אאא

השתתפות בהגרלה על דירת יוקרה במרכז ירושלים היא הדרך החדשה לחזק את העסקים הקטנים שנפגעו מהקורונה

הדברים מעולם לא היו קשים יותר עבור מי שנמנה על עובדי ענף התיירות בישראל. אלפי מקומות עבודה אבדו ומשפחות רבות נאבקות על פרנסתם בלי  שאחד יכול להגיד להם מה צופן העתיד.

רגע לפני שהקורונה נחתה בישראל, קנה יצחק טורק מביתר, טנדר יפהפה עם 20 מקומות ישיבה לעסק ההסעות שלו. התשלומים החודשיים היו אמנם גבוהים וכן גם הביטוח, אבל ב"ה, יצחק החזיק עסק מבוסס והיה בטוח שהכל ימשיך להתנהל על מי מנוחות. הוא היה נהג ידוע ואחראי בקרב אנ"ש וכבר  היה נרגש שהטנדר החדש שלו יוכל לשרת אנשים רבים יותר מבעבר.

ואז, לדאבון כולנו -  הגיעה הקורונה…

"בדרך כלל אני עסוק מאוד בחול המועד פסח עם תיירים רבים... אבל איש לא התקשר. התקופה העמוסה הבאה שלי זה תמיד ל"ג בעומר, אבל שוב... כלום. ואז הגיע הקיץ. כולנו קיווינו שזה ייגמר עד אז, אבל כידוע, זה לא קרה, ולא היה שום ביקוש. גם בחול המועד סוכות העמוס בדרך כלל בנסיעות עמד הטנדר החדש ריק בחניה... שום דבר לא השתפר. אין תיירים. אין עסק!  אני סומך על ה' שהדברים ישתנו ויחזרו למסלולם, אך בינתיים קשה מאוד לשרוד, גם לשלם את ההלוואות שלי, את הביטוח, ועדיין יש לי משפחה לפרנס ולהאכיל...".

שמואל סקט, מייסד קרן "עם ישראל חי", שמע על המקרה של יצחק ומייד החליט לעזור. "כל שנה אני מקיים הגרלה בשם "הגרלת החלומות" והשנה החלטתי שחלק גדול מהכספים יתמכו בעסקים חרדים שנפגעו מהקורונה. שמעתי על יצחק ומייד התקשרתי וקבענו להיפגש. הוא איש מתוק מאוד, עובד קשה לפרנסתו. הוא סיפר לי על הקשיים שלו, ועל ההתמודדות היומיומית ולמרות שהוא לבש מסיכה, ראיתי אותו מחייך! יש לו אמונה אדירה שהדברים ישתפרו. אבל עד שזה יקרה, ישנם אתגרים רבים שצריך להתגבר עליהם. שמחתי להעניק לו צי'ק מכובד מ"הגרלת החלומות" ולתת לו אויר לנשימה שיוכל להמשיך ולהחזיק בעסק עד יעבור זעם.

כל הפרטים על ההגרלה כאן >>

יצחק לא האמין כשקיבל את שיחת הטלפון. "איש זר התקשר אלי להציע עזרה. לא היו לי מילים אלא שה' שלח מלאך שיעזור לי לעבור את הימים הקשים האלה. ברוך ה' שקיים פרויקט נפלא שכזה. לאחר שנתן לי את הצ'ק, שמואל סקט הביט בי ואמר משהו מדהים עוד יותר. הוא אמר לי שעלי לפנות אליו מיד אם אשמע על חרדים אחרים שעסקיהם נפגעו מהקורונה. הוא רוצה לעזור לכמה שיותר עסקים חרדים. האם אתה יכול לדמיין דבר כזה??"

בעצם כל מי שקורא את הכתבה הזו יכול לעזור גם... ואפילו אולי לזכות בדירה בשווי $1,000,000 בירושלים!

השתתפות בהגרלה באמצעות רכישת כרטיס בעלות של 600 שקלים לכרטיס, הניתנים לתשלום בתשלומים חודשיים של 60 ₪ בלבד, תבטיח שהעסקים הללו יוכלו להשתקם בצורה מכובדת ואף תקנה לכם את ההזדמנות הנדירה לזכות בדירה יוקרתית בירושלים בשווי מיליון דולר.

הדירה עליה נערכת ההגרלה, נופה פונה להרי ירושלים וניתן לצפות ממנה אף על הר הבית העומד בשממונו. הדירה מציעה חוויית מגורים יוקרתית בסטנדרטים הגבוהים ביותר והיא ממוקמת בקומה גבוהה המעניקה מבט מלמעלה על הנוף הירושלמי המפעים, לובי הבניין מפואר ובתוכו אף ניתן יהיה ליהנות מחדר כושר ומפרט טכני עשיר.

אם חשוב לכם לשקם עסקים חרדים קטנים שנפגעו קשה מהקורונה ולהגדיל את סיכוייכם להגיע לדירת חלומות בליבה של הבירה, אתם מוזמנים לרכוש כרטיסי הגרלה ולהיות שותפים במיזם ההיסטורי 

כל הפרטים על ההגרלה כאן >>