אאא

האם ההסתה בעקבות הפגנות הפלג הירושלמי היא זו שגרמה לתקיפה החמורה?  אברך חרדי בראשון לציון הותקף השבוע ללא סיבה ליד 'שפע דיל' ברחוב רוטשילד במרכז העיר, המעשה תועד במצלמות האבטחה, נזק גופני קשה נגרם לאברך.

חמיו יעקב רוב מספר ל'כיכר השבת' על המקרה המזעזע והחמור: "החתן שלי עמד ליד הסופר בשקט ושלווה ופתאום אותו אדם תוקף אותו ללא כל סיבה. מרביץ לו ומשכיב אותו על הקרקע.  החתן שלי אברך תמים. אדם שלא רב עם אף אחד ופתאום הוא ספג מכות רצח באמצע הרחוב ללא כל סיבה".

"לא יודע האם זה בגלל שנאת דתיים או שאולי הוא לא נורמלי אבל מה שבטוח זה שמדובר במקרה חמור. אדם שצועד ברחוב וחוטף מכות ללא כל סיבה אסור לעבור על זה בשקט", טוען חמיו של האברך שהוכה.

לדבריו, הוא נפצע ופונה לבית החולים. "יש לו כאבים בראש ובעין וייתכן חלילה שנגרם נזק בלתי הפיך.  מסרנו תלונה במשטרה ואנחנו מקווים שיתפסו את הפושע ויבררו את מניעיו ויעמידו אותו לדין".

אייל בן זיקרי יו"ר איגוד בני התורה ראשל"צ מסר בתגובה למקרה החמור: "איגוד בני התורה ראשון לציון מביע זעזוע מהמקרה האלים והמסוכן שחווה האברך במרכז העיר שלשום ומצפה מרשויות החוק לעשות את עבודתם בצורה המהירה, מאחלים לר' יוסף רפואה שלימה ובריאות איתנה".

אחד העסקנים בראשון לציון אומר לכיכר השבת: "מדובר במקרה איום ונורא. אני מקווה שהוא אכן משוגע. לא רוצה לחשוב על כיוון שבגלל ההסתה נגד הציבור החרדי בימים האחרונים על רקע ההפגנות גרמה לכך שאדם חילוני שפוי ירים יד ויכה אברך חרדי ככה סתם".