null  אברטק  אופיר..
רכבת. ארכיוןהפתרון של הרכבת לעומס: קרונות עמידה
י"ג בתמוז תשעט | 16.07.19
במסגרת פיילוט של הרכבת שיתחיל ביום ראשון הקרוב, פורקו חלק מההכיסאות והשולחנות בכמה מהקרונות. על פי הרכבת, השינוי יאפשר להגדיל את מספר הנוסעים בכל קרון ב-20% (תחבורה)
קשיש נסע ב'רוורס' בכביש בגין וזומן לחקירהקשיש נסע ב'רוורס' בכביש בגין וזומן לחקירהכיכר השבת11
משטרת ישראל פתחה בחקירה בעקבות סרטון בו נצפה רכב המסכן את התנועה בכביש בגין בירושלים - לאחר פעולות לאיתורו, התברר כי מדובר באדם כבן 83 שזומן לחקירה (רכב)
אילוסטרציהבעקבות מטען חורג: בשני בלילה ייחסמו כבישיםכיכר השבת
המשטרה הודיעה על הסדרי תנועה זמניים בעקבות ליווי מטען חורג מנמל אשדוד לנתב"ג מחר בלילה החל משעה 22:00 בלילה עד 05:00 לפנות בוקר. כל הפרטים בכתבה (תחבורה)
הקטע המסומן שייחסם לתנועה כלי רכב פרטייםמיום ראשון: בלי רכבים פרטיים בכניסה לי-םכיכר השבת4
ביום ראשון הקרוב, בשעות הבוקר, יחלו העבודות על השלב השני של פרויקט רובע העסקים החדש של ירושלים, ואלו הם הסדרי התנועה החדשים, שיימשכו לפחות 3 שנים (תחבורה)
מכונית-על יקרה שאי אפשר לנהוג בה בכבישמכונית-על יקרה שאי אפשר לנהוג בה בכביששירות כלכליסט2
ענקית הרכב האמריקאית תייצר 45 יחידות בלבד של המכונית היוקרתית - GT Mk II - שיש לה 200 כוחות סוס יותר ממכונית המירוץ של פורד המיועדת למירוץ 24 השעות של "לה מאן" (רכב)
פסטיבל האור בירושלים: אלו הסדרי התנועה
משטרה ומשפטפסטיבל האור בירושלים: אלו הסדרי התנועה

בשבוע הקרוב יתקיים מידי ערב בירושלים פסטיבל האור. קיים צפי לעומסי תנועה בצירים הסובבים את העיר העתיקה ואלו המובילים אליהם והמשטרה ממליצה להגיע בתח"צ (משטרה)

בשנתיים הבאות לא ינתנו דו"חות ממצלמות
משטרה ומשפטבשנתיים הבאות לא ינתנו דו"חות ממצלמות

מבוכה למשטרה: לאחר שאמינותן של מצלמות המהירות הוכחה כבעייתית, תיאלץ המשטרה להחליף את המצלמות בפתרונות ישנים יותר. עד אז, במשך שנתיים, אין דו"חות (ארץ)

נתיבי איילון פקק פקקים רכבת תל אביב
חדשות תחבורהתחת חשש לעוד עיכוב: נתיב מהיר נוסף יצא לדרך

נתיבי איילון החלה בעבודות לפתיחת מקטע מהיר נוסף בעלות של 100 מיליון שקל. הנתיב יעקוף את עומסי התנועה ויחבר את דרום תל אביב לחולון ולראשון לציון. המשמעות המיידית: צירי תחבורה שייסגרו עד שנת 2023 לפחות (רכב)

רכבים חשמליים בטעינה
חדשות תחבורההמכוניות החשמליות יחוייבו ל...השמיע רעש

התקינה החדשה נועדה למנוע סכנה להולכי רגל מכלי הרכב, השקטים מהרגיל. בארה"ב תיכנס לתוקף תקינה דומה רק בעוד יותר משנה - בחודש ספטמבר 2020 (חדשות, תחבורה)

מאזדה 3
בטיחות ריקול ל-11 אלף מכוניות מאזדה 3 בישראל בשל תקלה במגבים

דלק מוטורוס יבואנית מאזדה הודיעה על ריקול למכוניות שיוצרו בין יולי 2015 ליולי 2017, בשל החשש שבמקרי קיצון יחול כשל במנגנון המגבים - תרחיש שעלול להוביל לתאונה (רכב)

כביש מהיר בגרמניה
בטיחות בגרמניה חם, אז הגבילו את מהירות הנסיעה

מהירות הנסיעה הוגבלה לעד 100 קמ"ש בחלק מהכבישים המהירים, כדי למנוע תאונות קטלניות וזאת בשל החשש כי הכבישים ייסדקו עקב החום ויהפכו מסוכנים לנהגים (רכב, עולם)

אוטובוס חשמלי של BYD בפולין
תחבורה ציבוריתמאוגוסט: אוטובוסים חשמליים - בירושלים

עשרה אוטובוסים יופעלו בקו 15 מבנייני האומה לתלפיות - בירושלים; כיום פועלים האוטובוסים בחיפה, בטווח יומי של 200 ק"מ והמטרה היא להגדיל את השימוש בהם (תחבורה)

תעריף המוניות עולה: המחיר התחלתי - 12.4 שקלים
תחבורה ציבוריתתעריף המוניות עולה: המחיר התחלתי - 12.4 שקלים

ההתייקרות נובעת מהתייקרות עלויות אחזקת המונית שהוכרו בידי ועדת המחירים; יו"ר איגוד נהגי המוניות: "ההתייקרות תפצה את הנהגים על הגידול בעלויות אחזקת המונית" (רכב)

חדשות רכב

חדשות רכב ותחבורה - תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד- כיכר השבת

עדכונים
כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8