חשד: סטודנט למשפטים זייף ציוניםחשד: סטודנט למשפטים זייף ציוניםקובי רוזן
סטודנט מהפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית חשוד כי זייף את גיליון הציונים שלו ככל הנראה בשביל להתקבל להתמחות במשרד יוקרתי. הוא שוחרר בתנאים מגבילים (חדשות)
שולה זקןהפרקליטות: לא להחמיר עם זקןמשה גורלי
הפרקליטות, באמצעות עורכי הדין אריה פטר ונעמי גרנות, החליטה לחזור בה מהערעור לבית המשפט העליון שבו ביקשה להחמיר עם שולה זקן בפרשת ראשונטורס (חדשות, משפט)
עורך הדין מוחמד עאבד בביהמ"ש, היוםעורך דין סייע לאסירי חמאס בישראלקובי רוזן1
עו"ד ערבי נאשם בסיוע מתמשך להתארגנות מחבלים בבתי כלא בישראל על ידי העברת מסרים בין האסירים. בהם, "מהנדס חמאס" ומתכנן הפיגוע במלון פארק בנתניה (משטרה)
חקירה באזהרה. אהוד אולמרטאהוד אולמרט נחקר כעת באזהרהקובי רוזן
ראש המשלה לשעבר אהוד אולמרט הגיע הבוקר לתחנת המשטרה ונחקר תחת אזהרה בחשד לשיבוש הליכי משפט במספר פרשות, שבוע לאחר שהורשע בפרשת הולילנד (משפט)
משה קצב באחת מחופשותיוקצב עתר: רוצה חופשה בליל הסדרקובי רוזן2
נשיא המדינה לשעבר משה קצב עתר לבית המשפט בבקשה לצאת לחופשה בת 48 שעות בחג הפסח ולשהות בליל הסדר עם משפחתו זאת לאחר שבשב"ס סירבו לבקשה (משפט)
ההשחתה הקודמתנער ישיבה נעצר בחשד להשחתהב. ניסני
המפלג לפשיעה לאומנית במשטרת יהודה ושומרון עצר הלילה נער ישיבה קטין, הלומד בעיר העתיקה בירושלים, החשוד להתנכלות לרכב מח"ט השומרון ביצהר, אמש (משטרה)
ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק"קוראים לתקשורת לנהוג באחריות"קובי רוזן
דובר המשטרה הוציא הודעת הבהרה לפיה, בניגוד לפרסומים על כך שראש הממשלה לשעבר אהוד ברק אמור להיחקר השבוע, מדובר בהערכות בלבד (משפט, משטרה)
ניצב מני יצחקי, ראש אגף החקירות במשטרהשבוע חקירות בלהב 433: אולמרט, ברק וסילבן שלוםיוני גבאי2
שבוע עמוס במיוחד צפוי בחדרי החקירות של היחידה הארצית לחקירות הונאה בלהב 433, שם נבדקות בימים אלו שלוש פרשות בהן מעורבים אישי ציבור בכירים - אהוד אולמרט ייחקר בחשד לשיבוש הליכי משפט, אהוד ברק על פרשת הרפז והחוקרים יצטרכו להחליט באשר לתיק של סילבן שלום (חדשות, משפט)
הרכב עם הילדים, הבוקרהילדים החרדים אותרו בתא המטעןיוני גבאי20
במהלך פעילות אכיפה של סיירת האופנועים של משטרת התנועה נעצר אברך מהעיר ביתר לביקורת שגרתית, כאשר בתא המטען של רכבו התגלו לא פחות מחמישה ילדים (משטרה)
בגלל המסורת התימניתתבע את אמו בגלל המסורת התימניתשושי מילר9
אב הוריש בצוואתו את הבית המשפחתי לבנו אך האימא המתגוררת במקום דרשה חצי מזכויות הנכס, בטענה כי כנהוג בעדה התימנית, הנכס נרשם על שם הבעל המנוח בלבד (משפט)
נחשף הוידאו: כך מבצעים תג מחירנחשף הוידאו: כך מבצעים תג מחירקובי רוזן30
בכפר הערבי ג'יש (גוש חלב) שבצפון נוקבו צמיגי 40 כלי רכב ורוססה כתובת נאצה 'רק גויים מפנים מארצנו'. מצלמות האבטחה הצליחו לתעד את פעולות הקיצונים הד"לים (משטרה)
אילוסטרציהפחד מאשתו ושיקר: "שדדו אותי"כיכר השבת2
גבר מבוהל הגיש תלונה במשטרת רמלה על שוד מזוין שעבר ותיאר כיצד הצליח לגבור על השודדים החמושים. אבל מהר מאוד השוטרים מצאו חורים בגרסת "הגיבור" לסיפור (משטרה)
אולמרט בהכרעת הדין עם עורך דינו אלי זוהראולמרט ייחקר בחשד לשיבוש משפטקובי רוזן
מספר ימים לאחר שהורשע בתיק "הולילנד", ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט ייחקר בחשד לשיבוש משפט • החקירה בעקבות עדותה הנוספת של שולה זקן בעניין (משפט)
כתובת תג המחיר על המנזר בדיר ראפאתלא רק במסגדים: תג מחיר על מנזרקובי רוזן4
אלמונים ריססו כתובות "תג מחיר" על המנזר הקתולי דיר ראפאת הסמוך לעיר בית שמש, צמיגי משאית שחנו במקום נוקבו • בין הכתובות שרוססו: "יש"ו קוף, מריה פרה" (משטרה)
עו"ד רועי בלכרנכנסו להלם: סנגורי אולמרט מגיביםקובי רוזן2
נראה שפרקליטי ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, שהורשע בעבירת שוחד, מתכוננים כבר לערעור על הכרעת הדין בעניינו: "היה צריך להיות זיכוי מוחלט. לא סוף פסוק" (משפט)
אולמרט בבית המשפט, הבוקרהנחיית אולמרט תגרום לו הפסד כספיקובי רוזן
ב-2007, הנחה ראש הממשלה אהוד אולמרט כי ועדת הכספים תשלול הטבות מנושאי משרה לשעבר שהורשעו בעבירה שיש עמה קלון. כעת נראה שאולמרט עצמו ייפגע מכך (חדשות)
פאקטים ואלכוהול בהברחת ענק • צפופאקטים ואלכוהול בהברחת ענק • צפוקובי רוזן2
שני עובדי חברת קבלן בנמל חיפה נעצרו בחשד ששיתפו פעולה עם ימאים רוסים והבריחו בעזרתם סחורה בשווי 100 אלף שקל לארץ • צפו בתיעוד ניסיון ההברחה והמעצר (משטרה)
ראש העיר, ניצב בנצי סאו, נצ"מ שמעון לביאנקודת משטרה נחנכה בבני ברקישראל כהן2
ברחוב אבוחצירה בשכונת פרדס כץ בבני ברק נחנכה הבוקר נקודת משטרה חדשה, במעמד ראש העיר חנוך זייברט ומפקד מרחב ת"א במשטרה ניצב בנצי סאו (חרדים, משטרה)
השופט דוד רוזן נכנס הבוקר לאולם"אולמרט הוא מושחת" • כל התגובותישי כהן7
עשרה נאשמים, בהם אהוד אולמרט ואורי לופוליאנסקי הורשעו בעבירות של שוחד בפרשת הולילנד • שולה זקן: "יבוא יום ואומר את אשר על לבי" • יד שרה: "גאים בלופוליאנסקי" (ארץ)
אולמרט מגיע לבית המשפט, הבוקרההכרעה בתמונות • תיעוד מביהמ"שכיכר השבת
בזה אחר זה הורשעו עשרה נאשמים בפרשת הולילנד, שהוגדרה כפרשת שחיתות חמורה מאוד • בין הנאשמים: אהוד אולמרט, אורי לופוליאנסקי • תמונות מבית המשפט (חדשות)
אהוד אולמרט הורשע בקבלת שוחדאהוד אולמרט הורשע בקבלת שוחדיוסי נכטיגל15
פרשת הולילנד - ההכרעה: אהוד אולמרט ותשעה נאשמים הורשעו בעבירות שוחד. אמנון ספרן, יעקב אפרתי ושמעון גלאון זוכו מחמת הספק. הוצא צו עיכוב יציאה מהארץ (משפט)
אהוד אולמרטפרשת הולילנד: דרמה לפני הכרעהיוסי נכטיגל1
לאחר שנה ותשעה חודשים של דיונים - 4 ימים בשבוע, 12 שעות בכל יום, עם 377 עדי תביעה ולמעלה מ-9,000 עמודי פרוטוקול, יש הכרעת דין לגבי 13 הנאשמים בפרשת הולילנד (משפט)
אילוסטרציהאשדוד: הדקירה בביה"ס בגלל כסאקובי רוזן8
נער בן 15 דקר את חברו בבית הספר באשדוד. הסיבה למעשה? ויכוח על מקום ישיבה בכיתה. החשוד הודה במעשה והוביל את השוטרים למקום בו החביא את הסכין (משטרה, בארץ)
טכנאי הגז נאלץ לסמוך על חוש הריחטכנאי הגז נאלץ לסמוך על חוש הריחיוני גבאי
אסון הגז: הטכנאי בדק את תלונות הדיירים ללא גלאי והסתמך על חוש הריח שלו בלבד • בפיצוץ קיפחו את חייהם ארבעה בני אדם, שלושה מהם בני משפחה אחת (משטרה ומשפט)
פירות הביאושים של החינוך החילונינער חילוני דקר את חברו בבית הספרקובי רוזן15
פירות הביאושים של החינוך החילוני, שוב דקירה בעיר אשדוד. נער בן 15 דקר את חברו במהלך קטטה שפרצה ביניהם • המשטרה מנהלת מצוד אחר הדוקר (משטרה ומשפט)
הפריצה שחשפה זוג גנבים קטיניםהפריצה שחשפה זוג גנבים קטיניםקובי רוזן1
עובד במפעל תפילין התלונן על פריצות למפעל, בסיוע מצלמות אבטחה נחשף קטין שביצע את ההתפרצות. בחקירתו, הפליל קטין נוסף שיחד הודו בעשרות מקרים של התפרצויות (משטרה)

משטרה ופלילים

משטרה ופלילים באתר כיכר השבת דיווחים, עדכונים, חדשות וכתבות על המשטרה ומערכת המשפט: פלילים במגזר החרדי, חקירות, מעצרים, בית המשפט העליון ופסקי דין חשובים. סיכום חדשות היום בפלילים.

כיכר facebook
נתי גור
חיים גולדברג
השוטר היחיד שמעריכים גם במאה שערים
י"ג באדר א' תשעט17
רו"ח יעקב בלנגה
רו"ח יעקב בלנגה
מרמים אתכם בתלוש המשכורת
כ"א בחשוון תשעו13
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
אולי בעצם הבעיה היא שגל הירש אשכנזי?
ט"ו באלול תשעה72