אאא

קטלוג המכירה הסינית למען מפעלותיו הברוכים של הרב יצחק דוד גרוסמן, זוכה בימים האחרונים להתעניינות רבה בקרב אלפים המבקשים להצטרף למכירה הגדולה למען הרחבת הפעילות להצלת ילדי ישראל בכל עיר ויישוב ברחבי ישראל – מצפון ועד דרום, בערים מרכזיות ובערי הפריפריה.

המכירה הסינית שתתקיים בשבועות הקרובים תחת הכותרת "בקרוב אצלך" הינה מפתיעה בהיקפה וחדשנית, והיא מציעה עשרות רבות של פרסים מפתיעים ויוקרתיים למשתתפים במכירה הגדולה – והיא מציעה מגוון אפשרויות הצטרפות ותמיכה.

אל המכירה הסינית למען מפעלותיו של הרב גרוסמן הצטרפו גם עשרות רבות של חברות ועסקים שיעניקו פרסים יוקרתיים למשתתפים המבצע – בהם רכב שברולט טראוורס 2018 שמונה מקומות מתנת חברת 'קפיטל מוטורס', מטבח חלומי יוקרתי מתנת חברת 'קיטשנס', שיפוץ כללי לדירה מתנת חברת 'קרמיק ארט' ושורה של פרסים נוספים שיימכרו במכירה גדולה ויוצאת דופן, בהיקף אשר לא נראה כמותו זה זמן רב.

ההשתתפות במכירה הסינית המיוחדת תאפשר גם לכלל הציבור להיות שותפים מלאים בפעילות מפעלות החינוך המבורכים מיסודו של הרב גרוסמן, שהתפתחו בשנים האחרונות בצעדי ענק ועתה הם זוכים לעדנה מחודשת בהרחבת הפעילות, במתן מענה והצלה לאלפי בני נוער בישראל, המשלבת חינוך וחסד, הכול תחת המוטו של המייסד הרב גרוסמן: "אין לך ילד שאין לו מקום".

התמיכה בפעילות המבורכת מזכה בפירות המכירה הסינית בעולם הזה וזכות התמיכה בפעילות הברוכה היא הקרן הקיימת לזכות המסייעים לעולם הבא. בנוסף, לזכות התורמים תעמוד גם ברכתו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א אשר התבטא בכתב ידו בעצם ימים אלו על מפעלותיו של הרב גרוסמן כי "כל המסייעים על ידו לזכות את הרבים ומשתתפים בסיוע שיש בו ממש, יתברכו בבנים טובים והגונים".

לפרטים נוספים: 02-565-9090 | או  באתר לחצו כאן