אאא

מנכ"ל הכנסת, אלברט סחרוביץ וצוות לשכתו יחד עם קצין הכנסת, יוסף גריף, סיירו בשבוע שעבר (חמישי) במטה הארצי  של 'איחוד הצלה' בירושלים.

במהלך הביקור, אותו הוביל מנכ"ל איחוד הצלה משה טייטלבוים, נחשף סחרוביץ לפעילות הרחבה של הארגון המונה כ-3,200 מתנדבים ביניהם: רופאים, פרמדיקים וחובשים. המצוידים במיטב הציוד הרפואי ובמכשור המתקדם ביותר, כל אחד לפי הכשרתו.

בנוסף, התרשם המנכ"ל ממוקד החירום של איחוד הצלה שמספר הטלפון שלו הוא 1221 אשר נותן מענה מידי יום לכ-800 קריאות חירום ברחבי הארץ.

בסיום הסיור ביקשו מנכ"ל הכנסת, אלברט סחרוביץ וקצין הכנסת ניצב יוסי גריף, להודות לארגון איחוד הצלה על האירוח והצגת הפעילות החשובה ואחלו לארגון הצלחה בהמשך הפעילות להצלת חיים ברחבי הארץ.

מנכ"ל איחוד הצלה, משה טייטלבוים, אמר בסיום הביקור כי "שמחתי לארח היום במטה איחוד הצלה את מר אלברט סחרוביץ וצוות לשכתו ולהציג לו את כלל הפעילות של הארגון. כמו כן נידונו אפשרויות לשיתופי פעולה עתידיים עם הכנסת למען הגברת המודעות של הציבור כיצד לנהוג במצבי חירום רפואיים אשר מזדמנים לידם". 

אחראי קשרי ממשל באיחוד הצלה, שבי רפפורט, אמר כי "הקשר עם מוסד הכנסת הינו חשוב ביותר, לאור העובדה שבמקום זה מתקבלות החלטות המשפיעות בין היתר על ביטחונם ובריאותם של אזרחי ישראל. מטרת איחוד הצלה היא לסייע בכל דרך באמצעות רשת ההצלה הלאומית להגיע לכל פצוע או חולה במדינת ישראל בתוך 90 שניות ולספק לו את הטיפול הרפואי הראשוני עד להגעת האמבולנס".

צילום: איחוד הצלה