הרצל  ישי ריבו  אריה+דרעי  ליברמן
מרגש: זעקת הלוחמים החרדים לבורא עולםהלוחמים החרדים זעקו: שכל טיפת זיעה תעשה נחת רוח
ח' בתמוז תשעח | 21.06.18
הלוחמים החרדים בנח"ל החרדי סיימו בימים האחרונים את צעדת 'בדרכי האריות' וזעקו בתפילה: "ו שכל טיפת זיעה ויגיעה ומאמץ שאעשה ברוחי וגווייתי יעלה לרצון ובנחת רוח לפניך" (חרדים)
'לשם ייחוד': תפילת הלוחמים החרדים • צפו'לשם ייחוד': תפילת הלוחמים החרדים • צפוכיכר השבת24
לוחמי גדוד 'נצח יהודה' שבחטיבת כפיר בתפילה קבוצתית לפני המסע, כשהחיילים שואגים יחד את מילות התפילה המקורית שנכתבו על ידי אחד החיילים בגדוד (חרדים במדים)
לראשונה: תוקם פלוגה חרדית בחטיבת גולנילראשונה: תוקם פלוגה חרדית בחטיבת גולניישראל כהן7
על רקע המלצות ועדת הגיוס במשרד הביטחון, בצה"ל נערכים לראשונה להקמת פלוגה חרדית בגולני. מי שילוו רוחנית את הפלוגה החדשה הם ארגון שח"ר ו'נצח יהודה' (חרדים במדים)
הרבנות הצבאית ערכה ערב לזכר הרב רונצקיהרבנות הצבאית ערכה ערב לזכר הרב רונצקיכיכר השבת1
עצרת של חיל הרבנות הצבאית, הוקדשה ללימוד ולעיון במשנתו של תת-אלוף הרב אביחי רונצקי ז״ל, שהלך לעולמו השנה לאחר שחלה במחלה קשה (חרדים במדים)
חיילים מ'נצח יהודה' בכותל המערביעשרות צעירים חרדים התגייסו ל'נצח יהודה'כיכר השבת18
בתחילת השבוע התגייסו עשרות חרדים למסלול 'נצח יהודה' לאחר כמה מפגשי הכנה לגיוס בהם התמודדו המועמדים לשירות עם אתגרים גופניים ומנהיגותיים (חרדים במדים)
תיעוד מסכם • המטס בירושלים ובתל אביבתיעוד מסכם • המטס בירושלים ובתל אביבצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת • צילום וידאו: זיו סוקולוב4
עשרות אלפים יצאו לצפות במטס חיל האוויר שנמשך לאורך הבוקר (חמישי) לרגל יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל • צפו בווידאו מהמטס בתל אביב ובתמונות מהמטס בירושלים (בארץ)
אלמוג שילוני הי"דאימץ את לוחמיו: סיפורו של החלל מנצח יהודהמשה פריגן3
מתוך האבל והשכול על בנם אלמוג שילוני - חייל נצח יהודה - הקימו בני משפחתו בית לחיילים בודדים ומרכז ערכים. ערכיו ומעשיו של אלמוג הם צוואתו. סיפורו של חלל נצח (יום הזיכרון)
חייל צה"ל מתפלל בכותלהאתר הכי ישראלי אצל חיילי צה"ל: הכותלב. ניסני3
49% מחיילי צה"ל חושבים כי הכותל המערבי הוא המקום הכי ישראלי, כך עולה מסקר שערך צה"ל לקראת יום העצמאות • במקום השני: תל אביב • ומהי התכונה הכי ישראלית? (חדשות)
גנבים סביב לה - אבל העיר החרדית שקטהגנבים סביב לה - אבל העיר החרדית שקטהנתנאל לייפר10
סמח"ט עציון, סא"ל ממן, יצא לסיור מיוחד עבור גולשי "כיכר", סביב גדרות הביטחון של ביתר עילית, ותיאר את האתגרים הביטחוניים והפליליים מהכפרים הסמוכים • צפו (צבא וביטחון)
טרור, בחצר האחורית של ביתר עילית • סיורטרור, בחצר האחורית של ביתר עילית • סיורנתנאל לייפר24
לכבוד חג הפסח יצא 'כיכר השבת' לסיור מיוחד בכפר חוסאן, הצמוד לעיר ביתר עילית. סגן מפקד חטיבת עציון, סא"ל שלומי ממן מסביר על הסכנות הרבות האורבות שם • צפו (אקטואליה)
הטרור שאחרי שערי הברזל בקבר רחל • צפוהטרור שאחרי שערי הברזל בקבר רחל • צפונתנאל לייפר17
לכבוד החג יצא "כיכר השבת" לסיור במתחם קבר רחל, והפעם - זווית שלא תרצו להיות בה • סג"מ חטיבת עציון, סא"ל שלומי ממן, יצא איתנו אל מחוץ לשערים האימתניים • צפו (חדשות)
מסביב טרור, בפנים שלווה: סיור בקבר רחלמסביב טרור, בפנים שלווה: סיור בקבר רחלנתנאל לייפר7
לכבוד חג הפסח יצא 'כיכר השבת' לסיור מיוחד בקבר רחל, מזווית שלא הכרתם, עם סגן מפקד חטיבת עציון, שפורש את ההיערכות הביטחונית והאתגרים במתחם הקדוש (צפו,חדשות)
מתוך גיבוש הכנה "נצח יהודה".צפו: גיבוש הכנה קרבי לחיילי "נצח יהודה"kikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון17
חיילי "נצח יהודה" בסרטון קרבי במיוחד בגיבוש הכנה לקראת השירות הצבאי. הגדוד מלווה באופן צמוד על ידי רבני "נצח יהודה" ונותן מסגרת דתית למעוניינים בגיוס לצה"ל (חרדים במדים, שיווקי)
הרב הצבאי הראשי ערך ביקור בכפר חב"דהרב הצבאי הראשי ערך ביקור בכפר חב"דכיכר השבת2
הרב אייל קרים ערך ביקור מיוחד בכפר חב"ד והיה אורחו של יו"ר הוועד הרב רבינוביץ'. הרב קרים פגש את עסקני הכפר וביקר בישיבת 'תומכי תמימים' שם נשא שיחה (חרדים במדים)
חרדים בצנחנים.חרדים בצנחנים: הביקוש לגיוס לחטיבה עולהkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון האגף הביטחוני-חברתי16
הפלוגה שהוקמה לפני שנתיים זוכה להצלחה גדולה ולביקוש לחטיבה היוקרתית. במשרד הביטחון, האגף הבטחוני-חברתי, נערכים למחזורי הגיוס במסלול החרדי הנפרד (חרדים במדים, שיווקי)
צפו: מסע ההתעוררות של חיילי 'נצח יהודה'צפו: מסע ההתעוררות של חיילי 'נצח יהודה'כיכר השבת37
חיילי הגדוד החרדי "נצח יהודה" יצאו ביום חמישי האחרון למסע התעוררות בירושלים לכבוד חודש אלול, שהחל בכותל המערבי והסתיים בטקס סליחות ועצרת התעוררות (בארץ)
חרדים בגבעתי.חרדים בגבעתי: מורשת קרב ושיעורי תורהkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון8
מסלולי הגיוס החרדי מציעים מגוון אפשרויות, ביניהן חטיבת גבעתי לה מורשת קרב היסטורית ומפוארת. עם ליווי רבני צמוד וארוחות למהדרין, שומרים החיילים על אורח חיים חרדי עם כומתה סגולה (חרדים במדים, שיווקי)
הצנחנים החרדים הושבעו ברחבת הכותלהצנחנים החרדים הושבעו ברחבת הכותלkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון19
בטקס מרגש שמתקיים בשנת היובל לשחרור ירושלים, הושבעו החיילים החרדים של נצח יהודה במסלול הגיוס הייחודי שמלווה על ידי רבנים. במשרד הביטחון נערכים לקראת מחזור הגיוס השלישי בחודש אוגוסט (חרדים, שיווקי)
הלוחמים הנרגשיםהלוחמים מנצח יהודה הוכשרו - וזכו בכומתהאלי רוטמן20
"אני בטוח שתעמדו במשימתכם זו מתוך תחושת שליחות ואמונה בצדקת הדרך", אמר מפקד הגדוד ללוחמים הדתיים והחרדים שקיבלו היום את הכומתה המנומרת (חרדים במדים)
גיבורי מלחמת ששת הימים הונצחו בסרטי אנימציה. צפוגיבורי מלחמת ששת הימים הונצחו בסרטי אנימציה. צפוכיכר השבת15
50 שנה לאחר מלחמת ששת הימים, ביחידת ההסרטה של חיל החינוך של צה"ל הפיקו שישה סרטוני אנימציה מושקעים המספרים את סיפורם של שישה גיבורים מהמלחמה (בארץ)
חיילי נצח יהודה זוכרים את הנופליםחיילי נצח יהודה זוכרים את הנופליםkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון3
אמש לעת ערב התקיים בגדוד נצח יהודה טקס לזכר חללי מערכות ישראל. בטקס צבאי מלא הורד הדגל לחצי התורן ונישאו דברים מפי מפקדי הגדוד ובני המשפחות השכולות (חרדים במדים, שיווקי)
לובשים בגאון את מדי הצבא. אילוסטרציההחיילים החרדים זוכרים - לובשים בגאון את מדי הצבאkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון5
בחיל האוויר התכנסו מאות חיילי שח"ר כחול לאמירת תהילים ומשניות לצד תכנית אמנותית ווקאלית והרצאה מאב שכול: "הוכחה לנצחון על אויבנו היא שאנו החרדים כאן בגאון לובשים את מדי צה"ל" (חרדים במדים, שיווקי)
מרן הרב עובדיה: כשרואים חייל צריך לנשק אותומרן הרב עובדיה: כשרואים חייל צריך לנשק אותוkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון28
מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל בהשקפתו על היחס לחיילים: "עושים מלאכת שמיים, שומרים על ישראל בזכותם אנחנו לומדים תורה. אם לא היו שומרים עלינו החיילים מה היינו עושים?" צפו בסרטון (חרדים במדים, שיווקי)
כוח של שתיקה. גדוד נצח יהודה. כוח של שתיקה: החיילים החרדים עמדו בצפירהkikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון26
הטקס החל בהורדת הדגל לחצי התורן ובצפירה אשר לפניה הסביר לחיילים רב הגדוד סרן הרב שאול עבדיאל, שאין איסור הלכתי של חוקות הגויים בעמידה בצפירה (חרדים במדים, שיווקי)
"אבא הוא אבא גם כשנותן סוכריות וגם שנותן מכות""אבא הוא אבא גם כשנותן סוכריות וגם שנותן מכות"kikar.co.il בשיתוף משרד הביטחון7
בעדות מרגשת סיפר הרב סיני אדלר לחיילי גדוד נצח יהודה את קורותיו באושוויץ. הרב שהתרגש לפגוש חיילים חרדים המשלבים שירות צבאי עם אורח חיים חרדי דיבר עם החיילים על האמונה וחיזקם (חרדים במדים, שיווקי)
אילוסטרציהמפתיע: עליה בשיעור קציני צה"ל החרדיםאלי רוטמן60
שנת 2017 מבשרת על שילוב חרדים מוגבר בצבא: יותר ממאה קצינים חרדים מפקדים כיום על אלפי חיילים בצה"ל - נתון שמשקף זינוק דרמטי למרות מחאת הקיצונים (אקטואליה)

חרדים בצה"ל

עדכונים
כיכר facebook