אאא

לא יאומן כי יסופר: באתר הקניות "אמזון" נמכר בית של ממש לאירוח, שניתן לבניה בחצר האחורית. פשוט כך.

זה די גאוני. ביקור משפחתי? עכשיו גם הבית ישאר נקי וגם יהיה לאורחים מקום ללון בלילה אם יחפצו בכך. צריכים קצת שקט מהילדים? הנה המערה החדשה שלהם. אתם יכולים להשתמש בו כבית קיט על שפת הבריכה, דירת גן, במשרד, בחוץ או כמעט בכל מקום שאתם יכולים לחשוב עליו.

לפי אמזון, המבנה (7,250$) משתרע על בסך הכל כ-52 מטר מרובע ולמעשה יכול להיות מורכב בתוך כשמונה שעות (!). הוא קומפקטי ובגודל אידאלי המספיק כדי להתאים לחצר האחורית שלכם, אבל עם מספיק מקום כדי להיות נוח לשימוש.

אוקיי, זה אולי קצת מרתיע כשחושבים (ומסתכלים) על זה. איך יכול אדם ממוצע להרכיב בית זעיר לבד? למרבה המזל, הרכישה מגיעה עם הוראות מעמיקות ומדויקות.

דבר אחד חשוב לציין, המוצר הזה אינו כולל את כל הפינוקים בתוכו. אז אם אתם מצפים לחשמל או מיזוג אוויר, כדאי שתדאגו לכך בעצמכם. בונוס: אם אתם לא אוהבים את האופן שבו הוא נראה בתמונות, זה לגמרי ניתן להתאמה אישית, כך שתוכלו לעטר או לקשט את המבנה (אשר עשוי כולו מעץ) בדיוק בהתאם לחזון העיצובי שלכם.

למרבה הצער, הפריט הפופולרי הוא כרגע "סולד אאוט" באמזון (אנחנו לא מופתעים), אבל כדאי שתעשו לעצמכם תזכורת לבדוק שוב בעוד זמן מה כאשר הוא יחזור למלאי.