כל תשעת הנפטרים אתמול לא היו מחוסניםכל תשעת הנפטרים אתמול לא היו מחוסנים
ב' באייר תשפא | 14.04.21
‏משרד הבריאות מעדכן: ממשיכה הירידה בתחלואה -רק 199 ישראלים חדשים אובחנו אתמול עם קורונה. 221 חולים מאושפזים במצב קשה, ותשעת הנפטרים אתמול לא חוסנו (בארץ)
'מודרנה': החיסון שלנו יעיל יותר מחצי שנה'מודרנה': החיסון שלנו יעיל יותר מחצי שנהקובי אטינגר4
חברת התרופות 'מודרנה' דיווחה הלילה, כי על פי בדיקות שערכה, החיסון שפיתחה יעיל מעבר לחצי שנה מאז שניתן. וכן שיעילותו גדולה אף למניעת הידבקות בנגיף הקורונה (חדשות)
אילוסטרציההרופאים תומכים בחיסון רחב גם לבני ה-12דניאל הרץ14
האיגוד לרפואת ילדים והחוג למחלות זיהומיות בילדים, תומכים בחיסון קורונה רחב היקף של בני 12-15 שנים במדינת ישראל, לאחר קבלת אישור, בשל הניסיון החיובי עם החיסון (אקטואלי)
'ייתכן שישראל הגיעה לסוג של חסינות עדר''ייתכן שישראל הגיעה לסוג של חסינות עדר'קובי אטינגר7
בכיר מכון ויצמן, פרופ' ערן סגל, התבטא כי ייתכן ומדינת ישראל היגעה לסוג של חסינות עדר. לדבריו: "מספר המאומתים עומד היום על 270 ביום, ירידה ב-97% מאז אמצע ינואר" (אקטואלי)
קבורה השבוע בברזילבישראל ירידה, בעולם המאבק בנגיף בשיאוכיכר השבת10
בישראל אנו חווים ירידה משמעותית בתחלואה והקלה בהנחיות הקורונה, אך בעולם עדיין נאבקים עם הנגיף הקטלני ומספר הקרבנות שלו מתקרב ל-3 מיליון בני אדם (קורונה)
המשך הירידה בתחלואה: 0 בתי ספר סגוריםהמשך הירידה בתחלואה: 0 בתי ספר סגוריםכיכר השבת
ממשרד החינוך נמסר כי במערכת החינוך שם כעת בכל הארץ ישנם 1342 ילדים מאומתים אך אף בית ספר אינו סגור כעת בשל כך. התחלואה החרדית בביה"ס הנמוכה ביותר (קורונה)
אילוסטרציהמשרד הבריאות אישר למאות ילדים להתחסןדניאל הרץ15
יותר מ־800 בני 12-15 עם מחלות רקע יוכלו להתחסן בחיסון פייזר שנמצא בטוח לילדים לדברי החברה, למרות שעדיין לא קיבל את אישורו של מנהל המזון והתרופות האמריקני (קורונה)
מספרי הקורונה: 124 מאומתים, 349  - קשהמספרי הקורונה: 124 מאומתים, 349 - קשהדוד הכהן1
משרד הבריאות עדכן כי ביממה האחרונה אותרו בישראל 124 חולי קורונה חדשים • אחוז הבדיקות החיוביות עומד על 1.1% • 349 במצב קשה • 6,232 נפטרים עד כה (חדשות, בריאות)
30 מקרי קרישי דם בחיסון של אסטרה-זניקה30 מקרי קרישי דם בחיסון של אסטרה-זניקהדניאל הרץ4
חשש שהחיסון נגד נגיף הקורונה של חברת אסטרה-זניקה גורם לקרישי דם. בבריטניה מדווחים על 30 מקרים כאלה מתוך 11 מליון מנות חיסון שניתנו בממלכה. הנושא נחקר (קורונה)
פייזר: חיסון הקורונה בטוח ויעיל מגיל 12פייזר: חיסון הקורונה בטוח ויעיל מגיל 12קובי רוזן
חברת החיסונים 'פייזר' סיכמה את ממצאי המחקר החדש שלה ופרסמה כי החיסון נגד נגיף הקורונה נמצא יעיל ובטוח ב-100% מגיל 12 • בישראל נערכים לחיסון ילדים (אקטואליה)
חיסון לקורונהביממה: 18 נדבקים חדשים במגזר החרדיכיכר השבת1
18 נדבקים חדשים במגזר החרדי בנגיף הקורונה התגלו במהלך היממה האחרונה, מתוך 356 נדבקים חדשים. מקדם ההדבקה ממשיך לרדת ועומד הבוקר על 0.53 (קורונה, בארץ)
128 מאומתים חדשים;  5,221,482 מתחסנים128 מאומתים חדשים; 5,221,482 מתחסניםדוד הכהן
משרד הבריאות עדכן כי ביממה האחרונה אותרו בישראל 128 חולי קורונה חדשים • אחוז הבדיקות החיוביות עומד על 1.2% • 476 במצב קשה • 6,194 נפטרים עד כה (חדשות, בריאות)
בדיקות קורונה229 מאומתים חדשים; 468 במצב קשהקובי רוזן3
משרד הבריאות עדכן כי ביממה האחרונה אותרו בישראל 229 חולי קורונה חדשים • אחוז הבדיקות החיוביות עומד על 1.4% • 468 במצב קשה • 6,183 נפטרים עד כה (חדשות, בריאות)
קלפי לחולי קורונה מאומתים679 מאומתים אתמול: מקדם ההדבקה יורדכיכר השבת2
משרד הבריאות עדכן כי אתמול אובחנו 679 נדבקים בקורונה, מתוך 41,443 בדיקות ושיעור הבדיקות החיוביות היה 1.7%. מקדם ההדבקה R המשיך לרדת ב"ה והגיע ל-0.59 (קורונה)
"כל ההדבקות עכשיו הן באשמת הזן הבריטי""כל ההדבקות עכשיו הן באשמת הזן הבריטי"כיכר בשיתוף כללית
בתדרוך מיוחד לתקשורת חרדית שנעריך היום אמר פרופ' רק בליצר ראש צוות המומחים במגן ישראל וראש מערך חדשנות בכללית: ישראל נקטה בצעדים דרסטיים בתחילת המגפה וכל העולם צעד בעקבותיה, בזכות זה סיימנו את הגל הראשון עם מינימום נזק (קורונה, מקודם)
אילוסטרציה בלבד, למצולמים אין קשר לכתבהרוב האזורים החרדים 'ירוקים' לנגיף הקורונהכיכר השבת5
למרות עלייה קלה בנתוני הקורונה במגזר החרדי, שהחולים מממנו מהווים כעת 9% מסך התחלואה הכללית במקום 7% אתמול, רוב ריכוזי המגורים של המגזר נצבעו בירוק (אקטואליה)
יעילות גבוהה לחיסונים בקרב נשים בהיריוןיעילות גבוהה לחיסונים בקרב נשים בהיריוןדניאל הרץ1
נתונים שמציגה קופת החולים מכבי מלמדים, כי 8.1% מהנשים ההרות שלא חוסנו נדבקו בקורונה. עוד מתברר: כל הנשים בהיריון שאושפזו לאחר שחלו, לא היו מחוסנות (קורונה)
החל משבוע הבא: מבצע לחיסון מרותקי ביתהחל משבוע הבא: מבצע לחיסון מרותקי ביתכיכר השבת1
מבצע החיסונים למרותקי בית יחל באופן רשמי בשבוע הבא, כך שמרותקי בית יתחסנו במזרק בודד, על פי פיתוח ייחודי של אגף הרוקחות במשרד הבריאות אל מול עם חברת 'פייזר' (ארץ)
עלייה במספר החרדים הפונים ללימודים אקדמאיםעלייה במספר החרדים הפונים ללימודים אקדמאיםכיכר בשיתוף מרכז אקדמי לב1
זינוק במספר הסטודנטים החרדיים בשנת תשפ"א בעקבות המשבר הכלכלי שחוללה המגפה. הורים רבים החליטו לשלוח את בנותיהן לאוניברסיטאות ולמכללות, במטרה שימצאו עבודה יציבה עם כושר השתכרות גבוה. הרב צבי שרייבר ראש קמפוס לוסטיג של המרכז האקדמי לב "אסור לוותר על המהות ולשלוח את הבנות למוסדות אקדמיים ללא מסגרת חינוכית מתאימה" (לימודים)
מחלקת הקורונה האחרונה באיכילוב נסגרהמחלקת הקורונה האחרונה באיכילוב נסגרהדניאל הרץ1
שלושה חודשים בלבד אחרי תחילת מבצע החיסונים שנפתח עם 6 מחלקות קורונה מתוכם 2 מחלקות טיפול נמרץ בביה"ח איכילוב סגרו היום את מחלקת הקורונה האחרונה (קורונה)
מספרי קורונה: מקדם ההדבקה במגזר החרדי - הנמוך ביותרמספרי קורונה: מקדם ההדבקה במגזר החרדי - הנמוך ביותרכיכר השבת7
1,339 נדבקים חדשים אובחנו אתמול - מתוך 55,225 בדיקות; מתוכם - 100 נדבקים חרדים; מקדם ההדבקה במגזר החרדי עומד על 0.69 לעומת 0.77 במגזר הכללי; מספר הנפטרים - 6,018 (בארץ)
חיסון לקורונה41 נשים מאושפזות עם קורונה - אף אחת מהן לא התחסנהכיכר השבת7
6,011 בני אדם נפטרו עד כה מנגיף הקורונה בישראל, אך למרות המספר הכואב, מספרי המאושפזים כעת חושפים את יעילות החיסונים; מבין המחוברים ל'אקמו' - אין אף חולה שהתחסן (הקורונה, בארץ)
מאה אלף איש התחסנו רק במנה הראשונהמאה אלף איש התחסנו רק במנה הראשונהדניאל הרץ9
במשרד הבריאות מצביעים על כך שכמאה אלף ישראלים התחסנו במנה הראשונה של החיסון כנגד נגיף הקורונה אך לא הגיעו לאחר מכן לקבל את המנה השנייה (עדכוני קורונה)
בורלא מתחסן, היוםמנכ"ל פייזר: הימרנו על ישראל, ואנו שמחיםדניאל הרץ7
אלברט בורלא, מנכ"ל חברת התרופות פייזר שפיתחה את החיסון נגד הקורונה, אמר בראיון כי נתניהו שכנע את החברה בתנאים המתאימים של מדינת ישראל למתן החיסונים (קורונה)
נדיר: ארבעה רופאים מחוסנים נדבקו מחולהנדיר: ארבעה רופאים מחוסנים נדבקו מחולהדניאל הרץ12
מקרה נדיר יחסית ב'שיבא', שם התגלה כי ארבעה אנשי צוות רפואי מאחת המחלקות הפנימיות נדבקו בנגיף למרות שהיו מחוסנים, מחולה לא מחוסן - אך ללא כל תסמינים (אקטואליה)
בדיקות קורונההקורונה במגזר: רק 4% מהבדיקות - חיוביותדוד הכהן1
משרד הבריאות עדכן כי ביממה האחרונה אותרו בישראל 2,802 חולי קורונה חדשים • אחוז הבדיקות החיוביות עומד על 2.9%% • ירידה באחוז החיוביים במגזר החרדי (אקטואליה)

קורונה - כל המידע בכיכר השבת

קורונה - כל המידע והעדכונים על התפשטות הנגיף בישראל ובעולם, ההתמודדות, המניעה ודרכי הטיפול

כיכר facebook
למה? מי ששומר על ההנחיות נדבק / דעה
בתיה שגב
למה? מי ששומר על ההנחיות נדבק / דעה
י"א בתשרי תשפא32
"לסגור בתי הכנסת" / ח"כ בצלאל סמוטריץ'
ח"כ בצלאל סמוטריץ'
"לסגור בתי הכנסת" / ח"כ בצלאל סמוטריץ'
ה' בתשרי תשפא21