נעדרת  גור  www.smgykd..  www..
מאות פריטי מותגים מזויפים נתפסו והוחרמומאות פריטי מותגים מזויפים נתפסו והוחרמודניאל הרץ2
במבצע של המשטרה בכפר עין מאהל, נתפסו מאות פריטי לבוש ואופנה של מותגים מזויפים שערכם מאות אלפי שקלים. שישה תושבי הכפר החשודים בזיוף ובמכירתו נעצרו (משטרה)
בהלה בבני ברק: ירה על חלון אוטובוס וניפצובהלה בבני ברק: ירה על חלון אוטובוס וניפצודניאל הרץ1
המשטרה עצרה קטין בחשד שירה עם אקדח אוויר לעבר אוטובוס, בבני ברק, ניפץ חלון וגרם לבהלה רבה. הקטין נמלט מהמקום אך נעצר בביתו שם אותר גם הרובה ממנו ירה (בארץ)
בעלי חנויות שמכרו מזון תינוקות גנוב נעצרובעלי חנויות שמכרו מזון תינוקות גנוב נעצרודניאל הרץ
המשטרה הביאה לתפיסתם של עשרות אריזות מזון תינוקות החשודות כגנובות מרשת מוכרת. 5 בעלי עסקים בת"א נעצרו לחקירה בחשד לגניבת הסחורה ומכירתה בעסקיהם (משטרה)
"פלסטיני" חדר לישראל ונלכד • צפו בתיעוד"פלסטיני" חדר לישראל ונלכד • צפו בתיעודכיכר השבת6
לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל השתתפו אתמול (שלישי) תרגיל המדמה חדירת מחבלים פלסטינים לישראל דרך גדר הביטחון, סמוך לכפר חיזמה • צפו בתיעוד (משטרה, בארץ)
השב"ח הסתתר מאחורי עגלות התינוק • צפוהשב"ח הסתתר מאחורי עגלות התינוק • צפוכיכר השבת3
לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל איתרו שוהה בלתי חוקי שהוסלק בתא המטען בין עגלות התינוק, בניסיון להבריחו לישראל דרך מעבר א-זעים, זאת בניגוד לחוק • צפו (משטרה)
ניסה לדרוס מאבטחים, ניגח ניידות ונעצרניסה לדרוס מאבטחים, ניגח ניידות ונעצרכיכר השבת2
נהג רכב שניסה לדרוס מאבטחים ולפרוץ את המחסום במפעל אינטל ליד קריית גת, נמלט מהשוטרים תוך שהוא מנגח ניידות עד שנעצר בעקבות ירי של השוטרים לגלגלי הרכב. צפו (ארץ)
גולש רוח אותר באפיסת כוחות וחולץ לחוףגולש רוח אותר באפיסת כוחות וחולץ לחוףדניאל הרץ
המשטרה הצליחה לאתר גולש רוח שנקלע למצוקה ולאפיסת כוחות. השיטור הימי הגיע אליו וחילץ אותו מהמים כשהוא במצב טוב וללא צורך בטיפול רפואי בנוסף (חדשות משטרה)
משטרת ישראל יצאה במבצע "ביעור חמץ"משטרת ישראל יצאה במבצע "ביעור חמץ"דניאל הרץ1
583 שב"חים ומסייעהם עוכבו/נעצרו במהלך מבצע רחב ידיים של המשטרה שהחל במוצ"ש והגיע לשיאו במהלך יום שני. המשטרה החרימה נשקים רבים ואפילו מסוק (חדשות משטרה)
סוכל זיוף אלפי שקיות קפה "כשרות לפסח"סוכל זיוף אלפי שקיות קפה "כשרות לפסח"דניאל הרץ2
שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל סיכלו את מה שנראה כמו ניסיון השיווק הגדול ביותר בישראל של שקיות קפה מזויפות עם חותמת כשרות לפסח. 5 חשודים נעצרו (חדשות משטרה)
הבחין בשוטרים והשליך מהחלון תת מקלעהבחין בשוטרים והשליך מהחלון תת מקלעדניאל הרץ1
בן 21 מראשון לציון הבחין בשוטרים מבעד לעינית הדלת והשליך מהחלון תת מקלע, אקדח וסמים. השוטרים המופתעים מיהרו להיכנס לדירה ולעצור את הצעיר (חדשות, משטרה)
הבובה - הסמים הוברחו ארצה בתוך בובה ספוגההסמים הוברחו ארצה בתוך בובה ספוגהכיכר השבת1
המשטרה תפסה בובות, לכאורה תמימות, שעברו עפ"י החשד הליך כימי של הספגת סם מסוג קוקאין בתוכן, באופן שאינו מעורר חשד ומאפשר הברחה בין מדינות (חדשות, משטרה)
אריה דרעי - בפעם התשיעית: השר אריה דרעי נחקר כעתבפעם התשיעית: השר אריה דרעי נחקר כעתקובי רוזן13
יו"ר ש"ס ושר הפנים אריה דרעי הגיע הבוקר לחקירה במשרדי להב 433 • מדובר בחקירתו התשיעית של השר מאז נפתחה החקירה בחשדות לשחיתות, לפני כשנה (אקטואליה, משטרה)
מעצר הרכב - שב"ח נעצר עם מחשבי רכב וכלי פריצהשב"ח נעצר עם מחשבי רכב וכלי פריצהכיכר השבת
שוהה בלתי חוקי נעצר בנתניה לאחר שגנב רכב ונמלט מהשוטרים. ברשותו נמצאו שישה מחשבי רכב וכלי פריצה שכללו מגזרי מתכת, מפתח צינורות, מברגים וסכין יפנית (ארץ)
רוני אלשיך - המפכ"ל: חרדים ראו את הראיון שלי  והגיבוהמפכ"ל: חרדים ראו את הראיון שלי והגיבוקובי רוזן25
המפכ"ל אלשיך ספג ביקורת לאחר הראיון שהעניק ל'עובדה', כעת הוא מספר על התגובות: "אחד הדברים הכי מרתקים זה שחרדים ראו את התוכנית, ואחרי זה נתנו לי משוב" (משטרה)
כל מפגיני 'הפלג' שנעצרו בהפגנה שוחררוכל מפגיני 'הפלג' שנעצרו בהפגנה שוחררוישראל כהן20
כנראה אפילו בית המשפט כבר לא מאמין למשטרה: עצורי ההפגנה בכביש 4 שוחררו כולם לבתיהם כולל ארבעה עריקים. בית המשפט דחה את הבקשה להארכת מעצרם (משטרה)
מיקי גנור, לצד אחת הצוללות - המפכ"ל: עד המדינה גנור סיפק את הסחורההמפכ"ל: עד המדינה גנור סיפק את הסחורהקובי רוזן
מפכ"ל המשטרה רוני אלשיך התייחס לטענות כי עד המדינה בפרשת הצוללות, מיקי גנור, לא סיפק את הסחורה בעדותו ואומר: "הוא סיפק סחורה, ואפילו בצורה טובה מאוד" (משטרה)
חשדו שמשתף פעולה עם ישראל והיכו אותוחשדו שמשתף פעולה עם ישראל והיכו אותודניאל הרץ
3 תושבי המשולש נעצרו לאחר שעל פי החשד הכו ערבי אחר שלטענתם משתף פעולה עם כוחות הביטחון הישראליים. הגבר נחטף והוכה קשות בכל חלקי גופו. מעצרם הוארך (משטרה)
הרכב בו נמלטו החשודים - שני תושבי ב"ב הפעילו מעבדת סמים בפ"תשני תושבי ב"ב הפעילו מעבדת סמים בפ"תדניאל הרץ2
המשטרה חשפה מעבדת סמים בלב שכונת מגורים בפתח תקווה, בה נתפסו 80 ק"ג קנאביס בשווי מוערך של כ-4 מיליון שקל. שני תושבי בני ברק שהפעילו אותה - נעצרו (משטרה)
אילוסטרציה - ניסה לזרוק בקבוק תבערה והצית את עצמוניסה לזרוק בקבוק תבערה והצית את עצמודניאל הרץ4
המשטרה עצרה הלילה במזרח ירושלים קטין ערבי שניסה ליידות בקבוק תבערה לעבר מצלמות אבטחה והצית את עצמו. הוא נעצר והובל לבית החולים לטיפול רפואי (חדשות משטרה)
השיפוצניק סחט סכומי כסף נוספים ונעצרהשיפוצניק סחט סכומי כסף נוספים ונעצרדניאל הרץ1
המשטרה עצרה חשוד בגין התחזות, איומים וקבלת דבר במרמה. החשוד שיפץ בית תמורת סכום מוסכם אך לפתע הפסיק את העבודה באמצעה ודרש סכום כסף נוסף (משטרה)
אילוסטרציה - קטינות בת 17 ובת 14.5 - גנבו רכב ונעצרוקטינות בת 17 ובת 14.5 - גנבו רכב ונעצרוכיכר השבת3
גבר שהסיע שתי קטינות שאינו מכיר בבאר שבע, עצר ליד קיוסק כדי לקנות סיגריות, ושתי הקטינות - בת 17 ובת 14.5 - ניצלו זאת כדי לגנוב את רכבו. הלילה , שתיהן נעצרו (משטרה)
נכנס למשפטו בישראל וניסה לגנוב טרקטורנכנס למשפטו בישראל וניסה לגנוב טרקטורדניאל הרץ2
פלסטיני תושב בית אולא שבנפת חברון אשר נכנס לישראל לדיון משפטי המתנהל נגדו בחשד לגניבת טרקטור לפני כשנה, נעצר בחשד לגניבת 2 טרקטורים מקיבוץ חניתה (משטרה)
אילוסטרציה - כך מנעו השוטרים מאדם לשים קץ לחייוכך מנעו השוטרים מאדם לשים קץ לחייוכיכר השבת
דיווח על תושב הדרום בן 45 שמתכוון לשים קץ לחייו הקפיץ את המשטרה שאיתרה את מיקומו, באמצעות איכון הטלפון, הציבה מחסומים בכביש 1 עד שעצרה את הנהג (משטרה)
אריה ויפה דרעי, בדרך לחקירה. ארכיון - התפתחות בפרשת דרעי: שני מעורבים עוכבוהתפתחות בפרשת דרעי: שני מעורבים עוכבוקובי רוזן27
בלשי יאח"ה עכבו הבוקר (שני) לחקירה בני זוג מהישוב ספסופה, בחשד שהיו מעורבים במכירת שטח הבית למשפחת דרעי. בני הזוג טוענים כי אינם מעורבים בעסקה (אקטואליה)
התחזה לחוזר בתשובה והפליל סוחרי סמיםהתחזה לחוזר בתשובה והפליל סוחרי סמיםקובי רוזן2
שוטרים, בלשים, שוטרי יס"מ ומג"ב על בתיהם של עשרות חשודים בסחר בסמים, זאת לאחר הפעלת סוכן משטרתי סמוי שהתחזה לחוזר בתשובה והפליל את המעורבים (אקטואליה)
המשטרה תפסה כ-60 אלף ביצים מסוכנותהמשטרה תפסה כ-60 אלף ביצים מסוכנותכיכר השבת
בפעילות משולבת של שוטרי משטרת ישראל ומועצת הלול נתפסו כ-60,000 ביצים לא מפוקחות בתוך מחסן בביתו של תושב טמרה. הביצים הושמדו ובעל הבית עוכב (חדשות בארץ)

משטרה ופלילים

משטרה ופלילים באתר כיכר השבת דיווחים, עדכונים, חדשות וכתבות על המשטרה ומערכת המשפט: פלילים במגזר החרדי, חקירות, מעצרים, בית המשפט העליון ופסקי דין חשובים. סיכום חדשות היום בפלילים.

כיכר facebook
רו"ח יעקב בלנגה
רו"ח יעקב בלנגה
מרמים אתכם בתלוש המשכורת
כ"א בחשוון תשעו13
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
אולי בעצם הבעיה היא שגל הירש אשכנזי?
ט"ו באלול תשעה72
רון בן ישי,  ynet
רון בן ישי, ynet
זה גדול על גל / דעה
י' באלול תשעה