אאא

הרמטכ"ל לשעבר בני גנץ מצטרף לדירקטוריון אלרון - זרוע ההשקעות בטכנולוגיה מקבוצת אי.די.בי שבבעלות אדוארדו אלשטיין.

מדובר בחברה הגדולה ביותר שגנץ מצטרף אליה מאז סיים את תפקידו כרמטכ"ל. בספטמבר 2015 הודיע כי יתמנה ליו"ר המימד החמישי - חברת סייבר שמעולם לא נחשפה קודם לכן. ביוני 2016 הוא הצטרף לחברת צלחות הלווין הזעירות גטסאט, כיועץ אסטרטגי. 

אלרון היא מחברת ההשקעות הוותיקות בארץ המתמחה בהשקעות בחברות הייטק ומכשור רפואי ולאחרונה נכנסה להשקעות בתחום הסייבר. המינוי של גנץ עשוי להביא לתרומה משמעותית היות ואלרון שותפת עם רפאל ב אר די סי חברת השקעות בתחום טכנולוגיות צבאיות.

לאחרונה רשמה אלרון אקזיט נאה כאשר חברת הסייבר הישראלית קלאודין בה השקיעה נמכרה למיקרוסופט. על פי הדיווח של החברה, רשמה החברה רווח של 6.6 מיליון דולר לבעלי המניות באקזיט בו נמכרה החברה לפי שווי של 50 מיליון דולר. אלרון השקיעה בחברה באמצעות חברת אר די סי רפאל והחזיקה בה 34% שתמורתם קיבלה 17.3 מיליון דולר. בחציון הראשון של השנה השקיעה החברה 14.4 מיליון דולר בחברות מוחזקות. אלרון המנוהלת על ידי ארי ברונשטיין נסחרת כיום בתל אביב בשווי של 542 מיליון שקל.

כמו כן מתכוונת החברה למחוק מניותיה ממסחר בבורסה בניו יורק. לטענת החברה הפסקת המסחר בארצות הברית תפנה להנהלה זמן רב המוקדש כיום לרגולציה בארצות הברית. החברה מתכוונת בכל מקרה להמשיך לדווח באתר שלה על אירועים שונים באנגלית.