מהוידאותיעוד מטורף: נוסע במהירות נגד התנועה
א' בסיון תשפ | 24.05.20
בשעה 05:30 בבוקר, נהג שנסע לכיוון ירושלים, ככל הנראה התבלבל ובמשך יותר מעשר דקות, נסע במהירות גבוהה נגד כיוון התנועה. רק לאחר זמן הצליחו להשתלט עליו. צפו (רכב)
אילוסטרציה. תחנת דלקהרכב מקרטע? אולי נסעתם על דלק של חורףליאור גוטמן ואודי עציון4
משרד האנרגיה בדק תלונות על כלי רכב שמקרטעים. הערכות: שילוב של מזג האוויר הקיצוני ותדלוק של דלק שמותאם לחורף הוא הגורם לבעיות ברכב (חדשות, רכב)
גלגלי שוק הרכב חורקים והצרכן הפרטי מרוויחגלגלי שוק הרכב חורקים והצרכן הפרטי מרוויחתומר הדר, כלכליסט
ההנחות הגדולות בענף הרכב הישראלי ניתנות באופן מסורתי לציי הרכב הגדולים, אך משבר הקורונה טרף את הקלפים גם בזירה זו. האטת הייצור, ההקלות במגבלות זיהום האוויר ואי־הוודאות בחברות הליסינג עתידים לשנות את מערך הכוחות ולהעניק כוח מיקוח גדול מאי פעם לצרכני הקצה (רכב)
נתב"ג ייפתח? התקנות החדשות בשדה התעופהנתב"ג ייפתח? התקנות החדשות בשדה התעופהכיכר השבת
גם בשדה התעופה הבינלאומי של ישראל - נתב"ג, יתחילו החל ממחר לחזור לשגרת קורונה. בתחילה הדבר יעשה כ'פיילוט' ניסיוני. במידה ויצליח, השדה ייפתח שוב לנוסעים (אקטואלי)
היה לכם חופשי חודשי? אתם זכאים לפיצויהיה לכם חופשי חודשי? אתם זכאים לפיצויכיכר השבת6
שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' הודיע כי בעלי חופשי חודשי שלא מימשו את הנסיעות בשל השבתת התחבורה הציבורית בימי הקורונה, יקבלו פיצוי כספי, בשלושה חלופות (אקטואליה)
אלו המכוניות הנגנבות ביותר בשנת 2019
משטרה ומשפטאלו המכוניות הנגנבות ביותר בשנת 2019

המשטרה מדווחת על ירידה במספר הרכבים שנגנבו בישראל בשנה האחרונה, אך עדיין ישנן גניבות רכבים. אלו רכבים נגנבים הכי הרבה ובאיזו עיר הכי מסוכן לרכב שלכם? (חדשות)

השוטרים הופתעו: רוכב האופנוע ילד בן 11
משטרה ומשפטהשוטרים הופתעו: רוכב האופנוע ילד בן 11

שוטרי אגף התנועה תפסו קטין בן 11 שרכב על קטנוע החשוד כגנוב וללא קסדה. האופנוע הוחזר לבעליו ואילו הקטין הועבר לידי רשויות הרווחה שמטפלים במקרה מול הוריו (משטרה)

הערכה: צניחה במסירות רכב באפריל  -  לא יותר מ-8,000
חדשות תחבורההערכה: צניחה במסירות רכב באפריל - לא יותר מ-8,000

לשם השוואה, באפריל אשתקד נמסרו 22,750 מכוניות. להערכת גורמים בענף, חודש מאי אינו צפוי להיות טוב יותר משום שבאפריל בקושי מתבצעות עסקאות ע"י לקוחות פרטיים (רכב)

מבחן נהיגה
חדשות תחבורהחברות הטסטים לחצו ומשרד התחבורה נכנע

חברות הטסטים הפרטיות דרשו לאפשר להן לחזור לעבודה, כדי לצמצם נזקים כלכליים ואיימו: אם הבקשה לא תאושר הטסטים ייפסקו. משרד התחבורה נכנע, אבל משרד הבריאות לא אישר. התוצאה: בלבול מוחלט (רכב)

מרצדס
בטיחות יש בבעלותכם מרצדס? אולי יש לכם ריקול

הריקול הוא למכוניות היוקרה מרצדס C קלאס. לפי הודעת החברה האם רבל, מדובר בפגם שהוא רק ויזואלי - בתושבת המצבר, שאותו מייצרת ארקל (חדשות, תחבורה)

הטריק שימנע תאונות בעת חציית כביש
בטיחות הטריק שימנע תאונות בעת חציית כביש

מה אתם עושים לפני חציית כביש? מביטים לשני הכיוונים ואולי גם לכיוון המכונית, כדי לוודא שהיא לא מתקרבת אליכם. אך מחקר מוכיח שיש עוד דרך להפחית את הסיכוי להיפגע ממכונית מתקרבת (רכב)

מיום שישי: התח"צ שבה לפעול בסוף שבוע
תחבורה ציבוריתמיום שישי: התח"צ שבה לפעול בסוף שבוע

פעילות התחבורה הציבורית תחודש בסוף השבוע הקרוב, כשקווי האוטובוס העירוניים יחזרו לפעול בימי שישי ובמוצאי השבת • לא ניתן לשלם או להטעין רב-קו אצל הנהג (חדשות)

אילוסטרציה
תחבורה ציבוריתסמוטריץ': נהגי האוטובוס יקבלו תאי זכוכית

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' הודיע על בשורה לנהגי התחבורה הציבורית שיזכו בקרוב לתאים משלהם כדי למנוע את המגע בין הנהג לנוסעים ולהפחית את הסיכון שבכך (רכב)

חדשות רכב

חדשות רכב ותחבורה - תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד- כיכר השבת

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8