זה התחיל בסיכות משובצות באבני חן ופנינים, המשיך במטפחות המכסות את הפנים בסגנון מוסלמי ונחתם, לפחות כרגע, עד להודעה חדשה, בסרטים המלופפים סביב זנב הסוס, במראה נונשלנטי ואינו מתאמץ, אך עם זאת, משובב נפש.

יתכן כי בהחלט אין מדובר במגמה עונתית וקשירת סרט מסביב למחלפות הראש תמיד הייתה כאן, לפחות בקרב בנות הדור הצעיר יותר. אך לאחרונה, אנו רואות עוד ועוד פאשניסטות בוגרות ורציניות שעושות זאת עם סרט שנרכש בחנות הסדקית הקרובה לביתן או בפפיון מובנה הנמכר בדיוק לצורך זה.

הלך הרוח הזה כה מתאים לתקופת החורף הסגרירי שבה אנו נוטות לאמץ באהבה רבה, אולי יותר מדי, את המראה המונוכרומטי של אפור, בז', חום ובעיקר המון המון שחור.

אם לשפוט לפי התמונות ברחבי הרשת, אין חוקים נוקשים אליהם יש לציית ביישום הטרנד המדובר.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

הסרטים מגיעים במבחר של דגמים. עשויים מקטיפה, מסאטן, מכותנה ועוד, עם איורים עליהם או בלעדיהם.

ניתן לקשור אותם בפשטות או לעצב צורה של פרפר. שימו לב: לא מומלץ לוותר על הגומיה המסורתית. היא תהווה בסיס איתן לשמירה על התסרוקת לאורך זמן.

חשוב שתזכרו כי המינון הנכון הוא שקובע. אם בחרתן באאוטפיט צבעוני ובעל עניין, כדאי לוותר על אביזר שיער. אך אם בחרתן לצאת מפתח הבית בלוק הכולל צבעים חד גוניים, כאן הסרט נכנס לתמונה. אתן תבחינו כי מצב רוחכן יעלה פלאים והמחמאות שתקצרו יעצימו אותו אפילו עוד יותר.

View this post on Instagram

During @cphfw // #cphfw #aw18 #accessories

A post shared by Angelina Ilmast (@angelineilmast) on

View this post on Instagram

Bandana Bananas

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) on

View this post on Instagram

Bump distraction

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) on