אאא

אסונות בין הזמנים: ילד בן שלוש וחצי מבני ברק נהרג, אחיו בן שנה וחצי נפצע בינוני וההורים נפצעו באורח קל ובינוני בתאונה שהתרחשה בצהריים (חמישי) בכביש החוף סמוך למחלף הסירה בעת ששבו מטיול לרגל חופשת בין הזמנים.

כוחות גדולים של מד"א והצלה הוזעקו למקום והעניקו לפצועים טיפול רפואי. במקום נוצר בלבול באשר למצבם של שני הילדים לאחר שפונו עצמאית בידי אמבולנס פרטי.

בתאונה הקשה בה היו מעורבים ארבעה כלי רכב פרטיים נפגעו שבעה בני אדם. 

התאונה התרחשה בכביש החוף במחלף הסירה לכיוון דרום. בוחני התנועה של המשטרה נמצאים במקום וחוקרים את נסיבות התאונה.

מבית החולים איכילוב נמסר כי "4 פצועים הגיעו מתאונת דרכים בצומת גלילות לבית החולים איכילוב. ילד בן 3.5 הגיע לחדר הטראומה ללא רוח חיים וחרף מאמצי הרופאים - נקבע מותו. שאר נוסעי הרכב: תינוק בן שנה וחצי והאמא פצועים במצב קל עד בינוני. האבא מצב קל בלבד". 

צילום: חטיבת דובר המשטרה (צילום: דוברות איחוד הצלה סניף דרור)
זירת התאונה (צילום: חטיבת דובר המשטרה)

אסף אלימלך מתנדב איחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בתאונה עם מעורבות ארבעה כלי רכב כשבאחד הרכבים היו בני משפחה שחזרו מטיול לרגל חופשת בין הזמנים, עוברי אורח סיפרו כי אמבולנס פרטי פינה מהמקום שני ילדים במצב לא ברור.

"יחד עם מתנדבים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה הענקנו טיפול רפואי ראשוני לאמא של הילדים שנפצעה באורח בינוני ולשני נפגעים קל".

מדוברות מד"א נמסר כי "בשעה 14:20 נמסר למד"א מרחב ירקון על ת.ד במחלף הסירה. חובשים ופרמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח איכלוב 3 נפגעים, בהם: 1 בינוני 2 קל. ייתכן ו-2 נפגעים ילדים כבני 3 שככל הנראה נפגעו בינוני עד קשה פונו עצמאית".

מדוברות המשטרה נמסר כי "כביש 2 לדרום, נחסם לתנועה בין מחלף הסירה למחלף גלילות בעקבות תאונה קשה עם 4 כלי רכב, מהמקום פונו 2 פצועים ילדים במצב קשה ועוד 3 פצועים במצב קל, מבית חולים נמסר שאחד הילידים מת מפצעיו, בוחני אגף התנועה נמצאים במקום התאונה.

"הכביש נחסם לתנועה ממחלף הסירה לדרום. יש להפנות נהגים לדרכים חלופיות. (דרך כביש העוקף של מסעדת אחמד את סלים או דרך מחלף שבעת הכוכבים)".