אאא

מאריוט ואינטרקונטיננטל, שתיים מרשתות המלונאות הגדולות בעולם, יפסיקו להציב במקלחות החדרים בקבוקי שמפו ומרכך קטנים. שתי החברות החלו להחליף את הבקבוקונים בבקבוקים גדולים יותר המקבועים לקירות, מה שימנע את גניבת תכשירי הרחצה. על כך דיווח השבוע "לוס אנג'לס טיימס".

בין הסיבות הרשמיות לביטול השימוש בבקבוקים הלחיצים מנו החברות את הגודל הקטן שלהם, שלא מספיק לשימוש במקרים שבהם כמה אורחים שוהים באותו החדר. כמו כן הן טענו כי מכסי הבקבוקים נופלים לעיתים לצנרת וגורמים לבעיות תחזוקה, וכי רוב הבקבוקים לא ממוחזרים ומגיעים למטמנות.

גורמים מטעם מאריוט אמרו כי השינוי לא יגרום באופן ישיר לקיצוץ בעלויות, אלא יביא לקוחות חדשים וישמר לקוחות קבועים. קהל היעד העיקרי למהלך הוא אנשי עסקים, שתדירות ביקוריהם גבוהה יותר. "זו הזדמנות מצוינת לבחון את השינוי על מבקרים השבים פעמים רבות, ולא על אורחים המבקרים פעם או פעמיים בשנה", אמרה דניס נגיב, סגנית נשיא מאריוט.

גם באינטרקונטיננטל סבורים כי המהלך ימצא חן בעיני באי המלון. "האורחים אוהבים שאפשר לקרוא בקלות את התוויות, שיש מהם בכמות מספקת ושיש מגוון של תכשירי רחצה ממותגים", אמרה דוברת הרשת.

 מה מותר ומה אסור לקחת מהמלון? (נח טוניק)