אאא

השנה, כולנו הקרבנו לא מעט. וויתרנו על זמן איכות עם המשפחה והחברים, על בילויים, אפילו הפשוטים ביותר - ועל טיולים בכלל. אך בלית ברירה, הסתגלנו למציאות החדשה שנכפתה עלינו ויצרנו מהלימון - לימונדה, על ידי העברת אותם זמנים טובים לביתנו. ראינו עלייה בטיפולים, מוצרים וסגנונות ביתיים בתחומי היופי, בריאות ואופנה, שמתאימים לחיים ה"רגילים" החדשים שלנו. וכמובן, היא איננה פוסחת על עולם העיצוב.

במבט לאחור, בשנים האחרונות שלטו בו קווים נקיים, לוחות ניטרליים והשפעות של אמצע המאה. אבל במבט קדימה לשנת 2021, אנו רואים מעבר לעיצוב המתמקד אך ורק בפן אחד: נוחות. וזה כולל חדרים המעוצבים במטרה ברורה: לספק את הבידור שאנחנו מתגעגעים אליו כל כך, רק בתוך ארבעת הקירות הפרטיים שלנו. דהיינו: שפע מקומות ישיבה, בעיקר מעור שעושה קאמבק רציני בימים אלו, שמזמינים את כל המשפחה לשקוע בתוכם - וצבעוניות שגורמת לשהייה בבית להיות מהנה ומשמחת. בנוסף, כל אלו נראים נהדר על גבי מסך הזום.

אז איך תשיגו את המראה הזה, אתם שואלים? על ידי רהיטים מתקדמים המספקים נוחות, סגנון ותפקוד. באופן ספציפי: ספות. וכן, כמוכם, אנחנו ממש לא מופתעים. אבל העניין הוא, שזמן ההקרבה הסתיים, כי כשמדובר בבית שלכם, אתם באמת יכולים לקבל הכל ולא להתפשר. הכורסה המתכווננת המושלמת לערב קריאת ספרים זוגית? פינת "טעינה" מפנקת? לכו על עור אופנתי ואם אתם ממש נועזים, אל תוותרו על מחזיקי כוסות.

כן, כבר הבנתם, אנחנו חזק בענייני נוחות, בכל חלל שיש בו מקום. אז הנה, איך עושים את זה נכון: