אאא

מאחר ורבים פונים אליי להכוונה תעסוקתית, בחרתי לאבחן את העץ של פ', אשה בת 25 המחפשת הכוונה לאחר שעסקה בעבר בתחומים מגוונים, ומחפשת שינוי.

 (צילום: shutterstock)
העץ של פ'

העץ הממוקם בחלקו העליון של הדף המסמל את עולם הרוח. כפי שניכר מן הציור, מדובר באישה אינטליגנטית וחושבת, חריפת שכל, עם נטייה חזקה לרוחניות.

היא משלבת עוצמה לצד רכות, לוקחת את החיים ברצינות, יש לה אופי מוצק וכוחות נפש איתנים. כמו כן, ניתן לראות כי עברה בחייה אירועים שחישלו וביגרו אותה. שימו לב לגזע המוצק ולקליפה המסמלת עץ "מבוגר".

קיימת בה רגישות פנימית גבוהה, והתקשורת החברתית שלה מבוססת על הארת פנים, גמישות, חביבות, הכלה ונתינה - לפי ריבוי קערות בציור בתנועה זורמת.

יש לה נטייה להיות ביקורתית -סיומי קו 'שיפודיים', אולם היא יודעת לעשות זאת בחן, בצורה נעימה ורגישה. היא ניחנה באינטואיציות מפותחות, חוש דיפלומטי, כושר אלתור - קווים 'חוטיים', והיא מסוגלת למצוא פתרונות לבעיות במצבים מורכבים ומסובכים.

בנוסף, יש לה חוש ליופי ואסתטיקה וכישרון אומנותי.

כשיש תחומי התעניינות רבים ומגוון כישורים, ההחלטה עשויה להיות לא קלה. במקרה של פ', הייתי ממליצה מאד על עיסוק בתחום הטיפול או הייעוץ, מאחר שיש לה יש לה אישיות תקשורתית, מכילה, עם רגישות והבנה עמוקה לנפש הזולת, יחד עם חכמה רבה ועוצמה פנימית.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

שימו לב! תכונות האופי נקבעות לפי הצלבה של מספר סימנים גרפולוגיים, ולא רק לפי סימן אחד, וכן ביחס לכל מכלול הציור.

הצלחה רבה!

המשיכו לשלוח ציורי עצים לכתובת המייל שמופיעה למטה. העץ שיבחר מדי שבוע, יאובחן במסגרת המדור.

הוראות:

יש לצייר בעיפרון עץ על גבי דף חלק (גודל 4A) ולחתום את שמכם על אותו הדף.

ציינו  גיל, בןבת, ובאיזו יד אתם כותבים, ושלחו ל: tamarf.grapho@gmail.com

 

תמר פינקלשטיין - גרפולוגית מוסמכת

מטעם האגודה לגרפולוגיה מדעית בישראל

מרצה ומוסרת קורסים בתחום. טל: 052-8012031