טראמפ  %D7%9B%D7%..  אב השלישיה  תלכו מפה
נהג משאיתנהג משאית נחשד בגניבה ממשאיות אחרותכיכר השבת
נהג משאית הובלות תושב רמלה, נחשד כי היה נוהג "על הדרך" לקחת סחורה בשווי אלפי שקלים ממשאיות אחרות ואחר מכך היה מוכר אותם לחנויות ורשתות אחרות (משטרה)
מחלבה בצפון זייפה את פגי תוקף המוצריםמחלבה בצפון זייפה את פגי תוקף המוצריםדניאל הרץ1
משטרת ישראל בשיתוף רשות המסים ומשרד הבריאות חשפו אתמול בתום חקירה סמויה, מחלבה באזור חיפה אשר זייפה ושיווקה מוצרי חלב פגי תוקף ועצרה את בעליה (משטרה)
צפו: נתפסו מזייפים שטרות והשליכו מהחלוןצפו: נתפסו מזייפים שטרות והשליכו מהחלוןקובי רוזן7
חוקרי להב 433 פשטו לפנות בוקר על בית בעיר רמלה שם, על פי החשד, זויפו שטרות שהופצו בשוק הישראלי • החשודים השליכו את השטרות מהחלונות אך החוקרים זיהו אותם (בארץ)
פרץ לרכבים ונלכד "על חם" • צפו בתיעודפרץ לרכבים ונלכד "על חם" • צפו בתיעודדניאל הרץ2
המשטרה עצרה בבאר שבע, חשוד בשעת פריצה לרכב, בחיפוש במעיל אותו אחז בידו נתפס תלוש משכורת. אלו על פי החשד נגבו מנהג מונית שהסיעו קודם לכן (חדשות משטרה)
לוחמי הימ"מ תרגלו השתלטות על אוטובוס חטוףלוחמי הימ"מ תרגלו השתלטות על אוטובוס חטוףקובי רוזן
במהלך ביקור נשיא ברזיל ביחידת הימ"מ המשטרתית, הציגו הלוחמים יכולות מבצעיות להתמודדות עם השתלטות על אוטובוס חטוף, שחרור בני ערובה ממבנה וגלישה ממסוקים (משטרה)
פ"ת: הפעיל מנוף ללא אישורים - ונעצר. צפופ"ת: הפעיל מנוף ללא אישורים - ונעצר. צפוכיכר השבת
המשטרה ערכה פעילות מבצעית בפתח תקווה ועצרה מנופאי, מפעיל עגורן צריח ללא אישורים הנדרשים על פי חוק וללא שעבר כל קורס המסמיך אותו לעסוק בתחום. צפו (משטרה)
הכסף שנתפסכלב הגישוש מצא כ-1.5 מיליון שקל במזומןכיכר השבת6
כחלק מהמלחמה של רשות המסים כנגד הלבנת הון פשטו אנשי רשות המיסים ושוטרים על דירה בירושלים שם הוסלקו כמיליון וחצי שקל • כלב גישוש מיוחד מצא את הכסף (משטרה)
סכין, אילוסטרציהצעיר בן 19 נדקר בשכונת רמות בירושליםכיכר השבת2
צעיר נדקר ונפצע בפלג גופו העליון בשכונת רמות, הוא פונה לבית החולים שערי צדק להמשך טיפול רפואי. המשטרה פתחה בחקירה על נסיבות מקרה הדקירה (פלילים, משטרה)
אילוסטרציהירושלים: נגר ערבי חשוד בעוקץ 12 קליינטיםכיכר השבת2
המשטרה תפסה תושב בית חנינא שבמזרח ירושלים בחשד כי הונה ולקח דבר במרמה מהלקוחות שלו ברחבי הארץ מבלי לספק את התמורה, או שסיפק תמורה חלקית בלבד (משטרה)
אילוסטרציהירושלים: 4 ערבים נעצרו בגין זריקת אבניםכיכר השבת2
כוחות משטרה נאבקים באיום זריקת האבנים על רכבי התושבים היהודים בשכונת סילוואן בי-ם וארבעה נעצרו. כמו כן, הצליחה המשטרה לאתר חשוד שדרס את שוטר (משטרה)
מעבר קלנדיה. ארכיוןמעבר קלנדיה: רכב פגע בשוטר - ונמלטכיכר השבת1
רכב שהגיע מכיון ירושלים למעבר קלנדיה, פגע ברגלו של שוטר ונמלט. השוטר נפצע באורח קל ומטופל עם חבלות בראש ובגפיים. המשטרה: הרקע ככל הנראה פלילי (חדשות)
אילוסטרציהחקירת הדקירות בכלא הועברה ליחבא"לדניאל הרץ2
אירועי הדקירה בכלא קציעות על ידי אסירי החמאס במהלכן נפצעו שני סוהרים של שירות בתי הסוהר הועברו לטיפול היחבא"ל בשל חומרתם והגדרתם כאירוע טרור (משטרה)
שיטור ימי, אילוסטרציההבוקר: ספינת תיור "תעלה באש" בכינרתדניאל הרץ
המשטרה וכוחות ההצלה והחילוץ יערכו הבוקר תרגיל מיוחד בכינרת שידמה שריפה שפורצת בספינת תיור. צפויה תנועה ערה של כוחות חירום ושימוש באמצעים פירוטכניים (משטרה)
זירת התאונה, הלילהפיגוע דריסה? חרדים נפגעו במזרח ירושליםקובי רוזן6
מעט לאחר חצות לילה, כוחות הצלה הוזעקו לטפל בשני צעירים חרדים שנדרסו בסמוך לשער יפו בירושלים • הדורסים נמלטו ולפנות בוקר המשטרה הצליחה לעצור אותם (אקטואלי)
שני החשודיםשדדו את הפדיון היומי מהקשישים ונלכדודניאל הרץ1
זוג קשישים שעשה דרכו מעסק שבבעלותם בעיר קריית גת אל מקום מגוריהם במושב סמוך, לא ידעו כי שני חשודים שעתידים לשדוד מהם את פדיון העסק, נוסעים בעקבותיהם (משטרה)
זירת האירועהרצליה: חשד להצתת כלי שייט במרינהכיכר השבת
לפנות בוקר פרצה שריפה באחת הסירות שעגנה במרינה בהרצליה וכתוצאה מכך ניזוקו 3 סירות נוספות בצורה קשה. לא היו נפגעים באירוע. המשטרה: " עולה חשד לפלילים" (בארץ)
משה (מוזס) חייםהמשטרה מחפשת את משה (מוזס) חייםכיכר השבת
משטרת אשדוד מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר הנעדר משה (מוזס) חיים, שנראה לאחרונה לפני כשבועיים וחצי וביום שישי דווח על היעדרותו. בפנים: תיאורו המלא (ארץ)
להב 433פרשה חדשה: ראש עיר בצפון נחקר באזהרהכיכר השבת1
ראש עיר בצפון הארץ נחקר באזהרה, ממלא מקומו ובכיר נוסף עוכבו לחקירה. החשדות: קבלת דבר במרמה, מרמה והפרת אמונים, שיבוש הליכי משפט, ועבירות נוספות (חדשות, בארץ)
התחזה לדוור, תקף קשיש וגנב ממנו ארנקהתחזה לדוור, תקף קשיש וגנב ממנו ארנקדניאל הרץ
בפעילות משטרתית נעצר חשוד בתקיפה ושוד של אדם מבוגר בבאר שבע לאחר שהתחזה בפניו כדוור. הקרבן הותקף בביתו לאחר שפתח את הדלת לשודד השפל (חדשות משטרה)
אילוסטרציה28 רכבים ניזוקו בשכונת הגבעה הצרפתיתדניאל הרץ
חשד לאירוע תג מחיר בשכונת הגבעה הצרפתית בירושלים. 28 רכבים ניזוקו, חלק מצמיגי הרכבים אף נוקבו וכתובות בעברית רוססו. המשטרה פתחה בחקירה (חדשות משטרה)
הרכב הפלסטיני שנתפסנהג רכב נתפס "טס" במהירות 197 קמ"שכיכר השבת2
בכביש 1 לכיוון יריחו, נמדד במכמונת מהירות רכב פלסטיני שנהגו נסע במהירות של 197 קמ"ש, בקטע כביש בו המהירות המותרת הינה 90 קמ"ש. הנהג ניסה להימלט ונעצר (חדשות)
החשודהמשטרה מחפשת אחר חשוד פלילי חמושקובי רוזן1
משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור בחיפוש אחר חשוד המעורב בהסגת גבול פלילית ועבירות נוספות, ומציינת כי "החשוד חמוש ונראה לאחרונה באזור פתח תקווה" (משטרה)
גנבו בקר בצפון באמצעות הסוסים ונעצרוגנבו בקר בצפון באמצעות הסוסים ונעצרודניאל הרץ1
לאחר שגנבו חמש פרות וחמישה עגלים, הבילו החשודים את הבקר מרחק של 20 ק"מ כשהם רכובים על סוסים. עם הכנסת הבקר למכלאה של אחד החשודים, נעצרו 2 חשודים (משטרה)
הבלשים שמעו ירי ועצרו ארבעה חשודיםהבלשים שמעו ירי ועצרו ארבעה חשודיםכיכר השבת
לאחר מרדף משטרתי נעצרו "על חם" ארבעה חשודים בביצוע ירי לעבר גבר שנפצע ברחוב ויצמן בעיר. מעצרם של החשודים הוארך בבית המשפט בחמישה ימים, החקירה נמשכת (חדשות)
משטרת ישראל תפצה צעיר ב-11 אלף שקלמשטרת ישראל תפצה צעיר ב-11 אלף שקלדניאל הרץ4
המשטרה תשלם על התנהגות לא נאותה של שוטר לשעבר שערך חיפוש בהפשטה שלא כחוק על נער בן 14. יצוין כי זו הפעם השניה שאותו שוטר פועל בצורה כזו שלא כחוק (בארץ)
נפציםפורים בב"ב: נער נפצע, ו-12 נעצרו לחקירהכיכר השבת2
ליל פורים בבני ברק: בחור בן 17 נפצע מנפצים ברחוב הגר"א בבני ברק. 12 נערים עצורים על שימוש בנפצים מסוכנים וכוורת של זיקוקים, וחשד להפרת הסדר הציבורי (משטרה)

משטרה ופלילים

משטרה ופלילים באתר כיכר השבת דיווחים, עדכונים, חדשות וכתבות על המשטרה ומערכת המשפט: פלילים במגזר החרדי, חקירות, מעצרים, בית המשפט העליון ופסקי דין חשובים. סיכום חדשות היום בפלילים.

כיכר facebook
נתי גור
חיים גולדברג
השוטר היחיד שמעריכים גם במאה שערים
י"ג באדר א' תשעט16
רו"ח יעקב בלנגה
רו"ח יעקב בלנגה
מרמים אתכם בתלוש המשכורת
כ"א בחשוון תשעו13
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
אולי בעצם הבעיה היא שגל הירש אשכנזי?
ט"ו באלול תשעה72