רולס רויסגם רולס רויס משביתה את המפעל בגלל הקורונה
כ"ב באדר תשפ | 18.03.20
יצרנית מכוניות היוקרה הבריטית מצטרפת ליצרניות נוספות ברחבי העולם - הודיעה כי שערי המפעל בגודווד ייסגרו מיום שני הקרוב (רכב)
אלו המכוניות הנגנבות ביותר בשנת 2019אלו המכוניות הנגנבות ביותר בשנת 2019דניאל הרץ8
המשטרה מדווחת על ירידה במספר הרכבים שנגנבו בישראל בשנה האחרונה, אך עדיין ישנן גניבות רכבים. אלו רכבים נגנבים הכי הרבה ובאיזו עיר הכי מסוכן לרכב שלכם? (חדשות)
השוטרים הופתעו: רוכב האופנוע ילד בן 11השוטרים הופתעו: רוכב האופנוע ילד בן 11דניאל הרץ7
שוטרי אגף התנועה תפסו קטין בן 11 שרכב על קטנוע החשוד כגנוב וללא קסדה. האופנוע הוחזר לבעליו ואילו הקטין הועבר לידי רשויות הרווחה שמטפלים במקרה מול הוריו (משטרה)
הנהג הצעיר נתפס נוהג פי 2 מהמותר בחוקהנהג הצעיר נתפס נוהג פי 2 מהמותר בחוקכיכר השבת2
צעיר בן 19, נתפס אמש, בשעת לילה מאוחרת כשהוא נוהג במהירות מפורזת - פי שניים מהמותר בחוק, הקצין שהיה במקום, פסל את רישיונו על אתר והוא זומן לחקירה (אקטואלי)
טסט מבחן רישוי מכוניותשנה וחצי לרפורמה: פחות נהגים עוברים בטסט ראשוןאודי עציון, כלכליסט3
יותר נהגים חדשים עולים לכביש, אבל הם נזקקים ליותר טסטים מבעבר כדי לקבל רישיון. שיעור ההצלחה במבחני נהיגה לרכב פרטי בטסט ראשון ירד מ־43% ל־34% (תחבורה)
השוטרים הופתעו: נהגת הרכב - ילדה בת 10
משטרה ומשפטהשוטרים הופתעו: נהגת הרכב - ילדה בת 10

שוטרי משטרת ישראל בעיר כרמיאל הופתעו אמש לגלות מאחורי ההגה ילדה בת 10, כאשר אביה יושב לידה. הוא עוכב לחקירה, הוזמן לדין והרכב הושבת • התיעוד המשטרתי (בארץ)

'טס' על 218 קמ"ש וישלם קנס 65 אלף ש"ח
משטרה ומשפט'טס' על 218 קמ"ש וישלם קנס 65 אלף ש"ח

נהג פלסטיני שנתפס במהירות מופרזת במיוחד של 218 קמ"ש בכביש 1, נשפט בבית המשפט הצבאי רישיונו נפסל לשנה וחצי וקיבל קנס כספי של 65,000 ש"ח (משטרה ומשפט, רכב)

יגואר ואאודי עוצרות ייצור של דגמים חשמליים
חדשות תחבורהיגואר ואאודי עוצרות ייצור של דגמים חשמליים

בעקבות מחסור בסוללות של LG CHEM, על רקע ביקושי שיא לדגמים החשמליים של שתי החברות, עצרו יגואר ואאודי באופן זמני את הייצור של ETRON ו-I PACE החשמליות (תחבורה)

הטנדרים הכבדים על הכוונת: רשות המסים בוחנת מיסוי על רכבים מעל 3.5 טונות
חדשות תחבורההטנדרים הכבדים על הכוונת: רשות המסים בוחנת מיסוי על רכבים מעל 3.5 טונות

ההבדל במיסוי ובהטבות המס בין רכבים שמשקלם מתחת ל-3.5 טונות, לרכבים שמשקלם מעליו, הוא עצום: לא מוטל עליהם מס קנייה וכמו כן בעליהם זוכים להכרה בכל הוצאות הרכב לצורכי מע"מ ומס הכנסה. כעת, ייתכן שהתמונה תשתנה (רכב)

מרצדס
בטיחות יש בבעלותכם מרצדס? אולי יש לכם ריקול

הריקול הוא למכוניות היוקרה מרצדס C קלאס. לפי הודעת החברה האם רבל, מדובר בפגם שהוא רק ויזואלי - בתושבת המצבר, שאותו מייצרת ארקל (חדשות, תחבורה)

הטריק שימנע תאונות בעת חציית כביש
בטיחות הטריק שימנע תאונות בעת חציית כביש

מה אתם עושים לפני חציית כביש? מביטים לשני הכיוונים ואולי גם לכיוון המכונית, כדי לוודא שהיא לא מתקרבת אליכם. אך מחקר מוכיח שיש עוד דרך להפחית את הסיכוי להיפגע ממכונית מתקרבת (רכב)

מחר: נהגי 'אגד תעבורה' ישביתו את הקווים
תחבורה ציבוריתמחר: נהגי 'אגד תעבורה' ישביתו את הקווים

גוש עציון, עוטף בנימין, נתניה, מעלה אדומים, מבשרת ציון, גבעת זאב ועוד יישארו מחר ללא תחבורה ציבורית, וזאת בשל שביתת ועד הנהגים של "אגד תעבורה" (תחבורה ציבורית)

סמוטריץ' הורה: הרכבת תגיע לכותל המערבי
תחבורה ציבוריתסמוטריץ' הורה: הרכבת תגיע לכותל המערבי

בהוראת שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' הרכבת המהירה לירושלים תגיע עד לכותל המערבי ותקל משמעותית על הבאים לשריד בית מקדשנו. תחנה נוספת תהיה במרכז העיר (תח"צ)

חדשות רכב

חדשות רכב ותחבורה - תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד- כיכר השבת

עדכונים
כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8