אאא

לפני שנים ספורות, תוך כדי מסע הקניות לחתונה, נזדמן לנו לשמוע טיפ מפי מעצבת פנים בתחילת דרכה. היא המליצה לנו להצטייד בזן אחד בלבד של קולבים, שיאכלס את שטח הארון כולו.

שמענו לעצתה, וכן, אנו מודים שמדי פעם אנו פותחים את דלתות הארון לרווחה וכשעינינו נתקלות בשורות הבגדים התלויות בסדר מופתי ובאחידות, אנו רווים נחת, אך מעבר לכך, לא הקדשנו אף מחשבה לעניין. עד כה.

הקולב, שכונה בעבר "קשתית", הוא פריט חיוני השומר על קולקציית הבגדים שלנו בצורה נוחה ופשוטה, אך עם זאת אינו מוערך דיו.

בדרך כלל הוא עשוי מפלסטיק, ברזל או עץ. בחנויות לעיצוב הבית תוכלו למצוא גם כאלו המצופים בקטיפה או בבד אחר, בצבעוניות שובת לב. אבל עכשיו, מדובר בשדרוג רציני למדי מבית היוצר של "בנג'מין אדגר".

"בנג'מין אדגר" היא חברה לייצור אובייקטים, כהגדרתה, המוכרת בין היתר, פרטי לבוש, אקססוריז, חפצי נוי ובעצם כל העולה על רוחו היצירתית של בנג'מין, בעל חזון תרבותי וראיה שיווקית מעוררי השתאות.

הקולב הטרנדי ששוחרר לאוויר העולם לא מכבר, עשוי מחתיכה אחת מוצקה של נירוסטה עבה, בעבודת יד.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

לא לעתים קרובות אנו מתרגשים ממשהו פשוט כמו קולב. בדרך כלל אנו נוטים להתלהב ממעיל חדש או סט צלחות למטבח, אבל היצירה הזאת היא למעשה גולת הכותרת של הפרויקט כולו של אדגר.

הוא מתאר את קולב הנירוסטה כ"בלתי צפוי, מיותר ויפה". הקולב מגיע עם תג למינציה נשלף, התלוי על כבל נירוסטה.

אם תואילו להיפרד מ - $700, הפריט חסר התועלת הזה יכול להיות שלכם. כן, זה בהחלט נשמע אבסורדי בהתחשב בזמינות הרגילה של המוצר, אבל האם ראיתם פעם קולב יפה ומיוחד כל כך? כנראה שלא.

אם אתם מסתפקים במועט, תוכלו לרכוש באתר החברה קולבים יומרניים פחות בסכומים של $180 ו-$300.