מרן שלי  משה ליאון..  נאום משה..  נחשים
נהג אוטובוס תועד משתמש בנייד בנסיעהנהג אוטובוס תועד משתמש בנייד בנסיעה
ו' בכסלו תשעט | 14.11.18
במבצע אכיפה באמצעות סוכנים סמויים, שנערך באוטובוסים בירושלים, חיפה ונצרת, נגד נהגי אוטובוסים ניתנו 23 דוחות על עבירות תנועה. בין היתר נתפס נהג מחזיק נייד (משטרה)
זירת האסוןהסתיימה חקירת התאונה של משפחת עטרדניאל הרץ3
המשטרה סיימה לחקור את התאונה הקטלנית בה מצאו את מותם שמונת בני משפחת עטר מפסגות. המשטרה מתכוונת להמליץ על הגשת כתב אישום כנגד הנהג הפוגע (משטרה)
האופנוען הרג רוכב אופניים ונמלט מהמקוםהאופנוען הרג רוכב אופניים ונמלט מהמקוםדניאל הרץ2
צוות החקירה המיוחד שהוקם במשטרה בעקבות תאונת ה"פגע וברח" סמוך למושב ברכיה, הצליח בתום חקירה אינטנסיבית לגבש ראיות כנגד הנהג הפוגע וחבריו (משטרה)
האכיפה נגד רוכבי אופניים חשמליים נסקההאכיפה נגד רוכבי אופניים חשמליים נסקהדניאל הרץ4
המשטרה חילקה בשנה האחרונה יותר מ-18 וחצי אלף דו"חות לרוכבי אופניים חשמליים שעברו על חוקי התנועה. מה העבירה הנאכפת ביותר וכמה מהרוכבים ללא קסדה? (רכב)
בן 19 עם מאסר על תנאי נהג ללא רישיון. צפובן 19 עם מאסר על תנאי נהג ללא רישיון. צפוכיכר השבת4
בכביש 31 צומת להבים נעצר נהג בן 19 שנראה באופן נסיעתו כשהוא נע עם רכבו תוך סטייה מהנתיב מספר פעמים. הנהג לא הוציא רישיון מעולם והתגלה כי הוא בגילופין (בטיחות)
ביהמ"ש קבע: הקורקינט החשמלי יושבת
משטרה ומשפטביהמ"ש קבע: הקורקינט החשמלי יושבת

החלטת בימ"ש קבעה כי קורקינט החשמלי שהושבת עקב רכיבה בשכרות של בעליו, יישאר בהשבתה כפי שקבע קצין המשטרה. השופט: "קצין המשטרה פעל כדין ובסמכות" (רכב)

בימ"ש קובע שוב: "המצלמות לא מהימנות"
משטרה ומשפטבימ"ש קובע שוב: "המצלמות לא מהימנות"

בית המשפט לתעבורה בלוד קבע כי לא הוכח שמצלמות המהירות יכולות להבחין בין כמה רכבים בו זמנית, וכי מהימנותן בנושא זה לא נבדקה מעולם וזיכה נהג שנקנס (משפט, רכב)

פקק. אילוסטרציה
חדשות תחבורהמאיזו עיר לוקח הכי הרבה זמן להגיע לעבודה?

מנתונים שפרסם מרכז טאוב, 54% מהישראלים עובדים מחוץ ליישוב שבו הם מתגוררים, 60% מגיעים לעבודה ברכב פרטי וחלה ירידה בשיעור המגיעים לעבודה ברגל או באופניים (רכב)

מכונית מרצדס-בנץ
חדשות תחבורהאזהרת רווח שנייה ליצרנית הרכב היוקרתי

לפי דיימלר, החברה האם של מרצדס-בנץ, הרווח התפעולי של החברה יירד השנה ב-10%; מרצדס מצטרפת בכך למתחרותיה, אאודי ו-BMW שפרסמו אזהרות דומות (תחבורה)

כך תעברו את הנהיגה בחורף - בשלום
בטיחות כך תעברו את הנהיגה בחורף - בשלום

לקראת הגשמים שצפויים לרדת מחר מפרסמת המשטרה הנחיות לציבור הנהגים כיצד לנהוג בצורה בטוחה יותר ומה עליהם לשים לב לפני הכניסה לרכב, בכניסה ובנהיגה (רכב)

למבורגיני
בטיחות תייר עם למבורגיני ביצע 33 עבירות ב-4 שעות

תייר בריטי שכר בדובאי מכונית למבורגיני תמורת 1,600 דולר אך הותיר את החברה עם קנסות בגובה עשרות אלפי דולרים לאחר שבתוך 4 שעות ביצע יותר מ-30 עבירות תנועה (רכב)

בשל עבודות: שינויים בקווי רכבת ישראל
תחבורה ציבוריתבשל עבודות: שינויים בקווי רכבת ישראל

בשל עבודות לשדרוג ופיתוח המסילה באיזור כפר סבא, תופסק זמנית תנועת הרכבות במקטע ראש העין צפון-רעננה מערב, בשני הכיוונים בימים הקרובים • כל הפרטים (תחבורה ציבורית)

קו הרכבת החדש קיבל את אישור הכבאות
תחבורה ציבוריתקו הרכבת החדש קיבל את אישור הכבאות

קו הרכבת מירושלים לנתב"ג קיבל את אישור שירות הכיבוי להמשיך לפעול למשך שנה לאחר שתיקן את רוב הדרישות של שירותי הכיבוי. רק בשבוע שעבר נתקעו נוסעים במנהרה (רכב)

חדשות רכב

חדשות רכב ותחבורה - תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד- כיכר השבת

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8