אאא

ל"ג בעומר הינו מהחגים האהובים ביותר על ילדים ומבוגרים, בחג זה שכיחים מקרי הכוויות מאש. מתברר כי למעלה ממחצית נפגעי הכוויות בישראל הם ילדים, אשר נפגעים קשה יותר מכוויות מאשר מבוגרים. 

הכוויה היא פגיעה בעור או הריסתו עקב מקור של חום. הכוויה היא פצע דינאמי מתפתח, ולכן ישנה חשיבות עצומה לטיפול הראשוני והמיידי, הניתן במקום ועוצר את התפתחות נזקי הכוויה. 

מוצרי "ברנשילד" (BURN SHIELD), המשווקים בישראל על ידי אלטמן רוקחות טבעית  נועדו לטיפול מיידי בכוויות מכל הסוגים

1.    תחבושת ברנשילד - לטיפול בכוויות בשטח וכוויות הדורשות חבישה.

2.    תרסיס הידרוג'ל - לבית, לטיפול בכוויות שיטחיות וכוויות שמש. 

מוצרי ברנשילד  מעניקים הגנה מפני זיהום בעור, צמצום הכאב והקטנת הנזק הנגרם לרקמות הגוף עקב הכוויה. מיועדת לעזרה ראשונה וטיפול חירום בכוויות אש, שמש או מקור חום אחר. מצננת את המקום הפגוע, מוסיפה לחות ומקטינה את טראומה.

הייחוד של מוצרי ברנשילד : יכולת ספיחת החום הודות ל-הידרוג'ל - ג'ל סמיך, המורכב מעיקרו ממים. יכולתו הייחודית של הג'ל הוא בספיגת אנרגיית החום מתוך הרקמה שנכוותה, המאפשרת לו להרגיע, לצנן להפחית כאב ולהוסיף לחות לרקמה הפגועה. 

מרכיב חשוב נוסף במוצרים הוא שמן עץ התה האוסטרלי, הידוע בסגולות המרפא שלו כאנטיספטי (מחטא), מאלחש ומרגיע את הכאב, מרפא פצעים ומעודד את התחדשות התאים ברקמה שנפגעה. 

צילום: יחצ
צילום: יחצ
הגדלה

 

תחבושות ברנשילד

התחבושות אינן נדבקות לעור, לא רעילות, היפואלרגניות ומתאימות מאד לשימוש בקרב ילדים ותינוקות בכל גיל.

בגלל איכויותיה הטיפוליות המיוחדות, מרבה להשתמש תחבושת "ברנשילד" את ארגון "הצלה"- ארגון מתנדבים, שעוזר במתן עזרה ראשונה וסיוע רפואי בשיתוף עם מד"א.  מחיר תחבושת ברנשילד בגודל 10X10 ס''מ  25.12 ש''ח. 

תרסיס הידרוג'ל

התרסיס מגיע באריזה ייחודית עם מתז המאפשר פיזור רחב וקל של ההידרוג'ל. יוצר שכבת ג'ל סמיכה במקום הכוויה- נח לנשיאה ,וקל לשימוש. מתאים לשימוש בקרב ילדים ותינוקות בכל גיל.