אלו שעות פעילות הרכבת הקלה בעת הסגראלו שעות פעילות הרכבת הקלה בעת הסגר
כ"ז באלול תשפ | 16.09.20
חברת סיטיפס המפעילה את הרכבת הקלה בירושלים עדכנה לגבי פעילות הרכבת הקלה בירושלים בתקופת הסגר שיחל ביום שישי ערב ראש השנה ועד מוצאי שמחת תורה (תחבורה)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לנאמרחרדים דרשו והתפוסה בתח"צ תעלה ל-75%בני סולומון18
לאחר הלחץ החרדי אותו הוביל סגן שר התחבורה אורי מקלב, שרת התחבורה רגב ושר הבריאות אדלשטיין נכנעו והחליטו להעלות את תפוסת הנוסעים בת"צל-75% (תחבורה ציבורית)
שיבושים ברכבת הקלה: נהג נדבק ב'קורונה'שיבושים ברכבת הקלה: נהג נדבק ב'קורונה'דניאל הרץ5
נהג ברכבת הקלה בירושלים חלה בקורונה ובעקבות כך חבריו הנהגים שבאו איתו במגע נכנסו לבידוד. בימים הקרובים צפויים שיבושים בלוח הזמנים של הרכבת בשל מחסור בנהגים (רכב)
תושבי רמות, שימו לב: שינוי בתנועה מכביש בגיןתושבי רמות, שימו לב: שינוי בתנועה מכביש בגיןכיכר השבת2
החל מהיום, יצאו לדרך עבודות שדרוג תשתיות באזור כביש בגין צפון – והירידה משדרות בגין לשכונת רמות תחסם למשך שבועיים. שימו לב לירידה החדשה לשכונה (חדשות, תחבורה)
בשורה לנכים: לקראת הנגשת האוטובוסיםבשורה לנכים: לקראת הנגשת האוטובוסיםכיכר השבת2
משרד התחבורה יפרסם מחר קול קורא המבקש מהציבור להציע רעיונות להנגשת אוטובוסים בקווים הבינעירוניים לאנשים עם מוגבלות המתניידים בכיסאות גלגלים (אקטואליה)
בצל הקורונה: זינוק בעבירות נהיגה במהירות
אפקט הסגרבצל הקורונה: זינוק בעבירות נהיגה במהירות

עלייה בעבירות המהירות בנהיגה בתקופת הקורונה, עם נהגים שהתפתו אחר הכביש ריק. רבע מתאונות רכב דו-גלגלי נגרמו בשל המהירות. באגף התנועה מבטיחים לשים דגש (אקטואלי)

חלק מעבירות תנועה לא יטופלו בהליך פלילי
המלצת הצוותחלק מעבירות תנועה לא יטופלו בהליך פלילי

צוות בין-משרדי שהוקם על ידי השרה איילת שקד ממליץ לממשלה כי חלק מעבירות התעבורה דוגמת נסיעה במהירות יטופלו במישור המינהלי בלבד במקום בהליך הפלילי (משטרה)

תל אביב שדרות רוטשילד אופניים
חדשות תחבורהאפקט הקורונה: העולם חזר לדווש, ישראל הרחק מאחור

לפי גוגל, בעוד בפינלנד ובפולין גדל מספר המדוושים בין פברואר ליוני בכ־300%, בארץ הוא עלה רק ב־20%; במונטריאול חל זינוק של 450%, בתל־אביב רק 23%. הנחמה הישראלית: שיא בחיפוש תיקונים לאופניים (רכב)

פקקים, אילוסטרציה
נהגים, שימו לבעבודות לילה: הכביש לרמת בית שמש ייסגר

המשטרה מתריעה כי הלילה ייסגר לתנועה בשני הכיוונים חלק מכביש 38 בשל עבודות בכביש. התנועה תכוון על ידי המשטרה, במקום צפויים עומסי תנועה (חדשות תחבורה)

הטריק שימנע תאונות בעת חציית כביש
בטיחות הטריק שימנע תאונות בעת חציית כביש

מה אתם עושים לפני חציית כביש? מביטים לשני הכיוונים ואולי גם לכיוון המכונית, כדי לוודא שהיא לא מתקרבת אליכם. אך מחקר מוכיח שיש עוד דרך להפחית את הסיכוי להיפגע ממכונית מתקרבת (רכב)

הפתרון לפקקים: לא להיצמד למכונית שלפניכם
בטיחות הפתרון לפקקים: לא להיצמד למכונית שלפניכם

מחקר מהמכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס מראה כי שמירה נאותה על מרחק בין מכוניות, מלפנים ומאחור, תוכל לגרום לפקקים להיעלם כמעט לחלוטין. אוקיי, להפחית אותם. זה גם משהו, לא? (רכב)

שימו לב: השינויים בסופ"ש ברכבת ישראל
בשל עבודותשימו לב: השינויים בסופ"ש ברכבת ישראל

ביום שישי ומוצאי שבת - צפויים שינויים בתנועת הרכבת בנתב"ג, תל אביב, מודיעין ולוד בשל עבודות שדרוג ופיתוח המסילה בנתב"ג. שימו לב לשינויים בתחנות (תחבורה, בארץ)

אילוסטרציה בלבד
חג מוסלמיהיכונו לעומס: שליש מהנהגים יצאו לחופש

חג הקרבן המוסלמי יחל בסוף השבוע הקרוב, בעקבותיו כשליש מנהגי האוטובוסים יצאו לחופשה. המשמעות: צמצום במספר האוטובוסים ועומס רב בנסיעות שיישארו (רכב, בארץ)

חדשות רכב

חדשות רכב ותחבורה - תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד- כיכר השבת

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8