הגל הרביעי: 983 מאומתים חדשים בלבדהגל הרביעי: 983 מאומתים חדשים בלבד
ט"ז בחשוון תשפב | 22.10.21
983 מאומתים חדשים אתמול מתוך 29,033 נבדקים לגילוי הנגיף. אחוז גבוה של 9.41 מאומתים, אך מספר הנבדקים הנמוך מצביע על הירידה בקרב החוששים כי נדבקו (בארץ)
קורונה. אילוסטרציההירידה בתחלואה נמשכת: 318 חולים קשיםדוד הכהן
חרף החשש מהזן החדש, הוחלט לאפשר בכפוף לאישור הקבינט כניסת תיירים לישראל • יממה לפני הפגישה עם פוטין, בנט החליט לא להכיר בינתיים בחיסון הרוסי (הנתונים, קורונה)
ילד מתחסן נגד קורונההחיסון מונע הדבקה בקרב בני נוער ב-90%יוני גבאי5
מכון המחקר של כללית, בשיתוף אוניברסיטת הרווארד, בדק נתונים של כ-100 אלף בני נוער ישראלים שהתחסנו. מהתוצאות מוכח: החיסון יעיל גם בקרב צעירים (בריאות, ארץ)
אילוסטרציהחברת פייזר פיתחה חיסון משודרג ועמיד יותרקובי אטינגר1
ענקית התרופות פייזר פיתחה גרסה חדשה של חיסוני קורונה: החיסונים החדשים עמידים יותר ונוחים לשימוש. פייזר הגישו את החיסונים לאישור של סוכנות התרופות האירופית (קורונה)
נחצה רף 8,000 הנפטרים מאז פרוץ המגיפהנחצה רף 8,000 הנפטרים מאז פרוץ המגיפהקובי אטינגר5
על פי נתוני משרד הבריאות הערב עולה כי מספר הנפטרים ביממה האחרונה על ב-13, מה שהביא את מספר הנפטרים מפרוץ המגיפה להגיע ל-8,010 נפטרים מפרוץ המגיפה (ארץ)
חיסוני אסטרהזניקההחל מחמישי: חיסוני 'אסטרהזניקה' בישראלשלמה מן6
משרד הבריאות הודיע כי מתן חיסונים תוצרת אסטרהזניקה יחל ביום חמישי הקרוב. החיסון מחברה זו יינתן רק בהפניית רופא לכאלה שאסור להם חיסונים של פייזר ומודרנה (קורונה)
נמשכת הירידה בנתוני תחלואת נגיף קורונהנמשכת הירידה בנתוני תחלואת נגיף קורונהכיכר השבת
1,199 מאומתים חדשים נמצאו אתמול, מתוך 83,122 נבדקים לגילוי הנגיף, 1.45% מאומתים. נמשכת מגמת הירידה במספרי החולים הקשים והמונשמים. רק אדם אחד נפטר אתמול (ארץ)
הירידה בלחץ מורגשתנסגרה מחלקת הקורונה ב'אסותא' אשדודשאול כהנא2
לאור מספר החולים ההולך וקטן, בביה"ח אסותא באשדוד החליטו לסגור את מחלקת הקורונה, לאחר שנשארו רק שמונה חולים: "בשורה מעודדת שתעזור לנו לחזור לשגרה" (בריאות)
בוטלה חובת הבידוד להורה מחוסן או מחליםבוטלה חובת הבידוד להורה מחוסן או מחליםכיכר השבת
בשורה משמחת להורים העובדים: משרד הבריאות הודיע כי בוטלה חובת בידוד להורה/מטפל מחוסן או מחלים המטפל בקטין מתחת לגיל 12 או חסר ישע חולה (עדכוני קורונה)
1,793 מאומתים חדשים: 1.70 אחוזים בלבד1,793 מאומתים חדשים: 1.70 אחוזים בלבדכיכר השבת
1,793 מאומתים חדשים נמצאו אתמול מתוך 105,658 נבדקים לגילוי הנגיף אתמול, 1.70% מאומתים, המשך מגמת הירידה בתחלואה. גם מספר החולים הקשים בירידה (קורונה)
יוקם מטה חדש למאבק בכניסת הווראינטיםיוקם מטה חדש למאבק בכניסת הווראינטיםכיכר השבת
בניסיןו לעצור את הגל הבא של התחלואה, יוקם בקרוב בהוראת בנט, גוף מטה חדש, שתפקידו יהיה לעבוד בשגרה למניעת כניסת וריאנטים עוקפי חיסון קורונה לישראל (קורונה)
אתמול: 1,457 מאומתים, 1.88% מאומתיםאתמול: 1,457 מאומתים, 1.88% מאומתיםכיכר השבת
1,457 מאומתים חדשים אתמול, 78,787 נבדקים לגילוי הנגיף אתמול, 1.88% מאומתים. בבתי החולים מאושפזים 447 חולים שמצבם מוגדר קשה, מתוכם 186 מונשמים (עדכון קורונה)
פרופ' זרקאפרויקטור הקורונה: ישנו חשש לוראינט חדשכיכר השבת30
פרופ' סלמן זרקא התריע הבוקר לנוכח הירידה בתחלואה על הירידה גם בהגנות והחשש להגעת וראינט חדש עם פתיחת התיירות. הציבור תומך בסנקציות על הלא מתחסנים (בארץ)
ממשיכה ירידה במספר החולים והמאומתיםממשיכה ירידה במספר החולים והמאומתיםכיכר השבת
2,064 מאומתים חדשים בלבד נמצאו אתמול מתוך 103,220 נבדקים לגילוי הנגיף אתמול- 2.14% מאומתים. ב"ה נרשמת ירידה גם במספרי החולים הקשים והמונשמים (עדכוני קורונה)
האם יש קשר בין חיסון הנגיף לדלקת בלב?האם יש קשר בין חיסון הנגיף לדלקת בלב?כיכר השבת9
משרד הבריאות פרסם את סיכום הממצאים על אירועי דלקת שריר הלב עם או בלי דלקת במעטפת הלב שאירעו בסמיכות לקבלת חיסונים תוצרת "פייזר" נגד נגיף קורונה (עדכון קורונה)
בדיקת מטושהסוף לכאבי האף? אולי ניבדק על בסיס רוקדוד הכהן
אם נמאס לכם מהמטוש שנכנס לעומק האף, במתחם הבדיקות בכיכר רבין תוכלו להיבדק ע"י רוק, ולקבל תוצאות תוך 45 דקות: "אם הפיילוט יצליח, מדובר בבשורה גדולה" (בריאות)
תלמידים במסכותע"פ הפיילוט: ייתכן שיבוטל הבידוד לילדיםשאול כהנא
מתווה 'הכיתה הירוקה', שמפעיל משרד החינוך במספר רשויות מקומיות, מראה עד עכשיו הצלחה גדולה בתוכנית: רק ב-15 כיתות מתוך 129 מצאו יותר מחולה קורונה אחד (בריאות)
בקבוקון חיסוני פייזרירידה משמעותית בנוגדנים אחרי חצי שנהקובי אטינגר1
ביה"ח שיבא סיפק נתונים של 5,000 עובדי מערכת הבריאות בישראל, שמוכיחים את הצורך במנת חיסון שלישית אחרי יותר מחצי שנה: "יסייע לנו להעריך סיכויי תחלואה קשה" (בריאות)
ירידה נוספת במספרי החולים והמאומתיםירידה נוספת במספרי החולים והמאומתיםכיכר השבת2
2,502 ישראלים נמצאו אתמול מאומתים לנגיף מתוך כ-115 אלף בדיקות. שיעור החיוביים עמד על 2.32% - זהו שיעור החיוביים הנמוך ביותר מאז סוף יולי; הגל הרביעי דועך? (בארץ)
האם חיסון לשפעת תורם לנוגדני הקורונה?האם חיסון לשפעת תורם לנוגדני הקורונה?מישאל לוי1
שמועות שנפוצו טענו שהחיסון לשפעת פוגע בנוגדנים שמייצר החיסון לקורונה, אולם במחקר שנעשה התגלה כי יתכן שהוא דווקא מחזק את הנוגדנים של החיסון לקורונה (בריאות)
ירידה בחולים קשה; 115 נפטרים בשבועירידה בחולים קשה; 115 נפטרים בשבועקובי אטינגר4
מנתוני משרד הבריאות עולה כי ביממה האחרונה 2,058 בני אדם נמצאו חיוביים לנגיף, ומספר החולים קשה מוסיף לרדת ועומד על 528 חולים. 115 נפטרו בשבוע האחרון (קורונה)
נמשכת הירידה: אחוז המאומתים 2.84 בלבדנמשכת הירידה: אחוז המאומתים 2.84 בלבדכיכר השבת
משרד הבריאות מדווח כי אתמול נמצאו 2,653 מאומתים חדשים בלבד, מתוך 94,787 נבדקים לגילוי הנגיף אתמול, 2.84% מאומתים. נמשכת הירידה גם בחולים הקשים (קורונה)
רוני גמזוגמזו: קשה לאכוף את ביטול התו הירוק בחוץכיכר השבת4
פרויקטור הקורונה לשעבר, פרופ' רוני גמזו אמר כי יהיה בעייתי לבטל את התו הירוק למסעדות שיארחו באוויר הפתוח בשל הקושי לאכוף ולמנוע כניסת לקוחות לתוך המסעדה (קורונה)
התו הירוק החדש נכנס אבל האתר שלו קרסהתו הירוק החדש נכנס אבל האתר שלו קרסכיכר השבת3
משרד הבריאות השיק את התו הירוק החדש הבוקר, אך למרבה המבוכה אתר משרד הבריאות קרס ובמשרד הודיעו כי ניתן יהיה להשתמש בתו הירוק הישן עד ליום חמישי (קורונה)
אילוסטרציהחוקרים: מתחזקת הירידה הכללית בתחלואהדוד הכהן3
חוקרי האוניברסיטה העברית ו'הדסה', העוסקים בניטור מצב תחלואת הקורונה בישראל, מפרסמים היום דו"ח עדכני, לפיו מתחזקת הירידה בתחלואה בכלל המגזרים בישראל (קורונה)
עלייה קלה באחוז מאומתים, ירידה ב"קשים"עלייה קלה באחוז מאומתים, ירידה ב"קשים"כיכר השבת7
4,313 מאומתים חדשים אתמול (חמישי) מתוך 115,148 נבדקים לגילוי הנגיף אתמול, 3.81% מאומתים, עלייה קלה מימים קודמים, אם כי גם מספר הבדיקות עלה בהתאמה (ארץ)

עוד כתבות

קורונה - כל המידע בכיכר השבת

קורונה - כל המידע והעדכונים על התפשטות הנגיף בישראל ובעולם, ההתמודדות, המניעה ודרכי הטיפול

כיכר facebook
למה? מי ששומר על ההנחיות נדבק / דעה
בתיה שגב
למה? מי ששומר על ההנחיות נדבק / דעה
י"א בתשרי תשפא33
"לסגור בתי הכנסת" / ח"כ בצלאל סמוטריץ'
ח"כ בצלאל סמוטריץ'
"לסגור בתי הכנסת" / ח"כ בצלאל סמוטריץ'
ה' בתשרי תשפא21