אאא

אנחת רווחה ב'וולפסון': לאחר הסאגה הממושכת של המאבקים מול העירייה והפינוי המתוקשר לפני מספר חודשים, הודיע היום (חמישי) ראש ישיבת "נתיבות חכמה" הגאון רבי דניאל וולפסון לתלמידיו, על שכירת שטח מרווח עבור מוסדות הישיבה.

תחילה, התלמידים הופתעו לראות בסוף ה'שיעור כללי' הבוקר, את הרב ברוך נויבירט - מרבניה ובעליה של ישיבת "נתיבות חכמה" (וולפסון/נויבירט) - עולה במדרגות ארון הקודש מהם מוסר ראש הישיבה את שיעורו, ולוחש באזניו, כמצפין סוד, דבר מה. 

לאחר כמה דקות, בישר ראש הישיבה לכל בחורי הישיבה: "בשעה טובה, ר' ברוך הגיע לומר לנו בשורה טובה. הרגע נחתם חוזה עם הקמפוס הענק קרית נוער בבית וגן, והישיבה תעבור עוד כמה חודשים למשכנה החדש שם".

הרב דניאל וולפסון והרב ברוך נויבירט
הרב דניאל וולפסון והרב ברוך נויבירט
הגדלה

כזכור, ישיבת "נתיבות חכמה" סובלת מחוסר מקום ולפני מספר חודשים נהרס חלק ממבנה הישיבה על ידי העירייה, מה שהוציא את בני הישיבה ורבניה למפגן מחאה ברחובה של עיר ולעימות בין נוכחים במקום לבין כוחות המשטרה והפקחים.

כעת מקווים בישיבה, כי העסקה במסגרתה שכרה ההנהלה כ-10 דונם מהקמפוס המדובר, בשווי עשרות מיליוני שקלים, תתן מענה למצוקת המקום והישיבה תוכל לשגשג ולפרוח ולקבל עוד תלמידים רבים לבין כתליה.