אליעזר ראוכברגרניתן ההיתר למסילות ה'קו האדום' בירושלים
ח' בכסלו תשפא | 24.11.20
הוועדה המקומית לתכנון ובניה בעירית ירושלים, בראשות אליעזר ראוכברגר, אישרה הנחת מסילות המשך לקו האדום של הרכבת הקלה מבית וגן ועד לבית החולים הדסה עין כרם (רכב)
אילוסטרציההקבינט אישר: התפוסה בתחב"צ - תוגדלכיכר השבת2
הקבינט אישר בדקות האחרונות את תקנות התחבורה העדכניות, בהתאם לעמדות המקצועיות של משרדי התחבורה, הבריאות והמל"ל להגדלת התפוסה באוטובוסים ל-75% (ארץ)
מוסך רכבקונים רכב? הנה כל מה שאתם חייבים לדעתכיכר השבת4
המשפחה התרחבה או סתם החלטתם להתפנק עם רכב חדש? כך תבצעו את זה בצורה טובה, וללא החשש שמישהו יסדר אתכם • עשרת הדברים שכל קונה רכב חייב לדעת (רכב)
צפו: נסיעת / טיסת מבחן למכונית המעופפתצפו: נסיעת / טיסת מבחן למכונית המעופפתמישאל לוי14
אנחנו לא יודעים אם לקרוא לזה נסיעת מבחן או טיסת מבחן, אבל מתברר כי האיירקאר של קליין ויז'ן יכולה לעוף • למרות ההצלחה במבחן הראשוני, עדיין ייקח זמן עד שיגיע אלינו (רכב)
אילוסטרציהדרישה חרדית: להעלות את התפוסה בתח"צכיכר השבת12
ברקע ישיבת קבינט הקורונה, פנה סגן שר התחבורה החרדי והציג בפני שרי הממשלה את עמדת משרדו, לפיה יש להעלות את אחוזי התפוסה בקווי שירות בכל רחבי הארץ (חדשות בארץ)
נהג נתפס "טס" בנתיבי איילון על 213 קמ"ש
עם אאודינהג נתפס "טס" בנתיבי איילון על 213 קמ"שדניאל הרץ1

שוטרי אגף התנועה עצרו נהג תושב חולון כשהוא שועט באאודי שלו במהירות 213 קמ"ש על נתיבי איילון, רישיון הנהיגה שלו נפסל ל-30 ימים ורכבו הועבר להליך חילוט (רכב)

נהג נתפס "טס" במהירות של 204 קמ"ש
משטרה ומשפטנהג נתפס "טס" במהירות של 204 קמ"שדניאל הרץ22

נהג בן 36 נתפס הלילה ע"י שוטרי אגף התנועה בכביש ירושלים ת"א במהירות חריגה של 204 קמ"ש. רישיון הנהיגה שלו נפסל לאלתר למשך 30 יום והוא עוכב לחקירה (משטרה)

אילוסטרציה
תחת הגבלותאחרי יותר מחודשיים: מבחני התיאוריה יחזרובני סולומון2

לאחר יותר מחודשיים, בהם אזרחי ישראל לא יכלו לעשות את המבחנים העיוניים (תיאוריה) לצורך התחלת לימוד נהיגה, מיום רביעי הקרוב המבחנים יתחדשו, אך תחת הגבלות (תחבורה)

מקלב עם נציגי הרלב"ד
הנתונים נחשפיםהנסועה ירדה עקב הקורונה? יש יותר תאונותחנני ברייטקופף1

בתקופת הקורונה ובשל הסגר שהוטל, ירדה הנסועה בישראל. אך אם חשבו כי כתוצאה מכך יהיו פחות תאונות דרכים - הנתונים מוכיחים אחרת • ומהבדל מהסגר הראשון לשני (ארץ)

הטריק שימנע תאונות בעת חציית כביש
בטיחות הטריק שימנע תאונות בעת חציית כבישאביטל לוי8

מה אתם עושים לפני חציית כביש? מביטים לשני הכיוונים ואולי גם לכיוון המכונית, כדי לוודא שהיא לא מתקרבת אליכם. אך מחקר מוכיח שיש עוד דרך להפחית את הסיכוי להיפגע ממכונית מתקרבת (רכב)

הפתרון לפקקים: לא להיצמד למכונית שלפניכם
בטיחות הפתרון לפקקים: לא להיצמד למכונית שלפניכםיעל קלצקין1

מחקר מהמכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס מראה כי שמירה נאותה על מרחק בין מכוניות, מלפנים ומאחור, תוכל לגרום לפקקים להיעלם כמעט לחלוטין. אוקיי, להפחית אותם. זה גם משהו, לא? (רכב)

אוטובוס בבני ברק
השינוי הגדול ביותרממחר: שינויים מפתיעים בתחבורה בבני ברקכיכר השבת7

לראשונה מזה שנים, בני ברק תעבור את פעימת התחבורה הגדולה ביותר אי פעם. הכוללת שדרוג של השירות העירוני, קווים חדשים ופיצול תוואי היציאה מהעיר • כל הפרטים (בארץ)

כבר למעלה מחודשיים בנתיבי התחבורה הציבורית בירושלים
תחבורה ציבוריתתיקתק – העידן הבא בתח"צ נקלט בהצלחה בירושליםכיכר בשיתוף אגד2

הירושלמים שכבר התנסו בנסיעה בתיק תק גילו מהר מאוד את הנוחיות והיתרונות שבשירות. מאז הפעלתו נרשמת עליה חדה ועקבית בשיעור המשתמשים החדשים (תחבורה ציבורית)

חדשות רכב

חדשות רכב ותחבורה - תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד- כיכר השבת

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8