בדיקת קורונה. אילוסטרציהזינוק דרמטי בתחלואה בסופ"ש: כל הנתונים
כ"ב באב תשפא | 31.07.21
מספר החולים קשה מטפס בחדות, מספר המאומתים לקורונה מוסיף לזנק. בשישי: שיא בתחלואה בגל הרביעי • נתניהו ובוז'י הרצוג התחסנו בחיסון השלישי • המספרים המלאים (קורונה)
אילוסטרציה"לא להתעלם מלחץ בחזה": חשוב להפנים!כיכר בשיתוף באנר מדיה
לפני כחודש החל יהושע לחוש בכאבים בחזה. בקופת החולים הרגיעו שכל הבדיקות תקינות לחלוטין ושהוא בריא כמו שור. הכאבים? זה רק לחץ, אחרי הכל הוא מחתן בת… (בריאות)
"במהלך הלימודים קבלתי יידע מקצועי רחב, וכעת בחודשים האחרונים אני צובר ניסיון מקיף וחסר תקדים""טובי המוחות": המחזור השני של תכנית מעלות יצא לדרךכיכר בשיתוף מעלות
עשרות משתתפי התכנית יעברו תקופת הכשרה בתחומים טכנולוגים מבוקשים, ולאחריה ישולבו לקבלת ניסיון מעשי בגוף ביטחוני נחשב, מלגת קיום ניתנת למשתתפים – כבר משלב הלימודים (לימודים)
2,140 מאומתים חדשים: עוד  29 במצב קשה2,140 מאומתים חדשים: עוד 29 במצב קשהכיכר השבת2
2,140 מאומתים חדשים אתמול מתוך 91,202 נבדקים לגילוי הנגיף אתמול, 2.37% מכלל הבדיקות, עליה של מאית האחוז אל מול היום שקדם לו. עלייה בתחלואה הקשה (עדכון קורונה)
מחלקת הקורונה בבית החולים הרצוגתקנות הנגיף החדשות נכנסו בחצות לתוקפןכיכר השבת
בחצות, נכנסו לתוקף התקנות שיגבילו את היציאה מהארץ למדינות נוספות, זאת בשל תחלואת הקורונה שמתפשטת שוב במדינות רבות, לצד התו הירוק והתו השמח (עדכוני קורונה)
אילוסטרציהמשרד הבריאות: "אזרחים מעל גיל 60 יקבלו מנה שלישית"כיכר השבת8
מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' נחמן אש הודיע למנהלי קופות החולים בפגישה עימם, כי החל מיום ראשון הקרוב, יוכלו בני 60 ומעלה לקבל מנת חיסון שלישית כנגד נגיף הקורונה (עדכוני קורונה)
ד"ר אלרעי פרייס: רק 10% מהשבים נבדקיםד"ר אלרעי פרייס: רק 10% מהשבים נבדקיםכיכר השבת1
רק 10% מהחוזרים מחו"ל עורכים את הבדיקה השנייה ביום השביעי לחזרתם, כך טענה בכנסת ראש שירותי הבריאות, ד"ר אלרעי פרייס שהזהירה שמדינות נוספות הופכות אדום (קורונה)
משרד הבריאות אישר לחסן גם בני 5 עד 11משרד הבריאות אישר לחסן גם בני 5 עד 11שלומי מלוביצקי10
המשרד פרסם שורה של מקרים פרטניים בהן יוכלו הילדים להתחסן. ההוראה ניתנה במקביל לדיווח כי חברות החיסונים החלו בניסויים בארה"ב על ילדים בגילאים הללו (עדכון קורונה)
החל מהשבוע: סוג נוסף של בדיקות קורונההחל מהשבוע: סוג נוסף של בדיקות קורונהיוני גבאי4
בדיקות קורונה המבוססות על טכנולוגיה שאינה מצריכה שינוע הבדיקה למעבדה ומאפשרת מתן תשובה תוך 30 דקות מרגע הדגימה ישווקו מהשבוע; כל מה שצריך לדעת עליהן (קורונה)
בדיקת קורונה1,408 חולים חדשים ביממה; 2.06% חיובייםכיכר השבת2
1,408 חולים חדשים בנגיף הקורונה התגלו במהלך היממה האחרונה; אחוז החיוביים עלה גם הוא ל-2.06%; חוקרי אמ"ן מזהירים: "מגפה מתפשטת בארץ ומחריפה" (חדשות, קורונה)
חרדי מתחסן נגד קורונהמתי בעל מחלות רקע מוגן יותר מאדם בריא?קובי אטינגר6
מחוסנים בעלי מחלות רקע מוגנים יותר מפני תחלואה קשה בקורונה, מאשר לא מחוסנים שאין להם כל גורם סיכון ומחלות רקע. כך עולה מבדיקה מפתיעה של משרד הבריאות (קורונה)
נחמן אש ושאשא ביטוןאש על המתווה של שרת החינוך: "לא סגור"כיכר השבת4
בתדרוך לכלי התקשורת, הבהיר פרופ' אש, כי במתווה לפתיחת שנת הלימודים שפורסם היום "יש נקודות שצריך ללבן"; התייחס להפעלת התו הירוק והזהיר מנסיעות לחו"ל (קורונה)
בדיקת קורונה97 חולי קורונה מאושפזים במצב קשה; 966 חולים חדשיםכיכר השבת6
966 מאומתים חדשים בנגיף הקורונה אובחנו במהלך היממה האחרונה - בכך אחוז החיוביים עלה ועומד על 1.79%; עלייה במספר החולים הקשים, מתוכם 17 חולים מונשמים; המספרים (חדשות)
"לחסן מיד בני 60 ומעלה במנה שלישית""לחסן מיד בני 60 ומעלה במנה שלישית"כיכר השבת10
בכירים בענף הרפואה יוצאים בקריאה דחופה למשרד הבריאות: תנו חיסון שלישי לאוכלוסייה המבוגרת; החשש: "יש סכנה שנגיע בקרוב ל־10,000 מאומתים ביום" (אקטואליה)
מספר המאומתים יורד שוב: 1,263 מאומתיםמספר המאומתים יורד שוב: 1,263 מאומתיםכיכר השבת1
שוב ירידה במספר המאומתים החדשים, זה היום השלישי ברציפות. 1,263 מאומתים חדשים אתמול (חמישי) מתוך 69,668 נבדקים לגילוי הנגיף אתמול. 1.81% חיוביים (קורונה)
בנט: סרבני החיסון מסכנים את כל האזרחיםבנט: סרבני החיסון מסכנים את כל האזרחיםכיכר השבת111
ראש הממשלה נפתלי בנט נשא הערב בלשכת ראש הממשלה נאום על מצב הקורונה כשהוא מייחד את רוב נאומו לנושא מתנגדי החיסונים ומכריז: "הגיע הזמן שהדיון יסתיים" (בארץ)
משישי הבא: הגבלות חדשות לחוזרים מחו"למשישי הבא: הגבלות חדשות לחוזרים מחו"לשלמה מן7
קבינט הקורונה מאמץ הבחנה חדה בהתמודדות העתידית בתחלואה בין מחוסנים לסרבני חיסון. לפי מתווה נתב"ג שאושר היום, אלו שלא התחסנו יחויבו בבידוד למשך שבוע (קורונה)
מתוך הסרטוןמחסור בבודקים והקריסה במעבדות קורונהדוד הכהן1
בשל התפרצותה מחודשת של הקורונה בישראל, ישנו מחסור גדול במעבדות הבדיקה - הנמצאות על סף קריסה וכן מחסור בחוקרים אפידמיולוגיים, בשל מספר המאומתים הגבוה (בארץ)
אילוסטרציהבחודש הבא: יתחילו לחסן בישראל במודרנהכיכר השבת6
על פי הנחיית משרד הבריאות, החל מתחילת החודש הבא, יתחילו קופות החולים לחסן מבוגרים בחיסונים של מודרנה, במשרד מבהירים, כי לא יהיה ערבוב בין החברות (אקטואליה)
בדיקות קורונה בנתב"גדו"ח אמ"ן: העלייה בחולים קשה משקפת את ההתפשטותשלמה מן3
למרות ירידה קלה ביחס לאתמול, באמ"ן מזהירים כי מספרי החולים קשה משקפים בצורה ברורה את התפשטות הקורונה בארץ. אתמול נשבר שיא נוסף בגל הרביעי עם למעלה מ-1,400 מאומתים (ארץ)
אכיפה בנתב"גמתווה ה'תו השמח' נכנס לתוקף; המשטרה תגביר האכיפהרפאל כהן20
ממשלת בנט-לפיד נתנה לזני הקורונה לחדור ארצה ולהתפשט וכעת מנסה להציל את המצב: הנכנסים לאולמות, מסעדות ובתי מלון יהיו חייבים להציג תו ירוק, כולל בדיקה שלילית (ארץ)
בודקי קורונההדרישה של קופות החולים מראש הממשלהרפאל כהן3
מנהלי הקופות, שהיו רשומים על הצלחת מבצע החיסונים, המליצו לבנט: מי שיגיע להיבדק כדי להוציא את התו הירוק לאחר שסירב להתחסן - ישלם את מלוא המחיר (חדשות בארץ)
אילוסטרציהיותר מאלף ישראלים התחסנו במנה שלישית: אלו הדיווחיםכיכר השבת5
מעל אלף ישראלים שנמצאים בקבוצות סיכון גבוהות התחסנו במנה השלישית. לאחר כשבוע מקבלת החיסון, הם מדווחים על תופעות לוואי קלות בלבד, הדומות למנות החיסונים הקודמות (עדכוני קורונה)
נפתלי בנט829 מאומתים חדשים אתמול, עלייה בקשיםדוד הכהן5
משרד הבריאות מדווח כי אתמול, נמצאו 829 מאומתים חדשים. זאת מתוך 49,373 נבדקים לגילוי הנגיף. 1.71 אחוז מכלל הנבדקים נמצאו חיוביים • 17 חולים קשים חדשים (ארץ)
נחמן אשאש: 'התחלואה תעלה; בוחנים מתווה לאומן'שלמה מן13
מנכ"ל משרד הבריאות אש, קורא לא לטוס לחו"ל, מזהיר שהתחלואה עוד תזנק, מרגיע בנוגע ליעילות החיסונים, ומצהיר שבוחנים מתווה נסיעה לאומן בראש השנה; צפו (ארץ)
אילוסטרציהקעמפים בעידן נגיף: זה מה שיצטרכו להציגיוני גבאי
המשתתפים במחנות הקיץ יחויבו להציג תעודת מחוסן או מחלים, או בדיקת קורונה שלילית שבוצעה בטווח 72 השעות שלפני הכניסה למחנה. ומה לגבי חיסון שלישי? (נגיף הקורונה)

עוד כתבות

קורונה - כל המידע בכיכר השבת

קורונה - כל המידע והעדכונים על התפשטות הנגיף בישראל ובעולם, ההתמודדות, המניעה ודרכי הטיפול

כיכר facebook
למה? מי ששומר על ההנחיות נדבק / דעה
בתיה שגב
למה? מי ששומר על ההנחיות נדבק / דעה
י"א בתשרי תשפא33
"לסגור בתי הכנסת" / ח"כ בצלאל סמוטריץ'
ח"כ בצלאל סמוטריץ'
"לסגור בתי הכנסת" / ח"כ בצלאל סמוטריץ'
ה' בתשרי תשפא21