אאא

איך גם אברך צעיר שלומד כל היום בכולל, יכול להרוויח מאות ש"ח ביום בצורה פשוטה יחסית באמצעות עבודה של כשעה ביום מהבית דרך המחשב? הכירו את מסלול הלימודים שמעורר סערה בהיכלי הכוללים.

מסלול לימודים חדשני במכללת To Do It המלמד שיטות להרוויח כסף מהאינטרנט, מאפשר לכל אחד להרוויח אלפי שקלים בחודש באמצעות עבודה נוחה מהמחשב בבית, כל מה שצריך על מנת להתחיל זה ידע בגלישה באינטרנט במחשב ולפחות שעה פנויה ביום.

השיטה החדשנית פותחה על ידי שני יזמים ותיקים בתחום יצירת ההכנסות מהאינטרנט (צחי רוזנטל ורועי שרגו) ששמו לעצמם מטרה לעזור ולאפשר לכל אחד לייצר הכנסה נוספת באמצעות עבודה של מינימום 60 דקות ביום מהבית דרך האינטרנט ללא צורך בניסיון או ידע קודם.

אלפי ישראלים כבר נחשפו לשיטה המדוברת ובמהלך התחקיר שערכנו על השיטה, נתקלנו במעל 50 עדויות של תלמידים שכבר משתמשים בשיטה ומייצרים הכנסה חודשית מהאינטרנט.

בין עדויות התלמידים שפגשנו ישנם אנשים מכל גווני האוכלוסיה ביניהם שכירים, אמהות בחופשות לידה, תלמידי תיכון, פנסיונרים, סטודנטים וגם אברכים שלומדים בבוקר בכולל ועושים השלמת הכנסה באמצעות השיטות שלמדו בקורס.

אחד מהמקרים שהצליחו לרגש אותנו הוא סיפורו של יוסף (פרטיו המלאים שמורים במערכת), אברך בן 29, תושב המרכז, נשוי ואב ל 4 ילדים.

יוסף סיפר לנו שההכנסה החודשית שלו ושל אשתו עד לפני שנה הסתכמו בסכום מגוחך של 4,950 ₪ בלבד שמורכבים ממלגת כולל ע"ס 850₪, השלמת הכנסה מביטוח לאומי ע"ס 1020 ₪, קצבת ילדים ע"ס 913 ₪ ועוד משכורת של רעייתו שעובדת בחצי משרה כסייעת בצהרון בגן ילדים.

יוסף סיפר לנו שההוצאות החודשיות של בני משפחתו היו כמעט כפולות מההכנסה החודשית וכמו הרבה משפחות מהמגזר החרדי הם נקלעו לחובות ועיקולים והצליחו לשרוד רק באמצעות תרומות וגמח"ים.

לפני שנה הוא שמע מקרוב משפחה על שיטה שמאפשרת לעבוד שעה ביום ולהרוויח סכומים של כסף דרך המחשב בבית.

"השיטה של צחי רוזנטל ורועי שרגו שינתה את חיי" מספר יוסף, ממצב של כמעט פשיטת רגל כלכלית לפני שנה, היום אני מצליח לפרנס את אשתי וילדיי בכבוד ואנחנו מצליחים אפילו לחסוך כסף מדי חודש, שיהיה לנו מה לתת לילדים בעתיד.

יוסף מספר שבזכות השיטה שמאפשרת לו לעבוד בערב מהבית ולהתפרנס הוא מצליח לשלב בין לימוד תורה בכולל ביום לבין עבודה של בין שעה לשעתיים ביום בשעות שנוח לו, אחרי שהוא משכיב את הילדים לישון ויש לו שקט בבית, הוא פשוט פותח את המחשב, מיישם את השיטות שהוא למד בקורס והוא מצליח להרוויח סכומים של כמה אלפי שקלים בכל חודש שמאפשרים לו להעניק למשפחתו רמת חיים גבוהה ומותרות כגון רכב חדיש יותר, בגדים לשבת, צעצועים לילדים ועוד...

יוסף יודע לספר שאין כפתורי קסם, הוא השקיע הרבה מאוד בלמידה "בחודשים הראשונים שנרשמתי לתוכנית הלווי של צחי רוזנטל ורועי שרגו, הייתי מחכה שהילדים ילכו לישון והייתי יושב שעות וצופה בסרטוני ההדרכה בקורס, תוך חודש בערך כבר התחלתי ליישם את השיטות שלמדתי בקורס, בחודש הראשון הצלחתי להרוויח משהו כמו 520 ₪, אבל עם הזמן הסכומים גדלו והיום אני מצליח לייצר הכנסות של אלפי שקלים בזכות השיטות שצחי רוזנטל ורועי שרגו פיתחו".

סיפור ההצלחה של יוסף בהחלט מעורר השראה ונותן תקווה לאלפי אברכים ובעצם לכל אדם שמחפש דרכים יצירתיות לשלב בין עבודה רווחית לבין לימודים.

כמה כסף אפשר להרוויח בזה?

"כמו כל אדם עצמאי בכל תחום שהוא, כל עסק מתחיל מאפס ולאט לאט גדל." משיב צחי רוזנטל. "גודל הרווחים תלוי בכמה זמן עובדים כל יום, בכמה שיטות משתמשים וברמת הביצועים, מה שבטוח זה שכל מי שמצטרף ופועל לפי ההנחיות מצליח לייצר הכנסה כלשהי, לגבי רמת ההכנסה זה אינדבידואלי. אנו היחידים אשר חותמים על חוזה עם התלמיד שאנו מתחייבים לכך שעד היום כל מי שהצטרף ופעל לפי ההנחיות יצר הכנסה ושאנו נמשיך לתמוך בו עד שיצליח.

יש לנו תלמידים שמרוויחים כמה מאות בחודש, כמה אלפים בחודש ויש כאלו שגם מרוויחים כמה אלפים בשבוע."

החיים האישיים של צחי רוזנטל ורועי שרגו גם הם מעוררים התפעלות והשראה שיכולים ללמד כל אחד מאיתנו שיעור או שניים בחיים.

צחי רוזנטל בתחילת דרכו לא מצא את מקומו באף מקום עבודה ובכל מקום עבודה שהתחיל לעבוד פיטרו אותו לאחר מספר שבועות, אפילו מעבודות פשוטות כמו רשת של מזון מהיר.

צחי מספר שהתסכול והייאוש הביאו אותו למצב שהיה צריך למכור את חפציו האישיים באתרי יד שניה על מנת להרוויח כסף לשלם שכר דירה, עד שפעם אחת תוך כדי גלישה באינטרנט הוא גילה שאפשר להרוויח הרבה מאוד כסף באינטרנט באמצעות שיטות שיווק אינטרנטי מתקדמות, משם ועד למהפך שהוא עשה בחייו עברו כבר מעל 10 שנים והיום צחי הגיע להישגים מרשימים מאוד בתחום השיווק באינטרנט כולל זכייה במקום ראשון בתחרות בינלאומית בתחום יצירת הכנסות מהבית באמצעות שיווק באינטרנט, העביר הרצאות באקדמיה ובגוגל קמפוס  ואף הופיע פעמים רבות בערוצי התקשורת בערוצי הטלוויזיה, אתרי החדשות, ברדיו ובעיתונים.

צחי נחשב היום למנטור מספר 1 בישראל בתחום יצירת ההכנסות מהאינטרנט ויחד עם רועי שרגו הוא הקים את מכללת TO DO IT, שמלמדת אנשים רגילים בלי ידע וניסיון, איך אפשר לעשות כסף דרך האינטרנט.

לצפייה בסרטון המדריך איך להתחיל להרוויח כסף דרך האינטרנט מצחי רוזנטל ורועי שרגו לחצו כאן

צילום: צילום מסך מתוך שידורי רשת 13

רועי שרגו שותפו של צחי רוזנטל ואחד ממפתחי השיטה, גולל בפנינו סיפור לא פשוט עם סוף טוב שמוכיח שגם כאשר חרב חדה מונחה על צווארו של אדם, אל יתייאש מן הרחמים.

רועי שרגו מספר ששנים הוא עבד כטבח ושף במלונות ומסעדות ידועות ומפורסמות, עד שיום אחד החליט להתקדם לעסק משל עצמו והוא פתח מסעדת גורמה בתל אביב.

בהתחלה המסעדה הצליחה בצורה מסחררת ושגשגה, אך תקופת הפיגועים שעברה על מדינת ישראל גרמה לקריסה טוטאלית, כמות המבקרים במסעדה ירדה בצורה דרסטית ורועי נקלע לקשיים כלכליים כאשר חובותיו הסתכמו בסכום של כמיליון ₪.

בלב כבד וכיסים ריקים רועי שרגו נאלץ כמובן לסגור את המסעדה ולחזור לעבוד שוב כשכיר על מנת לפרוע את חובותיו.

יום אחד הוא גלש באינטרנט וראה פרסום שמספר על האפשרות להרוויח כסף מהאינטרנט, רועי מספר שהוא היה מוכן לעשות הכל על מנת לסגור את החובות שלו ולהתחיל דרך חדשה ותוך כדי עבודתו כשכיר הוא התחיל ללמוד  את כל נושא הפירסום והשיווק באינטרנט ותוך מספר חודשים הצליח להרוויח באינטרנט סכומים שהוא לא דמיין לעצמו שקיימים עד שלבסוף הצליח להחזיר את החובות שלו עד לשקל האחרון, בהמשך השנים המשיך להתמקצע בתחום ואף למד והפך למאסטר טריינר בNLP על מנת שיוכל להעביר לסטודנטים במכללה התפתחות אישית ועסקית כאשר המטרה לעזור להם להגיע לעצמאות כלכלית ולהרוויח סכומים של 5 ו 6 ספרות דרך האינטרנט.

 


בתמונה: רועי שרגו במשרדי גוגל קמפוס: צילום: צחי רוזנטל

מה לומדים בקורס “כסף באינטרנט בשיטת ה60 דקות” וכיצד זה מועבר?

כסף באינטרנט בשיטת ה-60 דקות הוא קורס הדגל של מכללת TO DO IT שהוקמה על ידי צחי רוזנטל ורועי שרגו, לדבריהם הקורס כולל שלל הדרכות וידאו מעשיות צעד אחר צעד המלמדות איך להרוויח כסף באינטרנט באמצעות מגוון גדול של שיטות שיווק אינטרנטי וטכניקות אשר לא מעט מהן פשוטות וקלות ליישום בהשקעה של מינימום שעה ביום.

לא חייב להשתמש בכל השיטות כדי להרוויח, כל אחד בוחר את השיטות המתאימות לו.

כל השיטות הראשונות בקורס הן שיטות שיווק ללא השקעה כספית על מנת שמי שמצטרף יוכל להרוויח בלי להשקיע כסף.

בין השיטות ניתן למצוא: שיווק שותפים - קבלת קישורים לדפי פרסום של מאות ואלפי מוצרים בארץ או בעולם, לפרסם אותם באינטרנט ולהרוויח עמלה בכל פעם שלקוח משאיר פרטים או קונה את המוצר. וכל שאר שיטות הפרסום באינטרנט האפשריות כמו: פרסום חינם או ממומן בגוגל, יוטיוב, אתרים פופולריים, רשתות חברתיות, הקמת אתרים בקליק עם מערכת משוכללת, עבודה עם תוכנות פרסום אוטומטיות כדי שתוכל להרוויח כסף גם כשאתה ישן ועוד הרבה

(את הרשימה המלאה ניתן למצוא כאן)

מהניסיון שלנו אנשים מצליחים לאורך זמן אם הם עושים משהו שהם אוהבים ולכן אנו מדריכים בקורס לקדם בשיווק אינטרנטי רק מוצרים בנושאים שהם אוהבים וכך הרבה יותר קל להם להתמיד.

מעבר להדרכות וידאו ישנה גם תמיכה און ליין לכל שאלה עד 24 שעות ביממה, שיעורי תמיכה שבועיים במידת הצורך וגם סדנאות ואירועים לתלמידים מידי פעם במכללה עצמה.

למי מתאים הקורס והאם יש צורך בידע קודם?

צחי רוזנטל ורועי שרגו מצהירים שתוכנית הלימודים שלהם מתאימה לכל אדם אשר יש לו ידע בסיסי בגלישה באינטרנט במחשב, אין צורך בידע קודם בשיווק באינטרנט או הכשרה מוקדמת, הקורסים שלנו מלמדים כל תחום בצורה יסודית צעד אחר צעד, החל מהשיטות הפשוטות והקלות ביותר, כך שהיא מתאימה גם למשתמשים מתחילים וגם למתקדמים שרוצים להפוך למומחים בתחום השיווק האינטרנטי עבור יצירת הכנסה מהאינטרנט בתור עצמאיים ומעבר לכך ניתן גם לעבוד במקצוע זה כשכירים או לפתוח סוכנות דיגיטלית המפרסמת עסקים, שיווק דיגיטלי הינו מקצוע נחשק היום.

בין הסטודנטים שלנו ניתן למצוא תלמידים מכל שכבות האוכלוסיה ומכל גיל אפילו תלמידי תיכון , פנסיונרים ואברכים שלומדים בבוקר בכולל וזקוקים להשלמת הכנסה.

אנשים רצים היום ללמוד תואר ראשון ושני ומבזבזים שנים שלמות מהחיים שלהם ובסיום הלימודים מחפשים עבודה ועובדים בשכר מצחיק , חלק מהסטודנטים שלנו מרוויחים אפילו יותר מאקדמאים בעלי תואר ראשון ושני. יש לנו תלמיד בן 16 שבחודש השלישי שלו יצר הכנסה של 11,500 ש"ח ולמעשה מרוויח יותר מהמורה שלו בבית הספר.

"אין כפתורי קסם , אנחנו לא מוכרים חלומות", אומרים לנו רועי שרגו וצחי רוזנטל, "כמו בכל דבר, מי שפועל ומתמיד קוצר את הפירות ומייצר הכנסות גבוהות, יש לנו תלמידים שמגיעים כל חודש גם להכנסות של 15,000₪ בחודש ומעלה.

בהתחלה צריך להשקיע קצת יותר זמן, על מנת להיכנס לעניינים וללמוד את כל השיטות שאנחנו מלמדים  ולהתחיל לייצר רווחים התחלתיים של כמה עשרות עד מאוד שקלים בחודש, אבל בהמשך הדרך לאחר שצוברים ניסיון ניתן להשקיע שעה ביום בלבד ולייצר הכנסות ממש יפות, ניתן לראות המלצות ועדויות של תלמידים רבים שלנו על כך.

צילום: צחי רוזנטל

מה מייחד אתכם לבין קורסים אחרים?

"אם היית צריך חס וחלילה לעבור ניתוח, היית עושה אותו אצל רופא מתחיל שלא מזמן סיים סטאג'? או שהיית מחפש מי הרופא הכי מומחה ומנוסה בתחום, הכי ותיק שיש לו הכי הרבה קבלות וסיפורי הצלחה? אז זה מאוד דומה, כיוון שאדם שהולך להשקיע כסף ברכישת קורס ושעות רבות במשך חודשים רבים ורוצה לעשות שינוי בחיים שלו, בטח יודע שהחיים זה לא משחק ולא כדאי להתייחס לזה בחובבנות וסתם לבזבז הרבה זמן וכסף." משיב צחי רוזנטל.

אז אני הכי ותיק בתחום של ה"כסף באינטרנט" מאז שנת 2008, קורסים דומים שראיתי שייכים לאנשים שלא מלמדים הרבה זמן, חלקם תלמידים שלנו. הדרך הכי טובה לדעת כמה זמן מנטור נמצא בתחום זה להכנס לערוץ היוטיוב שלו ולראות מתי הסרטון הראשון שהעלה אי פעם על התחום. אנחנו היחידים המתחייבים בחוזה לתוצאות והיחידים שלמרות הותק וההצלחות שלנו, אנו (צחי רוזנטל ורועי שרגו) מספקים את התמיכה היום יומית בעצמנו ולא מדריכים או תלמידים ותיקים מטעמינו. כך שהתשובות שלנו וההכוונה שלנו מאוד מדויקות, לכן אנו גם מקבלים רק עד 18 תלמידים בכל מחזור לקורס, על מנת שנוכל לספק את היחס האישי ולשמור על אחוז הצלחה גבוה."

צחי רוזנטל ורועי שרגו איפה אתם רואים את עצמכם עוד 5 שנים?

"המטרה והשאיפה שלנו היא לעזור לכמה שיותר אנשים בישראל לצאת לחופש כלכלי בלי דאגות כלכליות ולאפשר להם להתמודד בכבוד עם יוקר המחיה המטורף שקיים במדינת ישראל.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

אין תחושה מספקת יותר מאשר לעזור לאנשים להצליח ולשנות את חייהם לטובה, אנחנו משקיעים בתלמידים שלנו את כל הכוחות שלנו ונותנים יחס אישי ולווי לכל תלמיד כל הדרך עד ההצלחה שלו." משיב רועי שרגו.

"במצב הקיים במדינת ישראל, כאשר המשכורת הממוצעת לא מאפשרת למשפחה ממוצעת לסיים את החודש בלי להיכנס למינוס בבנק, אני חושב שעוד כמה שנים הקורס שלנו יהיה קורס חובה על מנת לשרוד את יוקר המחיה בישראל."

אנו מארגנים פעולות התנדבותיות שחלק מחברי הקורס מצטרפים אליהן, כמו חלוקת חבילות שי בבתי חולים בחגים ועוד. תרמנו כספים למוסדות כמו בפרויקט מטעם  גימנסיה הרצליה, ניצולי שואה וכו’.. “אנו מאמינים שאם תיתן בשפע – תקבל בשפע”

צילום: צחי רוזנטל ורועי שרגו

לצפייה בסרטון המדריך איך להתחיל להרוויח כסף מהאינטרנט מצחי רוזנטל ורועי שרגו לחצו כאן