אאא

עצירה לתנומה קלה או לשנ"צ (שנת צהריים) תמיד נשמעת כמו רעיון טוב, אבל לרוב קשה למצוא את הזמן או המקום המתאים לנמנם בו. בדיוק מסיבה זו נפתח במדריד 'בר שינה', סייסטה אנד גו (Siesta & Go), שאמור לעזור לפתור את הדילמה הזו. הבר מגדיר את עצמו כ"מקום שבו אפשר לנוח ככל שתרצו בזמנכם החופשי". הוא הראשון מסוגו שנפתח בספרד.

עם זאת, הרעיון של מקום ציבורי לתנומות אינו חדש, בפריז כבר פועל ZZZen Bar à Sieste, כשבלונדון אפשר למצוא את Nap Station, בבריסל את Pauz ובניו יורק את Yelo Spa ואילו בטוקיו ישנם מספר מקומות ברחבי העיר.

קהל היעד של בר הסייסטה הוא מקומיים עסוקים ומטיילים מותשים כאחד. בנוסף ל-29 מיטות המוצעות במקום, 'סייסטה אנד גו' מציע גם כורסאות והדומים שמאפשרים להירגע ולקרוא, וכן חללי עבודה עם גישה לאינטרנט עבור מי שצריך להיות פרודוקטיבי.

המקום מספק הכול - החל ממטענים ועד לעיתונים וטאבלטים. בר התנומה מציע גם פיג'מות, נעלי בית, שמיכות חד-פעמיות וסדינים. עבור האנשים שמתעוררים מרעשים, המקום מספק אוזניות מבטלות רעשים.

המקום מקפיד מאוד על ניקיון והוא מנוקה כל יום. אפשר להזמין מקום מראש, או פשוט להיכנס בעת הצורך. התעריף עומד על 26 סנט לדקה, או 16 דולר לשעה. מי שמתכוון להשתמש במקום באופן קבוע יותר יכול לקנות כרטיסייה.