שיבושים ברכבת הקלה: נהג נדבק ב'קורונה'צפי לשיבושים ברכבת הקלה: נהג נדבק ב'קורונה'
כ' באב תשפ | 10.08.20
נהג ברכבת הקלה בירושלים חלה בקורונה ובעקבות כך חבריו הנהגים שבאו איתו במגע נכנסו לבידוד. בימים הקרובים צפויים שיבושים בלוח הזמנים של הרכבת בשל מחסור בנהגים (רכב)
תושבי רמות, שימו לב: שינוי בתנועה מכביש בגיןתושבי רמות, שימו לב: שינוי בתנועה מכביש בגיןכיכר השבת2
החל מהיום, יצאו לדרך עבודות שדרוג תשתיות באזור כביש בגין צפון – והירידה משדרות בגין לשכונת רמות תחסם למשך שבועיים. שימו לב לירידה החדשה לשכונה (חדשות, תחבורה)
בשורה לנכים: לקראת הנגשת האוטובוסיםבשורה לנכים: לקראת הנגשת האוטובוסיםכיכר השבת1
משרד התחבורה יפרסם מחר קול קורא המבקש מהציבור להציע רעיונות להנגשת אוטובוסים בקווים הבינעירוניים לאנשים עם מוגבלות המתניידים בכיסאות גלגלים (אקטואליה)
רכב פראריפרארי צנחה ב-42 אחוזים ברווח הנקי שלהתומר הדר3
יצרנית מכוניות היוקרה האיטלקית פרסמה את דוחותיה לרבעון השני של 2020, לפיהם רשמה רווח נקי של 571 מיליון יורו; בארה"ב צנחו המכירות ב-52.6%; הצפי ל-2020 כולל ירידה של 5%-4% במסירות רכבים (רכב)
שימו לב: השינויים בסופ"ש ברכבת ישראלשימו לב: השינויים בסופ"ש ברכבת ישראלדניאל הרץ
ביום שישי ומוצאי שבת - צפויים שינויים בתנועת הרכבת בנתב"ג, תל אביב, מודיעין ולוד בשל עבודות שדרוג ופיתוח המסילה בנתב"ג. שימו לב לשינויים בתחנות (תחבורה, בארץ)
בצל הקורונה: זינוק בעבירות נהיגה במהירות
משטרה ומשפטבצל הקורונה: זינוק בעבירות נהיגה במהירות

עלייה בעבירות המהירות בנהיגה בתקופת הקורונה, עם נהגים שהתפתו אחר הכביש ריק. רבע מתאונות רכב דו-גלגלי נגרמו בשל המהירות. באגף התנועה מבטיחים לשים דגש (אקטואלי)

חלק מעבירות תנועה לא יטופלו בהליך פלילי
משטרה ומשפטחלק מעבירות תנועה לא יטופלו בהליך פלילי

צוות בין-משרדי שהוקם על ידי השרה איילת שקד ממליץ לממשלה כי חלק מעבירות התעבורה דוגמת נסיעה במהירות יטופלו במישור המינהלי בלבד במקום בהליך הפלילי (משטרה)

תל אביב שדרות רוטשילד אופניים
חדשות תחבורהאפקט הקורונה: העולם חזר לדווש, ישראל הרחק מאחור

לפי גוגל, בעוד בפינלנד ובפולין גדל מספר המדוושים בין פברואר ליוני בכ־300%, בארץ הוא עלה רק ב־20%; במונטריאול חל זינוק של 450%, בתל־אביב רק 23%. הנחמה הישראלית: שיא בחיפוש תיקונים לאופניים (רכב)

רכב יונדאי סונטה היברידית מכונית מנהלים
חדשות תחבורהיונדאי יוצאת למלחמה בסקודה: על חצי מיליארד בשנה

תשיק באוקטובר את סונטה היברידית החדשה, בניסיון לגבור בשוק המנהלים על הסופרב, שמכרה לבדה מתחילת השנה יותר מכל מתחרותיה ביחד. הנשק: אבזור והנחה בשווי שימוש

מרצדס
בטיחות יש בבעלותכם מרצדס? אולי יש לכם ריקול

הריקול הוא למכוניות היוקרה מרצדס C קלאס. לפי הודעת החברה האם רבל, מדובר בפגם שהוא רק ויזואלי - בתושבת המצבר, שאותו מייצרת ארקל (חדשות, תחבורה)

הטריק שימנע תאונות בעת חציית כביש
בטיחות הטריק שימנע תאונות בעת חציית כביש

מה אתם עושים לפני חציית כביש? מביטים לשני הכיוונים ואולי גם לכיוון המכונית, כדי לוודא שהיא לא מתקרבת אליכם. אך מחקר מוכיח שיש עוד דרך להפחית את הסיכוי להיפגע ממכונית מתקרבת (רכב)

אילוסטרציה בלבד
תחבורה ציבוריתהיכונו לעומס: שליש מהנהגים יצאו לחופש

חג הקרבן המוסלמי יחל בסוף השבוע הקרוב, בעקבותיו כשליש מנהגי האוטובוסים יצאו לחופשה. המשמעות: צמצום במספר האוטובוסים ועומס רב בנסיעות שיישארו (רכב, בארץ)

חברת האוטובוסים סופרבוס
תחבורה ציבוריתמחר: עיצומים בתחבורה הציבורית של סופרבוס

העובדים טוענים שהם סופגים קנסות מצד החברה על סירובם לקבל תשלום מזומן מהנוסעים. "במצב הנוכחי, החזרת התשלום הידני משמעה שנהג ניצב במרחק של 20 ס"מ מאדם המצוי בקבוצת סיכון", הם טוענים (רכב)

חדשות רכב

חדשות רכב ותחבורה - תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד- כיכר השבת

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8