השר אהרונוביץ': "ימים לא קלים עוברים על המשטרה"השר אהרונוביץ': "ימים לא קלים עוברים על המשטרה"קובי רוזן3
משטרת ישראל נמצאת בתקופה האחרונה בטלטלה מתמשכת, שהגיעה לשיא חדש עם הודעת הפרישה של מפקד מחוז ירושלים יוסי פריינטי, שהפך לניצב הרביעי שפורש משורות המשטרה בתוך שנתיים. השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' מבהיר כי הפרישה לא תביא לזירוז ההחלטה על זהות המפכ"ל הבא (בארץ)
יוסי פריינטיהפתעה: מפקד מחוז ירושלים פורשקובי רוזן1
לאחר שמפקד מחוז המרכז פרש, הודיע במפתיע מפקד מחוז י-ם במשטרה, ניצב יוסי פריינטי, על פרישתו מהמשטרה. לדברי פריינטי, "העזיבה הינה בגלל שיקולים אישיים" (משטרה)
המפכ"ל יוחנן דנינו בברכה לשנה החדשההמפכ"ל דנינו בברכה לשנה החדשהקובי רוזן2
מפכ"ל המשטרה, רב ניצב יוחנן דנינו, שיגר ברכת שנה טובה לרגל השנה החדשה: "השנה החולפת הציבה בפני משטרת ישראל אתגרים רבים, קשים ומורכבים". צפו (חדשות, משטרה)
הפגנה של מסתנניםבג"ץ הכריע: אסור לכלוא מסתנניםיוני גבאי2
דרמה משפטית ומכה לכנסת: ברוב של שבעה נגד שניים, פסל בית המשפט העליון סעיפים בחוק המסתננים החדש וקבע כי אסור לכלוא מסתננים וכי יש לסגור את מתקן חולות (משפט)
מני מזוז. מהיום: שופט עליוןמזוז יכהן כשופט בית המשפט העליוןאהרן רבינוביץ11
הוועדה לבחירת שופטים בחרה היום ביועץ המשפטי לממשלה לשעבר, מני מזוז, ובשופטת ענת ברון לכהן כשופטים בבית המשפט העליון. אז מי אתה מני מזוז? כל הפרטים (משפטים)
מעלה אדומיםחשוד בתקיפת ערבי שוחרר למעצרצביקה גרוניך
בית המשפט העליון קיבל את ערעורו של תושב מעלה אדומים, אדיב אסרף, שמעצרו הוארך עד תום ההליכים נגדו בחשד להתארגנות לתקיפת ערבים, והורה לשחררו למעצר בית (אקטואליה)
בית המשפט העליוןמי יבחרו לבית המשפט העליון?מישאל לוי
תשעת חברי הוועדה למינוי שופטים יתכנסו היום בלשכתה של שרת המשפטים ציפי לבני וייבחרו שני שופטים חדשים לבית המשפט העליון, מתוך 14 מועמדים. בעל סיכויים: מני מזוז (אקטואליה)
דוד "הכי טוב" דבשדוד 'הכי טוב' היה תלמיד בשובו בניםצביקה גרוניך19
דוד "הכי טוב" דבש, החשוד כי עמד בראש כת שניצלה נשים "לקרב את הגאולה", למד במשך תקופה במוסדות שובו בנים וסולק בהוראת הרב אליעזר ברלנד בשל התנהגות לא ראויה (פלילי)
ביום ראשון: שופטים חדשים לעליוןביום ראשון: שופטים חדשים לעליוןצביקה גרוניך
בתחילת השבוע יוכרע מי יהיה שני השופטים שיצטרפו לבית המשפט העליון. ההערכות הן כי עו"ד מני מזוז זוכה בתמיכה משמעותית מחברי הוועדה, כמו גם השופטת נאווה בן אור (משפט)
סטס מיסז'ניקובהחשוד בשוחד: סטס מיסז'ניקובקובי רוזן4
הותר לפרסום: סטס מיסז'ניקוב, שר התיירות לשעבר מטעם מפלגת "ישראל ביתנו", הוא החשוד שנחקר השבוע בחשד לקבלת שוחד והטיית מכרזים בעת כהונתו כשר (אקטואליה)
נשיא בית המשפט העליון אשר גרוניסבג"ץ דחה עתירות נגד ועדות הקבלהצביקה גרוניך3
ברוב דחוק של חמישה שופטים כנגד ארבעה, דחה בית המשפט העליון את העתירות שהוגשו כנגד ועדות הקבלה ביישובים: "לא ניתן לקבוע כי החוק אכן פוגע בזכויות חוקתיות בפועל"(משפט)
דוד דבש, "דוד הכי טוב"הוארך מעצרו של "דוד הכי טוב"צביקה גרוניך2
בית משפט השלום בירושלים האריך לבקשת הפרקליטות את מעצרו של "דוד הכי טוב", החשוד בפרשת 'הכת המשיחית', יחד עם שני מעורבים נוספים, ב-3 ימים (משטרה, בארץ)
מסתערב עוצר נער פלסטיניי-ם: בן 9 נעצר בחשד ליידוי אבניםקובי רוזן
יממה לאחר מעצר שישה קטינים פלסטינים בחשד להשלכת אבנים ובקבוקי תבערה במזרח ירושלים, נעצר ילד פלסטיני נוסף לאחר שיידה אבנים לעבר כוח משמר הגבול (משטרה,משפט)
שוטרי מגב עוצרים חשוד בהפרות הסדרהטרור בירושלים: 22 חשודים נעצרוצביקה גרוניך2
הפרות הסדר הבלתי פוסקת מצד ערבים תושבי מזרח ירושלים והכפרים הסמוכים, הביאה את המשטרה לסדרת מעצרים בה נעצרו חשודים בזריקת אבנים ובקבוקים תבערה (משטרה)
שר לשעבר נעצר בחשד לשוחדשר לשעבר נעצר בחשד לשוחדישי כהן13
המשטרה עצרה שר לשעבר בחשד לעברות שוחד חמורות. בין השאר, נחשד השר כי הטה מכרזים ממשלתיים במיליוני שקלים לטובת מקורביו, בעבור תשלום שוחד (משטרה ומשפט)
שדרות: נתפסה פורצת לבית המדרששדרות: נתפסה פורצת לבית המדרשקובי רוזן
בחור ישיבה תפס על חם אישה שפרצה לבית המדרש של ישיבת ההסדר בשדרות וגנבה ממנו 40 שקלים מקופת צדקה. כשהגיעה המשטרה התברר: מדובר בפורצת סדרתית למקום (פלילי)
מאבטחים בנתב"גנתב"ג: ניסה להבריח אקדח בבובהקובי רוזן3
ערנות של עובדי חטיבת הביטחון בנתב"ג מנעה אירוע ביטחוני חמור, כאשר המאבטחים תפסו נוסע שניסה להבריח אקדח טעון אל טיסה שעמדה לצאת מהשדה. כל הפרטים (משטרה)
אהוד אולמרט, בשבוע שעברעוכב מאסרם של מורשעי הולילנדיוני גבאי
בית משפט העליון החליט לעכב את ביצוע עונש המאסר שהוטל על שמונת מורשעי הולילנד, בהם אורי לופוליאנסקי ואלי שמחיוף, עד להכרעה בערעורים שהגישו על הרשעתם (ארץ)
לופוליאנסקי ייכלא לפני הערעור?לופוליאנסקי ייכלא לפני הערעור?צביקה גרוניך
שופט בית המשפט העליון נעם סולברג יפרסם היום את הכרעתו האם שמונת מורשעי הולילנד ייכנסו לכלא לריצוי גזר הדין שהושת עליהם עוד בטרם יוכרע הערעור שהגישו (חדשות, משפט)
ח"כ אלעזר שטרןח"כ שטרן קיבל דו"ח, ערער והפסידצביקה גרוניך4
בית המשפט לתעבורה דחה את ערעורו של ח"כ אלעזר שטרן בנוגע לדו"ח חנייה שקיבל. שטרן: לשים קץ לקלות הבלתי נסבלת בה הופכים האזרחים למטחנת הכסף של הרשויות (משפט)
אילוסטרציהעתירה: לחייב בית קפה לחלל שבתצביקה גרוניך
תנועת 'מודיעין חופשית' עתרה לבית המשפט בבקשה שיחייב את רשת בתי הקפה 'קפית' לפתוח את סניף מודיעין בשבת: "במכרז נאמר במפורש שבית הקפה יפעל בשבת" (משפט)
אישום נגד שוטר: שימוש חריג בכוחאישום נגד שוטר: שימוש חריג בכוחצביקה גרוניך7
מח"ש הגישה כתב אישום נגד לוחם מג"ב, שתועד עושה שימוש חריג בכוח בעת מעצר בשכונת שועפאט בירושלים. הוא נאשם בתקיפה הגורמת חבלה ממשית בקטין בן 15 (משטרה)
אורי לופוליאנסקימורשעי הולילנד יכלאו לפני הערעור?צביקה גרוניך1
שופט בית המשפט העליון נעם סולברג ידון הבוקר האם שמונת מורשעי הולילנד, בהם אורי לופוליאנסקי ואהוד אולמרט, יחלו לרצות את עונשם עוד בטרם יוכרע הערעור שהגישו (ארץ)
משטרה"תאתרו אותי מהר, אני מתחנן"צביקה גרוניך4
הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד קטין מי-ם שהטריד את המשטרה בדיווחים שקריים על חטיפתו. באחת השיחות עדכן כי חוטפיו אמרו לו "יהודי, אנחנו נרצח אותך" (חדשות, בארץ)
צפו: שוטר מכה אישה מבוגרתצפו: שוטר מכה אישה מבוגרתצביקה גרוניך80
במהלך הפגנה שנערכה ברחוב שבטי ישראל בירושלים נגד הגיוס, תועד שוטר כשהוא מכה אישה מבוגרת שחלפה בסמוך למקום בו בוצע מעצר עד שנפלה על הרצפה. צפו בוידאו (בארץ)
תיעוד דרמטי: כך נעצרו גנבי הרכבתיעוד דרמטי: כך נעצרו גנבי הרכבקובי רוזן2
12 חברי כנופייה שנהגה לגנוב רכבים מחברות השכרה וליסינג נעצרו על ידי המשטרה. במהלך החקירה התבררה השיטה בעזרתה גנב כלי רכב אחד מחשודים. צפו בתיעוד מהמעצר (חדשות)

משטרה ופלילים

משטרה ופלילים באתר כיכר השבת דיווחים, עדכונים, חדשות וכתבות על המשטרה ומערכת המשפט: פלילים במגזר החרדי, חקירות, מעצרים, בית המשפט העליון ופסקי דין חשובים. סיכום חדשות היום בפלילים.

עדכונים
כיכר facebook
נתי גור
חיים גולדברג
השוטר היחיד שמעריכים גם במאה שערים
י"ג באדר א' תשעט17
רו"ח יעקב בלנגה
רו"ח יעקב בלנגה
מרמים אתכם בתלוש המשכורת
כ"א בחשוון תשעו13
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
אולי בעצם הבעיה היא שגל הירש אשכנזי?
ט"ו באלול תשעה72