ישיבת חברון  הרב פנגר
כך ייראו הרכבות החשמליות החדשות • צפוכך ייראו הרכבות החשמליות החדשות • צפו
ה' באב תשעח | 17.07.18
לקראת מהפכת חישמול רשת המסילות הצטיידה רכבת ישראל בכ-330 קרונועים חשמליים החדשים מדגם סימנס DDEMU, הראשונים יגיעו לישראל בשנת 2020 (תחבורה ציבורית)
כחלון האריך את ההטבות לרכב דו גלגליכחלון האריך את ההטבות לרכב דו גלגליתומר הדר
שר האוצר חתם על הצו המאריך את שיטת המיסוי על אופנועים וקטנועים הבשורה לרוכבים - התמריצים לאביזרי בטיחות: קטנועים קטנים יקבלו הטבה של עד 500 שקל על מערכת ABS (רכב)
צבע רב נשפך ממשאית בצומת ה'מפלצת'צבע רב נשפך ממשאית בצומת ה'מפלצת'דניאל הרץ2
רחוב הנטקה לכיוון עין כרם נחסם לתנועה על ידי המשטרה לאחר שצבע רב נשפך ממשאית שעברה במקום וגורם לסכנת החלקה. גורמי העירייה מטפלים באיסוף הצבע (משטרה, רכב)
מרצדס E-Class, סינון הרעלים הטוב ביותראלו הרכבים שפולטים רעלים ממיזוג האוויריוחנן בלייך2
חברת אנליטיקה בדקה את כמות הרעלים שמוחדרים לתוך מכוניתכם דרך מערכת המיזוג, וחזרה עם תוצאות מדאיגות • ילדכם סובל מאסטמה? כדאי לכם לקרוא את זה (רכב, בטיחות)
הדמיית הרכבת הקלה בתל אביב, הקו הסגולמשרד התחבורה התחיל לתכנן את ה"מטרו"דניאל הרץ3
חצי מיליארד שקל הועברו לתחילת תכנונו של הפרויקט, מהגדולים בתולדות מדינת ישראל - ה"מטרו" שעלותו מוערכת ביותר מ-100 מיליארד שקל. לוח הזמנים? בעייתי (תחבורה)
נהג בטרקטור ללא רישיון עשה תאונה ונעצר
משטרה ומשפטנהג בטרקטור ללא רישיון עשה תאונה ונעצר

נהג טרקטור שלחובתו מאסר על תנאי בגין נהיגה ללא רישיון היה היום מעורב בתאונת דרכים בתל אביב עם טרקטור בו נהג ללא רישיון. הנהג נעצר "לא ידעתי שצריך רישיון" (משטרה)

המשטרה תאכוף עבירות תנועה עם רחפנים
משטרה ומשפטהמשטרה תאכוף עבירות תנועה עם רחפנים

אמצעי חדש לאכיפת עבירות תנועה - הרחפנים של אגף התנועה במשטרת ישראל יסייעו למשטרה באכיפה בצורה יעילה ומהירה. השוטרים יעברו קורס מיוחד בהטסה (משטרה)

ממחר: תעריפי הנסיעה במונית מתייקרים ב-4.2%
חדשות תחבורהממחר: תעריפי הנסיעה במונית מתייקרים ב-4.2%

ההתייקרות נובעת מעדכון של צו הפיקוח על מחירי מצרכים ושירותים. המחיר ההתחלתי של נסיעה במונית ספיישל יעמוד על 12 שקלים במקום 11.5 שקלים כיום. גם התעריף עבור הזמנת מונית בטלפון ועבור תוספת מזוודה יתייקר (רכב)

יונדאי איוניק הרכב הנמכר ביותר בישראל השנה
חדשות תחבורה164 אלף רכבים נמכרו מתחילת שנת 2018

התמתנה הירידה במספר הרכבים החדשים שנמסרו בישראל. המכוניות ההיברידיות מובילות במספר המסירות. מה הדגם הנמכר ביותר בישראל ואיזה מותג מוביל במספרים (תחבורה)

יש איסור לאחוז בנייד בנהיגה - גם ללא שימוש
בטיחות יש איסור לאחוז בנייד בנהיגה - גם ללא שימוש

בית המשפט העליון קבע כי עצם האחיזה במכשיר הטלפון הנייד בזמן נהיגה - גם אם לא נעשה בו שימוש - היא עבירה המצדיקה דו"ח. "קיים איסור לאחוז בטלפון", נקבע (רכב)

כך הרכב האוטונומי דרס רוכב אופניים • צפו
בטיחות כך הרכב האוטונומי דרס רוכב אופניים • צפו

משטרת טמפה פרסמה את תיעוד מצלמות הרכב האוטונומי של 'אובר', מהתאונה בה נהרגה איליין הרצברג, באריזונה. המשטרה הבהירה כי החברה לא אשמה בתאונה • צפו (רכב)

אוטובוס ירושלמי עמוס לעייפה
תחבורה ציבוריתחברת אגד מזלזלת בנוסעים החרדים בתחבורה בירושלים

מצב התחבורה בקווי האוטובוס של אגד בירושלים בכי רע ועכשיו רואים את זה גם במספרים. על פי דו"ח משרד התחבורה נסיעות רבות לא מתבצעות כלל. אגד בתגובה: בגלל ההפגנות (תחבורה)

אילוסטרציה
תחבורה ציבוריתדו"ח התח"צ: יותר נוסעים, פחות שירות

על פי משרד התחבורה, ישנה ירידה של 4% ברמת השירות של חברות התחבורה הציבורית בישראל, זאת לצד עלייה של כ-4.5% במספר המשתמשים בתחבורה הציבורית (תחבורה)

חדשות רכב

חדשות רכב ותחבורה - תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד- כיכר השבת

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8