אאא

בלעדי: יושב ראש ש"ס השר אריה דרעי מעביר מסר של אחדות גם לאלו שהתפלגו בעבר מש"ס, כדוגמת אנשי 'יחד', וקורא לנציגי ש"ס לקבל אותם בחזרה בלי לעשות חשבונות או להתייחס למשקעים מהעבר. הדברים נאמרים על רקע הצטרפות נציג 'יחד' בת"א הרב אדיר עמרוצי שחזר מ'יחד' לש"ס.

"כל מה שעושים באחדות מצליחים הרבה יותר", אמר דרעי לנציגי ש"ס בעיר ביתר במהלך סיור שקיים בעיר: "צריך להרחיב את השורות כמה שאפשר. מכאן ולהבא 'חושבנא טבא', לא לזכור מי היה ומי לא היה, מי הצטרף ומי לא הצטרף, מי תמך ומי לא תמך, כל מי שמעוניין היום להצטרף, כל מי שמעונין לעזור, כל מי שמעונין להיות שותף... המטרה שלנו שכל בני התורה בלא יוצא מן הכלל, וכל התלמידי חכמים, יהיו יחד".

לדברי דרעי: "בסוף כולם יודעים שמי שדואג, שמחויב לדאוג לבני התורה הספרדים ולצורכיהם, זה רק אנחנו. אני לא נותן ביקורת על אף אחד. אין אדם יודע שיודע את הצרכים והבעיות של הציבור הספרדי כמו הנציגים, ומי שמחויב לזה זה רק אנחנו".

דרעי התייחס לתקופת הבחירות הסוערת והימים שאחרי: "היו תקופות כאלה ואחרות. היום כולם יודעים את האמת וזהו. זו הכתובת, זה הבית".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

יו"ר ש"ס התייחס לעובדה שישנם משקעים בין נציגי ש"ס ברחבי הארץ לפעילי 'יחד' ואמר: "התפקיד שלנו זה לפתוח את הדלת. לפעמים קשה. בכל זאת יש משקעים מהעבר. צריך לדלג מעל הכל דווקא בתקופה שאנחנו חזקים".

"לא לעשות חשבון", קרא דרעי לנציגים, "מי מצטרף אלינו עכשיו בגלל שהוא רוצה עזרה, בגלל שיש לנו כוח. נכון, בסדר, נו מה זה משנה?".

לדבריו: "ברגע שמרחיבים, ברגע שמגדילים, ברגע שכולם מרגישים שזה הבית - אז הכל יהיה הרבה יותר וההשפעה תהיה הרבה יותר. זו המשימה העיקרית".