ההיכרות שלי עם המאפרת שולמית כהן החלה לפני כ-12 שנה, עת חלקנו ספסל בבית ספר תיכון בפאתי ירושלים. ברבות הימים, החיבור בינינו העמיק והחברות קרמה לה עוד וגידים. לשמחתי, היא נמשכת עד ימינו אנו.

ביום מן הימים, עת שוחחנו בטלפון ופטפטנו על ענייני דיומא, היא סיפרה לי כי נרשמה ללימודי איפור. כה שמחתי בשבילה, אך אודה ואתוודה, לא פחות בשבילי. האיורים המהממים שהיא נהגה לשרבט לא משו מזכרוני וקיוויתי כי סוף סוף היא תביא את כישרונה לידי ביטוי ואולי תשמש כמאפרת הצמודה שלי.

לאחר ששולמית סיימה את קורס האיפור בהצלחה, סיכמנו שתבוא לאפר אותי לחתונת אחייני העתידית. החלטנו לבחור בסגנון איפור טרנדי: עיניים דרמטיות ומעושנות בגוונים ירקרקים.

את כמות המחמאות שקטפתי באותו אירוע, לא אוכל למנות. שולמית הכילה את כל דרישותיי ברוגע, בשלווה ובסבלנות אין סופית, ותאמינו לי, היו לא מעט כאלה. כל תיקון או הארה התקבלו בברכה ובמאור פנים.

מני אז, היא הספיקה לאפר אותי עוד מספר פעמים ובכל פעם מחדש, הפידבקים החיוביים שקיבלתי מהסביבה, לא איחרו להגיע.

באחת מן הפעמים שהיא איפרה אותי, מראה העיניים יצא דומיננטי מדי וחשתי כי הוא לא מחמיא לי לפניי. שולמית לא היססה למחוק אותו בשלמותו וליצור אחד עדין יותר, כדי שאהיה שבעת רצון במאת האחוזים.

נקודת החוזקה של שולמית באה לידי ביטוי בהקשבה ללקוחה, תוך שימת דגש על מקצועיות. היא יודעת להתאים לכל אחת את האיפור המתאים לה במדויק אך בד בבד מתחשבת בדעותיה.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

לדוגמה: כחלק ממראה של איפור מושלם, מאפרות משתמשות בטכניקה של "הארות" באיזורים נבחרים בפנים. אני, באופן אישי, אינני מתחברת לשיטה זו, בעיקר עקב גוון עורי הבהיר. שולמית נעתרה לבקשתי לוותר עליה.

בתבונתה הרבה היא השכילה להפנים כי אין טעם, תרתי משמע, לייצר דיון מיותר ופשוט לאפר אותי בהתאם לרצוני ולאוות נפשי.

שולמית מתמחה בכל סגנונות האיפור, לכל אירוע. אם יש לכן בר/בת מצוה, חתונה, ברית שצצה פתאום, או כל אירוע אחר, הרימו צלצול.

תקבלו מחיר הוגן, שירות אדיב, קשוב ומעל לכל, מקצועי.

050-875-0576

ניפגש בשמחות. עד אז, הנה סרטון הדגמה לאיפור שכל אחת תוכל לעשות בבית, בכוחות עצמה:

View this post on Instagram

#makeupbyme #makeup #glow #beuty #SCMU

A post shared by (@shulamit__cohen) on

View this post on Instagram

!!!! #wedding #makeupartist #makeupparty #weddingmakeup

A post shared by (@shulamit__cohen) on