אאא

כ-2,640 בני אדם נכחו בחתונה המלכותית של הנסיך הארי ומייגן מרקל. האורחים זכו ליהנות מטקס החתונה ומקבלת הפנים בארמון ווינדזור ואף קיבלו שקית מתנות עם מזכרות המנציחות את חתונת הזוג המאושר. אולם נראה שכמה מאורחים אלו לא ממש מתכננים לשמור על המזכרות ורואים בהם הזדמנות להרוויח קצת כסף - לפחות 34 משקיות המתנה הופיעו באיביי עד כה, ומחיריהם נעים בין 112 ליש"ט (150 דולר) ל-10 אלף ליש"ט (13,550 דולר בערך).

שקיות המתנה כוללות את השקית עצמה ועליה ראשי תיבות HM ותאריך ומקום החתונה, תכניית הטקס, מגנט למקרר המנציח את האירוע, מטבע שוקולד עטוף נייר מוזהב, חבילה קטנה של עוגיות חמאה בריטיות, גלויה, בקבוק מים מינרליים ושובר הנחה של 20% לחנות המתנות של ארמון ווינדזור. כמה מהמוכרים מציעים רק חלק מהפריטים ואילו אחרים כוללים את החבילה כולה ואף מוסיפים את כרטיסי הכניסה וצמידי הזיהוי.

השקיות זוכות לביקוש מפתיע – לרבים מפריטים אלו ישנם לא מעט קונים המתחרים עליהם במכירה הפומבית. הפריט היקר ביותר זכה עד כה ל-50 הצעות מחיר והוא מתואר כ"פריט מוגבל והזדמנות של פעם בחיים לזכות בנתח היסטוריה מלכותית".

אולם לא רק המוזמנים לחתונה עושים רווח מהמתנות שקבלו – כמה מוכרים מציעים גרסת PDF של תכניית החתונה, אבל התכנייה זמינה להורדה בחינם מאתר משפחת המלוכה.