שיעור: הלכות חג הפסח ובדיקת חמץשיעור: הלכות חג הפסח ובדיקת חמץצילום: ישי כהן1
כמידי שבוע 'כיכר השבת' מגיש את שיעורו השבועי של הגאון הרב יעקב חי יוסף. והשבוע: הלכות חג הפסח והלכות בדיקת חמץ. הצטרפו לשיעור השבועי (בדין)
הגר"ע יוסף ובנו בפגישה לפני כחודש וחציהרב יעקב יוסף תוקף: "מסיתים את אבא"אברהם הלוי153
בשיעור שמסר אתמול הרב יעקב חי יוסף בירושלים, התייחס הרב לשאלת העוגיות שעשויות ממצה עשירה: "חמץ גמור, עשויות מיין בחזקת נסך". סערה (חדשות)
הגר"י יוסףצפו: שיעורו השבועי של הרב יעקב יוסףצילום: ישי כהן3
כמידי שבוע כיכר השבת מגיש את שיעורו השבועי של הגאון הרב יעקב חי יוסף. והשבוע בשיעורו של הרב: הלכות פסח, מוצרים כשרים לפסח. צפו בוידאו (ארץ)
הגר"י יוסף בשיעורו השבועי.צפו: לשבת בבית, להרגיש בבית-המדרשישי כהן3
כמדי שבוע, 'כיכר השבת' מגיש את שיעורו השבועי של הגאון הרב יעקב חי יוסף הנמסר בבית המדרש 'חזון יעקב-בורכוב' בירושלים. השבוע: הלכות פסח (הדין)
אמת ליעקב: שיעורו השבועי של הרב יוסףאמת ליעקב: שיעורו השבועי של הרב יוסףישי כהן7
כמידי שבוע 'כיכר השבת' מגיש את שיעורו השבועי של הגאון הרב יעקב חי יוסף הנמסר בבית המדרש 'חזון יעקב-בורכוב' בשכונת הבוכרים בירושלים. צפו וידאו
הרבנים יוסף, אמשהרב אברהם יוסף: כך יצאנו תלמידי חכמיםישי כהן17
בצעד נדיר, התייחס רבה של חולון לילדות בצלו של מרן הרב עובדיה יוסף, אביו הגדול. זה קרה במהלך שיעורו השבועי של הרב יעקב יוסף. צפו בוידאו (חדשות, ארץ)
אמת ליעקב: שיעורו השבועי של הרב יוסףאמת ליעקב: שיעורו השבועי של הרב יוסףצילום: ישי כהן10
כמידי שבוע 'כיכר השבת' מגיש את שיעורו השבועי של הגאון הרב יעקב חי יוסף הנמסר בבית המדרש 'חזון יעקב-בורכוב' בשכונת הבוכרים בירושלים. צפו (ארץ)
שיעור: ליל שישי עם הרב יעקב חי יוסףשיעור: ליל שישי עם הרב יעקב חי יוסףצילום: ישי כהן10
כמידי שבוע 'כיכר השבת' מתכבד להגיש את שיעורו השבועי של הגאון הרב יעקב חי יוסף. והשבוע קריאת המגילה וברכותיה, מחצית השקל ופורים (ביהדות)
צפו: שיעורו השבועי של הרב יעקב יוסףצפו: שיעורו השבועי של הרב יעקב יוסףצילום: ישי כהן11
'כיכר השבת' מגיש את שיעורו של הרב יעקב יוסף בי-ם. והשבוע: השיעור עוסק השבוע בהלכות קריאת המגילה וחג-הפורים שיחול בעוד שבוע וחצי. צפו בוידאו (יהדות)
הרב יעקב יוסף"מי יודע מה עושים לגופה באבו כביר"ישי כהן6
הרב יעקב יוסף במתקפה חריפה על המכון לרפואה משפטית באבו כביר: "מי יודע מה הם עשו שם לגופה, כמה אברים חסרים?". האזינו לדברים (חדשות, ארץ)
מהשבוע בכיכר: שיעורו של הרב יעקב יוסףצילום: ישי כהן20
שיעורו של הרב יעקב יוסף שנמסר מדי שבוע בירושלים, יעלה מדי שבוע לאתר כיכר השבת. והשבוע: כל הלכות תענית אסתר וחג הפורים. בואו לצפות (יהדות, מה הדין)
הרב יעקב יוסף (צילום: פלאש 90)"רוב ספרי התורה של צה"ל - פסולים"מערכת כיכר השבת25
הרב יעקב יוסף, בנו של מרן הרב עובדיה יוסף במתקפה על הרבנות הצבאית: "החייל הדתי בצבא הוא כמו היתום של הצבא, אין לו אבא שידאג לו. זו המציאות" (בחדשות)
(צילום: כיכר השבת)למרות הטיפולים: הרב יוסף הגיע לשיעורנתנאל קקון19
הרב יעקב חי יוסף החל לעבור בימים האחרונים טיפולים בבית-החולים, עקב המחלה הקשה שהתגלתה, אבל לא וויתר על השיעור השבועי בבית-הכנסת בי-ם (חרדים)
צפו: הרב אברהם יוסף מעודד את אחיוצפו: הרב אברהם יוסף מעודד את אחיוישי כהן31
הרב אברהם יוסף, רבה של חולון, הגיע אתמול למסור שיעור בבית מדרש 'בורכוב' בירושלים, כדי לחזק את אחיו הגדול, הרב יעקב יוסף שחלה קשות. תיעוד (חדשות)
הרב יעקב יוסף, השבוע (צילום: פלאש 90)בצל המחלה: הרב יוסף משיק שיעור ברדיושאול כהנא3
החל מהשבוע, בכל שלישי ישדר רדיו 'קול חי' את שיעורו של הרב יעקב חי יוסף העוסק בהלכה ● השיעור ברדיו יוצא לדרך על רקע התפילות לרפואתו של הרב (כיכר)

שיעורי הרב יעקב חי יוסף

שיעורי הרב יעקב יוסף בכיכר השבת - מבחר שיעורים מיוחד של הרב יעקב יוסף זצ"ל. השיעור השבוע שמסר הרב בית המדרש "חזון יעקב בורכוב".

כיכר facebook