אאא

המכונות החדשות מהוות פריצת דרך בקטגוריית מכונות הכביסה.

זאת  בזכות הטכנולוגיות הרבות המותקנות בהן, ביניהן: טכנולוגיית תוף משי השומר על הבגדים,  צריכת אנרגיה נמוכה, fuzzy logic – טכנולוגיה המתאימה את עצמה לבגדים המונחים בתוף. בקרת הורים – למניעת הפעלה מסוכנת על ידי ילדים. TIME MANAGER - שליטה מלאה בזמן הכביסה למגוון סוגי התכניות. פתח הטענה ענק לנוחות מרבית  במגוון דגמים וגדלים מ-5.5  ק"ג ועד לדגם הענק של - 10 ק"ג המתאים במיוחד למשפחות ברוכות ילדים ובדירוג אנרגטי A המלמד על חיסכון משמעותי בצריכת החשמל.

מכונות הכביסה של 'אלקטרולוקס', נחשבות למילה האחרונה בתחום, משפחות רבות בכל רחבי הארץ שהתוודעו למוצר, פונות לחנויות ומבקשות דווקא את מכונות הכביסה של 'אלקטרולוקס' זאת בעקבות המלצות החמות של אלו שכבר התנסו במכונות הכביסה המתוחכמות, גם בעלי החנויות ממליצים עליו במיוחד.

חברת 'אלקטרולוקס' ידועה בעולם כולו בשל יכולותיה הטכנולוגיות פורצות הדרך והחדשנות שלה. הן באות לידי ביטוי בפרט במכונות כביסה בהם בשנים האחרונות לא היו בעולם חידושים רבים בקטגוריה הזו, ואילו חברת 'אלקטרולוקס' לא מפסיקה לחדש ולרענן.

לקראת ראש השנה הבא עלינו לטובה כשיהיו שני ימי חג הצמודים לשבת, אתם רגועים! מכונות הכביסה של 'אלקטרולוקס' מוציאות את הכביסה הנקייה ביותר, בזמן הקצר ביותר ובמינימום צריכת חשמל.

את מכונות הכביסה המצוינות והאיכותיות של חברת 'אלקטרולוקס' ניתן להשיג בחנויות החשמל המובחרות.