תקפו עובדת סוציאלית בבית החולים ונעצרותקפו עובדת סוציאלית בבית החולים ונעצרודניאל הרץ
משטרת ישראל עצרה שני חשודים בתקיפת עובדת סוציאלית בבית חולים במרכז הארץ. על פי הדיווח, השניים זעמו על טיפולה של העובדת הסוציאלית במשפחתם (חדשות, משטרה)
בלש בעת ביצוע מעצר. אילוסטרציה, למצולם אין קשר לכתבהבני ברק: מאסר לבלש שפרץ לבית וגנב כסףכיכר השבת1
20 חודשי מאסר בפועל נגזרו על שוטר בילוש של המשטרה, לאחר שהורשע כי פרץ לדירה ממנה עוכב אדם, וגנב ממנה מעטפה עם כסף במזומן ושקית עם תכשיטי זהב (אקטואליה)
אילוסטרציה בלבדהפורץ שתה בקבוק יין - ונרדם בחדר השינהדניאל הרץ4
גנב, שפרץ לדירה ברמת גן, שתה בקבוק יין ונרדם בחדר השינה. החשוד, סודני בן 32, נעצר על-ידי השוטרים והיום המשטרה תבקש להאריך את מעצרו בשנית (חדשות, משטרה)
תושב אשדוד נעצר בחשד להברחת אלכוהולתושב אשדוד נעצר בחשד להברחת אלכוהולדניאל הרץ
נהג תושב אשדוד נעצר בחשד להברחת עשרות בקבוקי אלכוהול בשווי עשרות אלפי שקלים מהעיר אילת לאזור המרכז ללא תשלום מכס, כנדרש בחוק. הסחורה - עוכבה (משטרה)
הפלסטינים פרצו לבית וכפתו את הקשישיםהפלסטינים פרצו לבית וכפתו את הקשישיםכיכר השבת
משטרת ישראל פענחה את השוד שהתרחש לפני כחודשיים במושב חגור, במהלכה פרצו הפלסטינים לבית דרך החלון, איימו בעזרת סכין על זוג הקשישים ונמלטו עם שללם (משטרה)
הרכב שנתפסכביש 40: נהג ב-185 קמ"ש במקום 90 ונעצרכיכר השבת
שוטרי אגף התנועה קלטו במכשיר ה"דבורה" רכב שנוסע במהירות 185 קמ"ש במקום 90 קמ"ש על כביש 40 באזור הדרום. רישיונו של הנהג נשלל והוא קיבל הזמנה לדין (בארץ)
חלק מהסחורה המוברחתהבריחו עשרות אלפי סיגריות וטבק ונעצרוכיכר השבת
שוטרי משמר הגבול עצרו 2 חשודים שניסו להבריח 38,360 חבילות סיגריות וכ- 350 ק"ג טבק שיועדו להימכר בנקודות שונות ברחבי הארץ. החשודים הועברו לחקירה (משטרה, ארץ)
אלו המספרים של מבצע הענק "פני עתיד"אלו המספרים של מבצע הענק "פני עתיד"דניאל הרץ
כ-11,000 שוטרים שפעלו לאורך המבצע, למעלה מ-25 שעות טיסה של מסוקי המשטרה באוויר ועלייה של 452% בכמות השיחות שהתקבלו במוקד 110 לעומת אשתקד (משטרה)
נהג רכב נתפס "טס" במהירות 219 קמ"ש בכביש 1נהג רכב נתפס "טס" במהירות 219 קמ"ש בכביש 1כיכר השבת
במהלך פעילות בכביש 1 של שוטרי אגף התנועה נתפס נהג פלסטיני מרמאללה נוהג במהירות של 219 קמ"ש בקטע כביש בו המהירות המותרת הינה 90 קמ"ש בלבד (משטרה, חדשות)
הרחפנים שנתפסוניסו להטיס רחפנים בכביש 1 ועוכבו לחקירהכיכר השבת
ביער עזרא הסמוך לכביש מספר 1 ובאזור מוצא, איתר המסוק המשטרתי שלושה חשודים המנסים להטיס רחפן בעת מעבר השיירות של פנס ופוטין. השלושה נבדקו ושוחררו (אקטואליה)
רגעי המעצראריתראי פרץ לדירה בפ"ת ותקף את בעה"בדניאל הרץ3
משטרת ישראל עצרה חשוד שפרץ לדירה בפ"ת ותקף את בעל הדירה. לטענת בעלי הדירה מתברר כי מדובר באריתראי המוכר למשטרה לאחר שכבר פגע בשלוש נשים (משטרה)
אלפי שוטרים מאבטחים במבצע 'פני עתיד'אלפי שוטרים מאבטחים במבצע 'פני עתיד'דניאל הרץ
לרגל אירועי פורום השואה הבינלאומי והגעתם של עשרות משלחות בכירות מרחבי העולם, אלפי שוטרים מאבטחים את הדרכים ואת חסימות הכבישים בירושלים ובדרך אליה (משטרה)
המשטרה החרימה עשרות ארגזים עם תותיםהמשטרה החרימה עשרות ארגזים עם תותיםדניאל הרץ1
בפשיטה של המשטרה ומחלקת הפיצו"ח של משרד החקלאות הוחרמו באופקים עשרות ארגזים של תותים ש שהוברחו על פי החשד מרצועת עזה ללא פיקוח וללא היתר (חדשות משטרה)
שוטרים חילצו נהג שנתקע עם רכב בשלוליתשוטרים חילצו נהג שנתקע עם רכב בשלוליתדניאל הרץ
בת ים: שוטרים חילצו נהג שנתקע עם רכבו בשלולית עמוקה וטובענית. השוטרים שהוזעקו למקום הגיעו תוך דקות ספורות וחילצו את הנהג המבוהל ללא פגע • צפו (חדשות משטרה)
תחנת אוטובוס, אילוסטרציה בלבדאוטובוס פצע אישה קשה והותיר אותה למותדניאל הרץ2
עובר אורח הבחין באישה שרועה פצועה על המדרכה סמוך לתחנת אוטובוס בקריית ארבע שבחברון, מותה נקבע בביה"ח. בחקירה ראשונית מתברר שהיא נדרסה מאוטובוס (משטרה)
ניסה לגנוב קופת צדקה מבית הספר ונעצרניסה לגנוב קופת צדקה מבית הספר ונעצרחיים גולדברג
קטין תושב ירושלים פרץ לפני מספר ימים לבית הספר בשכונת הר נוף בשביל לגנוב קופת צדקה ובה כסף מזומן. הקטין נעצר לחקירה בסופה יוחלט אם להביא אותו לבית המשפט (משטרה)
סוכלה גניבת תוכים בשווי של כמיליון שקליםסוכלה גניבת תוכים בשווי של כמיליון שקליםדניאל הרץ4
שוטרי משמר הגבול סיכלו את אחת הגניבות הגדולות ביותר של תוכים מבית גידול במגדל העמק. במשאית שנעצרה נמצאו עשרות ציפורים בשווי של כמיליון שקלים. 3 נעצרו (משטרה)
אלו כל הכבישים שייחסמו בירושלים השבועאלו כל הכבישים שייחסמו בירושלים השבועדניאל הרץ
המשטרה פרסמה את צפי החסימות והשינויים בהסדרי התנועה במהלך האירועים לציון 75 שנה לשחרור מחנה אושוויץ בהשתתפות עשרות מנהיגים מכל העולם (משטרה)
אבי אדרי לצדו של השר לבטחון פנים, גלעד ארדןפרישה מפתיעה בצמרת משטרת התנועהכיכר השבת2
ראש אגף התנועה במשטרה, ניצב אבי אדרי, הודיע היום במפתיע כי הוא פורש מתפקידו אחרי תשעה חודשים בלבד בטענה שהוא רוצה יותר זמן עם משפחתו (חדשות משטרה)
מעצר שב"ח. ארכיוןבבית ספר חרדי: נעצרו שוהים בלתי חוקייםחיים גולדברג
בליל שבת פשטה המשטרה על בית ספר חרדי בקריית יערים, שם מצאה שוהים בלתי חוקיים ועצרה שניים. בית המשפט שחרר את אחד החשודים שמצפה ללידה של אשתו (אקטואלי)
בן 15 תקף בבני ברק צוות מרפאה ונעצרבן 15 תקף בבני ברק צוות מרפאה ונעצרדניאל הרץ
משטרת ישראל עצרה בסוף השבוע חשוד בתקיפת צוות רפואי במרפאה לשירותים דחופים. הנער בן ה-15 זעם על התור במקום והחל לתקוף את הצוות הרפואי. מעצרו הוארך (בארץ)
משחטה פיראטית בכפר הערבי • צפו בתיעודמשחטה פיראטית בכפר הערבי • צפו בתיעודדוד הכהן3
בבאקה אל גרביה תפסו חוקרי המשטרה עשרות עופות מזוהמים שנשחטו בתוך משחטה פיראטית • המשטרה עצרה במקום את בעל המשחטה וחמישה פועלים שב"חים (משטרה)
נעצר חשוד במקרי פריצה בשכונת גאולהנעצר חשוד במקרי פריצה בשכונת גאולהחיים גולדברג
המשטרה עצרה אתמול צעיר החשוד בכמה מקרי פריצה לבתי עסק בשכונת גאולה. מעצרו של הצעיר הוארך על ידי בית המשפט עד ליום ראשון (חדשות משטרה)
חשד: פתח בביתו מעבדה ליצור שמן קנאביסחשד: פתח בביתו מעבדה ליצור שמן קנאביסכיכר השבת
על פי החשד המבוסס, תושב חדרה בן 38, פתח בדירה בעיר מעבדה משוכללת ליצור שמן קנאביס. בפשיטת המשטרה התגלו ציוד המעבדה וסם מסוג מריחואנה • צפו במעבדה (ארץ)
הצית גן ילדים, תועד במצלמות ונעצר • צפוהצית גן ילדים, תועד במצלמות ונעצר • צפוכיכר השבת
חשוד שהצית גן ילדים בכפר סבא, נעצר לאחר שתועד מגיע לגן עם ג'ריקן ובו חומר דליק, שופך על מתקני הגן ומצית. הפרקליטות הגישה נגדו כתב אישום ובקשת מעצר (משטרה)
פורץ הופתע על ידי שוטרים באמצע הגניבהפורץ הופתע על ידי שוטרים באמצע הגניבהכיכר השבת1
תגובה מהירה של שוטרים הביאה לתפיסתו "על חם" של חשוד שפרץ לעסק בעפולה - והוא נעצר, באמצע הגניבה, בעודו בתוך העסק כשברשותו רכוש חשוד כגנוב וכלי פריצה (בארץ)

משטרה ופלילים

משטרה ופלילים באתר כיכר השבת דיווחים, עדכונים, חדשות וכתבות על המשטרה ומערכת המשפט: פלילים במגזר החרדי, חקירות, מעצרים, בית המשפט העליון ופסקי דין חשובים. סיכום חדשות היום בפלילים.

עדכונים
כיכר facebook
נתי גור
חיים גולדברג
השוטר היחיד שמעריכים גם במאה שערים
י"ג באדר א' תשעט17
רו"ח יעקב בלנגה
רו"ח יעקב בלנגה
מרמים אתכם בתלוש המשכורת
כ"א בחשוון תשעו13
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
אולי בעצם הבעיה היא שגל הירש אשכנזי?
ט"ו באלול תשעה72