ניידת משטרה בציר בר אילן, אמשהמשטרה תאבטח את 'בר אילן' - 24 שעותחיים גולדברג11
לאחר לילה של מהומות קשות לאורך ציר בר אילן, במשטרה לא לוקחים סיכונים והחליטו לאבטח את הציר, במשך 24 שעות - לאורך השבוע הקרוב, כך נודע ל'כיכר השבת'; תיעוד (חדשות)
המחאה בירושלים ,אמשחוו"ד: רכב הבלשים סטה ונגח ברכב הנעריםכיכר השבת25
חוות דעת של חוקר תאונות ובוחן תנועה, שהוגשה למח"ש קובעת כי רכב הבלשים הוא שסטה ונגח את רכב הנערים במהלך המרדף, מה שהביא למותו של אהוביה סנדק (חדשות)
מטייל נתקע במצוק הארבל וחולץ  בחבליםמטייל נתקע במצוק הארבל וחולץ בחבליםכיכר השבת5
מתנדבי המשטרה מיחידת חילוץ גולן חילצו צעיר בן 22 שיצא לטייל במצוק הארבל ונקלע למצוקה. חובש היחידה השתלשל בחבלים, בדק את בריאותו והעלה אותו בחזרה • צפו (אקטואלי)
ההפגנה בכניסה לירושליםבמספר מוקדים: המחאה על אהוביה נמשכתחיים גולדברג22
במספר מוקדים ברחבי הארץ ובעיקר בכניסה לעיר ירושלים, נערכות הערב מחאות על טיוח חקירת מותו של הנער אהוביה סנדק ז"ל, כך לפי הטענות של המפגינים • צפו בתיעוד (בארץ)
בני 16 נתפסו על אופנועי שטח ללא רישיוןבני 16 נתפסו על אופנועי שטח ללא רישיוןכיכר השבת1
במהלך פעילות מבצעית בנתניה, הבחינו השוטרים בשני רוכבי אופנועי שטח ללא לוחיות זיהוי, כאשר אחד מהם אף רכב על המדרכה. הרוכבים ניסו להימלט אך נעצרו ע"י המשטרה (ארץ)
המחאה הסוערת בי-ם; 20 מפגינים נעצרוהמחאה הסוערת בי-ם; 20 מפגינים נעצרוכיכר השבת14
אלפים הפגינו בירושלים במחאה על טיוח חקירת מותו של הנער אהוביה סנדק ז"ל, לפי הטענות; המשטרה עצרה 20 מפגינים ומאשימה כי ההפגנה הייתה אלימה במיוחד (משטרה)
'לא לטיוח רצח אהוביה': מפגינים הפכו ניידת'לא לטיוח רצח אהוביה': מפגינים הפכו ניידתחיים גולדברג72
אלפים מפגינים מול משרדי מח"ש בירושלים, ברקע הדיווח כי לאהשוטרים נגדם נטען כי נגחו ברכב בו נסע הנער לא יואשמו • פינדרוס: "הם יכולים לפגוע בכל אחד ואחד מאיתנו" (בארץ)
לקראת סגירת מערכת החינוך? נתניהו ידון על "סגר הדוק"לקראת סגירת מערכת החינוך? נתניהו ידון על "סגר הדוק"כיכר השבת17
ראש הממשלה יקיים השבוע דיון על הטלת סגר מהודק וקצר, שיאפשר את פתיחת המשק במהירות. ברקע: העליה בתחלואה, הזלזול בהגבלות הסגר הנוכחי והחגיגות בתחילת השנה הלועזית (בארץ)
הפגנה בבר אילן, אילוסטרציהאירוע חריג: קצין נפגע במהלך מחאת השבתחיים גולדברג36
שוטרים הגיעו לפנות מספר צעירים שמנעו מעבר כלי רכב ברחוב בר אילן בירושלים, אך במקום התפתח עימות חריף במהלכו העיפו חפצים על שוטרים, שהגיבו באלימות (חרדים)
עוד לילה של אנרכיה: מפגינים התפרעו בי-םעוד לילה של אנרכיה: מפגינים התפרעו בי-םדניאל הרץ54
ההפגנות האלימות של נוער הגבעות ותומכיהם, במחאה על מותו של אהוביה סנדק מחריפות, והלילה הם הציתו עמודי תאורה ומצלמות של העירייה ותקפו ניידות משטרה (משטרה)
מתוך תיעוד האירוענעצר חשוד בסיוע לפיגוע הירי בשער האריותחיים גולדברג
פרסום ראשון: המשטרה עצרה חשוד שסייע למחבל שביצע את פיגוע הירי לפני מספר ימים בירושלים. בפיגוע נפצע שוטר באופן קל ואילו המחבל נוטרל וחוסל על ידי השוטרים (משטרה)
תיעוד: 'בלש משטרתי התחזה לחובש מד"א'תיעוד: 'בלש משטרתי התחזה לחובש מד"א'חיים גולדברג14
עשרות בלשים נכחו הלילה בהפגנת הימין ברחוב בר אילן בירושלים על מותו של הנער אהוביה סנדק, בהם, לטענת המפגינים הזועמים, גם בלש שהתחזה לחובש במד"א (בארץ)
כך חילצו השוטרים 4 דייגים שנסחפו ללב יםכך חילצו השוטרים 4 דייגים שנסחפו ללב יםכיכר השבת1
יחידת השיטור הימי של משטרת ישראל חילצה הלילה מול חופי עתלית, 4 תושבי חיפה שנסחפו בסירת דייג אל לב הים, לאחר שהמנוע שבק ללא יכולת שיוט חזרה באופן עצמאי (חדשות)
ליד כפר חב"ד: נמצאו בדואים עם חלקי נשקליד כפר חב"ד: נמצאו בדואים עם חלקי נשקכיכר השבת6
סיור משטרתי שגרתי, הבחין ברכב חשוד ליד כפר חב"ד. כאשר התקרבו, נמלטו מהמקום מספר חשודים - אחד מהם נעצר • בסריקות, גילו השוטרים תיקים עם חלקי כלי נשק (אקטואליה)
מנדלבליט אימץ המלצות נגד שוטרים מכיםמנדלבליט אימץ המלצות נגד שוטרים מכיםכיכר השבת7
אחרי הרג סלומון טקה, הוקם צוות שיבחן את דרכי הפעולה נגד האלימות המשטרתית. ההמלצות כוללות נקיטת צעדים פיקודיים במקביל לחקירת מח"ש, ובשיפור הממשקים (בארץ)
אנרכיה ברחובות: רכב הוצת בשמואל הנביאאנרכיה ברחובות: רכב הוצת בשמואל הנביאחיים גולדברג16
אחרי שעות של הפגנה רגועה יחסית במחאה על מות הנער אהוביה סנדק, השתוללו קבוצה קטנה של נערים עד לשעות הקטנות של הלילה בשכונה החרדית, והתושבים זועמים (ארץ)
התחקור של האםבמחסום התגלה: ילדה חייבת בידוד - ברכבכיכר השבת10
במחסום שגרתי סמוך לעיר קרית אתא, גילו השוטרים ילדה בת 9 הנוסעת עם משפחתה - על אף שהיא הייתה חייבת בבידוד • האמא נקנסה בסכום של 5,000 ש"ח • צפו בתיעוד (חדשות)
תמונת אילוסטרציה. למצולם אין קשר לתוכן הכתבה"נהרוג אותך!": ערבים תקפו חרדי בירושליםחיים גולדברג13
חרדי שיצא לפעילות ספורטיבית במזרח העיר ירושלים, הותקף באלימות פיזית ומילולית על ידי מספר ערבים • חשוד אחד נעצר, ובית המשפט האריך היום את מעצרו ביממה אחת (ארץ)
"אלימות היהודים תביא לפיגוע במתיישבים""אלימות היהודים תביא לפיגוע במתיישבים"חיים גולדברג22
התפרעויות נגד פלסטינים במהלך המחאה על הרג אהוביה סנדק והדרישה להקמת צוות חקירה חיצוני, יובילו לפיגועים נגד יהודים - כך מזהיר היום גורם ביטחוני בכיר בתדרוך (בארץ)
הפיק חתונה במהלכה נדבקו 7 אנשים ונחקרהפיק חתונה במהלכה נדבקו 7 אנשים ונחקרדניאל הרץ1
חוקרי משטרת ישראל עכבו לחקירה חשוד מהדרום בחשד שהפיק חתונה במהלכה לפי החשד נדבקו שבעה משתתפים בקורונה. המשטרה חקרה משתתפים רבים באירוע (משטרה)
אוחנה ושבתאיאושרה מועמדות שבתאי למפכ"ל המשטרהחיים גולדברג1
ועדת גולדברג הודיעה לשר לביטחון פנים אמיר אוחנה, כי היא אישרה את מועמדיו לתפקידי מפכ"ל המשטרה ונציבת השב"ס - ניצב קובי שבתאי וגונדר קטי פרי, בהתאמה (משטרה, בארץ)
בני זוג תקפו מוכר בקיוסק ושוטרים; תיעודבני זוג תקפו מוכר בקיוסק ושוטרים; תיעודכיכר השבת4
המשטרה הגישה כתב אישום נגד בני זוג, בני 30 מפתח תקווה, החשודים בתקיפה של מוכר בקיוסק בעיר באגרופים ובקבוק זכוכית, ותקיפתם של השוטרים שהוזעקו למקום (בארץ)
הרובה והתחמושת הוחבאו לרגלי הפעוטותהרובה והתחמושת הוחבאו לרגלי הפעוטותדניאל הרץ
העבריינות במגזר: המשטרה תפסה רובה מסוג 16-M ברכב בו ישבו שני פעוטות. הוריהם נעצרו לחקירה, כמו גם שני חשודים בקשר לכלי הנשק הללו - כולם תושבי אום אל פחם. צפו (ארץ)
המחאה על מות הנער; 39  מפגינים נעצרוהמחאה על מות הנער; 39 מפגינים נעצרוחיים גולדברג12
המחאה נגד מותו של הנער אהוביה סנדק ז"ל המשיכה לתוך הלילה. המשטרה עצרה 39 מפגינים, שני שוטרים נפצעו; מ"מ המפכ"ל: "הקצנה חמורה, אסור שתתרחש"; צפו (אקטואליה)
2 בלשים הותקפו בידי עשרות מפגינים; צפו2 בלשים הותקפו בידי עשרות מפגינים; צפוחיים גולדברג31
מאות מפגינים גם הערב בירושלים בעקבות מותו של הנער אהוביה סנדק ז"ל; שני בלשים הותקפו במהלך מעצר של מפגין, עד שחולצו בידי כוח מג"ב; 12 מפגינים נעצרו (חדשות)
האכיפה: 3,144 קנסות ו-3,684 מעקביםהאכיפה: 3,144 קנסות ו-3,684 מעקביםדוד הכהן4
הסגר, שנראה הפעם חלש משני קודמיו, מניב לפי המשטרה קנסות לא מעטים, שניתנו לבעלי עסק, לאזרחים שחצו את מגבלת הקילומטר ולמי שהעזו להפר את חובת הבידוד (בארץ)

משטרה ופלילים

משטרה ופלילים באתר כיכר השבת דיווחים, עדכונים, חדשות וכתבות על המשטרה ומערכת המשפט: פלילים במגזר החרדי, חקירות, מעצרים, בית המשפט העליון ופסקי דין חשובים. סיכום חדשות היום בפלילים.

כיכר facebook
רו"ח יעקב בלנגה
רו"ח יעקב בלנגה
מרמים אתכם בתלוש המשכורת
כ"א בחשוון תשעו13