אאא

לקראת בין הזמנים, כיכר השבת בפרוייקט מיוחד אוסף עבורכם את כל המקומות שבהם אתם פשוט חייבים לבקר: פעילויות, אטרקציות וכל מה שצריך לקראת חופשת הקיץ שתזכרו עוד המון זמן. 

חוויה בחווה

מה קורה שם?  במושב בית חלקיה, על כביש 3 קרוב ליד בנימין, תוכלו לבלות כל המשפחה יום שלם של פעילויות ואטרקציות, לילדים ונוער: עולם הטבע והחי ועוד במחירים שווים לכל נפש - אתם יכולים מעכשיו כבר לסמן וי על יום מלא להעביר בחופשה.

חוויה בחווה | יום שלם של פעילויות לכל המשפחה והילדים | לפרטים: 08-8597168 | או במייל: a0527635933@gmail.comמה עושים שם? מגוון האטרקציות רחב ואנחנו מקווים שתספיקו את הכל. מתנפחים, מגלשות מים (הפרדה בין בנים ובנות), רכב מתהפך, קרוסלה חשמלית, אפיית פיתות, חליבת עיזים והסבר מרתק על סימני הטהרה והצאן, רכיבה על חמורים, פינת יצירה, סיור בטרקטור בשדות, וכמובן חיות המשק הרבות ברחבי החווה: ברווזים, שרקנים, תרנוגולות, ארנבות ועוד עם פינת ליטוף, ועוד ועוד.

רכיבה על סוסים: עבור הבחורים והילדים הגדולים ישנה אטרקציה מיוחדת בחוויה בחווה: טיולי סוסים בטבע עם מדריכים מוסמכים. תוכלו לצאת זוגות, חברים או קבוצות ברחבי שטחי המושב בין השדות במסלולים מאתגרים ומהנים.טיולי הסוסים בתשלום נפרד ובתיאום מראש. במהלך השנה, בחוויה בחווה ישנה גם רכיבה טיפולית דרך קופת החולים  - טיפול עם מדריכים מקצועיים. לפרטים נוספים: 08-8597168.

איך מגיעים ומתי? מיקום החווה במרכז הארץ, מביא לכם אופציה נוחה להגיע מכל המקומות. מירושלים ובני ברק, חצי שעה נסיעה בלבד, ומאשדוד רבע שעה בלבד. אפשר לבוא כל יום בשבוע בין השעות 12:00-20:00 וביום שישי משעה 11:00 ועד שעתיים לפני כניסת שבת.

כמה עולה? בחוויה בחווה לקחו על עצמם להביא פעילויות לילדים ולמשפחה במחירים נוחים  כדי להוזיל עד כמה שניתן את חווית בין הזמנים. המחיר לילד - 42 ש"ח בלבד, ולמבוגר - 25 ש"ח. הורה שני חינם מעל 4 ילדים. 

אפיית פיתות.
אפיית פיתות.
הגדלה
רכב מהתפך.
רכב מהתפך.
הגדלה
טיולי טרקטור.
טיולי טרקטור.
הגדלה

בין הזמנים: בשביל לצאת לחופשה עם כל המשפחה, זוהי אטרקציה חסכונית. הכרטיס לחוויה בחווה הוא יומי וניתן לצאת ולחזור כמה שרוצים במהלך היום. כך תוכלו לקחת הפסקה באמצע וללכת לכיוון פינות הישיבה המוצלות, לעשות פיקניק או מנגל, ולחזור מייד כדי להספיק כמה שיותר פעילויות שיש לחוויה בחווה להציע.

חוויה בחווה | יום שלם של פעילויות לכל המשפחה והילדים | לפרטים: 08-8597168 | או במייל: a0527635933@gmail.com