אאא

מדף יצירות הפאר, המזכרות והמתנות הייחודיות מבית פאר היצירה היהודית 'מלכות וקסברגר', מתרחב במוצר חדש ויוקרתי בגודל ומבנה חדשני שטרם נראה בעולם המזכרות :

ברכת המזון בכריכה קשה ומפוארת בפורמט אלבומי הנפתח לרוחב ולא לאורך כפי שהיה מקובל עד כה, מעוטרת במיטב האיורים של אמן היצירה ר' יואל וקסברגר.

איורי היודאיקה משובבי הלב של ר' יואל וקסברגר כבר עשו להם שם במהלך השנים בעולם היהודי בכל רחבי העולם, והם מוכרים כיום כמעט בכל בית יהודי. כעת, משלב ר' יואל את קווי היצירה העדינים והייחודיים בברכון חדש המעוטר באיורים מרהיבים, מלאי צבע ונופך ייחודי.

כל מי שנחשף לאחת מיצירות הפאר המעוטרות באיוריו של ר' יואל וקסברגר, יודע שהאיורים המיוחדים שהוא משלב ביצירותיו הם הרבה מעבר לעיטור צבעוני שנועד למלא את הדף. כשמברכים מתוך הברכון המהודר החדש, האיורים כמו קמים מתוך הדף ומצטרפים לברכה, והמברך חש שהוא חי את המילים ואומר אותן אחרת, מתוך תחושת התעלות ושמחה. הגודל המורחב של הברכון מאפשר לברך כל מילה וכל אות בכוונה גדולה.

כמיטב המסורת של מלכות וקסברגר, גם הברכון החדש מתאפיין בקו העיצובי המפורסם, המשלב אמנות יהודית וסגנון אצילי קלאסי מהודר. השילוב מתבטא על הדף בעיצובים ואיורים מרהיבים, בצבעים עזים וגועשים שיוצאים מתוך הנייר ושוטפים את המברך בחוויה אמנותית ורוחנית.

ברכת המזון בפורמט האלבומי החדש מודפסת באותיות גדולות ומאירות עיניים, על נייר צבעוני איכותי, ובכריכה קשה מהודרת ומעוטרת. וקיים ב-2 נוסחים ספרד ועדות המזרח

הברכון  מומלץ כמובן כמזכרת יוקרתית שבזכותה האירוע שלכם יזכר לאורך שנים רבות, או למעוניינים להעניק לאנשים היקרים להם מתנה יוקרתית ומרגשת שתהיה יקרה לליבם בה הם יעשו שימוש תדיר ויזכיר את נותניה. 

דוגמאות מתוך ברכת המזון המאוירת.