אאא

המיליארדר סטיבן שונפלד חתם על חוזה לרכישת אחוזה על קו החוף של פאלם ביץ', פלורידה, תמורת קרוב ל-200 מיליון דולר. כך לפי דיווח שהתפרסם בניו יורק פוסט.

האחוזה ממוקמת ב-1415 סאות' אושן בולאוורד, כ-110 מטר מקו החוף, ומשתרעת על שטח כולל של 17 דונם. הבית עצמו בנוי על פני שטח של כ-3,200 מ"ר וכולל 10 חדרי שינה. האחוזה נמצאת פחות מק"מ אחד ממארו לאגו - המועדון הפרטי של נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ.

לאחר שהעסקה תצא לפועל, שונפלד - המנהל קרן גידור - ייהפך לבעלים של האחוזה היקרה ביותר בהיסטוריה של ארה"ב. בשיא הנוכחי מחזיקה האחוזה של מפיק הברודווי טרי אלן קרמר, שנמצאת גם היא בסאות' אושן בולאוורד.

בין נכסיו של שונפלד בן ה-60, כבר נמנית אחוזה אחת - באולד ווסטברי (Old Westbury) ניו יורק, המתהדרת במסלול גולף ושוויה כ-90 מיליון דולר.

האחוזה המלכותית נמצאת כעת בבעלות הפילנטרופית סידל מילר, שהקימה יחד עם בעלה, ארנולד, ליין מוצרי טיפוח שיער ויופי.

המגזין פורבס דירג השנה את שונפלד במקום ה-18 ברשימת מנהלי קרנות הגידור עם השכר הכי גבוה. יש לו שלושה ילדים.

בין השכנים בסאות' אושן בולאוורד, ניתן למצוא את המיליארדר קן גריפין, מייסד קרן הגידור סיטאדל, שבבעלותו כ-69 אלף מ"ר, ריקים ברובם, במספר 1290; את אגדת הרוק רוד סטיוארט שמתגורר במספר 1435; את איש קרן הגידור פול טודור ג׳ונס השני, שביתו, המכונה גם "קאזה אפאבה", נמצא במספר 1300; ואת סטפן וכריסטין שוורצמן - שביתם נמצא במספר 1768.

יצוין כי הבית היקר ביותר בארה"ב הוא דווקא בית משותף, ב-220 סנטרל פארק סאות', במנהטן, ניו יורק, אשר נקנה על ידי אספן הבתים קן גריפין, תמורת 238 מיליון דולר.