ישראל גרין  מרוקו  ן  ניסים קינן
הגשר ספג מכה ממשאית ונסגר להולכי רגלהגשר ספג מכה ממשאית ונסגר להולכי רגל
י"א בשבט תשעט | 17.01.19
תל אביב: גשר "בראלי" בדרך נמיר נסגר למעבר הולכי רגל לאחר שמשאית שהובילה מטען חורג נתקעה בו וגרמה לו לנזק. המשטרה סגרה את הגשר וגם נתיב בכביש (משטרה)
אילוסטרציהחובה: ממחר - רוכבים יחבשו קסדות מלאותיוני גבאי1
ממחר, אסור לחבוש 'קסדת חצי' בעת נהיגה על אופנוע - תקנה חדשה, המצטרפת לתקנה משבוע שעבר שחייבה את כל רוכבי האופניים החשמליים בחבישת קסדה (תחבורה, ארץ)
חניון חנה וסע של הנתיב המהיר לתל אביבהמדינה מקדמת הקמת מתחמי "חנה וסע" עבור רשת הנתיבים המהירים בתל אביבליאור גוטמן, כלכליסט
לחניונים תהיה קיבולת של יותר מ-11 אלף כלי רכב, כאשר בדומה לנתיב המהיר הנוכחי בכניסה ממזרח לתל אביב בעלי מכוניות יוכלו להשאיר את הרכב ולהכנס לעיר בשאטלים (תחבורה)
רכבת. ארכיוןהרכבת למירון: מנהרה ותחנה באיזור צפתכיכר השבת9
משרד התחבורה ו'נתיבי ישראל' מאיצים את תכנון "מסילות הגליל", ארבעה קווי רכבת חדשים קריית שמונה לכרמיאל, ובין עפולה לטבריה, שיכללו את מירון וצפת. כל הפרטים (חדשות)
נסע לבקר את חברו בכלא והצטרף אליו בתאנסע לבקר את חברו בכלא והצטרף אליו בתאדניאל הרץ4
המשטרה עצרה נהג בפסילה שהיה בדרכו לבקר חבר בבית המעצר קישון, הנהג שמעליו ריחף עונש מאסר על תנאי נכלא יחד עם החבר בכלא קישון והיום יובא לבית המשפט (משטרה)
המשטרה בוחנת אפשרות לרכישת ניידות חשמליות
משטרה ומשפטהמשטרה בוחנת אפשרות לרכישת ניידות חשמליות

בלעדי: הרכבים החשמליים אמורים לשמש, בין היתר, למשימות שיטור עירוני בזכות העובדה שהם שקטים (רכב, משטרה)

כך אוכפת המשטרה עבירות תנועה • תיעוד
משטרה ומשפטכך אוכפת המשטרה עבירות תנועה • תיעוד

עשרות שוטרים וניידות סמויות נפרסו בכבישי הדרום, במטרה לאכוף עבירות תנועה. בסך הכל נתנו כ-180 דו"חות, 100 נהגים נתפסו משתמשים בנייד בזמן הנהיגה • צפו (משטרה)

מבחן רכב רנו זואי 110R רכב חשמלי
חדשות תחבורהאלקטריאון מדווחת: ניסוי מוצלח בטעינה אלחוטית בישראל

הניסוי בוצע במכונית מדגם רנו זואי; לפי החברה, מדובר בניסוי טעינה ראשון במתקניה בבית ינאי, והמכונית נסעה למרחק של 25 מטרים באמצעות חשמל שהועבר אליה ישירות באופן אלחוטי מהכביש (רכב)

אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבה
חדשות תחבורהתקנות חדשות לרוכבי אופניים חשמליים

בשל העלייה החדה בשנת 2018 במספר ההרוגים בתאונות אופניים חשמליים, יוחלו מה-1 לינואר 2019 תקנות מחמירות - ותוגבר האכיפה והענישה למפרי התקנות • כל הפרטים (רכב)

אילוסטרציה
בטיחות 556 הרוגים בתאונות אוויריות בשנת 2018

התאונה האווירית האזרחית הקשה ביותר בשנה החולפת הייתה זו של חברת ליון אייר מאינדונזיה, בה נהרגו 189 נוסעים ואנשי צוות. 2017 נחשבת לשנה הבטוחה ביותר באוויר (בטיחות)

יישום התקנות החדשות לרוכבי האופניים החשמליים ידחה בחצי שנה
בטיחות יישום התקנות החדשות לרוכבי האופניים החשמליים ידחה בחצי שנה

תקנות הבטיחות המחמירות לרוכבי אופניים חשמלים אושרו בוועדת הכלכלה, אך יישומן יידחה בשישה חודשים, לאחר תקופת התארגנות. שר התחבורה: מדובר בשיקולים פוליטיים, יו"ר הוועדה איתן כבל: "לא היה שר שהתחמק מהתמודדות עם הקטל בדרכים כמוך" (רכב)

אילוסטרציה
תחבורה ציבוריתרכבת ישראל משנה את ההוראות לאופניים

החל מבעוד שבועיים תיאסר הכניסה לרכבת עם אופניים להם יש גלגלי בלון. ברכבת ישראל מסבירים כי ההחלטה מגיעה מטעמי נוחות הנוסעים בשל הצפיפות ברכבות (תחבורה, רכב)

שוב תקלות ברכבת לירושלים - 3 נסיעות בוטלו
תחבורה ציבוריתשוב תקלות ברכבת לירושלים - 3 נסיעות בוטלו

שוב תקלות בקו המהיר - קו הרכבת החצי חשמלי שבין ירושלים לנמל התעופה בן גוריון שוב סובל הבוקר מבעיות. מהרכבת נמסר: "מתנצלים בפני הנוסעים על אי הנוחות" (תחבורה ציבורית)

חדשות רכב

חדשות רכב ותחבורה - תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד- כיכר השבת

עדכונים
כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8