אאא

לאור ההצלחה של הפלוגה החרדית 'תומר' בחטיבת גבעתי המלווה על ידי ארגון שח"ר, נפתחת לראשונה, אופציה חרדית איכותית, לשירות צבאי בחטיבת הצנחנים, אחת מחטיבות החי"ר הטובות בעולם. 

מדובר בתכנית מיוחדת בפלוגה נפרדת שתלווה על ידי רבנים, תפילות במנין, שיעורי תורה, הכשרה מאתגרת והתמודדות עם משימות ייחודיות. התכנית פונה לצעירים חרדים איכותיים בוגרי ישיבות שסיימו את לימודיהם בישיבה ומעוניינים להתגייס בעצת רבותיהם והוריהם לפני שהם משתלבים בשוק התעסוקה. 

בארגון שח"ר לא מסתפקים בליווי קדם שירות ומשקיעים מאמצים גדולים בליווי במהלך השירות, כאשר נציגי הארגון והמלווים הרוחניים נותנים מענים שונים ומגוונים, כגון שיעורי תורה וקיום שיחות אישיות עם החיילים, כמו גם ליווי משפחות המשרתים, זאת לצד האיכות המקצועית הרבה שמשקיעה המערכת הצבאית והחטיבה. 

לאחר כשנתיים שירות, המשרתים יוצאים ל-8 חודשי משימה (הכוללים לימודים והכשרות מקצועיות או השלמת בגרויות), ארגון שח"ר מלווה את המשתלבים בשנת המשימה בהכוונה וסיוע בבחירת המסלול הלימודי, במערך אבחונים וכלים תומכים לאורך הלימודים וההכשרה. 

לקראת פתיחת המחזור הראשון של המסלול הייעודי בחטיבת הצנחנים, יתקיים בעז"ה "יום פתוח" לבוגרי ישיבות ומתעניינים ביום חמישי י"ב אלול 15.9.16 בין השעות 9.00-18.00.

כנס המידע ייערך בגבעת התחמושת ובמסגרתו יהיה ניתן להיחשף לשלל מידע ותכנים מצד חטיבת הצנחנים ופיקוד מרכז בשיתוף ארגון שח"ר.

במהלך היום יתקיימו ברחבי האתר עמדות ותצוגות של החטיבה - בהדרכת נציגים מקצועיים הכוללים הסברים ומתן מענה אישי לשאלות המתעניינים. תצוגת ציוד צניחה וסרטוני הסברה על תהליך האימון, תצוגות כלי נשק, תצוגת כלים כבדים, סימולטורים שונים של חי"ר, עמדות רישום ומידע למעוניינים בהיכרות או הצטרפות למסלול.

כמו כן יתקיים סיור מודרך כל שעתיים, הכולל סרט ומצגת על כיבוש הגבעה על ידי חטיבת הצנחנים.

לקבלת מידע טלפוני:  052-816-2329

לפרטים ורישום לכנס לחץ כאן