רייכמן  ישי ריבו  שלומי גרטנר  מוטי רוטמן
משאבת בטון יקרה שנגנבה אותרה בחברוןמשאבת בטון יקרה שנגנבה אותרה בחברון
ח' בסיון תשעח | 22.05.18
בפעילות לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל בחברון אותרה משאבת בטון שנגנבה החודש ממבשרת ציון ושווייה מוערך במיליון ש"ח. המשאית הוחרמה ותוחזר לבעליה (רכב)
צפו ב'סמיטריילר' הענקית פונה ומתהפכתצפו ב'סמיטריילר' הענקית פונה ומתהפכתדניאל הרץ5
נהג משאית סמיטריילר שהגיע לצומת אחיהוד בגליל איבד שליטה מסיבה לא ידועה, ובמהלך פנייה שמאלה פגע בעמוד. המשאית התהפכה. הנהג נפגע באורח קל בלבד (תחבורה)
השגרירות בשכונת ארנונה - פתיחת שגרירות ארה"ב • אלו הסדרי התנועהפתיחת שגרירות ארה"ב • אלו הסדרי התנועהדניאל הרץ
ההכנות לטקס העברת השגרירות האמריקאית לירושלים הושלמה והמשטרה מעדכנת על רשימת הרחובות שנסגרו לתנועה עד סיום הטקס בשכונת ארנונה בירושלים (משטרה)
אאודי A8 - ישראל רכשה 13 מכוניות 'אאודי' משוריינותישראל רכשה 13 מכוניות 'אאודי' משוריינותדניאל הרץ2
המדינה רכשה לאחרונה 13 לימוזינות משוריינות מדגם A8 של אאודי. הרכבים החדשים ממוגנים ומשופרים גם כנגד איומי טרור מלבד שיפורי הנוחות והפאר שלהם (חדשות תחבורה)
הילולת שמואל הנביא ויום ירושלים • אלו הסדרי התנועההילולת שמואל הנביא ויום ירושלים • אלו הסדרי התנועהדניאל הרץ1
היערכות משטרת ישראל לאירועי יום ירושלים, 'ריקוד הדגלים', טקס ממלכתי בגבעת התחמושת והילולת שמואל הנביא • כל הפרטים על הסדרי התנועה במקומות השונים (משטרה, רכב)
נהג בפסילה, התנגש ברכבים  ונגח בניידת
משטרה ומשפטנהג בפסילה, התנגש ברכבים ונגח בניידת

בן 49 נעצר לאחר שנתפס נוהג בשלילה. הנהג סירב לעצרו לבקשת השוטרים ונמלט מהמקום כשהוא מנגח ניידת ופוצע שוטר ומתנגש ברכבים נוספים וגורם להם נזק (משטרה, רכב)

אילוסטרציה - אושר: חסימת רכב בחנייה - עבירה פלילית
משטרה ומשפטאושר: חסימת רכב בחנייה - עבירה פלילית

הכנסת אישרה בקריאה שנייה ושלישית את הצעת החוק של ח"כ מיכאל מלכיאלי שקובעת כי חנייה בצורה החוסמת רכב אחר או מונעת כניסה לחניית נכים תחשבת כפלילית (רכב)

תיעוד התאונה המוזרה - זהירות, כיכר לפניך: הרכב התנגש ועף • צפו
חדשות תחבורהזהירות, כיכר לפניך: הרכב התנגש ועף • צפו

מתיעוד מצלמות אבטחה בעיר נתיבות ניתן לראות בבירור את התאונה המוזרה שאירעה בסוף השבוע האחרון, כשרכב שנסע במהירות לא הבחין כנראה במעגל תנועה - והתנגש בו (בארץ)

ביגליס. - מהפכת המימון של ביגליס: עד 200 אלף ₪  לרכישת רכב
חדשות תחבורהמהפכת המימון של ביגליס: עד 200 אלף ₪ לרכישת רכב

מאז הכריזה חברת הליסינג המובילה במגזר החרדי 'ביגליס' על מהפכת המימון החדשנית לרכישת רכב חדש מהניילונים במסגרתם אתם יכולים להתחדש בתוך דקות בכל רכב חדש שתבחרו עד 200,000 ש"ח – בלי ערבים, בלי התרוצצויות ואישורי בנקים, בלי בירוקרטיה וניירת מיותרת – נרשמת באולמות התצוגה של 'ביגליס' התעניינות רבה (רכב, שיווקי)

יש איסור לאחוז בנייד בנהיגה - גם ללא שימוש
בטיחות יש איסור לאחוז בנייד בנהיגה - גם ללא שימוש

בית המשפט העליון קבע כי עצם האחיזה במכשיר הטלפון הנייד בזמן נהיגה - גם אם לא נעשה בו שימוש - היא עבירה המצדיקה דו"ח. "קיים איסור לאחוז בטלפון", נקבע (רכב)

כך הרכב האוטונומי דרס רוכב אופניים • צפו
בטיחות כך הרכב האוטונומי דרס רוכב אופניים • צפו

משטרת טמפה פרסמה את תיעוד מצלמות הרכב האוטונומי של 'אובר', מהתאונה בה נהרגה איליין הרצברג, באריזונה. המשטרה הבהירה כי החברה לא אשמה בתאונה • צפו (רכב)

כץ בנסיעת מבחן בקו - רציתם לנסוע ברכבת המהירה? תחכו הרבה
תחבורה ציבוריתרציתם לנסוע ברכבת המהירה? תחכו הרבה

מתברר שפרויקט הקו המהיר מתל אביב לירושלים שהיה אמור להתחיל לפעול בחג הפסח האחרון, צפוי להתעכב עוד חודשים רבים ובמשרד התחבורה מבינים כי ישנה בעיה חמורה (תח"צ)

תנועת הרכבת בין נתניה לחיפה תופסק ביום שישי
תחבורה ציבוריתתנועת הרכבת בין נתניה לחיפה תופסק ביום שישי

תופסק זמנית תנועת הרכבות בין תחנות חוף הכרמל ונתניה, בשני הכיוונים, בליל שישי הקרוב, החל מ-12 בלילה ועד השעה 18:00 לפני כניסת השבת, בשל עבודות (תחבורה)

חדשות רכב

חדשות רכב ותחבורה - תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד- כיכר השבת

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8