אאא

לאחר תקופת פיילוט ממושכת שהחלה בשנת 2016, אל על חונכת היום שירות Wi-Fi בטיסות החברה. השירות זמין בטיסות לאירופה ומאירופה בכל מטוסי ה-737-900 של החברה - ובעתיד יותקן גם בצי מטוסי הדרימליינר ובמטוסי ה-737-800 של החברה.

ספקית שירותי ה-Wi-Fi היא חברת VIASAT. לרשות הנוסעים יעמדו שלוש חבילות גלישה לזמן הטיסה, שיהיו זמינות החל מכחצי שעה לאחר ההמראה ועד כחצי שעה לפני הנחיתה.

המטוסים שהוכשרו לשירות הזה הם דגמי הבואינג 787, (Dream Liner) ודגמי הבואינג 737, כאשר הגלישה בחבילה הבסיסית תהיה חינם למשך תקופת ההשקה, עד לתאריך 31 באוקטובר. 

בחבילת ה-BASIC החינמית בינתיים, המאפשרת גלישה בטאבלט וסמארטפון יוכלו הנוסעים לקבל מסרים בוואטסאפ ומסנג'ר, לקבל גישה לדואר אלקטרוני ולגלוש באתר אל על. לאחר תקופת ההשקה, מחיר של חבילה כזו יעמוד על 4 דולר.

בחבילה המשודרגת המיועדת לטאבלט וסמארטפון, חבילת הביניים SOCIAL, יוכלו הגולשים לקבל מסרים בוואטסאפ ומסנג'ר, לקבל גישה לדוא"ל, לגלוש באופן חופשי באתרים ובאפליקציות ולצפות בסרטונים קצרים באורך של עד שלוש דקות. העלות לנוסע שיחפוץ בחבילה זו היא 9.99 דולר, או לסירוגין 30 נקודות נוסע מתמיד - או 20 נקודות למחזיקי FLY CARD.

חבילת הגלישה הבכירה BUISNESS מוסיפה למגוון המכשירים גם מחשב נייד, ומאפשרת גם צפיה בסרטים, האזנה למוזיקה וחיבור ל-VPN - מחיר חבילה זו הוא 19.99 דולר, או 60 נקודות נוסע מתמיד, או 40 נקודות למחזיקי FLY CARD.

אם דאגתם מהרעש? שיחות הווטאסאפ ושאר האפליקציות ייחסמו לשימוש בטיסה.