מקלב: "להשתמש בתח"צ לצרכים חיוניים בלבד"מקלב: "להשתמש בשירותי התחבורה הציבורית לצרכים חיוניים בלבד"
ט"ז בתמוז תשפ | 08.07.20
החל ממחר בבוקר יכנסו לתוקפם ההגבלות בתחבורה הציבורית • סגן שר התחבורה: "אם לא יהיה דילול עצמאי אין אפשרות לספק את קווי השירות בצורה סדירה" (תחבורה)
למרות ההנחיות: מספר הנוסעים רק יוגבללמרות ההנחיות: מספר הנוסעים רק יוגבלדניאל הרץ3
הממשלה קבעה כי בתחבורה הציבורית ייסעו רק 20 נוסעים אך שרת התחבורה החליטה לרכך את ההחלטה ולקבוע על תפוסה של כ-50 אחוז וקיצוץ בשעות הפעילות (תחבורה)
מכוניות בנמל אילתמשבר הקורונה: ירידה של 25% במסירות רכבתומר הדר, כלכליסט
במחצית הראשונה של 2020 נמסרו בישראל כמעט 120 אלף מכוניות - ירידה חדה לעומת המחצית הראשונה אשתקד. יונדאי ממשיכה להוביל את השוק במספר המסירות, אך סבלה מצניחה של 31% ביחס ל-2019. דווקא בדגמי פורשה חל זינוק של 65% במספר כלי הרכב שנמסרו (כלכלה)
חלק מעבירות תנועה לא יטופלו בהליך פליליחלק מעבירות תנועה לא יטופלו בהליך פלילידניאל הרץ1
צוות בין-משרדי שהוקם על ידי השרה איילת שקד ממליץ לממשלה כי חלק מעבירות התעבורה דוגמת נסיעה במהירות יטופלו במישור המינהלי בלבד במקום בהליך הפלילי (משטרה)
מירי רגב שרת התחבורהמירי רגב מחייה את יוזמת מחירון הרכב הלאומי של משרד התחבורהאודי עציון, כלכליסט1
שרת התחבורה מאמצת יוזמה מימי ישראל כץ: לחייב כל נהג שמוכר רכב משומש לחשוף בפני המדינה את המחיר שקיבל, כדי ליצור מחירון שיתחרה בלוי יצחק וביד2 (חדשות תחבורה)
צפו: הנהג בחברון השתולל נגד כיוון התנועה
משטרה ומשפטצפו: הנהג בחברון השתולל נגד כיוון התנועה

צפו בתיעוד: שוטרי התנועה עצרו נהג באזור חברון שסיכן את משתמשי הדרך • הנהג נסע נגד כיוון התנועה, וחצה קו הפרדה רצוף • הפלסטיני קיבל זימון לשיפוט מהיר (אקטואלי)

בוחן במכון רישוי
משטרה ומשפטהבוחנים חשודים כי זייפו 'טסטים' - במכון הרישוי

לאחר חקירה סמויה שנמשכה מספר חודשים, עצרה הבוקר, משטרת ישראל, חמישה חשודים מהצפון, בחשד שזייפו בשיטתיות הליך רישוי (טסט) לכלי רכב במכון רישוי בעכו (רכב)

הערכה: מכירות הרכב באירופה יצנחו ב-25% השנה
חדשות תחבורההערכה: מכירות הרכב באירופה יצנחו ב-25% השנה

לפי תחזית של ארגון הגג של יצרני הרכב באירופה, בשנת 2020 יימסרו ביבשת 9.6 מיליון מכוניות בלבד - לעומת 12.8 מיליון אשתקד (חדשות רכב)

חברת רנו
חדשות תחבורהחברת הרכב הצרפתית תזכה לקו אשראי של 5 מיליארד

הממשלה תערוב ל-90% מהיקף ההלוואה שתסופק ליצרנית הרכב על ידי חמישה בנקים; רנו, שנפגעה קשות במשבר הקורונה, תבצע תוכנית התייעלות אגרסיבית שהיא אחד התנאים למתן הערבות

מרצדס
בטיחות יש בבעלותכם מרצדס? אולי יש לכם ריקול

הריקול הוא למכוניות היוקרה מרצדס C קלאס. לפי הודעת החברה האם רבל, מדובר בפגם שהוא רק ויזואלי - בתושבת המצבר, שאותו מייצרת ארקל (חדשות, תחבורה)

הטריק שימנע תאונות בעת חציית כביש
בטיחות הטריק שימנע תאונות בעת חציית כביש

מה אתם עושים לפני חציית כביש? מביטים לשני הכיוונים ואולי גם לכיוון המכונית, כדי לוודא שהיא לא מתקרבת אליכם. אך מחקר מוכיח שיש עוד דרך להפחית את הסיכוי להיפגע ממכונית מתקרבת (רכב)

תחבורה ציבורית, נוסעים, אוטובוס, ארכיון
תחבורה ציבוריתקשישים יוכלו שוב לשלם במזומן באוטבוסים

שרת התחבורה מירי רגב הנחתה את הרשות הארצית לתחבורה ציבורית לאפשר תשלום במזומן ל"אזרחים ותיקים", לתושבי יהודה ושומרון ולמלווים של נוסעים עיוורים (אקטואליה)

אחרי שלושה חודשים: הרכבת חזרה לפעול
תחבורה ציבוריתאחרי שלושה חודשים: הרכבת חזרה לפעול

רכבת ישראל חזרה הבוקר (שני) לפעול לאחר שלושה חודשים של השבתה בעקבות הקורונה. הפעילות נערכת במתכונת מצומצמת ובהזמנת כרטיסי נסיעה מראש (תחבורה ציבורית)

חדשות רכב

חדשות רכב ותחבורה - תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד- כיכר השבת

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8