אאא

האחריות מחייבת: יממה אחת בלבד, נותרה עד למועד ההצטרפות האחרון, למכירה הסינית הגדולה והייחודית שעל ידיי ארגון "איחוד הצלה", ארגון רפואת החירום המוכר ע"י משרד הבריאות ופועל להצלת חיים בכל רחבי הארץ. 

יצוין כי על שולחנם של ראשי "איחוד הצלה" מונח בימים אלו הצעות מחיר של תוספות ציוד רחב היקף, מכשירי רפואה נחוצים ביותר וקריטיים להצלת חיים. ציוד רב הדחוף לארגון ממש כאוויר לנשימה.

האם הם יצליחו להגיע ליעד הנכסף ובכך להציל עוד חיים רבים? זה תלוי בך! בכל אחד ואחד שיירתם בשעות האחרונות שנותרו למען המשימה החשובה וישתתף במכירה הסינית של הארגון, יגביר את הסיכויים לרכישת הציוד המתבקש כל כך. 

בהגרלה קיימים עשרות מוצרים יקרי ערך, שמוצעים וממתינים רק לכם. החל בשיפוץ דירה יוקרתית בירושלים, מרוהטת ומאובזרת, רכב מיצובישי אאוטלנדר 2016 עם ביטוח לשנה, ריהוט יוקרתי, מכשירי חשמל לבית ועוד מאות פרסים, כאשר לכל מוצר מתווספת מתנה מיוחדת כתוספת המשלימה את חווית הזכייה. 

המכירה הסינית, נערכת כחלק מפרויקט רחב היקף למען פעילות הקודש של הצלת חיי אדם על ידי מתנדבי "איחוד הצלה" בכל רחבי הארץ: מיזם 'יעד 120', במסגרתו מגיעים כונני איחוד הצלה, רופאים פארמדיקים וחובשים למקום הקריאה בתוך פחות מ-120 שניות, זמן קצר ביותר שמביא להצלת חיים רבים.

"מדובר ביעד כביר שעלותו עשרות מילוני שקלים בשנה" אומרים ב"איחוד הצלה", "ההשקעה היא עצומה, אך למרות זאת אנו נחושים להמשיך ביעד זה למען הצלת חיי אדם, לאור קריאת רבנים ורופאים בנושא חשוב וחיוני כל כך". 

מוקד המכירה הסינית הפועל סביב השעון בימים אלו בצוות מתוגבר, ייסגר סופית מחר, בתום שבועות ארוכים של פעילות אינטנסיבית מבורכת, תוך הדגשה שלא תתקיים כל דחייה בתאריך, לכן כדאי להזדרז, כי לא נותרו עוד הרבה שניות. 

באיחוד הצלה מציינים את העדות המרגשת המובאת בקטלוג המכירה הסינית ופורסמה בשעתו בהרחבה:

"כשקיבלתי את קטלוג ה'מכירה הסינית' בשנה שעברה, החלטתי לנצל את ההזדמנות להיות שותף בזכות העצומה של 'הצלת חיים', וגם לזכות במתנות המדהימות שבחרתי. אחרי חצי שנה, הייתי שרוי בסכנת חיים, ומתנדבי 'איחוד והצלה' הם אלו שהגיעו בזריזות והצילו את חיי. ברגעים האלו הבנתי, שלפעמים, המתנה הכי בלתי צפויה היא: חיים. תרמתי לאחרים,הצלתי את עצמי". 

בהנהלת איחוד הצלה מייחלים להצלחת המכירה הסינית ואומרים כי "הצלחת המכירה תשפיע ישירות על פעילויות הארגון כמו רכישת הציוד הקריטי וכי היא תשפיע ישירות להצלת חיי אדם, והשותפות עמנו במצווה גדולה זו היא הזכות הגדולה של כל המשתתפים בה". 

כל שניה יקרה ומצילת חיים:

 התקשרו עכשיו למוקד המכירה הסינית והצילו חיים 077-362-1221