אאא

גם גוגל מתכננת 2 מכשירי דגל? שבוע לאחר שדלפו לרשת תמונות של מכשיר הדגל הבא מתוצרת גוגל בשיתוף ענקית הטכנולוגיה LG, דלפו היום תמונות של מכשיר הטלפון המוגדל בסדרת הנקסוס הבאה שתיוצר על ידי הענקית הסינית – וואוי.

על פי הדיווחים, ענקית האינטרנט גוגל צפויה להשיק את צמד מכשירי הדגל החדשים שלה כבר בחודשים הקרובים. כשהמכשירים יגיעו בגדלים שונים, האחד שיוגדר כסמארטפון רגיל וייוצר על ידי LG, השני מתוצרת וואוי בגודל 5.7 אינץ' שמגדיר אותו כפאבלט.

ההשקה שצפויה להיות כבר בשבועות או בחודשים הקרובים צפויה לצאת במקביל לגרסה החדשה למערכת ההפעלה הפופולארית של גוגל – אנדרואיד M שהוכרזה לפני מספר חודשים וצפויה להיות מושקת בקרוב תחת השם אנדרואיד מרשמלו.

מכשירי הדגל החדשים של גוגל לא צפויים לכלול פיצ'רים פורצי דרך, והחומרה, על פי ההדלפות, תעשה שימוש במעבד הסנאפדרגון 810, שכבר משמש מכשירים כמו ה-G4 של LG, יחד עם מסך באיכות QHD וזיכרון RAM בנפח 3 ג"ב. הסוללה צפויה להיות בנפח של 3,500 mAh וכמו כן המכשיר יכלול תמיכה בתקן ה-USB החדש - USB C

השדרוג המשמעותי צפוי להיות במצלמות המכשיר שלראשונה ישתוו לאלה של המתחרות ויכללו מצלמות איכותיות, כמו גם הטמעת סורק טביעת אצבע, ככל הנראה בגב המכשיר, בדומה לסורקי טביעות האצבע במכשיריה של וואוי הסינית.

אם אכן גוגל תשיק 2 מכשירי דגל בגדלים שונים, הרי שהיא תצטרף לענקיות הטכנולוגיה אפל וסמסונג שהבינו כי המשתמשים השונים אוהבים גדלי מסך שונים, והשיקו מכשירי דגל עם מספר מסכים.

הנקסוס של LG
הנקסוס של LG
הנקסוס של וואווי
הנקסוס של וואווי