אאא

שמדברים על בר, שוכחים לפעמים שניתן גם להתייחס לכיסאות בר. בחירה נכונה של כיסא לבר אינה קלה כפי שזה נשמע. לרוב קונים אות הכיסאות בהתאם לעיצוב של המטבח, אך לא תמיד חושבים שזה אינו מפסיק לבחירה זו. כאשר אנו מחלטים להגיע לחנות במטרה לרכוש כיסאות בר, ניתן לעשות זאת לפי קטגוריות. במאמר זה, תוכלו למצוא כל הטיפים החשובים לבחירה נכונה של כיסא בר למטבח.

שילוב בין עיצוב לנוחות

ראשית יש להבין שכיסא בר הינו כלי אשר אתם תשתמשו זמן רב. כאשר אנו קונים כיסאות בחדר אוכל, או ספות אנחנו תמיד בודקים אם האיכות שלהם טובים ומנסים אותם. קניית של כיסא בר הינו אותו הדבר, כמובן שהנוחות מאוד חשובה.

יש לבדוק אילו כיסאות הם לטעמכם, ומתאימים לסגנון של הבית, למשל כיסא בסגנון כפרי מעץ או כיסא מודרני ממתכת. ההתאמה של העיצוב של המטבח מאוד חשובה, על מנת לשמור על הרמוניה הכללית של הבית. אחרי הבחירה של הכיסא, מומלץ לנסות ולשבת עליו כמה דקות, על מנת לבדוק אם הגוף מרגיש בנוח, ויתאים לכם לאורך זמן. בנוסף, יש לברר אם המידות של הכיסא מתאימות לבר של המטבח. מומלץ מאוד למדוד את הבר לפני כן על מנת לבחור היטב את הכיסא בחנויות.

הרבה כיסאות בר נחשבים רק כאביזר לעיצוב, אך הוא הרבה יותר מזה, וכך האיכות והנוחות משמעותיים.

איכות החומרים

בחירה נכונה של כיסאות בר מעוצבים למטבח הינה ממשיכה עם בדיקה של איכות החומרים. אפשר למצוא בשוק של כיסאות בר, חומרים שונים שמתאימים לכל כיס.

החומר הכי נפוץ ובמחיר זול יחסית עבור הכיסאות הינו הפלסטיק. ניתן למצוא כיסאות רבים עשויים מפלסטיק במטבחים בבתים, במסעדות או בבר של מלונות. זוהי בחירה טובה לתקציבים נמוכים אשר רוצים לתת מראה מודרני ועכשווי למטבח. האיכות שלהם פחות טובה, ואנו עלולים להחליף אותם מדי פעם.

אופציה השנייה הינה מעץ טבעי, זוהי בחירה למטבחים בעיצוב כפרי ועם רהיטים עשויים מעץ. עץ הינו חומר גלם מאוד איכותי, וכך ניתן לשמור על כיסאות בר לאורך זמן רב.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

אפשר למצוא גם כיסאות עשויות ממתכת, חומר גלם זה מאוד עמיד וחזק, וניתן לשמור עליו שנים רבות. במידה ויש לכם מטבח מודרני, ומחפשים כיסאות איכותיות, המתכת הינה אופציה הכי מומלצת. היא מביאה מראה של יוקרה אשר אנשים רבים מחפשים למטבח שלהם.

לסיכום, בחירה של החומרים לכיסאות צריכה לכלול שני קטגוריות: ראשית יש לוודא שהאיכות טובה ולא עשויה מחיקורים של חומרים. שנית חשוב לבחור את החומרים לפי העיצוב של המטבח. לא מומלץ לשלב חומרים שונים, כגון עץ עם מתכת, על מנת לשמור על טעם טוב של המראה הכללי של הבית.

מחירי כיסאות בר

ניתן למצוא מחירים מגוונים לכיסאות בר, המחירים תלויים באיכות הכיסא ובחומרים שממנו הוא עשוי. למשל, אפשר למצוא כיסא מפלסטיק ב- 250 שקלים וכיסא מעץ טבעי ב- 2500 שקלים. כפי שנאמר, אפשר למצוא כיסאות בר, מתאימים לכל תקציב.

למרות שניתן למצוא כיסאות זולים, יש לבחור היטב את הנוחות שלהם, על מנת לא לקנות כיסא אינו מתאים לעיצוב ולא נוח. כיסא זה לא רק אביזר ליופי, אלא חשוב שהוא יהיה שימושי. לסיום, מומלץ מאוד להגיע לחניות מקצועיות אשר מתעסקות בתחום זה ולקבל המלצה מהמוכרים.