אאא

מחלבת טרה מגישה לצרכנים מוצרי חלב שמצטיינים בערכים תזונתיים טובים לצד טעם אהוב. מחלבת טרה משיקה כל העת מוצרי חלב בריאים יותר וטעימים יותר המאפשרים לצרכנים ליהנות מתפריט יומיומי בריא ואיכותי בלי להתפשר על טעם מצוין.

למחלבת טרה מוצרים המתאימים לכל ארוחה והזדמנות, בתשעת הימים ובכל השנה: סדרת גבינה צהובה 'נעם' – הסדרה היחידה מ-100% רכיבים טבעיים מגוון מעדני מוו במבחר טעמים אהובים עם יותר סידן ופחות סוכר, גבינה לבנה, גבינת קוטג' וקרם גבינת שמנת מ-100% רכיבים טבעיים ומשקאות שוקו מוו ללא תוספת סוכר וללא ממתיקים מלאכותיים.

כל מוצרי מחלבת טרה בכשרות מהודרת של בד"ץ אגודת ישראל מיוצרים ללא חומרים משמרים, הודות לטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת המאפשרת שמירה על סטריליות וסטנדרט איכות מהמתקדמים בעולם ללא פגיעה בתוקף המוצרים.

המגמה של מחלבת טרה להפחתת כמויות הנתרן והסוכר במוצרים מבלי לפגוע בטעמם, להעשרתם בסידן ולהפיכתם לבריאים יותר, מאפשרת לצרכנים ליהנות מכל היתרונות התזונתיים של מוצרי החלב והופכת את מוצרי טרה לבחירה היומיומית של כל אימא המעוניינת לתת יותר לבני המשפחה.

בימים אלו מומלץ לבחור עבור התפריט הביתי במוצרי חלב בריאים וטעימים כדי לספק לבני המשפחה ערך תזונתי גבוה וליצור עבורם ארוחות טעימות ומשביעות.