחלות רקע שונות (חדשות חרדים)
בורו פארק: החברא קדישא קורסת מעומסבורו פארק: החברא קדישא קורסת מעומסיוסי נכטיגל13
אנשי החברא קדישא בפורו פארק קורסים תחת עומס ההלוויות כתוצאה ממגפת הקורונה • עובד החברא קדישא פנה לציבור: "אין מספיק נהגים להוציא הנפטרים לבית הקברות" (חרדים)
הרב אלימלך פירר: 'נא, הישארו בבתים!'. צפוהרב אלימלך פירר: 'נא, הישארו בבתים!'. צפודוד הכהן22
על רקע התפרצות הנגיף - בפרט בערים חרדיות - מפרסם כעת היועץ הרפואי המוערך פניה מיוחדת לכלל האזרחים: "התכנסות בבתים זו מניעה, שהוכחה בבירור". צפו (אקטואלי)
נפטר החולה ה-13 ממגיפת קורונה בישראלנפטר החולה ה-13 ממגיפת קורונה בישראלדניאל הרץ2
במרכז הרפואי שערי צדק בירושלים נפטר בשעה האחרונה מטופל בן 92 שהיה מאושפז במחלקה לחולי קורונה. זהו החולה ה-13 שנפטר מאז התפרצות הנגיף בישראל (קורונה)
מלון פארימה פאלס בירושלים שיהפוך למרכז בידודמשרד הפנים יפעל להכשרת מקומות בידודדניאל הרץ6
בהוראת השר אריה דרעי משרד הפנים יפעל למציאת דיור למבודדים ללא פתרון בידוד הולם, זאת בניסיון לצמצם את ההדבקה. מאמץ מיוחד להקים מרכז עוד היום בבני ברק (ארץ)
צעיר בן 20, חולה קורונה - מורדם ומונשםצעיר בן 20, חולה קורונה - מורדם ומונשםכיכר השבת14
בבית החולים 'אסותא אשדוד' מאושפז במצב קשה צעיר בשנות ה-20 המוקדמות לחייו, שאובחן כחולה בנגיף ה'קורונה'. הלילה הידרדר מצבו והוא הורדם והונשם (חדשות)

קורונה - כל המידע בכיכר השבת

קורונה - כל המידע והעדכונים על התפשטות הנגיף בישראל ובעולם, ההתמודדות, המניעה ודרכי הטיפול

כיכר facebook
בת ה-12 בכיסא הגלגלים במכתב חיזוק מרגש
חיה שרה גולדשמידט
בת ה-12 בכיסא הגלגלים במכתב חיזוק מרגש
ב' בניסן תשפ6
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
ה'קורונה' - במקורות // הרב ישראל גליס
כ"ז באדר תשפ6