אומן  www..  www..  www.hellgo..
הרכבת הקלה תתוגבר בימי החגים הבעל"טהרכבת הקלה תתוגבר בימי החגים הבעל"ט
ח' בתשרי תשעט | 17.09.18
לקראת החגים ברכבת הקלה נערכים לשינויים בכמות הנוסעים ולתחילת פעולתה של הרכבת המהירה לתל אביב. זמני הנסיעות יורחבו ומספר הרכבות ייגדל באופן משמעותי (רכב)
פרץ למוסך גנב חלקים מרכבים ונעצר • צפופרץ למוסך גנב חלקים מרכבים ונעצר • צפודניאל הרץ1
ראשל"צ: משטרת ישראל הגישה כתב אישום נגד תושב העיר שפרץ לרכבים במוסך על מנת לגנוב מהם חלקים. הגנב תועד במצלמות האבטחה של המקום ונעצר לאחר מכן (משטרה)
שר התחבורה ישראל כץ השקת קו הרכבת המהיר בין תל אביב לירושליםבלגן ברכבת: נסיעות בוטלו בשל "מחלה", פתיחת הקו לירושלים עשויה להידחותליאור גוטמן, כלכליסט1
תרגיל בטיחות שנערך בקו הרכבת המהיר ת”א־ירושלים, שאמור להיפתח בשבוע הבא, הופסק בעקבות מחלוקת בין המשטרה למכבי האש; בתוך כך, עשרות נהגי רכבת הצהירו ביממה האחרונה על מחלה - נסיעות בוטלו; ועד העובדים: "שההנהלה תבדוק למה העובדים חלו"
ביום אחד: 680 דו"חות חולקו בדרוםביום אחד: 680 דו"חות חולקו בדרוםכיכר השבת
עשרות ניידות, שוטרים ומתנדבים נפרסו אתמול לאורך הצירים המובילים באזור הדרום, ובסיומו של יום חילקו 680 דו"חות לנהגים והורידו מהכביש 260 רכבים בשל ליקויים (רכב)
ביהמ"ש ביטל דו"חות של מצלמות המהירותביהמ"ש ביטל דו"חות של מצלמות המהירותדניאל הרץ1
בית המשפט בעכו ביטל דו"חות של 21 נהגים בעקבות פרשת מהימנותן המפוקפקת של מצלמות המהירות המשטרתיות. "בקרוב נערער על ההחלטה", מיהרו להגיב במשטרה (בארץ)
פקקים בכניסה לעיר
משטרה ומשפטבכניסה לי-ם: הרכבים השתרכו בפקקי ענק

צינור מים התפוצץ מתחת לכביש מול בנייני האומה בירושלים, וגרם לחסימת הכביש ולפקקים גדולים באזור כולו. המשטרה הכווינה את נהגי המכוניות אל צירים חלופיים (משטרה, רכב)

"אמינותן של מצלמות המהירות עוד לא הוכחה"
משטרה ומשפט"אמינותן של מצלמות המהירות עוד לא הוכחה"

בפרקליטות מבהירים, כי הם מצפים להסברים מהמשטרה בנוגע למצלמות המהירות, וכי אמינותן של מצלמות אלו עדיין לא הוכרעה באופן סופי - למרות טענות המשטרה בנושא (ארץ)

אילוסטרציה
חדשות תחבורההוכרז: אלו השיפורים שיהיו בטסט שלכם

מצלמות, הקלטה, תוצאות תוך חצי שעה: מבחני הנהיגה המעשיים מעולם לא היו פשוטים יותר • וגם: מועד לטסט בתוך ימים ספורים; מסלול ייחודי ושקיפות מלאה (חדשות תחבורה)

אילוסטרציה
חדשות תחבורהנסיעה מוצלחת של מונית אוטונומית בטוקיו

המונית של חברת ZMP וחברת המוניות הינומורו קוטסו הצליחה לאסוף נוסעים, לנווט ברחובות העיר הצפופים ולגבות תשלום • יתכן שהשירות יפעל בעיר כבר בשנת 2020 (רכב)

למבורגיני
בטיחות תייר עם למבורגיני ביצע 33 עבירות ב-4 שעות

תייר בריטי שכר בדובאי מכונית למבורגיני תמורת 1,600 דולר אך הותיר את החברה עם קנסות בגובה עשרות אלפי דולרים לאחר שבתוך 4 שעות ביצע יותר מ-30 עבירות תנועה (רכב)

מרצדס E-Class, סינון הרעלים הטוב ביותר
בטיחות אלו הרכבים שפולטים רעלים ממיזוג האוויר

חברת אנליטיקה בדקה את כמות הרעלים שמוחדרים לתוך מכוניתכם דרך מערכת המיזוג, וחזרה עם תוצאות מדאיגות • ילדכם סובל מאסטמה? כדאי לכם לקרוא את זה (רכב, בטיחות)

הלו"ז: אלו זמני הרכבות לתקופת החגים
תחבורה ציבוריתהלו"ז: אלו זמני הרכבות לתקופת החגים

רכבת ישראל פרסמה לוח זמנים ייעודי, הכולל שינויים מסוימים בלוחות הזמנים והפעלת רכבות תגבור, במהלך ערבי החגים, מוצאי החגים ותקופת חול המועד (תחבורה ציבורית)

'קווי לילה' לחוגגים בשמחות בית השואבה
תחבורה ציבורית'קווי לילה' לחוגגים בשמחות בית השואבה

במהלך לילות חול המועד יפעלו קווים שונים עד לשעות הקטנות של הלילה זאת כדי לסייע לאלפי המשתתפים בשמחות בית שואבה לחזור לבתיהם בקלות (תחבורה ציבורית)

חדשות רכב

חדשות רכב ותחבורה - תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד- כיכר השבת

עדכונים
כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8