אאא

משטרת ישראל סיימה את חקירתו של החשוד בן 38 תושב נתניה, שנעצר בחשד לדקירה של אישה בחניון הסמוך לצומת שילת שליד מודיעין. עם סיום חקירת משטרת ישראל ולאחר שגובשה תשתית ראייתית נגד החשוד, הגישה אתמול, פרקליטות מחוז מרכז, כתב אישום בעניינו.

על פי כתב האישום, הגיע הנאשם לחניית כלי הרכב סמוך לצומת שילת ופרץ לשני רכבים, באמצעות מברג וניפוץ החלונות על ידי אבן, במטרה לגנוב מתוכם רכוש.

בסמוך לכך, הבחין הנאשם באישה שנכנסה לרכבה שחנה בחניון ונכנס למושב האחורי של הרכב, לפת את צווארה של האישה והצמיד סכין לצווארה. הנאשם החל לחנוק בחוזקה את האישה , שנאבקה אתו תוך שהיא מתחננת אליו שישחררה כי היא רוצה לחזור לילדיה.

הנאשם דרש מממנה כסף והחל לחפש אחר כסף בתיקה ולאחר שלא מצא מסר לה את מפתחות הרכב והורה לה להתניעו ולנסוע מהמקום לכיוון כביש החוף.

עוד עולה מכתב האישום, כי הנאשם המשיך וחנק את המתלוננת שפתחה את הדלת וניסתה לברוח מהמקום, הוציא אותה בכוח מהרכב תוך שהוא מכה באגרופים בראשה והטיח אותה על הקרקע סמוך לרכב.

בעוד היא שוכבת על הקרקע בעט הנאשם בראשה ודקר אותה במצחה באמצעות הסכין, לקח ממנה את מפתחות הרכב ונמלט ברגל מהמקום כשהוא מותיר אותה שותתת דם.

כוחות משטרה שהגיעו למקום, פתחו בסריקות אחר החשוד, ולאחר זמן קצר איתרו ועצרו אותו לחקירה.

מעצרו של הנאשם הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בראשל"צ, ואתמול הגישה פרקליטות מחוז מרכז כתב אישום בעניינו ובקשה לעצרו עד לתום ההליכים בגין שוד בנסיבות מחמירות, ניסיון חטיפה, פריצה לרכב והחזקת כלי פריצה לרכב.